Jump to content

1. aprīļa izjokošana


Verneris
 Share

Recommended Posts

Pagaajushajaa gadaa draugs ljoti labi izjokoja vienu draudzeni, shogad gribeetos kko izdomaat man, bet galiigi nenaak nekas praataa:(

 

Var buut kaadam ir kaads interesants veids kaa izjokot savus piederiigos(radus, draugus, koleegjus)?

Link to comment
Share on other sites

Un būtu interesanti kā to izdarīt pa telefonu...

Link to comment
Share on other sites

martinus

melns joks - piedāvāju darbu - alga 500 uz rokas. april april:)

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pagājušā gadā draudzene ļauni izjokoja - piezvanīja no rīta un pateica, ka viņai kavējas mēnešreizes, ka es būšu tēvs! :D

Mani gandrīz vai sirdstrieka ķēra! :on_the_quiet2:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Izsūti visiem SMS - Tev mugura balta!

Un uzskati, ka esi izpildījis 1. aprīļa pienākumus.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Mhh, nipatīk šitie joki un šitā diena.

Parasti ir vai nu galīgi debīli joki - kā Ginnnts-am, pēc kuriem vispār to jokotāju negribās redzēt, vai arī galīgi nodrāzti un stulbi izgājieni ("Tev kurpjšņore vaļā", "Tev balta mugura" utt., vai arī kautkādas debīlās, 100x pārsūtītās īsziņas - parasti ar idiotisku dzejolīti par kautkādu zaķīti un viņa olām).

 

Jā, ir jau forši un gaumīgi joki, bet nav manīts, ka latvieši viņus praktizētu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

+1 Mr. Nejēgam.

Ar humorizjūtu man viss ir kārtībā, bet tie dumjie joki man arī nepatīk.

Avīzes palasīt un ziņas paklausītie arī parasti 1. aprīlī nav iespējams, lai nebūtu jaklausās kaut kādas muļķības.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Es ar pievienojos Mr. Nejēgam, liela jēga no šīs dienas nav.

 

 

Jo cilvēki ir ar dažādu temperamentu. Ir cilvēki, kas jokus uzņem histēriski, sāk psihot (it sevišķi par izdevušos joku, bet debīlu), ir tādi, kas ir rāmi kā kaķēni, jo saprot, ka jokotājs ir vienkārši apdauzīts 1. aprīļa fanāts utt., utjp. black%20eye.gif

 

 

Nereti izceļas arī cīniņi stulbo joku dēļ, kad tiek pārsniegta robeža, un asprātība pārvēršas plānprātībā. to_pick_ones_nose_eat.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nevar nepiekrist augstākajiem komentāriem.

 

Viens joks, kas man gan palicis atmiņā, ir vietnes gfx.lv, pagāšā gada joks, tur ieejot 1. aprīlī bija Admin CP, un varēja "nobanot" kādu lietotāju, un pārsvarā tika bannota adminstrācija! :D

Labots - ArT1E
Link to comment
Share on other sites

Es ar īpaši stāvā sajūsmā neesmu par šādu 1. aprīļa jokošanos. Ja tev tuvs cilvēks kaut ko pasaka, kāpēc lai tu viņam neticētu?

Labots - wxy
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tanī, ka 1. aprīlis ir pārsātināts ar debiliem izgājieniem, vainojams arī tas, ka ir visai daudz cilvēku, kas visu gadu ar gaumīgu humora izjūtu ir uz Jūs, bet 1. aprīlī tad nu uzskata, ka vot tagad tas viņam ir svēts pienākums " * mēģināt jokot"...

 

* © Fredis

Labots - kabinets
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

[..] viens joks, kas man gan palicis atmiņā, ir vietnes gfx.lv, pagāšā gada joks, tur ieejot 1. aprīlī bija Admin CP, un varēja "nobanot" kādu lietotāju
Oj, šitais mums labi bija sanācis - man todien PZ kastē vairāki desmiti vēstuļu ar biedru brīdinājumiem ka forums uzlauzts un visi visus banojot ienācās. :D Pēcāk vēl publicējām statistiku par naskākajiem banotājiem un aktuālākajiem upuriem.. Super bija sanācis joks, manuprāt - redz, kā paliek cilvēkiem atmiņā.
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Riebjās 1. apr., jo mans RSS rīderis ir pilns ar debilībām! TVnets, apollo, Dienas Bizness... katram no šiem ir vismaz 1 joks, kas skar nodarbinātību, cilvēku aizplūšanu uz citām valstīm, Pasaules Bankas ieteikumiem apzāģēt pilnīgi visus sociālos izdevumus u.t.t. Varbūt pajokojam arī par Haiti zemestrīci un sprādzieniem Maskavas metro. Moš Irāna palaidusi kodolraķeti ASV virzienā. Kamōn, tas taču būtu tik smieklīgi. Pamuļķu bari, lūk kas viņi ir. :butcher:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ginnnts

Lūk tas jau ir debīls joks.

Ir, ir! Pēc zvana iestājās panika... pēc 2min viņa pazvanīja un pateica: april, april! :D

Biju dusmīgs par tik ļaunu joku! Es tikko no rīta modies, nemaz neierubīju ka ir 1.aprīlis, tikai pēc otrā zvana uzzināju!

 

Ginnnts, un kā ta beidzās? Tēvs biji Tu vai kāds cits? ;)

 

Tomēr par tēvu nekļuvu! :D Bet dusmīgs pāris dienas gan!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pirātu līča joku neredzu. Man Chrome.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ha...

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

Kaut kādi sūrie vīri novākušies. Drošvien skolā nabadziņus 1.aprīlī apcēla. :)

 

Atgādināšu, ka 1.aprīlis nav atkarīgs no tā, ko un kā citi joko. 1.aprīlis ir atkarīgs tikai un vienīgi no paša garastāvokļa.

 

Lai jums laba diena!

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Laps joks varētu būt piedzerties jau no paša rīta un sākt visiem krist uz nerviem.

 

Bet nu tā kopumā šitas datums sūkā, tieši dēļ negaumīgiem jokiem.

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko jaunu un gaumīgu šodien ir grūti izdomāt...  :dry:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jāpiekrīt lielākai daļai komentu - ja nejēdz jokot, tad paturi savu tizlumu pie sevis.

 

Pēc 1.apr. tiešām gribās teikt, kā mans opis saka - Nav tā, ka jūs man riebjaties. Jūs man vienkārši nepatīkat!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

man patika datuves joks par bootu paara gadus atpakalj.

nevaru uz sitiena skriinu atrast...

Link to comment
Share on other sites

Bašorgs un ithappens arī nelasāmi :/

 

Gaumīgs joks ir 1. aprīlī atnākt uz darbu/skolu ar kreklu otrādāk, un visiem kas saka, ka tev krekls otrādāk: "Es tač zinu, ka ir pirmais aprīlis, mani šitā nepiečakarēsi" :>

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Verneris

piedāvāju darbu - alga 500 uz rokas. april april:)

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

LJOTI labs! :)

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ginnnts, un kā ta beidzās? Tēvs biji Tu vai kāds cits? ;)

Gan jau uz to laiku bija vēl nevainīgs :spiteful:

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Žaks Noriss

Nu ko - jāceļ šamais atkal gaisā! Kādi plāni attiecībā uz līdzcilvēkiem?

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Laps joks varētu būt piedzerties jau no paša rīta un sākt visiem krist uz nerviem.

Man patīka Tava ideja! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Gadsimtiem vecs Arhaisms. sūtam uz /dev/null

 

Ja atkal varēs kropļus&pajoļus ar sūdiem&puvušiem dārzeņiem apmētāt tirgus laukumā, tad varat atjaunot

 

/me ciniski racionalais, garlaicīgais cūka

Labots - Hrjum
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kādi plāni attiecībā uz līdzcilvēkiem?

 

Pilnīgi ne kādi, pat nedomāju par to. A tā,skatīsies rīt no situācijas.

Link to comment
Share on other sites

Mums darbaa joko katru dienu, pirmais apriilis pat nav vajadziigs. Pagaashnedeelj shefs aiznjeemaas datordizainera Mercedes Smart un nosleepa noliktavaa stalazhaas, pluss veel ietina melnaa pleevee, lai nevar uzreiz pamaniit. Taa kaa mums noliktava liela, nabags pusstundu mekleeja savu mashiinu. Bija tik shim staavietaa atsaata ziimiite ka shim jaavaac pasuutiijums, lai atrastu savu mashiinu. Agraak mums mantu glabaashanai bija konteineri, tad nu vienreiz viena koleegja mashiina tika nosleepta konteineraa.

Taadi melnie jocinji, ne pa IT teemu gan.

Taa kaa darbu parasti saaku seshos, kad vel tumsh, bija doma uztaisiit variantu ka esam apzagti, diemzheel taa kaa nosuutiija uz iturieni, nav man atsleegu, lai vareetu izveidot taadu sitaaciju :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...