Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Labāk par Edžu nevienam nav sanācis - laiku pa laikam pa LR2 šlāgeristi mēģina, bet tā ir vāja atblāzma no šī izpildījuma...

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

pirms 4 stundām , Hoonda teica:

Baigi iepatikās

Kā viens komentēja: Ja tas vecais Stradivari zinātu ko var izdarīt vijoli šodien...

 

Tikai skaņa ir pilnīgs mēsls... diemžēl. Sintētika. To pašu var arī uz sintiņa uzbliezt, nav jātaisa šovs ar meiču mini šortos un kaut kādu sviestu rokās...

Link to comment
Share on other sites

Njaa... No Vanessas Maes tomēr visspēcīgākais albums bij The Violin Player, ko paretam joprojām auto padzenāju. Uxx un axx. No albūma Storm palika atmiņā jau augstāk minētā dziesma. Pēc tam īsti vairāk neuzrunāja viņas daiļrade ...

Nu ko lai iet ...

 

rubb vēlu veiksmi ... Gaidu pirmo albūmu! P.S. bāzt batonus ausīs mākam visi, vot tikai kaut ko izdarīt, un gūt ievērojamus panākums ne visiem ir dots...

Labots - M@R$$
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , M@R$$ teica:

bāzt batonus ausīs mākam visi

Par kādiem batoniem runa? Vai zini, ko dod vijoles korpuss skaņai? Kas ir rezonanse, harmonikas, skanējuma kropļojumi dēļ korpusa materiāliem un tamlīdzīga draza? Tiešām domā, ka dārgā gala ģitāras, pat elementāras klavieres, vai flīģeļi, maksā dārgi tikai tāpēc, ka tur maksā par vārdu? Ja tā domā, tad lūdzu nespried par skaņu. Nekad...

Link to comment
Share on other sites

‎23‎.‎04‎.‎2017 , 14:46, osscar teica:

cilājos diskus - atradu plauktā

Filmā dziesmu «Dzeguzes balss» iedziedāja Juris Strenga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gorillaz ir atpakaļ, kā jau Gorillaz, bez jebkāda definēta mūzikas žanra, klipi, kas ir radušies kaut kur ļoti dziļā tripā un katra dziesma skan pavisam savādāk :pleasantry:

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , vvv teica:

tiger23, super dziesma. Kopš šīs filmas noskatīšanās, man tā dziesma asociējas ar to filmu. Filma labā, iesaku.

Piebiedrojos. Filmu pāris reizes gadā noskatos, bet par mūziku biju piemirsis. laba!

 

Ē, atcerējos, man patīk Bee Gees. Savulaik pat pirku oficiālo DVD disku no Austrālijas ar koncertu "One night only", jo te bij tik NTSC pieejams.

Ieskatam, Travolta jauniņš klipā no filmas "Saturday Night Fever" izpildās Bee Gees dziesmā "Stayin' Alive":

 

 

 

Man gan labāk patīk pēcāk Cukera un Abrahama versija par šo pašu dziesmu filmā "Airplane" ... :)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Biedrs Diegs (Šnurs) uzcepis jaunu dziesmiņu/klipiņu... labs :dance3:

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Ieliku arī +, bet ne par

1 stundu atpakaļ, rubb teica:

dziesmiņu/klipiņu

, bet par īsfilmu.

Patika pēdējās divas frāzes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , rubb teica:

Biedrs Diegs (Šnurs)

Drīzāk «aukla».

Ļeņingrad klipi super. Augstas klases īsfilmas.

+ arī no manis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lapcenoks

Ļoti pa tēmu, kas šobrīd notiek Eiropā un Pasaulē. Tas arī viss metāla sekcijā. Paldies par uzmanību.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Joptv, kas par basiem šajā U2 dziesmā... jācer, ka kaimiņi nenāks krist uz nerva... (es klausos CD riptu, ne youtube, youtubē skaņa kā ir tā ir:(  )...

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Link to comment
Share on other sites

Edis7... tajā Nightwish koncī tak nav vairāk Tarja, vai ne? Nu lūk, man Nightwish ir miruši :(

 

Šeit vēl ir īstais Nightwish:

 

Link to comment
Share on other sites

Ruub, pilnīgi piekrītu, tas nav tas Nightwish, kas bija ar Tarju.

Tagad Floor nu galīgi nav... Ja kādiem patīk, lai. Kad viņi sāka ar Tarju, tie tik bija gabali!!!! Lai kā viņa tur ampelējās ar savām ambīcijām, bet končus, dziesmas nodziedāja no sirds.

Tad arī muzons viņiem bija cits!

Man nekad nav paticis smagais roks vai metāls, bet tas salikums bija ko vērts!!

Jo projām paklausos, ļoti patīk, lai gan es standartā esmu šlāgeru fans, ar izņēmumiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zoom teica:

 

 

Nu kas tā dara - embedē kaut ko servisa, no kura lai varētu ko atskaņot, tev jābūt tur reģistrētam?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...