Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

Ir kāds mēģinājis zgemma aparātus?

piemēram šo: https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=zgemma+s9&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1311.R1.TR2.TRC1.A0.H0.Xzgemma+h9s.TRS0&_nkw=zgemma+h9s&_sacat=0

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , camel teica:

zgemma

Ķīnu ķīniešiem, bet kāpēc baltajam cilvēkam būtu jātestē šamēju mēsli, cik daudz esi iecerējis ietaupīt? Kaipeikžņaugļus nekad neesmu ieredzējis...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , aoma teica:

bet kāpēc baltajam cilvēkam būtu jātestē šamēju mēsli

Zgemma nav nemaz  tāds mēsls kā tu domā!Kaut vai Zgemma h7s....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , drunk_lizard teica:

tak visi hlami razjoti kjiinaa

Ražot citvalstīs izgudroto ir viens, bet šamējo idejas vienkārši šokē. Lētāk jau nu vairs nevar būt. Mendeļejevs sava kapā rotē kā propellers

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , camel teica:

Ir kāds mēģinājis zgemma aparātus?

Prasi Taapat!Viņam ir Zgemma aparāts...

Link to comment
Share on other sites

Es jau šo esmu rakstījis vairākas raizes vairākas vietās.

Es ieteiktu labāk izvēlēties zgemma nevis piemēram VU+. Vēl jo vairāk ja salīdzina cenas.

 

Ja zgemma atskrūvē vaļā, tad ir redzams, ka tur viss ir uztaisīts maksimāli vienkārši, es pat teiktu "lēti".

Pat pults ir kaut kāds klucis no 80 gadu videomagnetofona.

 

Tomēr programmatūras atbalsts no ražotāja un saprašana manuprāt zgemma ir labākā starp visiem ražotājiem.

Ja viņi izlaiž aparātu, tad tanī strādās viss, ko vien tas var atbalstīt.

Piemēram visiem zgemma uztvērējiem strādā "Offline decoding" (nezinu kā pareizi iztulkot). Daudziem citiem dzelži itkā tādi paši, bet nestrādā.

Tas pats H7 uzreiz jau iznāca ar diviem DVB-s2x tjūneriem ar multistream atbalstu, kamēr citi tikai pēc laika sāka piedāvāt par salīdzinoši lielu naudu atsevišķi iegādāties šādu tjūneri kā kaut kādu mega ekstru.

 

Man ir radies iespaids, ka zgemma pats ir gan ražotājs ar jēdzīgiem inženieriem, gan arī pārdevējs.

Pārsvarā citiem zem kruta "vārda" tirgo tikai starpnieks- pārdevējs, kurš sevišķi neko nesaprot tehniskos jautājumos. Pilnu noliktavu ar uztvērējiem viņam ir saražojusi rūpnīca Ķīnā vai Korejā. Šāda rūpnīca ražo jebkādu elektroniku mega apjomos, tādēļ viņiem ir pie kājas, ko vajag labot vai atjaunot programmatūrā. Ko līguma ietvaros no viņiem pārdevējs (kurš pats arī pārsvarā negrib vai nevar saprast ko un kā reāli vajag) var izspiest, tas arī ir.

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jautājums par Zgemma, tad viņiem jābūt visiem imidžiem kuri nav specializēti tikai konkrētam uztvērējam.

Ir OpenPLi un vajadzētu būt visiem imidžiem, kuri taisīti uz oe-alliance bāzes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Solo 4K var papildus tūneri ielikt, piemēram DVB-T, virszemes televīzijai. Manuprāt labs bonuss, jo ātrdarbībā nekādu starpību nejutīsi.

Pats esmu ļoti apmierināts ar solo, ļoti ātrs un stabils.

 

Link to comment
Share on other sites

UHD Dreambokshiem arii gana pievilciigas cenas muusdienaas

 

299,00 €    dm900 ar diviem VISEEDAAJ(DVB-S2X/C/T2) tuneriem
https://www.hm-sat-shop.de/en/hdtv-receiver-kabel/dreambox/3635/dreambox-dm900-we-uhd-4k-2x-dvb-s2x-/-1x-dvb-c/t2-triple-tuner-e2-linux-pvr-receiver?c=322

 

489,00 €    dm920 ar chetriem VISEEDAAJ(DVB-S2X/C/T2) tuneriem
https://www.hm-sat-shop.de/en/hdtv-receiver-sat/dreambox/3882/dreambox-dm920-uhd-4k-2x-triple-multistream-s2x-tuner-e2-linux-pvr-receiver?c=343

 

+

mazaak par 20€ suutiishana

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , MartiniB teica:

Dreambokshiem arii gana pievilciigas cenas

Ar ko viņi būs labāki par VU+ aparātiem?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , ivo teica:

Ar ko viņi būs labāki par VU+ aparātiem?

Nu kaut vai ar šo:

pirms 3 stundām , MartiniB teica:

299,00 €    dm900 ar diviem VISEEDAAJ(DVB-S2X/C/T2) tuneriem

 

Link to comment
Share on other sites

Ne jau visiem vajadzīgi tie visēdāja tuneri. Man pilnībā pietek ar vienu tuneri priekš SAT.

Un VU+ ZERO 4K pieejams par 2x zemāku cenu nekā DM900. VU+ UNO 4K SE ar 2 tuneriem un ieliekamu HDD maksā tikpat cik DM900

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ivo teica:

VU+ UNO 4K SE ar 2 tuneriem un ieliekamu HDD maksā tikpat cik DM900

Nu tieši tā, tikai par to pašu naudu nav arī DVB-C/T2 tunera. Un pults tizla :smile:

Mana replika bija salīdzinot DM900 ar biedra @heatley minētajiem aparātiem, bet VU+ ZERO 4K jau tā kā citas klases uztvērējs...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , boto teica:

Un pults tizla

tas tiesa!

kauch gan, jauno Dreambox pulti es arii nepaarvaaru :)

3784d158-186f-4000-a81a-6c242cac035c.jpg

 

 

ir vismaz atstaata iespeeja lietot veco klasisko

DM800_remote.jpg

Link to comment
Share on other sites

Es nu jau ilgāku laiku lietoju VU+ pulti un man viņa patīk labāk nekā vecā Drīma pults. Patīk, ka nav jāpārslēdzas starp TV un STB režīmiem, ir 2 ieslēgšanas/izslēgšanas pogas - viena TV, otra STB. Vienkārši un ērti. Skaļums regulējas TV (laikam varēja izvēlēties vai regulēt TV vai STB skaļumu, vairs neatminos), TV ieeju komutators strādā - viss vairāk arī neko nevajag.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Sen jau tas bija, bet manuprāt, visērtākā bija Va-Fox, Humax utml. pults...

Pogas jau vēl klāt varēja pielikt, bet vienalga visu ar vienu īkšķi, neskatoties varētu pārslēgt...

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , boto teica:

Un pults tizla

Dreambox pulti lietojis neesmu!Tā kā salīdzināt nevaru!!!Bet Vu+ jaunā tipa pultij nav ne kādas vainas....Tā gan gaumes lieta!

Tāpat par Dreambox dekoderi!Nav bijis!

Bet Uno 4k se ir un ne kā slikta par viņu teikt nevaru!Tas ka viņam nav Dvb-t arī nekas!Biedrs Rudigers tam visam ieteica risinājumu!Usb dvb-t flešku un iet pa pirmo!Cena arī kādi 7 eiro!

Pēc Gisclub biedru ieteiktā starp solo4k un uno se 4k ieteikts tika uno!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Tokio1690

.labdien, tika iegadats formuler s turbo 4k, ka uz  vinu aktivizet gs cam servisu,prasa kodu kads nezin kada varetu but?

Link to comment
Share on other sites

Ja nepietika prāta iepirkt normālu uztvērēju, tad tagad lauz kaklu pats.

Link to comment
Share on other sites

Tokio1690

Baigie gudrishi laikam savakushies ar savām enigmam , un saviem drimboksiem un vu+zero, jums vienkārši uzjauta , karocie idioti debilie 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Sveiki varbuut kads zin internet veikalu kura var nopirkt shos brinumus uClan / U2C

Un vinjus suuta uz Lv

 

Paldies

Labots - Alex30
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ko iesakāt no Linux Enigma aprīkotiem 4k recieveriem (pagaidām 1 šķīvītim) ? Piedāvājums ir pārāk liels lai izvēlētos pareizo optimālo variantu :) Sāko no super dargiem Vu+, lētākiem Amiko un super lētiem aliekspress variantiem. Skatos te arī domas tautai dalās! 

Link to comment
Share on other sites

Nu- ja 150 eur par kvalitatīvu VU+  4K uztvērēju ir "superdārgi" tad varbūt labāk iztikt ar TET.

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

 @ridaopieliekot 5EUR jau var paņemt oriģinālo Trikolora 4K uzvērēju kopā ar visu karti, kura ir apmaksāta uz gadu:D.

Bet tā, jā piem.VU+ Zero 4K tā arī maksā ap150+EUR. Lētāki ir uztvērēji uz android bāzes (piem.Openbox AS4K).

 

Link to comment
Share on other sites

Bet Trikolors nevarēs to, ko var Vu+ ?

Link to comment
Share on other sites

Ja mīli pats paspēlēties ar visvisādiem uzstādījumiem , tad VU+ . Vēl jau jautājums cik kvalitatīvu bildi katrs dekoderis māk.  Laikam ir no svara ko tie dzelži/ softs var.  Varbūt ir kur salīdzinājumi. Man šī iemesla dēļ stāv VU+, kaut arī TV strādā ar kabeļa  DVB-C. Nu kad pārslēdz no VU+ uz TV vienu un to pašu kanālu-diena pret nakti. Domāju ka arī no satelīta var būt atšķirība ar dažādiem dekoderiem.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Ņezinu - es paķēru KI pro. Tas, kuram Androīds, un arī TV + SAT tuneris. Sanāca kautkur zem 80 (laikam).

No sākuma es biju stipri skeptisks, tagad ir iepaticies - visa šņaga vienā kastē. Var normāli likt Androīda aplikācijas, piem. Plex klientu, visus radio un video pleijerus, TV ķer normāli un ar SAT arī normāli sadarbojas. Man īsti nav 4K ekrāna, bet uz FHD iet labi un 4K testa strīmus no satelīta spēlē. Neesmu kurbulējis šāri aiz nevajadzības.

Pagaidām nekādus dižus gļukus neesmu novērojis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
jaanis200

Sveiki. Varbūt varat ieteikt satelīta uztvērēju līdz 70EUR. Interesē sharing, IPTV, WIFI un softa update atbalsts. Šobrīd lietoju Opendbox s3 mini, taču nepieciešams otram televizoram. Vienigais trūkums - nav WIFI, Vai ir kas labāks par šo modeli, tajā cenu diapazonā?

Link to comment
Share on other sites

@jaanis200

 

Varu piedāvāt Vu Zero.

Ja nemaldos, vēl ir garantija kādu 1/2 gadu.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir ko ieteikt vēl? Interesē dzelzis, kuru izmantot vtv ar kādu wicardd...

Biju noskatījies Amiko Viper combo variantu. Šķīvis nebūs, tādēļ pat baigā vajadzība pēc combo varianta nav, gan piesaistīja konkrētais modelis, jo var piepižināt klāt hdd (timeshift un ieraksta funkcija?) gan arī izmantot kā media astkaņotāju.
Būtu pateicīgs par kādu viedokli, daudzi modeļi apskatīti un nedaudz aizgājis putrā viss.

Link to comment
Share on other sites

Amiko Neo T2/C.Atbalsta LAN,WiFi,3G.Primitīvs,bet lēts,vienkāršs un caur USB var piejūgt HDD.Ja grib ko nopietnāku,tad jāskatās uz linuksveidīgajiem.AmikoViperCombo~+,-100e.Dzirdēju,ka ir parādijušies T2/C uz linuksa bez sat.

Link to comment
Share on other sites

Lietojās jau kādu laiku Amiko Impulse 265 T2/C (DVB-T/DVB-C). Savu uzdevumu pilda. Ieraksts ir uz USB fleškas, timeshift ir. BET (C) Godmanis, ierakstot kodētos kanālus, uz dators TS failu nevar atskaņot. Vārdu sakot ieraksta kodētu failu. Konkrētā Amiko modeļa softa īpatnība acīmredzot. FTA kanālus jauki rādīs arī uz datora.

Kā mediapleijeris, nu nezinu cik ērts tas lietošanā, principā no USB māk atskaņot, skaņas celiņus var pārslēgt. Pamēģinu - rādā un viss, es neizmantoju. Tam man ir Plex serveris ar RasPlex.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...