Jump to content

Smēķētāji uz balkoniem


Guest
 Share

Recommended Posts

Beidzot ir pienākusi vasara. Ir tik patīkami vakarā atvērt logu un dzīvoties svaigā gaisā un izbaudīt vakara vēsumu.

Taču, redziet, ir cilvēki, kuriem nepatīk cigarešu dūmus pūst savos dzīvokļos, tāpēc viņi dodas uz balkoniem un pūš dūmus citu dzīvokļos.

Man, kā pārstājušam smēķēt (baigi smalks vārds tik žēlojamai nodarbei), tas makten uzsit asinis. Nupat viens visu salaida manā apartamentā, tāpēc šī tēma.

 

Nu, kā cilvēkiem iestāstīt? Kā viņiem likt saprast, ka viņi smird nevis ap sevi rokas stiepiena attālumā, bet vismaz desmit metru rādiusā un vēl?

Labots - Guest
  • Patīk 7
  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • NormaalsCilveeks

    13

  • Mezavecis

    6

  • Hrjum

    5

  • Fotomeistars

    10

Es neiedomājos tavu dzīvokļu plānojumu/izvietojumu kad varētu gaisa plūsma/pasīvā smēķešana aiziet līdz tavai dzīvokļu telpai/logam. Stresot vajag tad kad reāli cilvēks neatļautā vietā(telpā) smēķē un traucē citiem, domāju tēma ir bezjēdžiga.

  • Patīk 4
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Ne tikai smird. To, kas paliek, met zemē. Kas bieži vien ir balkonā par dažiem stāviem zemāk. Kur var arī kaut kas aizdegties...

Link to comment
Share on other sites

Dzīvo privātmājā un baudi svaigu gaisu :)

 

Citādi nāksies arī satiksmi uz ielas apturēt, jo izplūdes gāzes arī smird...

  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es jau nu toč nepārstātu smēķēt uz balkona, ja kādam kaimiņam tas nepatiktu. Kur tad man citur pīpēt?

P.S. Pelnus un benčikus atstāju metāla kastītē uz sava balkona.

  • Patīk 3
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Es izeju uz balkona paņemu puvušas olas, sasitu un kaifoju, piekāst visus apkārtējos pāķus kam tas nepatīk. Mēdzu arī čurāt un ne tikai uz apakšejā balkona, po*hj tie d*bilas, kas neko nejēdz no cilvēku brīvības. :fuck:

  • Patīk 3
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu reizēm man ar iepūš iekšā augšējā kaimiņa smirdīgos dūmus (toč kaut kāda srana Prīma), bet nu nenotiek tas tik bieži un tādos kvantumos, lai tapēc celtu milzu traci. Besit jau šad tad, bet vajag iejusties arī tā cilvēka ādā - galu galā, kur tad pīpot? Un kur tik nevar piekasīties - kaimiņš ziemā darbina mašīnu zem logiem, sīkie pagalmā bļaustās cauru nakti, citos dzīvokļos notiek skaļi remonti vai vienkārši kāds pumpē muzonu u.t.t. Tāda nu ir daudzdzīvokļu namu specīfika - nevari samierināties, ka apkārt dzīvo cilvēki ar savām vajadzībām, anuka škic uz privātmāju meža vidū, tur būs miers un klusums un svaigs gaiss pārpārēm...

Labots - kabinets
  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Man līdzīga situācija. Pa dienu ok, var pieciest, bet naktī ap vieniem pamostos no tā, ka istaba smird pēc cigarešu dūmiem. Tā vien gribas pie tā dzīvokļa durvīm nolikt kluci icon_mrgreen.gif

  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Spainis ūdens uz galvas? Tip puķītes lēju nepamanīju, ka tu vecais pidors tur smirdini...

 

Bet patiesībā nav formālo iespēju šitos nolikt pie vietas. Būtu mājas iedzīvotāju vairākuma apstiprināti mājas un apkārtējās teritorijas lietošanas noteikumi, kas neatļautu tādu darbību, tad varbūt varētu cīnīties. Bet smagi būtu dabūt cauri tādus noteikumus sevišķi mikrorajonu daudzstāvenēs, kur pat nevar vienoties par 1Ls jaunai koda atslēgai...

Labots - Hrjum
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

dreimanis

 

a godīgi sakot tev nav pockuj ?

īpaši kā atmetušam ?

zin es nopīpoju 12 gadus, tagad 4rus gadus ar skaitos atmetis

saku godīgi, man pilnīgs pojebons, ja kāds blakus smēķē ...

i nekad nesmird, i nekādas vainas - ne pēc prīmas ož ne pretīgi paliek ...

man domāt, tev problēma aizvien "galvā" nevis kaimiņos

 

esmu dzirdejis, ka ir tādi "agresīvie atmetēji", kuri pat viena dūma dvaku nevar paciest,

jo rociņa trīc un pašam gribas ievilkt :)

Labots - NormaalsCilveeks
  • Patīk 6
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Tad aizej un aprunājies ar cilvēku, ja būs sakarīgs cilvēks varbūt arī reaģēs uz lūgumu, bet ja nē, tad tu tik un tā neko nevari padarīt, pie sevis mājas ir tiesības pīpēt kur tu gribi. Un vispār pīpēšana nav tas trakākais, piemēram, man kaimiņš, kurš dzīvo zem manis, visu laiku dzied skali dziesmas izmantojot krievu lamuvārdus, pie tam cik noprotu dziesmu teksti ar pašu sacerēti :D

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks nav vientuļa sala

 

Ja gribi neostīt svešu dūmu - nopērc māju, jo tik pat labi Tu varētu cepties par to, ka vēls kāds izmanto TAVU kāpņu telpu vai koplietošanas TV antenu. Absurds kaut kāds.

  • Patīk 3
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Man ar reāli besī. Es vēl varētu paciest, ja smaržotu tabaka, navis tie izlietotā motoreļļā mērcētie salmi.

 

Zinu viņu argumentus - mans balkons, ko gribu to daru. Tu (tb uz mani) te nedzīvo viens, bla bla. Vienīgais pašiem neieskaidrot, ka arī nedzīvo vieni un mana bezdarbība nevienam netraucē, prestatā viņu darbībai (kurīšanai).

 

Kāda vēl iejušanās cita ādā? Lai kurītāji iejūtas, jo, kā jau teicu, ne jau mana bezdarbība kādam traucē. Nav kur pīpēt? Kā tad tā? Nevar savas tuklās miesas un noindētās plaušas uz brīdi izlikt uz ielas?

 

Nu nekas, pāris skarbāki vārdi un viss parasti tiek sarunāts - līdz speclīdzekļu piemērošanas vēl nav aizgājis ;)

 

Vispār jau visai bezjēdzīga situācija, jo kurītāji nerubī, ka kurīt IR SLIKTI, un kurīt un smacēt citus nost IR VĒL DAUDZ SLIKTĀK. Jāpagaida pāris paaudzes, kamēr, pieleks.

 

:aggressive: :aggressive: :aggressive:

Labots - marrtins
  • Patīk 6
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

marrtins

 

Da tā kaimiņu kurīšana ir tikai "viena no" problēmām cilvēkiem, kas dzīvo daudzdzīvokļu namos, bet kam vajadzētu dzīvot privātmājā, kur viss būtu pēc viņu stabules. Problēma ir pašos pamatos, ka nespēj samierināties ar to, ka nav vieni un grib pusi mājas pāraudzināt - viens kaimiņš pīpē uz balkona, cits urbj sienā, cits par skaļu klausās teļuku, cits piebradā kāpņu telpu u.t.t utjp un tas viss briesmīgi traucē. Protams, var runāt par šo cilvēku (kas uzskata, ka savā dzīvoklī daru pox ko) cieņas trūkumu pret apkārtējiem, bet vai vieglāk nav problēmu risināt no otra gala un pašam notīties, nevis cepties par visu pēc kārtas un publiski aģitēt par augstu morāles principu nozīmi kaimiņu savstarpējās attiecībās...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Man līdzīga situācija. Pa dienu ok, var pieciest, bet naktī ap vieniem pamostos no tā, ka istaba smird pēc cigarešu dūmiem. Tā vien gribas pie tā dzīvokļa durvīm nolikt kluci icon_mrgreen.gif

 

pats smoļī, ka nemetās :>

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bez cīgām bakalaura darbs netaps :D

Labots - lexxx
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

psc, tad jau es varu suudzeeties, kad kaiminjiene zivi apakshaa cep, arii smird visa kaapnjutelpa un naak arii iekshaa smaka vasaraa :D bezjeedziigs topics

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Outsider

iesaku priecāties, kamēr vēl tas kaimiņš nesāk kāpņu telpā pīpēt, tad gan varēs priecāties kamēr līdz dzīvoklim tiksi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

kabinets, mēģinu notīties, bet vieglāk tas nav :D Taču stulbi galu galā: jātinās tiem, kas nevienam netraucē :D

 

Manā skatījumā laist cīgu dūmus iekšā man pa logu ir tas pats kā, ja es d***t tam laidējam uz balkona. Ja jau katram savs balkons un katrs tur var darīt ko vēlas, nu tad arī daram, ja savādāk nesaprotam.

 

Un ēdiena smaka nav tas pats, kas izlietotā motoreļļā kaltēti salmi.

 

iesaku priecāties, kamēr vēl tas kaimiņš nesāk kāpņu telpā pīpēt, tad gan varēs priecāties kamēr līdz dzīvoklim tiksi

Nu te vismaz var piesaukt domes/ministru kab/vai kādus noteikumus par nepīpēšanu kāpņu telpā.

Labots - marrtins
  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

jaa, vecas elljas un zivju smaka ir daudz pretiigaaka un ilgaak paliek. Nu ko var njemties, ja nepatiik aaraa gaiss, taisi logu ciet un viss. Te vienkaarshi kaiminjam gribas pakashkjeeties

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Nomaināt to dzelzbetona būri pret privātmāju i vsjo.. Paskat kādas mājas par sakarīgām naudām ilgtermiņā var īrēt.. ne tu kādam traucēsi, ne kāds tev.. varēsi visu vasaru (ziemā arī, ja patīk) staigāt SAVĀ pagalmā krānu izkāris..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

marciss

 

o precīzi !!!

es patreiz zivju saļankas fotorecpeti taisu - visa kāpņutelpa saož, ka zivs buljons tiek vārīts - UN ?

kāds par to nāk razborkas taisīt ?

 

tā ir normāla sadzīvosana daudzīvokļu majā - jopcik ...

 

PS tagad, kad hatoni pierīgas čuhņā, izmaksā 20-25K latos (lasam 10x lētāk kā varoņi kredītus ņēma) - kur problēma nopirkt ?

Labots - NormaalsCilveeks
  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, kā cilvēkiem iestāstīt? Kā viņiem likt saprast, ka viņi smird nevis ap sevi rokas stiepiena attālumā, bet vismaz desmit metru rādiusā un vēl?

=====================

Klausies frukt!

Tu gadījumā neslimo?

 

NC Tev pareizi pateica-Tev naff pofig?

 

==========

Vienīgais,kurš tagad nosmirdēja-bija Tavs topiks.

  • Patīk 4
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Pilnībā piekrītu tēmas autoram. Neviens, kam tā nav bijis, to nekad nesapratīs.

 

Man, piemēram, vienā pusē vīrietis katras 15 minūtes iet smēķēt, otrā pusē - jaunieši. Logu aiztaisīt tik bieži nav reāli vai nu jāsmok bez gaisa, vai brīdi pa brīdim jāelpo cigarešu dūmi. Pietam, dūmi sanāk pamatīgi, it kā tev kāds istabā smēķētu. Nemaz nerunājot par reizēm, kad naktī kāds sāk smēķēt, tā vietā, lai gulētu - jālēkā un jāvirina logs.

Labots - Forumisimus
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

zhagis

kakā man vēl uz galvas kakā ... rij uz leju ...

  • Patīk 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

PohuSeja

NC - manuprāt, ne jau Tev viņš "kakā uz galvas" ... Es tā sapratu, ka mīļvārdiņi bija topika autoram veltīti. Jebšu tomēr?

Link to comment
Share on other sites

Man arī šitie pīpētāji ne visai... savās plaušās lai velk kaut vai akmeņogļu dūmus....

Autoram ieteiktu uzsliet uz balkona grillu (vēlams elektrisko, ja būs ar atklātu liesmu, tad dabūs vēl pa kalu no ugunsdzēsējiem), un lai tas kaimiņš aizrijas ar siekalām, kad nākamreiz ies pīpēt...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Es pieņemu, ka tēmas autors bez gāzmaskas sabiedriskās vietās vispār nerādās?

 

Es pats nosacīti nesmēķēju (retu reizi un tikai kompānijā), bet mani pārāk stipri netraucē kūpinātāji uz balkoniem (kādi man ir gan stāvu zemāk, gan blakus) - ja arī sajūtu dūmus pie atvērta loga, tad tā dūmu smaka pazūd pēc minūtes, jo, saproties, atvērts logs nozīmē ventilēšanos un tā.

 

Bezmaz gribas piekrist brīvmūrniekam, apaļā galda bruņiniekam un kotlešu pavēlniekam, ka tad jau vajadzētu arī aizliegt mājās gatavot (pie atvērtiem logiem), citādāk mazums - pa atvērtu logu sasmirdinās man te dzīvokli ar vārošu zivju smakām ...

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

o Ogres rijērs ierunājās ...

atceries pirms kakā šai forumā no lūpam spermu noslauki memļaciskais mūsu varoni :)

Labots - NormaalsCilveeks
  • Patīk 4
  • Slikti! 7
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts
atceries pirms kakā šai forumā no lūpam spermu noslauki memļaciskais mūsu varoni :)
Ar tevi runāšu tikai tad, kad varēsi pievilkties vismaz vienu reizi, būsi skaidrā trīs dienas un uzrakstīsi kaut vienu paplašinātu teikumu, kas būtu daudzmaz pareizā latviešu valodā, LOL. Pieņemu, ka tev pašam arī liekas pirmie divi punkti kā paši nereālākie, ne?
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jā - daudz dzīvokļu māja. Gribi pīpēt - pārvācies uz laukiem!

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Zanīt - uz kuru pasaules galu ta tu esi viens palicis dzīvojot ?

ja hatonā dzīvo ?

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

nav bik pa tālu ?

cik tev līdz centram ta sanāk ?

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Mums no kaimiņu dzīvokļa PSRS armijas veterāns bezmaz katru mīļu dienu sūta kāpņutelpā sveicienus no lokālā getliņu poligona... A ko tagad? Privātīpašums iraid privātīpašums, nākas pieciest, cik tad tur tos divus projomus noskriet lejā aizturot elpu... A ciemiņi var arī nenākt un neostīt - mazāk ciemiņu - vairāk ēdiena pašam.



Kas attiecas uz pašiem koridoriem/kāpņutelpām, koplietošanas telpām, koplietošanas lodžijām - tur smēķēt nedrīkst, ja vien visi kaimiņi nav lēmuši citādi. Ja pieķer ar smēķi kādā no daudzdzīvokļu mājas koplietošanas mezgliem, tad ir administratīvais protokols. Arī tas, ka benčiki zem konkrētā balkona nelido zemē no svētā gara, ir jāpierāda, lai varētu pietiesāt kaut ko administratīvajā tiesā.

Labots - Lords Bonifācijs
Link to comment
Share on other sites

_________

Ieliec dzīvoklī kondišku. Nebūs logs jātur vaļā, un vēsums ar patīkamāks. Man zem guļamistabas logiem urlēni dzerstās visu nakti. Un ko? Granātu mest?? Ir tā kā saka vairums - neko nevar darīt. Un privātmājā kaimiņam ir četri suņi, kuri plēšas savā starpā un rej visu dienu. Miers ir tikai kapā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Mhh, man ar kaimiņš nesen pie durvīm naktī zvanījās un klaigāja, ka es par skaļu ejot. Ja cilvēks mācētu normāli runāt, nevis uzreiz ārdīties, būtu runājies. A tā vienkārši pateicu - da nu tevi un aiztaisīju durvis. Šis tur pie durvīm vēl stāvēja un tad aizgāja [slēpts].

 

Teikšu kā ir - riebjas man dzīvot daudzdzīvokļu mājā. OK, pats dzīvoju salīdzinoši jaunā mājā - celta ap 90. gadu sākumu (nodota ~93, 119. sērija) un 9. stāvā - nav nekāds Imantas / Zolitūdes / Pļavnieku dzīvojamo māju megabloks - vot tādos huj nedzīvošu. Pašam pa visiem logiem ir +/- normāls skats, nevis vēl viena māja. Ir nācies padzīvot 602. sērijā riktīgā paneļu māju rajonā, vienkārši riebās.

 

Laukos varbūt viss ir nedaudz savādāk - viens otru pazīst u.tml., bet pilsētā, zin kā - paneļu mājā neviens nevienu parasti nepazīst. Dzīvo kaimiņos visādi Maximas salātu rijēji krievi ar tepiķiem uz sienas, nu nav tā dzīve jopcik.

 

Savulaik dzīvoju privātmājā pie Salaspils. Māja tika iepirkta kā dāča pa ~50000$ (bonusā pirts). Pēc gada izlēmām tur sākt dzīvot, so izremontējām pilnībā visu - vēl vienu istabu ietaisījām, visas elektroinstalācijas, kanalizāciju sataisījām, apkures katlu, lielo boileri, visas istabas pēc patikas, vannasistaba vispār bija super, kaut kādus 25000ls ieguldījām, šķiet. Beidzot bija iespēja izbaudīt, kā tas ir - uzturēt māju. Bija ko nopisties, malka jāpērk, jācērt, māja jākurina, sniegs jātīra utt. Pēc gada apstākļi spieda pārvākties atpakaļ uz Rīgu - nebija vispār transports vairs pieejams uz Rīgu. Māja tika pārdota par 100000ls (bizness jopt) un iegādāts dzīvoklis. Tikai tad sapratu, ko esmu pazaudējis. Tagad sapņoju par māju, kad varēšu atļauties (kaut vai krītā (ja dos)), noteikti iegādāšos.

 

Veči, tā brīvība - dari ko gribi, da klausies mūziku, mīli sievieti, remontē ko gribi - neviens tev neko nepiepisīsies. Vakarā iekurini kamīnu. Noliec auto savā garāžā - autiņam ir silti un labi, vari pats remontēt, mazgāt. Brīvdienās iekurini pirti, uzcep šašliku. Aizej izpeldēties. Kad ir auksti, iekurini māju - cik gribi. Cik labi ir izrauties no pilsētas un atpūsties kā cilvēkam.

 

Jāiet nodzerties sasodīts...

Labots - Fotomeistars
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...