Jump to content

Meklēju ISP: Teika


Guest
 Share

Recommended Posts

Teikā internetu piedāvā:

Lattelecom

Līvas NET

Telegrupa

AIRNET

 

 

Rajonu karte no providers.lv

 

Kad iet runa par kādu ISP, ņemiet vērā to, ka dažādos rajonos vienam ISP var būt atšķirīga pakalpojuma kvalitāte un dažādi tarifu plāni.

Kvalitāte un cenas par internetu var atšķirties, jo tehniskie risinājumi kā tiek nodrošinās interneta pieslēgums dažādos rajonos vai pilsētas ir dažādi.

Tāpēc kad jūs kritizējat kādu ISP, lūdzu, norādiet kur jūs atrodaties

P.S Atsauksmes par kādu konkrētu ISP liekam konkrētajam ISP veltītajā sadaļā.

Labots - Type44
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Aloha
kam vēl ir Airnet? atsauksmes?

man tieshi jaaizveelas starp Optiline, LivasNET, iPasaule un Airnet

 

Airnet ir agrakais zone-x nets. Lietoju jau gadus divus. Firmas serviss ir un buuss vislabaakais!!! Nets ir stabils, bet vislabaakais, ka aatrs!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jaa, es ari esmu bijsuhais zone-x klients, bet pedejaa laika man nokritis atrums pa 10-50%, dc++ vispar man viss naak leenaak kaa mdsl + ir 1-2 reizes gadaa kad nets nav 2 dienas un visi admini izslegushi telefonus. takaa iesaku tomer vel parodmaat par airnetu!

Link to comment
Share on other sites

Ja dzīvo Bikjernieku ielas galaa, paintereseejies, vai nav pieejams MITs. Tam pa 11,80 ir 100Mbit truba max no DC++ man ir vilcies ar ~12 mb sec un patstaaviigi notureejies, regulaari velku ir 5 - 7 Mb/sec. Reaala IP, nekaadi proxy, tieshais kanaals un nav pat IP adreses nekaadas ineta propertijos jaaraxta - tik iespraud vadu tiiklenee un viss rullees. Serviss teicams, ja ir probleemas, daudz gudri nestāstih, bet aatri salabo. Ir pieredze ;) Aaa, jaa, atceries - nenjem nekaadaa gadiijumaa Pronets, Promedia, 4nets - totaali iegaaziisies (ir pusgada pieredze).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Alosha vairaak gan izklausas pec Airnet darbinieka nevis pec reaala klienta :)

Aiznets laikam ir zem Vides komunikaacijaam.. akaa Telegrupa :)

beediigi slavens kantoris :)

Neticaas ka kautkas kas saistiits ar Vidi (TG) var buut kvalitatiivs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Aloha
Man Teikaa ir AIRNET max atrums no LV torrentiem - down : 5.5mb/s' date=' UP : 4.5mb/s. atrs,stabils, realais IP, bez ierobezojumiem. Atraakais LANs Teikaa[/quote']

 

taadi ari ir tie atrumi, vienigais - ir ka ir dargaak nekaa MITS.

To:Kuuminsh

man pie kajas no kurienes vinji njemt inetu, galvenais lai iet un aatri. izmainjas vinjiem bija pagashaa gada rudenii, pirms tam gan bija pilniigaa pakaljaa:)))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ir jēga Teikā ņemt dārgāku pieslēgumu, reāli būs proporcionāli lielāks ātrums?

 

Piem http://www.lattelecom.lv/majai/internets/ piedāvā "Mājas internetu" līdz 5mbps, "profesionālo" līdz 10bmps, vai tur ātrumam būtu jūtama atšķirība, ja rēķina, ka atrašanās vieta, izmantošanas laiki utt nemainās?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
DarkswormLV

Atsauksme Livas NET'am - nu ko lai saka..... diezgan štruntīgi, man ir digitālā + kabelis + internets (ķipa akcijas komplekts) internets 15mb lejup. un laikam 5mb augšup. DIEZGAN BIEŽI ir problēmas :S takā ja ir iespēja uz kko citu labāk neņemiet livas... bet man tā tobrīd bija vienīgā iespēja ^_^

Link to comment
Share on other sites

Pronetu vai Mits labāk. Livas serviss un stabilitāte tiešām nav līmenī. OK, var jau arī Lattelecom, bet tur 2 gadu verdzība vai nedraudzīga abonēšanas maksa.

Link to comment
Share on other sites

Pronets ir pilnīgs sūds.

Kāds viņš bija pirms 7 gadiem, tāds viņš ir joprojām - nestabils un ar nepastāvīgu ātrumu.

 

Mits ir samērā ok.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, manā uztverē pilnīgs sūds ir Izzi! kvalitāte garām un serviss vispār zem kritikas!

Pronetu lietoju teikā pirms ~ 2 gadiem un bija labs. Šobrīd pēc akta ar izzi esmu atkal pie proneta atgriezies nujau centra malā tuvu teikai un ir atkal labi!

Tiko pa Latviju speedtests uzrādīja atkal down 90Mbps un up 67Mbps. Par 9.70 mēnesī nebūt nav peļami. Bija problēmas ar ārzemēm, bet tās ir atrisinātas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Agrāk lietoju Livas internetu, taču bija ļoti neapmierināts un pārgāju uz Optiline.

Taču ar Optiline arī ik pa laikam ir problēmas, gadās, ka ik pēc pāris mēnešiem ļoti samazinās interneta ātrums. Pazvanu, pasūdzējos un atkal viss ir kārtībā, tā kā grieztu speciāli viņi nost to interneta ātrumu.

Ko Jūs ieteiktu ņemt Teikā ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tad, kad dzīvoju Teikā, lietoju Pronet internetu - katrā ziņā ne tas sliktākais variants. A Baltikom tur nevar pieslēgt?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Esmu no Teikas, un šobrīd lietoju Livas. Lietoju jau kādu septīto gadu, dažreiz ir bijušas problēmas, bet pa lielam esmu apmierināts. Tomēr gribu itkā nomainīt uz LT optiku. Nesen padzirdēju par Pronetu, baigi dalītās atsauksmes, esot ātrs nets, itkā velkot arī optiku... hz, esmu diezgan apjucis

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...