Jump to content

Lattelecom virszemes TV (1. turpinājums)


Pirkss
 Share

Recommended Posts

jacobs

"iešuve"

 

Tā ar tiem terminiem ir...

Man kā senioru paaudzes pārstāvim šis vārds tomēr saistās ar drēbniecību :) Es arī uzreiz nesaprastu.

Link to comment
Share on other sites

Didzis

Boldriks, šī pasaule tā iekārtota, ka bodē jau nestrādā speciālisti. Tak neviens normāls meistars neies strādāt par pārdevēju, jo ar savam zināšanām var nopelnīt daudz vairāk. Naivi cerēt, ka pārdevēji veikalā kādreiz mācēs pāršūt iešuvi(iepatikās nosaukums). Var jau būt, ka man nav veicies, bet es vēl savā dzīvē neesmu sastapis pārdevēju(nav svarīgi kādā veikalā), kurš ko saprastu no mantām kuras tirgo :sarkasms: . Visstulbākais ir prasīt konsultāciju pārdevējam.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/202416?comm_page=1

 

Es ceru, ka Viesītē raidīs/raida Vidusdaugavas TV, nu nevajag man to Latgales Reģionālo Televīziju (kurai teorētiski pieder Sēlijas TV, tātad ir tiesības raidīt). Bet nekad tur neesmu redzējis sižetus par savu apkārtni, tikai Daugavpils, Rēzekne utt. Vidusdaugava atkal pretējais - daudz sižetu par Jēkabpili, tās rajonu utt.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Aigars

Var jau būt, ka man nav veicies, bet es vēl savā dzīvē neesmu sastapis pārdevēju(nav svarīgi kādā veikalā), kurš ko saprastu no mantām kuras tirgo :sarkasms: . Visstulbākais ir prasīt konsultāciju pārdevējam.

Mani vienā mednieku veikalā pārsteidza viena dāma-pārdevēja, kas kā man likās ļoti labi orientējās tajos daudzajos "pištaletos", kas tur bija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jap, ir lielveikalos redzēti gan tādi, kuri nezin kas ir HD un Bluray (nu piem. par tiem pašiem teļļukiem un LCD runājot), gan arī tādi kas tev izstāstīs HD formātu rezolūcijas, ieteiks labāko (nevis - kuram augstāka cena = labāks) utt. Un man ir nācies šādus pārdevējus sastapt. Un tiem tikai var pateikties! :)

Link to comment
Share on other sites

maritis

Es vel neesmu iegādājies dekoderi.

Domāju pirkt starta paku.

Cik saprotu tajā pakā ir tikai Stari.

Vai pērkot ir iespēja uzzināt softa versiju?

 

esmu redzējis Starta paku ar Jacobsons aparātu,tas bija Rīgā pirms pāris nedēļām.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Noprotu, ka šī ir 19. versija

 

 

 

Tādā gadījumā TVStārs kvalificējas maiņai?

Link to comment
Share on other sites

Es vel neesmu iegādājies dekoderi.

Domāju pirkt starta paku.

Cik saprotu tajā pakā ir tikai Stari.

Vai pērkot ir iespēja uzzināt softa versiju?

 

 

Nepērc Stāru!!!, Aizej uz Brīvības / Dzirnavu stūra Lattelekom veiaklu un nopērc Jacobsonu ar starta paku. Ja dotajā brīdī nav, tad pajautā kad būs. Pacietība atmaksāsies.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

Noprotu, ka šī ir 19. versija

 

tu visu esi sapratis pareizi! good.gif

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Aizmetu Andrievam jautājumu par maiņu, redzēs kā viss izvērtīsies.

Link to comment
Share on other sites

maritis

Jā tas nu gan būtu kronis,ja šie samainītu ejošu dekoderi tikai tāpēc,ka kādam nepatīk softa numurs...Savējo gan atdevu sievasmātei,bet varētu jau atkal jaunu paķert.

Link to comment
Share on other sites

Ne tāpēc, ka vienkārši nepatīk, bet tāpēc ka tā ir tieši 19-tā versija. Man brītiņu atpakaļ apmainīja bez īpašām diskusijām, pamatojoties uz izdruku no LTC foruma.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Dabūju atbildi, LTTC man uzzvanīs un apgreidos FW. Un labi vien ir, jo kaste strādā un jauno "dizainu" :sarkasms: ar TV torni... nu nevelk. Nez ko ar pulti darīs? Mainīs? Par turpmāko ziņošu.

Link to comment
Share on other sites

Tiko skatijos "Nekā personīga", kur runa gāja par Kempmayer (KMP) un DTV. klausijos pa ausu galam, bet kautkā iekrita, ka LTC DTV izmantojot savulaik Kempmayer iepirkto tehniku. Man kautkā nav skaidrs. KMP laikos tak nebija MPEG4. Kā tad ir patiesībā?

Link to comment
Share on other sites

TV6 pāriet uz 16:9! Pirmie redzamie kadri šajā formātā - līdz ar hokeju.

 

Debīlu jautājumu var? :) A ko pārējie, ne-latvijas kanāli, kurus VTV retranslē - tie ir kādā formātā - 4:3, 16:9 - tipa, Discovery, Sci-Fi?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ar to 16:9 sapļūtījuši hokeja skatīšanos pa TV3. Ja TV6 hokeju raida normāli 16:9 kā 16:9. Tad TV3 16:9 rāda kā 4:3 un man uz TV tizlas melnas svītras tagat. Var protams zoomot bildi ar TV pieejamajiem skata veidiem, bet kvalitāte paliek uzreiz švakāka. Nez kas liedz hokeju translēt pa TV3 ar 16:9

Link to comment
Share on other sites

Debīlu jautājumu var? :) A ko pārējie, ne-latvijas kanāli, kurus VTV retranslē - tie ir kādā formātā - 4:3, 16:9 - tipa, Discovery, Sci-Fi?

Arī interesē šis jautājums, Eurosports VDTV iet 4:3, bet kādā formātā no satelīta LTC šo kanālu saņem?

Link to comment
Share on other sites

Ar to 16:9 sapļūtījuši hokeja skatīšanos pa TV3. Ja TV6 hokeju raida normāli 16:9 kā 16:9. Tad TV3 16:9 rāda kā 4:3

vakar, skatoties datorā TV3 rādījās standarta rezolūcija 720x576, bet ar ekrāna malu attiecību 16:9. Tā kā, vaina jāmeklē Tava TV iestatījumos?

 

KMP laikos tak nebija MPEG4

cik saprotu, tā Kempmayer aparatūra nodarbojas ar jau sakodēta signāla pārraidīšanu, un tur vairs ir vienalga, kāds ir formāts

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ar to 16:9 sapļūtījuši hokeja skatīšanos pa TV3. Ja TV6 hokeju raida normāli 16:9 kā 16:9. Tad TV3 16:9 rāda kā 4:3 un man uz TV tizlas melnas svītras tagat. Var protams zoomot bildi ar TV pieejamajiem skata veidiem, bet kvalitāte paliek uzreiz švakāka. Nez kas liedz hokeju translēt pa TV3 ar 16:9

Problēma ir analogā televīzija, kur TV3 joprojām atrodās. Iespējams tie tunerīši, kas salikti vārgajos raidītājos apkārt Latvijai sāks staipīt bildi, un vēl savādāk viņu čakarēt, kad sāks saņemt pilnu 16:9 signālu.

Domāju pēc 1.jūnija arī TV3 sāks raidīt pilnā 16:9, LTV arī sāks noteikti kaut ko testēt uz futbola laiku (ja jau Kots solīja iespējams beidzot HD testu arī).

 

Kā 3+ rāda hoķīti?

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Dabūju atbildi, LTTC man uzzvanīs un apgreidos FW. Un labi vien ir, jo kaste strādā un jauno "dizainu" :sarkasms: ar TV torni... nu nevelk. Nez ko ar pulti darīs? Mainīs? Par turpmāko ziņošu.

pulti tev iedos jaunu, smuku, maisiņā un BEZ MAKSAS. jo tiem ~2k w19 lietotāju jau ir pults pasūtītas un sapirktas, kā sak stāv plauktā un gatavs uz atdošanu.

 

galvenais ieguvums w40 + jaunā pults - pults darbība uzlabojās kardināli! :)

liekas ka klučošanās ar ir mazāk, ja ne pavisam pazuda. + ir interfeisa uzlabojumi nelieli.

vienvārdsakot - ir OK tagad :)

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cik ilgā laikā LTTC zvanīs, ja pozitīvu atbildi par FW maiņu saņēmu svētdien? Sēžu, nepacietīgi ciskas masēju, telefons goda vietā pilnībā uzlādēts.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

vakar, skatoties datorā TV3 rādījās standarta rezolūcija 720x576, bet ar ekrāna malu attiecību 16:9. Tā kā, vaina jāmeklē Tava TV iestatījumos?

[..]

 

Vai arī Tev ir pārāk gudrs televizors, kas automātiski nogriež melnās malas? :)

 

Skatījos TV3 hoķi caur USB DVB-T puļķi, gan Win7 MediaCenter gan VLC rādīja 4:3 bildi ar melnām malām augšā apakšā... Ne tik forši, kā varētu būt. :(

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Apdeits manām dekodera FW maiņas gaitām - rīt pāršus, nomainīs pulti.

 

Viss kā pie baltajiem cilvēkiem!

Link to comment
Share on other sites

Skatījos TV3 hoķi caur USB DVB-T puļķi, gan Win7 MediaCenter gan VLC rādīja 4:3 bildi ar melnām malām augšā apakšā... Ne tik forši, kā varētu būt. sad.gif

 

Ar puļķi,bet kas atkodē?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ziņoju - TVStar kaste apdeitota. Uz kuru versiju nezinu, bet esot lietojamākā. Mājās nočekošu. Pults arī nomainīta. Viss pietiekami ātri.

 

:offtopic:

Meistars baigi runīgs, kamēr ieveda savā darba vietā visko apspriedām. Kamēr lādējās FW, apstāstīja par HD kārbām. Šiem stāvgrūdām viss pilns ar dekoderiem. It kā braļuku komplektētā Selteka esot normālā cenā labākais ieguvums. Ķipa Philips iekšas un būšot OK FW apdeiti, jo LTTC sadarbojoties ar Lietuviešiem šajā jomā. Selteka arī kā media pleijeris no FAT32 formatētiem flešiem un HDD strādā. Par NTFS nemācēja teikt, neesot provēts. Patiesībā, ja Selteka būtu ar apmācāmu pulti, tad viss būtu baigi feini. Diemžēl vienīgie ar apmācāmu pulti esot Jacobsons HD aparāti.

 

Sarunā atklājās, ka Felxboxneesot riktīgs HD aparāts. Ja pareizi nopratu, tad tur drīzāk ir kaut kāds apskeils, nekā riktīgs HD. Jei bogu neiebraucu kas tur nav kārtībā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Klau, Žak Kusto, vai tai kaudzē uzremontiem viņiem stāvēja "zvaigžņu" kastes?

Man te ir jāpalīdz izvēlēties cilvēkiem kādu DVB-T kasti ņemt un es it kā arī sliecos uz Seltekas 402SD, bet ir viena problēma... tiem cilvēkiem ir TV tikai ar RCA jeb tulpīšu konektoriem. Nav SCART.

Līdz ar to izskatās, ka pašlaik būs jāpaliek pie "zvaigžņu" kastes...

 

Varbūt ir kādas vēl citas alternatīvas, ja TV ir tikai tulpīšu konektori?

Moš ir jāpērk Selteka un klāt SCART->RCA vads/pāreja?

 

Paldies par padomiem.

Link to comment
Share on other sites

Selteka arī kā media pleijeris no FAT32 formatētiem flešiem un HDD strādā.

LTC jau it kā tirgo Selteka TC-402 HD/L (ar ierobežotu funkcionalitāti) - tur media pleijeris nav paredzēts...

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

@ssac

Ja pareizi atceros, tad Star T6 komplektaa ir tikai SCART. taaka vads/paareja buus jaapiepeerk jebkuraa gadiijumaa.

veel jau arii pasham takaa jaaizzdomaa, kas svariigaaks (uztveereejs vs vads).on_the_quiet2.gifTe ir arii uztveereeju saliidzinaajums.

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Jā, STARam ir tikai SCART-SCART kabelis.

Bet bez problēmam var nopirkt par kādu latu-diviem SCART-RCA vai RCA-RCA kabeli.

RCA="tulpītes"

Uz cenām neskaties, skaties tikai uz bildītēm-piemēram, zeltītus štekerus nevajag :)

 

Jā, arī LTC forumos minēts, ka viņu HD Seltekai nebūs visu funkciju, tai skaitā media pleijera.

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag... apstījos ltk lapā un tur bildē smuki var redzēt, ka Staram aizmugurē ir RCA štekeri. Audio, video, un SPDIF.

Bet nu laikam jau Selteka 402SD būs labāks variants... jāatrod tikai SCART/RCA kabelis.

Labots - ssac
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Briivdienaas paarliecinaajos cik juutiigaaks ir Flexbox pret Selteku.

Laukos kaiminjam divi dekoderi un katram sava antena. Ar Selteku staav kaut kaada paiisa decimetru kura no Cesvaines(50km) ideaali njem bezmaksas kanaalus, bet Flexboxim polju veljas zjaaveejamais. Nezinu kas nu nepatika, bet paars reizes kubijoshanos neiztureejis un nopircis "kruto" antenu kaut ko liidziigu shai. Nu vismaz Smiltenes veikalaa esot teikushi ka nu ofic viss buushot OK. Esot 19db u.t.t.

Protams, ka figu. Mazais zars labaak kjer kaa krutaa antena.

Flexbox ar "kruto" bezmaksas kanaalus un dazjus kodeetos raada uz 40-50% signaala stiprumu. Paarejos 0-20% atkariibaa no garastaavoklja. Selteka pilniigi neko neatrada.

 

Uzlikaam atpakalj nedaudz savaadaaku polju zjaaveetaaju ar garaakiem "zarainajiem deguniem' un signaals Flexboxim saceelaas 80-100%. :drinks:

 

Njaa un cik saprotu Cesvaine pilno kanaalu paku jau labu laiku kaa raida.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

Meistars baigi runīgs, kamēr ieveda savā darba vietā visko apspriedām...

šis jau ar nav tak nekāds "grāvju racējs", bet pakalpojumu arhitektūras vadītājs ;)

Link to comment
Share on other sites

"Krutajā" http://www.wiredhouse.fr/setup/pictures/IMG_0323.jpg vēdekļveida antenā nekā kruta nav. Šī tipa antenai liels pastiprinājums ir tikai uz pašiem augstākajiem decimetru kanāliem, bet zemajos kanālos tā strādā sliktāk par poļu režģi. Klasiska Yagi tipa antena darbojas vienmērīgāk visā decimetru diapazonā.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vakar vakarā paspaidīju TVStar jauno 40. FW versiju. Agrāk bija 19.

 

Patika:

* drusku cits interfeiss, rāda sarkana/zila strīpa cik līdz raidījuma beigām

* varbūt placebo efekts, bet šķiet, ka arī bilde kļuvusi skatāmāka

* pults strādā daudz pārliecinošāk, stingrākas pogas

 

Nepatika:

* startējoties jāskatās uz LTTC pašreklāmu un TV torni

* tagad ir tā, ka 2x (1. parādās kanālu liste, 2. parādās pulksteņa laiki esošam un nākamajam raidījumam) nospiežot OK pogu TVStar paņem un vēlreiz pārslēdz kanālu uz jau esošo. 19. versijā 2x nospiežot OK parādījās tas pats šībrīža un sekojošā raidījuma nosaukums, bet kanāls netika pārslēgts

* pazudusi funkcija, ar kuru varēja iestatīt cik ilgi stāv redzams esošais un nākamais raidījums. 19. versijā varēja izvēlēties, ja nemaldos, 4 vai 8 sekundes. Šobrīd vienkārši stāv uz kaut ko, ap 3...4 sekundēm

 

dadzi, jep, vēl vizitku iedeva. Ķipa ja kas, lai zvanot. Šādi cilvēki ļoti ceļ kompānijas tēlu. Vismaz manās acīs - redzu, ka ir cilvēki, kuri tiešām kaut ko dara, testē, pārbauda, izpalīdz. Un riktīgi izpalīdz, nevis kōl-centra čiepas iesaka 10x restartēt un pārbaudīt vadus bezvadu rūterim :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

būtu gatavs uzsaukt aliņu tam, kas man to TV torņa bildi (LTC pašreklāmu) novāktu pie bootošanās, toč, kaut užavnieku uzsauktu, žēl nebūtu :)

kaut ar ltc uzstāj, ka negrib devaisus tirgot un noņemties ar to supportu, tomēr ar jauno firmwari ņem un ieliek savu reklāmu iekšā. :aggressive:

Labots - dadzis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A cik bieži Tu bootojies? Es ~ reizi mēnesī. Man ir 19 versija, mātei kautkāda 3*, atšķirības nepamaniju.

 

p.s. es ar no tiem "entuziastiem" , kuri pagājšgad augustā pagrāba...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pie katras ieslēgšanās TV torni eksponē :mad:

Link to comment
Share on other sites

Nu i atraduši par ko cepties.. par bildīti pāris sekunžu garumā :D Man gan pašam ir augustā dabūts dekoders.. un bildītes nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...