Jump to content

1. aprīļa izjokošana


Verneris
 Share

Recommended Posts

JAa. Ikdienas jokos ir aizgriezt forkliftiem gaazes balonu, kameer shofers nemana. Siikums, bet taapat jautri, ja ir garlaiciiga diena... . PIrms laba laika gan, viens ar nomainiija pilnu gaazes balonu pret pilnu :). Taadi mums dazhi anglji.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Un tip ar autokaru nevar iekraut un izkraut paleti no fures ?! :D Neliecies smieklīgs! ;)

Link to comment
Share on other sites

Pag varbūt es kaut ko jaucu, es par autokāriem saucu šādus aparātus. Tam verķim tās dakšas tik augsti neceļās, lai varētu kautkur iekraut.

Link to comment
Share on other sites

ed999 Manaa pusee vinjus sauc par PPT ( Powered Palet Truck).

 

Jaa, skaitaas autokaari. TAa ar laikam nav izdomaats sakariigs nosaukums vinjiem laikam.

Ir man tiesiibas braukt ga ar PPT, gan ar autokaariem, gan ar Bendy truck, tiem, kuri lokaas :)

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Krishius

Kad es savulaik vasarā piepelnījos vienā lielā muitas noliktavā, tad forkliftus sauca par autokāriem un ed999 linkā redzamos verķus par elektrorohlām, t.i. elektriskā rohla.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas laikam kā kurā vietā sauc, es arī gribēju vasarā nedaudz palielināt ienākumus, un gribēju iekārtoties Deglavas ielas Rimi noliktavā, izgāju apmācību (pāris stundas pavizinājos), taču nākamajā dienā piezvanīja cits darba devējs ar stipri labāku piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Pagājušā gadā draudzene ļauni izjokoja - piezvanīja no rīta un pateica, ka viņai kavējas mēnešreizes, ka es būšu tēvs! :D

Mani gandrīz vai sirdstrieka ķēra! :on_the_quiet2:

 

Tāpēc jau latviešu ir tik maz, ka

bērnus ''pa jokam'' taisa.

 

 

Autokārs darbojas ar benzīna dzinēju, bet

elektrokārs ar elekrodzinēju.

Labots - guguce
Link to comment
Share on other sites

Vai Tu paskatījies, ka visa Tava mugura, ieskaitot uz elkoņa saplīsušo zeķi, ir novem... eeee nu, nav īpaši tīra?

Vai pamanīji, kurš to padarīja? Un, galvenais, kurā tramvajā ( bembī, offisā, zapītī, pirtiņā )Tev to padarīja?

 

Bet !!! Tev tas ir padarīts. Vai - ar Tevi tas ir padarīts. Točna !!!

 

P.S. Manas vainas tur nav. Nevar tak visu izkontrolēt, Vai ne?

 

BET - netālu no dibenss kreklis pušu. VISI (5) mēģināja atrast dirkinu. Puse atrada, otra puse meklē.

 

Bla bla.... bla :tease:

Link to comment
Share on other sites

Draugiem.lv ideja par tautas skaitīšanas loteriju ie diezgan gaumīga, man patika. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...