Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

laikamTak
Pirms 57 minūtēm , Zin... teica:

Mazgadīga meitene, .... Der...

tavs apetīte ir neizmērojama

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, man tas Vertical video šķiet mazliet nekāds. @Zin..., Tev nav kāds links uz Horizontal, m?  

 

cool-emoji-wearing-sun-glasses-450w-3373

Link to comment
Share on other sites

Athlons

 

Link to comment
Share on other sites

motleyman

Uhh ! Pats aktuālākais šobrīd - jaunais Whitesnake albums Flesh & Blood. 

 

Labots - motleyman
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

darklight

20 gadi pagājuši, bet Rammstein turpina bliezt vienu un to pašu :mrgreen: Bet gabals katrā ziņā zažigaķeļnijs un klips tiešām labs :punk:

Link to comment
Share on other sites

darklight

Varat par mani ņirgāties, bet šis pēdējo nedēļu ir nr.1 manā pleilistē ? Pat nobalsoju finālā.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , darklight teica:

Varat par mani ņirgāties, bet šis pēdējo nedēļu ir nr.1 manā pleilistē ? Pat nobalsoju finālā.

Ļoti atgādina kaut ko agrāk dzirdētu, īsti nepateikšu ko.

Bija padaudz labu dziesmu (kaut vai Austrālija), mūsējos jau noraku ceturtdien pirms viņi kāpa uz skatuves (otrais pusfināls bija krietni kvalitatīvāks mūzikas ziņā).

Pārsteigums? OO jā! pat teiktu kaut kas tajā teChno-brīnumā ir ;)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , M@R$$ teica:

Ļoti atgādina kaut ko agrāk dzirdētu, īsti nepateikšu ko.

Šo? ?

 

 

Labots - abi
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka ''mūzikas ekspertiem'' un nopietnākiem cilvēkiem tāpat, viņa nekādu interesi neizraisa, jau labi pasen...?

 

Link to comment
Share on other sites

TV neskatos principā un Eirovīziju tai skaitā. Mēģināju paklausīties iekš Youtube mūsējo dziesmu.... nu drusku ilgāk par 30 sekundēm izturēju, galīgi garām. Vismaz Iceland dziesmu 2x noklausījos šeit. Madonna, nu i po, galvenais ka Palestīnas joku izspēlēja, ar to arī pietiek.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , laikamTak teica:

Un ko BOOT mūzikas eksperti saka par Madonnas priekšnesumu Eirovīzijā?

No ko lai saka... Like a prayer tiešām skanēja ... šķībi. Neglāba pat gregoriāņu šovs. Nākamā dziesma bij jauna (un nekāda), un Madonna jau tika uzlabota ar autotunu... Bēdīgi.

Varbūt tomēr ir laiks atvadīties no skatuves ...

Par visu šovu runājot, es gan noskatījos arī abus pusfinālus. Kāpēc? Jo patīk jauna mūzika.  Galvenokārt. Un arī gribējās, lai ir viedoklis, pamatots, nevis kā daudziem "dīvāna ekspertiem", neskatos bet viedoklis ir. 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

Like a prayer tiešām skanēja ... šķībi.

Žēl, ka cilvēki nesaprot, kad ir jāliek punkts. Neskatījos Gejrovīziju, bet pēc cepieniem infovidē noklausījos "Like a prayer" (tas ir viens no gabaliem, kas ir manā "plajlistē") tādu, kāds tas reiz bija :). Gejrovīziju pēdējo reizi skatījos gadu pēc Naumovas. Jauna mūzika ir forši, bet, ja ir tikai šovs, pie tam apšaubāms, aiz kura mūzika vispār paliek otrajā plānā. Mana kā "dīvāna eksperda" viedoklis - ZB visi skandināvu slimi cilvēki, končitas ar pipelēm un izraēļu tusnes.

 

p.s. hihihi... būtā var rakstīt "loceklis"?

p.p.s izrādās, tikai locījumos?

 

Labots - Jurkins
  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Jurkins teica:

Žēl, ka cilvēki nesaprot, kad ir jāliek punkts.

tieši tā. un žēl ka mūsējā pīkstīte nolažoja, diezgan laba dziesma bija, salīdzinoši. (tiešā žanra konkurente no slovēnijas finālā tika iekšā).

PS: neaiztiec barzilaju, viņa ir laba. gan vokāli, gan kustībās.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 28 minūtēm , ervie teica:

neaiztiec barzilaju, viņa ir laba. gan vokāli, gan kustībās.

Par gaumēm nestrīdas:).

Link to comment
Share on other sites

Athlons
2019.05.20. , 10:03, M@R$$ teica:

Pārsteigums? OO jā! pat teiktu kaut kas tajā teChno-brīnumā ir

:D nezināju, ka šitā ir viņu jevrovīzijas dziesma... varbūt pat būtu nobalsojis...

Link to comment
Share on other sites

Eirovīziju bik paskatījos, bet kad kaķe aizgā pavemt (c), tad kaut kā sirdi nomierināju ar kaut ko patiešām dvēselisku un mazliet piedaudzīgu :)  (laikam esmu jau te licis, bet tas nekas).

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Jurkins teica:

Žēl, ka cilvēki nesaprot, kad ir jāliek punkts.

Ja būtu redzējis vēl kādu dzīvo uzstāšanos, tad zinātu ka ar "taisno" dziedāšanu problēmas ir ne pirmo reizi ...

Link to comment
Share on other sites

Vēl dvēseles atslodzei Pīters. Biju arī uz viņa koncertu Latvijā pirms daudziem gadiem - jautrs džeks, kas savācis sev apkārt tādus pašus. :) 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

To Eirovīziju nav jāuztver tik nopietni.

5.tā vieta, ja nemaldos

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 7 stundām , Dils teica:

Ja būtu redzējis vēl kādu dzīvo uzstāšanos, tad zinātu ka ar "taisno" dziedāšanu problēmas ir ne pirmo reizi ...

Nu jā, varbūt tas ir viens no iemesliem, kāpēc neinteresē dzīvās uzstāšanās, koncerti. Man Madonna (un jebkurš cits) nav elks, pielūgsmes objekts u.t.t. vienkārši patīk viņas dziesmas. Gan laikam tās līdz (ieskaitot) "Frozen". Manā skatījumā "punkts" bija tur. Viss, kas nāca pēc, ir ... nekas.

Link to comment
Share on other sites

īsumā kā tas pie MUMS notiek... principā šis vairāk velk uz politiku, ne muzonu, bet lai nu paliek... klausieties vārdos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gacho joprojām turpina celt LV repmūziku. Malacīc. Galvenais lai uz Indiju nēaizbrauc...

Link to comment
Share on other sites

Viena no retām Rivas dziesmām, kas man iepatikās.

Pagaišgad Siguldā koncī noskanēja šī, pat zosāda uzmetās:

 

Link to comment
Share on other sites

Delphin

@rubb neņem to visu tik nopietni. Politrisko trileru dziesmiņas mums (tāpat kā citur Pasaulē) pietiek, bet nepatīk man tās analizēt.

 

Labots - Delphin
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Ko jūs te niekojaties, lūk normāls gabals. 

 

 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Athlons

šim klips vispār zelts... ⬆️

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...