Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Laura dabuja no manis 10 sekundes skatījuma, žēl iztērētā laika, neiekrītiet uz to skolnieci

Link to comment
Share on other sites

Ar viņas vārdu arī lec ārā Canon Rock versija Maskavas namā - 62mio skatījumu :) . Malacis meitene!


Pirms 1 minūtes , abi teica:

žēl iztērētā laika

 

Ko tik nīgrs? Vari labāk?

Link to comment
Share on other sites

Es nav par spēlēšanu, bet ausis man ir, un viņas saka ka jebkurš normāls, puslīdz profesionāls ģitārists spēs nospēlēt šo labāk, ja vien tam ienāks prātā nodarboties ar tādām muļķībām. Kruķīt meitenei skatījumus vien tāpēc ka viņa ir no mūsu sādžas, nu nezinu, lai vispirms iemācās komponēt un spēlēt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , abi teica:

lai vispirms iemācās komponēt un spēlēt

 

Nu protams. Viss ir slikti. Man nav akadēmiski muzikālas izglītības, tāpēc nekādas kļūdas nesaklausu. Bet ja ņem vērā, ka viena liela daļa agrīno Led Zepelin koncertu tika novadīti puišiem esot komā zem mediķu brigādes uzraudzības un nevienu taisnu noti neesot varē'juši nospēlēt, un to ka I, II, III, IV ir vieni no vēsturiski pārdotākiem albumiem, tad Tev vajadzētu kopumā teikt, ka pasaulē kaut kas nav kārtībā.

 

Un nē - nevar šo Vivaldi jebkurš puslīdz profesionāls ģitārists (kas tas tāds ir?) tā paņemt un nospēlēt. Nevajag meitēnam skaust.

Link to comment
Share on other sites

Šitais skan, pat cauri sliktai klipa skaņai:

 

 

 

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

Šitais skan, pat cauri sliktai klipa skaņai:

 

Jāa.. Ko lai saka: mēs protam salīdzināt pirkstu ar pi..rkstu.

Viens ir ieraksts reālā laikā un otrs ir māsterēts studijā nez cik reizes, kamēr visas kantes aprīvē.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
pirms 20 stundām , rubb teica:

Bēthovena muzons ir "smags"... vismaz man. Man labāk Vivaldi...

Man patīk gan tas, gan šitas, atkarībā no garīgā. Un reizēm gadās, kad Mālers patīk ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Ja runājam par klasisko mūziku:

abi, visvislabākais no Vanessa Mae manā skatījumā bij viņas pirmais? albūms The violin player, silti iesaku.

Pats 1.01 apskatos ar sievu «Vīnes filharmoniķu» Jaungada koncertu, un saldam uzlieku:

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Šitais man ļoti patika, būs jāpaklausās mierīgi kad vairāk laika. Forši ka principā ir šī sadaļa kur pa laikam kāds ieliek ko feinu. Pašam mūzikas nosaukumu zināšana ir beigusies pirms gadiem 20, kopš tā laika viss vienā skrējienā, bez fanošanas fonā kaut kas bez jebkādas nojausmas par nosaukumu.

Amelie - vārds pats par sevi silda sirdi - 2x esmu bijis tai kafejnīcā Parīzē, kur tika uzņemta filma. Pat sadarījis kopā ar sievu to kas ir kategoriski aizliegts :)

Link to comment
Share on other sites

Biju jau licis pirms laba laika, bet ar baudu skatos vēlreiz. Ehh, gribētos vairāk šādus mūsdienīgus video! :)
 

 

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Uzpīpē, ritms ir, a nekā cita nav!

Link to comment
Share on other sites

Paskanēja pa EHRlatviešuhīti, pat asariņa notecēja ...

Kādreiz bija viens no labākajiem LV reperiem Gustavo, tagad kaut kāds kosmosa apstarotais Arstamarazmatikus :(

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...