Jump to content

Viss par un ap Latvijas televīziju pagātni/tagadni/nākotni


Dexs
 Share

Recommended Posts

@@ggg97, tikai tvplay.lv... mkv utml izmantojot samsung link, kas neprasa pc+tv=hdmi, bet gan pc+tv=LAN

Link to comment
Share on other sites

Latvijas Televīzija iecerējusi veidot kopīgu Baltijas valstu telekanālu krievu valodā, kurā pārraidītu ziņas, kā arī Ukrainā un Krievijā ražotus seriālus. Jaunais kanāls tiktu izplatīts caur satelītu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tas nu ir noticis. Pirmo reizi Latvijā skatītākais telekanāls aprīlī ir krievu-Pirmais Baltijas kanāls (PBK). otrajā vietā-TV3, trešo vietu

dala LNT/NTV Mir.

P.s Nesen tieši runāju ar vienu cilvēciņu, kas regulāri vēro PBK ziņas plkst.20.00 un viņš 100% ir pārliecināts, ka Kijevā valda jobenie fašisti.

Link to comment
Share on other sites

Tas jau tāpēc, ka daļa no RTR pārmetās uz PBK.. TV3 gan tas samazinājums tāds dikti mazs, redzēsim jūnijā kā būs..

 

par to PBK piekrītu.. bija ciemos sievas vectēvs.. bija uzslēdzis PBK 20.00.. ārprāc kādu zombijvielu tur pārraida..

Link to comment
Share on other sites

Aivis2

Njaa, vakar biju apciemojis savus pazinjas (kadreizejos sat klientus). Latviesu cilveeki gados. Vinji man saak staastiit - aarpraac ko tie Ukrainji no sevis iedomaajas, slepkavo mieriigos iedziivotaajus un taa taalaak....

Cilveekiem nodara loti lielu launumu sie krievijas tv kanaali!

Man pat saakumaa gribeejaas skaneet internetaa driimveidiigos un blokeet vinjus nost pavisam.....

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

iz veestures: 30-to gadu Vaacijaa arii visi kaa viens bljaava "Sieg heil"

probleema driizaak ir atsevishkju cilveeku neveeleeshanaas pashiem domaat (neredeet aciimredzamas lietas) un gaida tik, ka kaads "pateiks priekshaa"

un tad arii uzrodaas "kaads" (Hitlers, Staljiins, Putins ...)

Krievu kanaaliem, kaa taadiem, nav ne vainas, ja vien zinju vietaa (peedeejaa laikaa) nepaartaukti netiktu raadiita nekauniiga propoganda.

un tad tieshaam Geebelss liksies kaa nevainiiga ziidailjna sljupsti saliidzinaajumaa ar to, ko tagad raada/raida krievijaa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Turpmāk vakaros Pirmais Baltijas Kanāls (PBK) saviem skatītājiem piedāvās telekanāla "Euronews" ziņas. Baltic Media Alliance (kontrolē PBK) ir parakstījusi vienošanos ar "Euronews", kas ļauj visās trijās Baltijas valstīs piedāvāt ziņu izlaidumus.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
it.kroplis

Euronews viennozīmīgi naidīgs kanāls Latvijai. Es to sūdu vairs neskatos. Vismaz parādījās normāli Eng ziņu kanāli. 

Man gan sāk likties, ka visa šitā krievu kanālu stūķēšana ir inspirēta ar Krievijas doktrīnu. Un tiek maksāti kukuļi/lobiji lai bāztu tos krievus lielā kvantumā. Nespēju iedomāties citus iemeslus lai izskaidrotu lielo daudzumu ar krievu kanāliem un krievu pārraidēm kurus stūķē virsū. Man personīgi nelabi no tiem metās. Un tūlīt jau klāt būs tas mirklis, kad TV translācijas pārstāšu skatīties vispār. Neticami ka FOXam  titri latviskie parādījās. 

Link to comment
Share on other sites

Acīmredzot vāc naudu, lai LMT nopirktu.

Jo tā, no malas skatoties, nekāda sinerģija tur nesanāk, no abiem LTC ir lielākais labuma guvējs no apvienošanās.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

2014.gada jūlijā Latvijā skatītākais telekanāls: TV3

1) TV3

2) LNT

3) PBK

4) LTV1

5) NTVMir

6) TV5

7) TV3+

8) Ren TV Baltic

9) RTR Planeta

10) LTV7 (!!!)

 

Dati:TNS Latvia

Link to comment
Share on other sites

viseļčaks

TNS Latvia cieši sadarbojas ar zviedru tv kanālu LNT, TV3 un TV5 īpašnieku, tapēc, ticamības moments šiem cipariem - nulle.

Link to comment
Share on other sites

@@base7, kas tad tajā LTV7 ir skatāms, ka tāds izbrīns par zemo vietu? Kad rādīja olimpiādi, hokeju, tad jau arī reitingi bija augsti, bet tagad taču neko nerāda.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

CAP - un TV3 pirmā vieta neizbrīna ? Kopš tur vairs nav F1 tiešraides - un hokejs - neesmu to skandināvu mēslu kanālu vispār uzslēdzis, tāpat kā LNT. No sarakstā esošajiem skatos tikai abus LTV, tālāk jau nekrieviskos (izņemot KHL) importa kanālus.

Link to comment
Share on other sites

@@raiviic, nē.. TV3 neizbrīna.. jo to skatās daudzi.. pat man mājās kamēr tos 2us mēnešus nebija tv3 sieva pat TV neieslēdza :D Ne jau tikai sports nodrošina reitingus.. savukārt LTV7 pārsvarā tikai dēļ sporta spēj pakāpties.

 

@@ticket2,  acīmredzot futbols Latvijā maz kam interesē.. jo sevišķi, ja tur nepiedalās LV izlase.

Link to comment
Share on other sites

Man mājās diezgan iecienīts ir Re:TV, patīkami redzēt ka reģionos cilvēki nav nolaiduši rokas un darbojas.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu jau nu jau, draugi. Ja diskutējam par reitingiem, tad daram to pareizi. Lielākā daļa PK futbola spēļu no Brazīlijas notika Jūnija mēnesī, un LTV7 reitings (share %) jūnija mēnesī bija 5,5 % (vairāk kā par pusi uz augšu attiecībā pret maiju). Bez tam, PK fināls (kas jau ir jūlijā) bija šī mēneša skatītākā pārraide starp visām televīzijām un pārraidēm. Ja turnīrs notiktu tikai vienā mēnesī nevis starp tiem, share % būtu vēl lielāks.

Arguments, ka sporta pārraides paceļ LTV7 reitingu gan ir pareizs, lūk dati no iepriekšējiem 8 gadiem (sorry, Soči nav iekšā).

Ja paskatamies vēsturiski, tad jā, PK (2006 Vācija, 2010 Āfrika) parasti LTV7 share procentu pacēlis 6-7 % līmenī, bet tur šoreiz pie vainas domājams vēlās nakts spēles arī.

post-67561-0-27093700-1407317677_thumb.png

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

2014_07_Julijs_1.gif

 

Kritums jau nav nemaz tik traģisks..

 

Un pateicoties futbolam kkāds reitings arī vēl ir LTV7 :D

 

2014_07_Julijs_2.gif

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Mani arī absolūti neizbrīna šī statistika un liekas ļoti ticama. No vietējiem provaideriem lietoju galvenokārt Lattelecom interaktīvo - TV3 ziņas un Nekā personīga (vienīgās normālās ziņas, kurās saskrējuši spējīgākie LTV darbinieki), vienīgo kaut cik skatāmo latviešu seriālu "Viņas  melo labāk..". Ja ir kāds vietējais šovs, tad arī to, kad ir laiks; LTV1 TE! un šad tad Panorāmu, De facto,  jo gribas kaut latviešu valodā arī tomēr redzēt.. Tas viss. Sporta pārraides meklēju sat pasaulē HD kvalitātē, kur latviešu medijiem nav ko likt pretī. Pēc statiskas lieliski iekļaujos ciparos:)

Link to comment
Share on other sites

Mājās reizēm fonā iet Nat Geo Wild HD - tieši dēļ vizuālā :)

Olimpiādes laikā mani mocīja baigā škrobe, ka mums nav HD kanāla, jo to bildes kvalitāti, kura bija HTB+ kanālā Cпорт 1 HD ...

Tā vien gribējās nolikt blakus kādu skaņas avotu un kombinēt komentētājus no LTV ar bildi no šī.

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, bet man šķiet ka LTV nekad nav ar snūkera rādīšanu aizrāvies.

nezinu pēc kādiem parametriem viņi izvēlas ko rādīt. Nauda tikai?

Link to comment
Share on other sites

Bija labs gan. Iespējams, LTV vienkārši nav neviena komentatora, kurš spējīgs sakarīgi komentēt snūkeru?

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet pie mums nekādas reakcijas
  Protams, jo tiesības rādīt ir Eirosportam un uz snūkeru strādā konkrēta komanda (tāpat ie arī F1 un vēl dažiem populāriem sporta veidiem, kur raidīšanas tiesību īpašnieks dzenā pa pasauli savu komandu). Lai LTV no Eirosport dabūtu raidīšanas tiesības - tur gan jau kādu 5 gadu budžetu būtu jāziedo. Un tā ir ar daudzko labu, par ko brīnāmies, ka nerāda. TV3 ar savu skandināvu saimnieku var nopogāt krietni lielāku summu, ja protams, grib.
Link to comment
Share on other sites

 

 

TV3 ar savu skandināvu saimnieku var nopogāt krietni lielāku summu, ja protams, grib.
 

 

Negrib :D Viņi tak sola vienā solīšanā gandrīz vai vairāk par politiķiem :D 

Kad cīnījās par to, lai kabeļoperatori viņiem maksātu nodevu, teica ka tad nu būs kvalitatīvāks saturs

Kad pārgāja uz maksas apraidi solīja nu būs piena upes, vairāk oriģināl satura u.c

Gandrīz gads pagājis, tv3 raida tikai atkārtojumus un reklāmas, nekas no solītā...

Link to comment
Share on other sites

Kā nav? Reku Viasats dod HD sat juneri ar rakstīšanas iespēju! Par brīvu! :mrgreen:

Viens saimnieks ar TV3 taču.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bija labs gan. Iespējams, LTV vienkārši nav neviena komentatora, kurš spējīgs sakarīgi komentēt snūkeru?

 

Man personīgi ļoti patīk kā Eurosportā krieviski komentē Siņicins - rīdzinieks, kurš starp citu samērā labi runā arī latviski. Rekur http://www.radioswh.lv/player/?archive=2014-08-11#archive=2014-8-8 ir saruna ar jamo. Par to LTV7 - man domāt, ka pa dārgu viņiem bij šito translēt...  Pats tā kā esmu mazliet snukera fans un vienīgais, kas bij žēl, ka Ronnijs neatbrauca. :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Interesanti, cik skatītāju ir OTV un TV24. Rētingos šie kanāli vispār neparādās. Re TV vismaz kautkāds 0,5 ir.

Link to comment
Share on other sites

TV 24 es šad tad vasarnīcā fonā padarbinu, kad pa istabu dzīvojos. Tie muldamie raidījumi dažreiz viņiem tīri interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau OTV ir kas interesants, bet jautājums, cik cilvēku tos skatās un vai jēga tērēt elektrību lai apraidīt visu Latviju. Var tak tos dažus raidījumus ielikt internetā un, kas grib,lai noskatās.

Link to comment
Share on other sites

Tak ne vienam, ne otram kanālam nav ko rādīt. Tapēc tāds bardaks un griež pa rinķi vienu un to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Būtu 90-tie gadi, varētu raidlaiku aizpildīt ar kādu ārzemju mūzikas kanālu. Kādreiz tak daudzi tā darīja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...