Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

2017.06.20. , 00:08, darklight teica:

Turpinot Racer iesākto tēmu: "niknākas dziesmas liriskās skaņās

 


 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No @alusbundza citā topikā uz šitiem (holandiešu gabali vai?) uzgāju, baigi mūsu šlāgerus atgādina. Mož mūsējie kopējuši/ņēmuši..

 

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šajā Prāta vētras gabalā man ļooooti patīk, kā giču spēlē... kaifs...  Nujā, arī dziesma laba :)  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@celtnieks paldies par to RYGA video, tas man ir pēdējā laika atklājums, forši!

Link to comment
Share on other sites

Paklausījos to RYGA. Tāds dīvains tipiņš. Dažas dziesmas tik klausāmas. Vismaz man.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 


Ja vēlies, lai Tavs sabs kārtīgi izpūš iekšas, uzliec...

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Rubb teica:

Ja vēlies, lai Tavs sabs kārtīgi izpūš iekšas, uzliec...

Es gan īpaši nesekoju šim diegam, bet , šad tad iemetot aci, liekas, ka šeit notiek prasta mērīšanās. Vēl neesmu sapratis, ar ko, bet Rubb gadījums ir visai ilustrējošs.

Redzi, mūzikas vērtība nav iekš tam,ka "Jauki, bass uzpūtās". Kaut kur, vai nu iekš, vai starp, vai pat ārpus tekošā gabala ir jābūt arī jēdzienam "meldiņš", kā to dēvē mūsu Maestro. Vai zini - piekrītu viņam. Neatceros, kad un kur, un sakarā ar kuru no mūsu māksliniekiem Viņš to teica, bet Viņš izteicās apmēram tā: "Paklausieties AC^DC !! Tas ir apbrīnojam, ko viņ dabu āra no vien not!!". Par sabu uzpūšanos sakarā ar šo - ja spēj paciest šito pašu Maestro, pameklē viņa dzīvās uzstāšanās un iegriez ručkā. Nedomāju, ka basa ziņā (uzpūties sabs) tas būs patīkami, jo tur ir skaņa !! Pamēģini, sapratīsi. Tāpat iesaku Muse - Madness. Tur gan ar tām notēm ir, kā ir, bet iesaku pārbaudīt savu ausi un salīdzināt ar to, kas tur patiesībā notiek.

 

P.S. Iesaku meklēt "meldiņu".

P.P.S. Pikundienaf vai ta nav?

 

Link to comment
Share on other sites

@WildGun aha, tekstu daudz sarakstīji. Bet būtību tomēr pairsi :)  

Tas gabals, ko ieliku, tiešām izpumpē sabu. Ir tur infra zemās frekvences, kuras es biju pārsteigts, ka ar kompresoriem nenolīdzināja.

Ok.

 

 

 

Varam ilgi un dikti rakstī un ņemties, bet nu šis ir vienkārši mūzikas topiks, kurā liekām, ko klausāmies.

 

Link to comment
Share on other sites

P.S. Mani pārsteidz, ka šitig labs gabals tikai ~6k skatījumus savācis... bet, ok, škiet visi cilvji iet uz komercializāciju un tuc tuciem... :( 

Link to comment
Share on other sites

Pa rādžu dzirdēju jaunu gabalu par fišu pišu. Izklausījās rēcīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , e = d teica:

Pa rādžu dzirdēju jaunu gabalu par fišu pišu. Izklausījās rēcīgi.

 

kārtējais gadījums, kad kaut kāda bič kaut ko biš paņem no kāda veca gabala bet ņifiga nesaproti ar kādu fiš(k)u, nu jā bet kuru tas piš

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...