Jump to content

PROBLEMA ar MAG D510 draivriem


Guest
 Share

Recommended Posts

Man ir viena problema ar 15" apm. 1999g monitoru no firmas MAG innovision modelis D510. Probza tada ka pievienotot vinu pie datora ar XP bilde ir patumsha un nav daudzas krasas bet ir uzlikts uz 800X600@60Hz un krasas uz Highest 32bit. laikam lieta tada ka nav draiveri ieninstaleti un tos meklejot es atradu tikai prieksh sha modela tikai uz win95/98. plz ko man darit? mo6 kads zin ka dabut normalus draiverus vai norm. bili uz ekrana?

Link to comment
Share on other sites

paskaties kādus monitora modeļus pats WinXP piedāvā, ja nav tavējā tad pamēģini kādu tuvāko

Link to comment
Share on other sites

jaa es pogas visas izmeginaju un vel visu Users manual izstudeju... nesanaca:(( par to ko XP peidava isteniba vinsh nepiedava neko, saka ka manufactuer ir standart monitor type

Link to comment
Share on other sites

neesmu es šobrīd zem Win, nepateikšu precīzi, bet tur taču varēja nomainīt monitora tipu. Kautkas tipa change, tālāk izvēlamies ražotāju un modeli

Link to comment
Share on other sites

XP vindowam bija pasham viss jaatpaziist. Ja tev neiet tev monis ir chau. Leetaak ir nopirkt jaunu nekaa remonteet shito. Vinsh tev noteikti drausmiigi midzinaas un tur tu neko nevaresi pdariit. Monim kinoskops seezhaas. Veelaak saaks zust kraasas un bilde paliks izteikti zaljgana.

Varu tev leeti adot saveejo 15" pa 80Ls

Link to comment
Share on other sites

XP vindowam bija pasham viss jaatpaziist. Ja tev neiet tev monis ir chau. Leetaak ir nopirkt jaunu nekaa remonteet shito. Vinsh tev noteikti drausmiigi midzinaas un tur tu neko nevaresi pdariit. Monim kinoskops seezhaas. Veelaak saaks zust kraasas un bilde paliks izteikti zaljgana.

Varu tev leeti adot saveejo 15" pa 80Ls

pa 80Ls var dabūt 17" un JAUNU!

Link to comment
Share on other sites

PolarLacis
:>

 

aha, gribi riktīgi uzvārīties?

 

15" lietots maksā Ls 20 - Ls 25

17" lietots maksā Ls 45 - Ls 55

19" lietots maksā Ls 75 +

Link to comment
Share on other sites

akdievs :))

Juus tieshaam esat tik stulbi ka to manu komentaaru njeemaat nopietni?!?!?!!?!?

Tas ko es sarakstiju par moni ir pilniigs fufelis un man tas likaas acimredzami.. gluzhi taaptaas kaa cena :)) Diemzeeh juus pamanijaat tikai cenas neatbilstiibu.

:>

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Man ir viena problema ar 15" apm. 1999g monitoru no firmas MAG innovision modelis D510. Probza tada ka pievienotot vinu pie datora ar XP bilde ir patumsha un nav daudzas krasas bet ir uzlikts uz 800X600@60Hz un krasas uz Highest 32bit. laikam lieta tada ka nav draiveri ieninstaleti un tos meklejot es atradu tikai prieksh sha modela tikai uz win95/98. plz ko man darit? mo6 kads zin ka dabut normalus draiverus vai norm. bili uz ekrana?

Lieta taada ka monim nemaz nav vajadziigi draiveri' date=' visi straadaa taa pat ar vai bez draiveriem, parasti visi monji ir savietojami ar Plug and Play

XP vindowam bija pasham viss jaatpaziist. Ja tev neiet tev monis ir chau. Leetaak ir nopirkt jaunu nekaa remonteet shito. Vinsh tev noteikti drausmiigi midzinaas un tur tu neko nevaresi pdariit. Monim kinoskops seezhaas. Veelaak saaks zust kraasas un bilde paliks izteikti zaljgana.

Varu tev leeti adot saveejo 15" pa 80Ls

Isteniibaa labs, ja ko vajag tad buus jaasazinaas ar Kuuminsh icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...