Jump to content

Smēķētāji uz balkoniem


Guest
 Share

Recommended Posts

Var jau te sprēgāt par lielveikalu produktu daudzveidību(nafig man tās divdesmit latviešu lielražotāju siera šķirnes, kras vair neviena nav ēdama) un "veselīgumu"(kam man ķīmiski sarkanu jogurtu no kura metās tādas pašas krāsas pumpas, ja var iedzert kārtīgu rūgušpienu). Var lielīties, cik laba dzīve pilsetas dzīvoklī, bet Jāņos gan visi mūk no pilsētas kā žurkas no grimstoša kuģa :sarkasms: . Paskatieties, kas piektdienas vakaros notiek uz lielajiem ceļiem. Atkal visi prom no pilsētas.Ja kāds darba tusiņš, tā ka tik tālāk laukos.Kur tad paliek tā uzticība pilsētas dzīvesveidam? Nu nevienam nepatīk uz akmeņiem dzīvot un ostīt kaimiņa pīpes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • NormaalsCilveeks

    13

  • Mezavecis

    6

  • Hrjum

    5

  • Fotomeistars

    10

Mezavecis

Didzis, kā tu neattapīgs :) Tak pa teļuku rāda, ka lopus ēd nost odu un dunduru bari, tad nu visi nesās glābt lopiņus izbarojot sevi :dance4:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Da uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt tos mūsu biedrus , kas var atļauties to optimālo dzīvesveidu - realitātē , kā nu ir tā jādzīvo un , ja , kas ne tā , tad jākasa galva , domājot , ko nu vajadzētu darīt .

 

P.S. Man ir palaimējies - dzīvoju "vecā kaluma" privātmājā Rīgā .

Link to comment
Share on other sites

Ir jau divas lielas atšķirības DZĪVOT un STRĀDĀT uz laukiem un tik atpūsties setdienās laukos (nu labi māja tuvu piepilsētai). Ja dzīvo un STRĀDĀ, tad... no lauku labumiem sanāk tik dubļi pavasarī/rudenī un sniega kupenas ziemā. Vasarā kad pilsētniekam atvaļinājums un šis zvilnē ezera krastā , lauciniekam niknākais darba laiks ja gribi dzīvot nevis eksistēt.

Link to comment
Share on other sites

Vot man gan svētkos tieši pilsēta patīk, darbadienaš besī burzma. Kad uz Līgo vari kaut dancot un ugunskuru dedzināt uz Valdemārenes vai Brīvības, tad ir pilsētai īstais šarms.

Link to comment
Share on other sites

Kā viņiem likt saprast, ka viņi smird

 

Ko ta nepārvācies uz kādu labāku valsti? Latvijā es ar dzīvoju daudzdzīvokļu namā, tur tika tirgots alkohols un trepju telpā bieži bija piestāstits un/vai piemīzts. Es pārvācos uz UK un tagad dzīvoju privātmājā ar dārzu ar daudzām puķēm (vienreiz manīju arī ístu ezi).

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Ierakstot likumi.lv meklēšanā vārdu "smēķēšana" atrod ļoti daudz.

Likums par "Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu" raksta, ka "Šā likuma mērķis ir aizsargāt cilvēka veselību un tiesības uz tīru, ar tabakas un augu smēķēšanas produktu dūmiem nepiesārņotu vidi,.... smēķēšanu publiskās ēkās, būvēs, telpās un teritorijās"

(1) Darbiniekam, kurš nesmēķē, ir tiesības atteikties strādāt tādā darba telpā, kur citi darbinieki smēķē. Šādu atteikumu nedrīkst uzskatīt par darba disciplīnas vai civildienesta noteikumu pārkāpumu.

Aizliegts smēkēt, piem.:

4) sabiedriskā transporta līdzekļu pieturvietu nojumēs un uz peroniem;

5) daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kāpņu telpās, gaiteņos un citās koplietošanas telpās;

11) parkos, skvēros un peldvietās, izņemot vietas, kas speciāli ierādītas smēķēšanai;

Laikam smēķēt uz balkoniem un laist dūmus kaimiņu dzīvokļos nav aizliegts.

Ieteiktu ar kaimiņiem, kam tā problēma aktuāla, uzrakstīt smēķējošiem kaimiņiem vētuli, kur cilvēcīgā valodā aprakstīt problēmu un saukt smēķētājus pie sirdsapziņas. Uzrakstīt zinātniski pamatotu informāciju par smēķēšanas kaitīgumu, un ka pasīvā smēķēsana ir vēl kaitīgāka. Ja varētu dabūt jūtīgus un lētus cigarešu dūmu detektorus, tad tos ielikt savā dzīvoklī pie loga, bet signalizāciju arā. Skaļumu ne pārāk lielu, lai nevarētu saukt pie atbildības par miera traucēšanu. Smēķētājus par to informēt ar vēstuli.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Aigars, kopš kura laika balkons skaitās koplietošanas telpa?

Link to comment
Share on other sites

Laikam smēķēt uz balkoniem un laist dūmus kaimiņu dzīvokļos nav aizliegts.

Tur jau tā probēma, ka nedrīkst smēkēt tikai koplietošanas telpās. Varbūt kaut ko var atrast citā normatīvā aktā, bet tad ir pamatīgi jāmeklē. Varbūt vajadzētu ierosināt papildinājumus likumā?

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Outsider

aizliegts ta aizliegts, bet neemsu redzējis nevienu kāpņutelpu, kur neviens nepīpētu

Labots - Outsider
Link to comment
Share on other sites

Lai nebūtu jākaro ar pipētājiem kāpņu telpā, es parasti veicu durvju rūpīgu hermetizāciju. Vēl pirms 20 gadiem atradu veidu kā to vienkārši izdarīt ar jebkurām koka durvīm, kurām ir lielas škirbas, izmantojot dermantīna sloksnītes.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Jā, smēķēšana, tā ir sērga - pats piederu pie aktīvajiem. Rakstura nav, atmest nevaru.

Bet es, vismaz pats tā domāju, piederu pie tiem dažiem, kas saprot apkārtējos - cenšos nesmēķēt uz ielas, kur tas citiem traucē,

uz balkona dzīvoklī arī nesmēķēju, tam man ir pečka ar labu vilkmi. spiteful.gif Laukos darba daudz, tāpēc tur sanāk vēl mazāk pīpot, bet ja velku, tad arī skatos, lai nav neviena, kam traucētu.

 

 

Par tēmu - domāju, ka šajā sakarā neko līdzēt nevar, likums to neaizliedz un pa muti iet un dot arī īsti nav jēgas, jo kā jau kāds te teica, pašam taču jādzīvo tur tālāk būs, a to sadosi pa muti un tas būs tas pats, kas bez visas došanas būtu pārvācies citur. (noēdīs bez sāls pēc tam)

Link to comment
Share on other sites

arturs2618

Es dzīvoju dzīvoklī 1-ajā stāvā, bet problēma ir tāda, ka daži iedzīvotāji ielas pusē atstāj durvis vaļā( pagalma pusē tās ir

 

izlauztas) - rezultāts:

 

  • Kāpņutelpa smird pēc cigarešu dūmiem un to 5 sek. laikā, kad slēdzu vaļā durvis smaka jau paspēj ieplūst dzīvoklī. :crazy:
     
  • Bomži paspej pačurāt un (pat) nolikt kluci kurš smird 3 dienas. :mrgreen:
     
  • Cilvēki izmanto šo "caurumu" lai tiktu uz pagalmu un ja tu teiksim aizmirsti aizslēgt durvis vai kko atstāj kāpņutelpā tad ir
     
    sūdīgi, jo cauri iet arī urļik-veidīgi zaglīgi cilvēki. :declare:

 

Smēķētāji tomēr traucē, jo dažos vakaros, kad logs stāv vaļā (mana istaba ir pie balkona) dūmi lido iekšā un smird istaba. :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

pats pīpēju un man vienalga par kaimiņiem- pīpēju savā teritorijā un miers mājās. Dzīvoklis = mana teritoja un ja vajadzēs cepšu zivis un taisīšu citas "smaržīgas" lietas neuztraucoties par kaimiņiem. Ja viņi kautko tādu mēģina - pieveru logu un viss. Cita lieta par mūziku runājot... kaimiņi taisa tusiņus naktīs un mēs taisām- ok sienas plānas un naktī nav iespējams gulēt (ja miegs trausls), bet toties tusēt var, ne kaimiņiem iebildumu, ne mums, piem. pagājušo piektdien bija uzgājusi vēlme izbliest drošinātājus - meitēni spiedza uz pilnu klapi, bet tad atcerējos, ka man šonedēļ ieplānots karaoke uz pilnu klapi (četri mikrafoni, virs 10 purniem un t.t.) tad nu pagriezos uz otra sāna un gulēju tālāk, vienīgais no paša rīta uzliku mūziku uz pilnu klapi, ka plasmasnieki až rībēt sāka- lai jau kaimiņi mostās, jauks rīts :D - bet tas bija par to, ka neievēroja vienu nosacījumu- nestaigāt ilgstoši pa dzīvokli augstpapēžu kurpēs... (man ar kaimiņu meitēniem ir viena vienošanās- šāroju savu internetu un tv , savukārt viņas nestaigā pa dzīvokli augstpapēdenēs).

Labots - zuicis
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Nē, nu pīpēt savā dzīvoklī, nav problēmu, bet nafig ir jāizkarinās pa logu ārā un jāpūš dūmus citam logos? Kāpēc nevar istabas vidū kurināt, cik tīk? Efekts tik būs stiprāks - pašam jau svaigu gaisu pīpmanim tak nevajag.

 

Par to diršanos ar skaņu un pretī došanu, nu tas ir cepiens citai reizei.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

tā jau vēl nav lielākā dzīvokļdzīvošanas problēma.

vajag tīties prom, pie dabas, sīkmājā. varu izlīdzēt ar sīkmājas uzcelšanu skaistā vietā utml.

Link to comment
Share on other sites

.... sīkmāja-mazmājiņa-ķemertiņš..? Dzīvojot tādā, cigu dūmi būs mazākais, par ko uztraukties! :spiteful:

post-58663-127730038886_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Tfu vells! pat tai mazajai būdiņai ir logs, pa kuru ar dūmiem kaiminus traucēt!

Link to comment
Share on other sites

par ko jūs abi te muldat?

būtu labāk uz zaļumballi aizvilkušies.

 

piedāvāju uzprojektēt, saskaņot, uzbūvēt, atrast/nopirkt zemi, uttml - pilnu laimes komplektu, cilvēkam kurš vēlas dzīvot ar visniecīgākajiem izdevumiem un komunālajiem maksājumiem, mazgabarīta ēkā, būvētā no 100% dabiskiem materiāliem, ar labu siltumizolāciju utt utml.

Labots - Varonis
Link to comment
Share on other sites

jā kautkas līdzīgs pēc izskata un idejas.

 

PS - smieties vari par ko gribi, tava humora izjūta ir tevis paša problēma.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...