Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Es arī par mūziku īsti to nesauktu, bet aizrāva tas gabals, kādu brīdi uz repeat stāvēja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oskars Stroks (dzimis 1893. gada 6. janvārī Daugavpilī, miris 1975. gada 22. jūnijā Rīgā) bija Latvijas komponists un pianists. Izcils melodists, vēl dzīves laikā dēvēts par «tango karali». Sacerējis vairāk nekā 300 kompozīciju.[1] Ar koncertiem uzstājies Francijā, Vācijā, Ķīnā (Harbinā), Japānā, Singapūrā, Jamaikā. Stroka kompozīcijas izdevušas skaņu ierakstu kompānijas Columbia, Electrocord, Syrena, Electro, HMV un citas.

 

Šitā arī laikam nav mūzika. Ieliku, jo sanāca šajās dienās padsmit reizes klausīties. Būs kā alternatīva burgeru nigeram.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Būtu tur vēl bijis īsts flīģelis vai pianīns

 

Ja tango nav iepazīts, tad jāsāk ar šo izpildītāju (tad vismaz dēļ viņas skatīsies)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aber, lūdzu! Tas arī bija :pleasantry: Gribēju gan vairāk izcelt vietējo zvaigzni, par kuru neko daudz dzirdējis neesmu.

 

Link to comment
Share on other sites

Strokam piedēvē arī slaveno "Aх, ети черние глаза".

 

p.s.

 

pievienotos video vēl nenoskatījos.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , abi teica:

Aber, lūdzu! Tas arī bija :pleasantry: Gribēju gan vairāk izcelt vietējo zvaigzni, par kuru neko daudz dzirdējis neesmu.

 

Eh, es ne jau par Libertango, es par Kseniju

Link to comment
Share on other sites

darklight

Tā kā tikko Cranberries bija, tad iemetīšu šo projektu. Viens no maniem nesenākajiem atklājumiem.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, darklight teica:

iemetīšu šo projektu

Nja... nez, moš citas dziesmas labākas... bet nu šajā - nu kaut kāds pilnīgs tukšums...

Nujā, arī totāli nav sadziedājušies...

P.S. Protams, šis tikai man IMHO :) 

Link to comment
Share on other sites

No dolores o'riordan patika šī dziesma, ~2008-2009, kad biju ekskursijā Itālijā, šo dziesmu saklausīju pa radio ;) Vietējie FM kantori šo dziesmu tā arī nav apguvuši...

Jā, šai dziesmai arī ir videoklips, bet skaņa ir bēdīgā kvalitātē ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , darklight teica:

Tā kā tikko Cranberries bija

Tad vajag vēl (vismaz man asociējas ar šiem). :)

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

@romajo

Jā... nesen mani uzsēdināja uz šīs dziesmas... man tur patīk gan melodija, gan vārdi... vienkārši paņem un viss...

A tā jau es vairāk oldtimers un baisi konservatīvs... bet nu gadās...

Un vēl šis "dzīvais" variants:

 

Lai nu kā... paklausījos arī šo citu daiļradi... cenšas kopēt šo savu populāro gabalu.... kaut kāds pī... bet nu tas ir normāli, zinu vairākas mūzikas grupas tepat LV kuras ir pazudušas tieši dēļ šī paša... uztausta savējo, bet nu tālāk nemāk to attīstīt...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , romajo teica:

rubb, Tev laikam traki šis gabals tīk

Man arī patīk.

Link to comment
Share on other sites

Mosh nespamojam bezjēgā to pašu 100 reizes? Piem, Intēn, apskaties savu 2 maija postu...

Link to comment
Share on other sites

2. maijs bija pirms 22 dienām. Tagad viņš atkal klausījās to pašu dziesmu un par to padalījās ar biedriem. Topika nosaukums raksturo izpausmes. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nu tādā tempā mēs te 200lapas sasniegsim, ka nemetās. Cits jautājums, vai vajag? Vienu dziesmu bieži klausoties, ieberžas rieva smadzenēs, kā teica kāds satiksmes eksperts kādā raidījumā ;) 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Nu HVZ, man netraucē. Varbūt, ka retāk jāatkārtojas. Pats jau ar mēdzu atkārtoties - acīmredzot tā rieva jau izveidojusies. :D 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dienas vidū gan nav tas pareizākais, bet sagribējās paklausīties. :)

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...