Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

 

 

Kanālu sarakstam, kas ir aktuālākais nav ne vainas,

 

Kur viņu var dabūt?

 

Noskanēju 4,9E un 36E - kopā atrada ap 1000 kanāliem.... Lieki teikt, ka lielāko daļu nerāda. Lai to bardaku sakārtotu... :(  

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav jādzēš. Sataisi favorītu listes ar sev interesējošiem kanāliem un turpmāk izmanto tikai tās (zilā poga).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sveiki. Esmu sat-uztvērēja meklējumos. Nepieciešams lai atbalsta: MPEG-4(NTV+) + šāri + firmware update caur USB (nevis RS) + diseqc 8x1 + maksā līdz 80EUR. 

Divus gadus lietoju China Skybox, taču nokārās, un NTV+ kanāliem pazuda bilde. Varbūt ir kaut kas ko var nopirkt šeit veikalos par tādām naudiņām? 

Link to comment
Share on other sites

Laikam neprecīzi izteicos- nav nepieciešams DVB-T, vajag tikai DVB-S/S2. Izskatās ka tas Openbox būs labs jo visu minēto nodrošina. Varbūt ir vēl kaut kas līdzīgs?

Link to comment
Share on other sites

 

>MartiniB, Tieši 900dŗīmam tie 300 tas ir tas, kas nav Ok. Šajā klasē sevi ir pieteicis ar cenu 210eur Octagon 4K UHD, (E2, Dvb-S2X iekšā) , nedaudz zem 300eur Vu+Uno4K (Dvb-S2X nebūs iekšā, bet ir savas fīčas) Isumā tā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja nevajag viasat (uz openbox s3 nav epg) tad labu labs tas aparāts!
 

Bet pats Viasat šancē? Tikai EPG nav, jā?

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ko nozīmē labs softa atbalsts?

Tas, ka iespējams tiks nodrošināts visu nākošo gadu? Un pēc tam?

Katram protams ir savi skatīšanās ieradumi, bet man liekas, ka Viasat bez EPG ir gandrīz tas pats, kas bez Viasat.

 

Es joprojām ietiktu pacelt budžeta griestus par pārdesmit eur un paņemt kaut vai to pašu VU+ zero ar kaudzi imidžiem uz e2.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

ko nozīmē labs softa atbalsts?

 

Openbox S1 softs iznāca 5 gadus pēc iekārtas parādīšanās tirgū, tā kā... 

Link to comment
Share on other sites

 

>Taapat, Nedaudz offtopiks, Ultimo4K būs virsū Chromium OS, ja pareizi no vuplus mājas lapas sapratu, Hromiumu varēs iestartēt kā atsevišķu no E2 OS priekš izklaidēm, spēlēm, uc. lietām. Tas ir, viņi uztvērējā būs neatkarīgi/nodalīti viens no otra?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Mjā, ieteikt cilvēkam, kas pieminēja 80Eur cenu, DM drazu pa 300Eur... 

Saprastu vēl, ja piedāvātu VU+ Zero pa 110 - jau dārgāk kā vajag, bet Enigma2 ar Viasata EPG un izcili stabils uztvērējs ar tonnu iespēju un visiem jauninājumiem.

Par to ChromiumOS lasīju - atkal mēģinājumi aiziet no parasta uztvērēja mazohismā. 

Nu un UHD... nebūs tik daudz un tik drīz, ka nu jāsāk grābt tie tuneri. Tas pats par DVB-S2X.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs, Šeit būtu pareizāk lasīt un analizēt ''tā kā, Sat TV un viss ap to vienā boota tēmā :)'' Par Ch/OS īstenībā nav tik traki. Uztver to kā pielikumu pie E2. :)

Jā, par S2X, viņš pēc savas būtības ir izveidots paplašinājums ar domu, lai uz Sat SD transponderiem ar nomodulētu QSPK ar augstu FEC lai varētu pārraidīt no esošajiem transpond. UHD HEVC, šobrīd nekas vairāk. Nav zvanīts, kad viņš ieiesies ikdienā, vismaz UHD uztvērēju 1paaudzei noteikti,-Nē. Bet +++skatītājiem, 3k arī satraukumam vispār nav pamats. Manuprāt, rakstīju transponderu resursi nav "šaurā vieta''šajā TV segmentā . 

Labots - Edis7
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Turpinot offtopiku. Kad parādījās solo4k, runāja ka Chromium OS būs uz tā. Varbūt kaut ko esmu palaidis garām, bet nekas par to neliecina.

Redzot kā VU+ iet ar enigmas atbalstu, es necerētu uz brīnumiem.

Man liekas ka VU+ lēnām brauc DM cenu līmenī.

Drīz būs pilns tirgus ar 4k uztvērējiem ar cenu zem 200EUR un VU+ riskē palikt ārpus spēles.

Link to comment
Share on other sites

Taapat, Es domāju, (varbūt klusībā arī tāds esmu),kad mierīgi uz Chromium, nav svarīgi ja cita OS, (lokalizāciju, uc. darbus) noteikti Taapat paveiks,Arī jebkurš no mums, nav jau 200eur kritērijs būt/nebūt, noteikti marketelogi nokomentētu precīzāk, kas ir priekš vu+  "deadline", bet šobrīd viņem nav pat īsti neviena konkurenta. Jeb, precīzāk, uzvedas tā ka nav neviena!

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Taapat, kā tad VU+ iet ar Enigmas atbalstu? Vai tad jau aizvēruši sources tāpat kā DMM? 

VU+ kā minimums izdarīja vienu lielisku lietu - piegrieza DMM alkatību un iedzina pāris naglas tam kantorelim zārkā. Izskatās, ka tagad tiek mēģināts izlīst no pelniem, Fēniksa stilā, bet nav jau vairs vajadzības.

Paziņa teica, ka nākamgad būs viens smuks DVB-S2 tuneris ar E2 par knapi 80Eur no mazākzināma ražotāja - tas jau būs interesanti, jo nav jau jēga tērēt ceturtdaļtūkstoti, lai paskatītos teuvizoru... 

Link to comment
Share on other sites

esmu spaidiijis dazhus Openbox un citus NE driimus viesniicas, iires apartamentos -

iesiptais santiims nav taa veerts lai sev apzinaati un ilgstoshi dariitu paari

 

veel tikai "iesakiet" 50-100e Android boksi,

triis vakarus man pietika pacietiibas dancot ar bubenu ap vinju -

tfu na :)

 

@Bruketajs

kad tu ar DVB-* iepazinies?

man jau teju 20 gadi, kad iesaaku slimot alternatiivu dizho nebija

Nokia 9200

Dreambox dm500, saslimdinaat saslimdinaja, bet shis masu mazulis nav Dreambox vaarda cieniigs neesaataajs,

1/2 gada laikaa nomainiiju abus uz pilnizmeera Dreambox dm7020.

Dreambox dm800, liidziigs staast, peec nepilna gada nomainiiju pret Dreambox dm8000

un laimiigi lietoju jau ~8 gadus.

kaadas tobriid bija alternatiivas?

ir kaads iemesls mainiit marku un paarmesties pie pakaljdarinaataajiem?

 

bet neesmu enjgjelis, senchiem laukos, uzliku Sunra4(dm800se klauns).

argumenti protams cena, bet galvenais, universaalais DVB-S2/T/C tuners

un saskarsme identiska - var telefoniski konsulteet vai pie nepiecieshamiibas piesleegties caur telnet;ftp;http

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Radzi, Mārtiņ, tas arī konkrēti izbesīja, ka lietotājiem pa savu naudu bija jāsponsorē kaut kādi nejēdzīgi eksperimenti - DM800 neesošā dzesēšana, DM500HD dīvainā e-sata darbība. 

DM7020 bija tiešām labs aparāts, bet tad godīgumam ir jāpiemin arī DM7025, ko daži nopirka un "ieberzās" - protams, var jau sākt diskutēt vai 600Eur vērtam sat tunerim tajā laikā bija barošanas bloks kā 600Eur vērtam tūnerim, bet tā jau ir lirika. DMMM ir aizsācēji šajā jomā, bet tai pat laikā diezgan daudz mēslu sadarījuši pret klientiem, kas patiesībā šo visu "tēmas aizsākšanu" arī izvilka uz saviem pleciem, maksājot diezgan pastulbas cenas.

Tajā laikā tiešām nebija normālu alternatīvu, bet tas laiks bija sen... ļoti sen. Un jau tad cilvēki mēģināja rast alternatīvas - Relook, ABcom brīnumdraza, kas beigās kaut kā strādāja ar Enigma1 un tad vēl Openbox vājprāts.

Atzīsim godīgi - cilvēki, kas pērk Dreamveidīgos tunerus jau pēc būtības ir mazliet zagļi (žēl, ka nevar maigāk noformulēt, bet tāda ir specifika no autortiesību viedokļa) un no DMM puses cerēt uz brenda lojalitāti var tikai no ķertajiem klientiem, kuru nav daudz. Kas attiecas uz laiku no kura katrs ar šo nodarbojas - kāda starpība vai tie ir tavi 20 vai mani 12-13 gadi? DVB-S2 ēras sākumu pieredzējām abi un visu šo vājprātu izbaudījām un nav nekāda starpība. 

Es pats esmu par uztvērēju, kuram var uzlikt jauninājumu, klientam aizsūtot pa e-pastu, lai šis iemet flashā un pārstartē, bez DreamUP un dejām.

Kas attiecas uz Android kastēm, tad tur mēs esam vienās domās - izgāzšanās.

Turklāt, man mājās nav ne Dream, ne VU+ ne Openbox - man ir Tvheadend+Libreelec un manām konkrētajām vajadzībām ir super. 

Katram savs, pie nosacījuma ka pamatots viedoklis.

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs, MartiniB,  Ja aizgāja tāda pjanka, tad jāuzraksta man arī.

Man pirms drīma 97gadā ar Nokia D-Box +alternatīvo softu Dr. Overflow DVB2000 ieslēdzās :) MartiniB noteikti atceras DVB2000 ''red menu” un pavadītās naktis pie darbībām ar “uzlabojumiem” pie softa. Pie kam šī OS parādījās pirms pirmās enigmas. Šis tas Netā ar no tā laika vēl ir atrodams, bet nelikšu, precīzāk nav jēga likt norādes.
Jā, 03gadā, kad Nokiai iestājās noiets ar saviem ''multimēdiju termināļiem” un pieklauvēja pie durvīm DMM ar savu pirmo boxu, biju izvēles priekšā,-  jāpērk DMM vai Top klases uztvērējs, kas tajā laikā bja Echostar AD3000IP ar diviem CI slotiem +vēl klāt, ''exta Aston Cam, Magic Cam module, starp citu pēdējais dmm ražojums '' u.t.t. Vai īsumā lai varētu  arī tomēr skatīties SatTV :)
No šā izvēlējos ceļu, ko nenožēloju.
Proti, lai skatītos AD3000IP. Bet Eksperimentēt, SkyStar1(SS1 rev1.5) Dvb-s kartiņa, vēlāk SS2,....>> patlaban aktīvā priekš exp.  DVBSky S950 kanālu testiem priekš VR, UHD strādā, tā teikt man tas ir aktuāls.   

P.S.  Raksts nav pabeigts, turpinājumu pievienošu vēlāk :)  Priekš MartiniB šo no 97g. gan ir jāpieliek 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Atceros ka mans satelītnieks, kas toč ir pieredzējis visus šos laikus, Echostarus sauc par Echosraliem - nezinu, vai šim ir iemesls tam... 

Link to comment
Share on other sites

 

Vakar caur vuplus community biju paviesojies igauņu internetveikalā ar dīvainu nosaukumu- lobster :) Vispār, tas lobster.ee ir specializētais un patīkami pārsteidza ar sortimentu, Ok cenām, tajā sk. arī UHD uztvērējiem. Varbūt kāds no LV ir jau pircis ko no šiem?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ok cenām

Pa piemēru Vu+zero un Solo se tāpat dārgāki kā latvijā... :)  

Link to comment
Share on other sites

Tieši uz Ziemassvētku laiku esmu palicis bez sava sat resīvera :( Varbūt ir kāds tirgotājs, kas varētu rīt (24.12.2016) pārdot man VU+ Solo HD?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Hmm, tad jau vajadzēja zvanīt šodien uz Unisatu un Yotu... 

Manam satelītniekam varētu būt kāds Zero krājumā.

Link to comment
Share on other sites

Reku šodienas e-pasts no Pultex:

 

В этом году мы работаем: завтра (суббота 24.12) с 10 до 15 - только по предварительной договорённости; 27, 28, 29, 30 декабря - "по полной программе" с 9 до 18!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
jurkins19702

Sveiciens.Nesen iegādājos sat tv/virszemes tv (combo) uztvērēju.Iespējams skatītes arī HD kanālus.

Dekoderim ir vieta kur iebīdīt kartiņu,bet iekšpusē nav nekāda CAM moduļa.Vai iespējams ielikt jebkuru CAM moduli? Ja pareizi izsakos.

New-product-DVB-T2-S2-COMBO-HD-FTA-Receiver-compatible-with-DVB-T-T2-and-DVB.jpg

Labots - jurkins19702
Link to comment
Share on other sites

Jurkins, tajā pievienotajā attēlā patiesībā nekas vairāk par divos tekumos jau Tevis uzrakstīto. 
Par CAMiem. 
Pamatā uztvērēju lietotājiem fizisku CAMu vietā iesaku lietot SoftCamus. Pirmkārt, viņi neko nemaksā cenas ziņā, otrkārt SoftCami strādā stabilāk par oriģinālajiem fiziskiem CAM moduļiem uz trešo ražotāju uztvērējiem/dzelžiem.
Tādēļ pirms iegādes ir jāsāk ar Uztvērēju kuram augšminētos SoftCamus var uzlikt. 
Šim atbilst praktiski jebkurš uztvērējs kuram ir fiziska iespēja uzlikt operētājsistēmu Enigma2.
Combo ar T2/S2 un Enigma2 atbalstu vari sākt meklēt netā apm. +/- sākot no 30eur. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Dēļ attēla kvalitātes uz HD kanāliem GM Reloaded vietā ņemt UHD aparātu ir jēga vai pietiek ar VU SOLO 2  vai pat Zero ? Nerunājot par ātrdarbību utml.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , aamars teica:

Dēļ attēla kvalitātes uz HD kanāliem GM Reloaded vietā ņemt UHD aparātu ir jēga vai pietiek ar VU SOLO 2  vai pat Zero

Lai skatītos HD kanālus nav nepieciešams UHD uztvērējs. Ar šo funkciju lieliski tiek galā vu+zero, kā  arī pārējie vu+ modeļi rāda teicamā kvalitātē. Vu+ dārgāki HD modeļi ar jaudīgāku procesoru ieteicami, ja piem. kanālu tālāk strīmo, bet tīri lai skatītos pieslēgtu pie tv/monitora viņiem visiem bilde ir OK un uz aci modeļa starpību nemanīsi. 

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu pārliecināts vai attēla kvalitāte uz HD kanāliem VU uztvērējiem ir ievērojami labāka par GM Reloaded.

Man liekas ka atšķirība varētu būt uz ļoti dinamiskām scēnām gan SD, gan HD kanālos.

Piemēram, skatoties hokeju uz GM Reloaded ripa piespēles brīdī var pazust.

 

Ja maini tikai dēļ attēla kvalitātes uz HD kanāliem, tad nedomāju ka tas ir vajadzīgs.

Ja maini tādēļ lai būtu jaudīgāks uztvērējs ar labāku atbalstu, tad varbūt ir jādomā UHD virzienā, jo izskatās, ka uz to lēnām visi pāriet.

Piemēram, paskatieties cik bieži VU+ atjauno kaut ko priekš 4k uztvērējiem, un cik bieži priekš pārējiem.

Liekas ka par ne 4K uztvērējiem VU+ būs pilnībā aizmirsis jau pēc gada.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

@aamars, Viss ir atkarīgs ciparā, cik esi gatavs par to šobrīd maksāt.
Cik noprotu, esošais uztvērējs jeb pilnais viņa nosaukums,  Golden Media Spark 990 LX Reloaded 
ar duālo bootu uz STi7111 procesora bāzes šā brīža viņa cenu +/-35eur. (viņa mīnusus neuzskaitīšu, jo ir līdzīgs 8900 alienam  un viss attiecināms arī uz GM Spark Reloaded) ,ja ir cits modelis, tad pārlabo!   

1.Lētākais HD vu+Zero, cena 100eur.
Plusi :Pilnvērtīga enigma, kas tiek regulāri atbalstīta/atjaunināta no n-tajiem enigmas programmētāju kantoriem Teicama HD attēla kvalitāte.
Mīnusi. Pēc 2-3gadiem, kad SatTV UHD būs ikdienā, viņš būs morāli novecojis.  

2.Lētākais no UHD vu+ modeļiem, Uno 4K,  cena Rīgā šobrīd 215eur  http://www.4pc.lv/vu-dvb-s-uno-4k-dvb-s2-fbc-twin-tuner-uhd.563951.pd
Mīnusi. Šobrīd  pārmaksā par UHD, kurš būs  ikdienā pēc 2-3g.  un nebūtisks, šim modelim nav DVB-S2X tunera, bet nākotnē būs aktuāls.

Ja uztvērēja cena nav dominējošais faktors, tad jaunais Vu+ Uno 4K SE Vācijā jau tiek piedāvāts par 299eur, kuram  ir iekšā DVB-S2X  un 3' displejs. idealo.de (analogs mūsējo salīdzini lv)
savukārt, ja ir dominējošais un negribi pārmaksāt, tad skaties kādu no android uztvērējiem. Tiem pašiem Golden Interstar un Amiko ir android modeļi , Hypro un A4 , kas ir cenā ap 100eur.
  

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Tokio1690

Labdien. Gribeju lugt padomu ko labak panjemt :openbox sx4hd, ab cryptobox 652combo, amiko mini combo extra,openbox formuler f4,openbox as 4kci. Ko ieteiksiet no sim ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...