Jump to content

Līvas NET


Guest
 Share

Vai Jūs apmierina LīvasNET pakalpojumu kvalitāte ?  

96 members have voted

  1. 1.

    • ?oti labi
      8
    • Labi
      20
    • Slikti
      9
    • ?oti slikti
      24


Recommended Posts

Piedāvā internetu:

Pieslēgums: līdz 2Mbit (UL 100KB/sec)

IP: dinamiska reālā

Proxy: -

URL:

 

Kad iet runa par kādu ISP, ņemiet vērā to, ka dažādos rajonos vienam ISP var būt atšķirīga pakalpojuma kvalitāte un dažādi tarifu plāni.

Kvalitāte un cenas par internetu var atšķirties, jo tehniskie risinājumi kā tiek nodrošinās interneta pieslēgums dažādos rajonos vai pilsētas ir dažādi.

Tāpēc kad jūs kritizējat kādu ISP, lūdzu, norādiet kur jūs atrodaties

Link to comment
Share on other sites

Kvalitāte normāla. Ko līgumā uzraksta, to arī izpilda. Lasi - vairāk nedod.

Reizēm mēdz būt problēmas ar tīkla pārrāvumiem. No BOOTistu diskusijām un paša pieredzes varu sacīt, ka 80% gadījumu pie vainas ir kabeļmodēms, pēc kura nomaiņas viss nostājas savā vietā.

Līdz kabeļmodēma maiņai nodzīvoju pusgadu ar vienu un to pašu dinamisko adresi [patīkams moments].

Link to comment
Share on other sites

Nu neliels labojums. Upload nekad nav bijis 100kb/s un es domaaju ka arii nebuus. Itkaa soliitie 768 kbit/s pat nevienmeer ir. Vispaar tracina shitie paarraavumi, nepatiik ka uploa dljoti stipri bremzee download un arii aatrums manaam vajadziibaam ir stipri par maz.

Link to comment
Share on other sites

Es atķeksēju "Ļoti slikti", jo:

1) Tie maitas, kas atvelkas pie manis uz mājām, nerunā latviski;

2) Tie maitas, kad es viņiem saku, ka boot.lv man saka, ka jānomaina modēms, piečakarējas, ka man otrs (cits) kompis esot pilns ar vīrusiem un tā vietā, lai nomainītu modēmu un atrisinātu problēmu, to neizdara;

3) Tie maitas man kopš 2004.gada marta nevar sataisīt normālu un stabilu interneta ātrumu;

4) Tie maitas par to prasa katru mēnesi naudu, turklāt ne vēlāk un ne mazāk, kaut tā pakalpojuma nav;

5) Vienīgais, kāpēc es neizvēlos ko citu, ir, ka manā mājā neviens cits neko nepiedāvā;

6) Uz maniem e-mailiem viņi (arī viņu galvenais, kuram e-mail adrese sākas ar "dj" :shock: :lol: :twisted: ) neatbild jau trešo mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

Ziepniekkalnaa nafig to LIVAS ... Chomam(chinjiju kompi utt) Livas shis ievilka, Nu neteikshu ka vinjsh ir laimiigs+ Kastad var buut caur to shtrunta kabeljmodeemu ?! Cik kaoksaalajam ir teoreetiskaa caurlaidiiba ideaalos apstaakljos?! Nets miil konkreeti iebremzeet. Par paaraavumiem nemaaku teikt, Nu aatrums lielaaks kaa soliits jau ar cik noprotu nav ....

Link to comment
Share on other sites

Tie maitas, kas atvelkas pie manis uz mājām, nerunā latviski

 

Ne tikai nerunaa, bet arii izturas nicinoshi un tas attiecas uz praktiski visiem, it sevishki Riigas ISP [neiet runa konkreeti par Liivas], peec buutiibas 99% internets atrodas cittautieshu rokaas, no kuriem ne vienmeer var cereet uz draudziigu attieksmi, bet praksee tas izskataas daudz beediigaak - pameegini nerunaat vinju valodaa, internets Tev chakareesies ik dienu un aatrums buus apalja nulle... un ko Tu izdariisi, ja i-netu vajag, zemosies un luugsi.... jo OFICIAALAAS organizaacijas tikpat neko nedara un nedariis.... taadas lietinjas... KO DARIISIM ???

Link to comment
Share on other sites

Nez.. runaajot par LIVAS NET sarkandaugavaa.. neko iipashi sliktu negribu teikt.. it kaa jau bij ok... bet bet bet... :)

 

Kad man toreiz 2003.gada novembrii ievilka shamie netu.. un arii kad 2004.gada oktobrii atvienoja.. meistari bij korekti... laipni un nekaadu probleemu nebij...

 

Neta aatrums visumaa bij ok.. bij briizhi kad bij jau ZB... bet njus ljoti reti.. paarsvaraa viss straadaaja...

 

Bij man piesleegums PRO+ (23.90) 1536/768kbits up aatrums bij ~100kb/s, down liidz 200kb/s :)

Link to comment
Share on other sites

Sasodiits! atkal inets sak pazust

zvanu shamiem ==>> i-nets pazuda delj sniega =D

Link to comment
Share on other sites

Ziepniekkalnaa nafig to LIVAS ... Chomam(chinjiju kompi utt) Livas shis ievilka' date=' Nu neteikshu ka vinjsh ir laimiigs+ Kastad var buut caur to shtrunta kabeljmodeemu ?! Cik kaoksaalajam ir teoreetiskaa caurlaidiiba ideaalos apstaakljos?! Nets miil konkreeti iebremzeet. Par paaraavumiem nemaaku teikt, Nu aatrums lielaaks kaa soliits jau ar cik noprotu nav ....[/quote']

 

nu teoreetiskaa caurlaidiiba bnc ideaalos apstaakljos ir 10mbit ... taa ka kabelja veids nespeelee nekaadu noziimi konkreetaa pakalpojuma nodroshinaashanaa (protams pie nosaciijuma ja tas kabelis arii ir ideaals, nevis salociits pa 180 graadiem un veel piespiests ar kaadu kasti un pa vidu veel peles iegrauzushaas....

Link to comment
Share on other sites

hero vot redzi 10 megabiti -teoreetiski, a praktiski ta vai maz tie pieci ir beigaas ?!

 

Nu a ja teiksim ir kabelis uz simtnieka tad taadam kaa man pa briidim download aatrums ir liidz desmit megabitiem sekundee, ir bijis arii vairaak, bet protams ka ljoti reti ... patstaaviigs aatrums ir ~5megabiti

 

Bet nu ideja skaidra!

 

priekshkam vajag visus tos anteenas kabeljus ... arii caur telefonu varbuut ir labs aatrums ?!

Link to comment
Share on other sites

Nu konkreeta zapara visu sho nedeelju ar tiem livas, uz vakara pusi ~ 19 liidz kaadiem mozh 23 aatrums reaali nekaapj augstaak par pusi, tas ir 30kB/s, lai gan piesleegums ir 512/256 kbit/s, nez mozh vel kaadam kas liidziigs.

 

P.S. pats no sarkandaugavas

Link to comment
Share on other sites

Nu tas droši vien tāpēc, ka cilvēki atskrien no darba, skolnieki no skolas un sāk aktīvi noslogot netu un mazais livasiņš nepavelk visu šo baru.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu kautkaads riktigs pizd**

i-nets tipa ir kaadas 30min pectam atrubas

bet modemam lampinjas visas deg :?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
harrower

Es esmu no Ziepniekalna, manā mājā nevar pieslēgt ne MPE nedz arī DVA, kaut gan tuvākā blok-māja, kur ir DVA, ir kādi 40-50m un tuvākā māja, kur atrodas MPE ir kādi >100m. Bet par LIVAS nesūdzos kā līgumā ir 1Mbit/512Kbit tā arī viņš strādā, latency arī normāls, bez timed out`iem, laikam te apkārt īpaši nevienam nav pieslēgts LIVAS, visi te laikam alkaši apkārt :D Vienīgie mīnusi ir salīdzinoši augstāka cena atšķirībā no MPE vai DVA, kur par to pašu cenu var iegūt x2 - x3 reizes ātrāku i-net. Un tas, ka nav viņiem sava /ftp servera. Bet vismaz prieks, ka šis ir labāks nekā, piemēram, mDSL.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
wildwing

shodienas livasNET rekords

(Current Downstream: 1762.9kb/s ¤ Current Upstream: 39.9kb/s) 8)

 

im 1337

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pēdējā mēnesī psiholoģiski bija sajūta, ka tīkls kļuvis ātrāks.

Aizstaigāju uz Livas.lv un tur melns uz balta rakstīts, ka ar 2005.06.27 par pakāpi palielināts ātrums. No tā izriet, ka pirms gada par cēneri man bija 256kbps down, tad tagad jau ir 1mbps.

 

http://net.apollo.lv apstiprina megabitu. Patīkami.

Link to comment
Share on other sites

Jap! Un ieveerojami uzlabojusies stabilitaate! Vismaz man taa liekas :D Un man kaadreiz bija 1mbps taga 3 pa to pashu cenu...

Link to comment
Share on other sites

Jā, tīkls vairs nekrīt.

 

Vienīgā nianse: ar šo uzlabojumu parādījās fundamentāli traucējumi visiem LV kanāliem. Neesmu Līvai vēl mailu metis.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Motorcraft

Esmu dilemmas priekšā, vai uzticīgi sēdēt uz ierastā mDSL vai pāriet pie Livas(iem)?

Agrāk mDSL apmierināja, lai gan dārgs (18Ls mēnesī, jo negribēju parakstīties uz 18 mēnešu līguma), toties stabils un reti kad atsaka. Tagad pēdējos mēnešos ir konstanti lēnas ārzemes man tik svarīgajā laikā no 18:00-22:00. Ir doma pieslēgties Livas PRO internetam par Ls 15 + tā viņu TV pakete, kas man nu galīgi absolūti neinteresē, Ls 3. Kopā būtu tie paši Ls 18 mēnesī. Bet vai ir vērts to darīt? Mani īpaši nesatrauc vai DC++ filma no vietējā huba atnāk 20 minūtēs vai 2 stundās, galvenais lai būtu konstanti normāls ārzemju ātrums. Un jo īpaši svarīgi, lai internets strādātu par 99% no visa laika (to LTK tomēr spēj sarūpēt).

Par pieslēgumu arī jāmaksā Ls 12 + Ls 2 par sadalītāju + Ls 1.80 par filtru + 0.40 Ls par katru kabeļa metru. Jāpiezīmē ka šai Teikas vietā nav citu interneta provaidera alternatīvu.

Ko lai iesāk? :?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt veikalā kabeli nopirksi lētāk.

Mana pieredze liecina, ka LIVAS negarantē 99.9% savienojumu.

 

Par ārzemēm nemāku spriest, t.i., neesmu mērījis ātrumu.

TV kanālu pakete Līvai ir labu price/performance. Teikšu: labākais kabeļoperators, kāds vien redzēts :)

Link to comment
Share on other sites

Motorcraft

Pronets nav. To pašu Livas ievilka tikai pirms nepilna pusgada. Par to labo TV kabeļa paketi es īsti negribētu piekrist, nu nav tur vienīgais kas mani interesē - Viasat Sport 1,2,3 (kaislīgs aizokeāna autosacīkšu fans).

Ar ārzemju trafiku ir tā, tagad pat Google darbadienās no 18-22 lēnām atveras, nemaz nerunājot par klasiski lēno ASUS mājaslapu, kur nu vēl mega lēno Soltek supportlapu pieminēt....

Jāsaka ka biedram, kas sēž centrā uz 2x lēnāku Telia pieslēgumu, kritiskajos laikos ātrums nekrītas :?

Link to comment
Share on other sites

Pirms mēneša pieslēdzos pie līvām. Varu pateik uzreiz. Ja ir mazākā iespēja piesēgties pie ethernet trubas, nekādā gadījumā nelieniet pie kabeļniekiem. Pa Latviju livām ir normāls +- nets, kā ārzemes, tā ir vāks.

Labi, ka man ir kur proxi turēt, lai tiktu pie puslīdz stabila signāla un 1mbps no ārzemēm, savādāk, jau pirmajā nedēļā būtu atpakaļ pie proneta. Nu neko, pasēdēšu vēl pie šamiem. Itkā mits taisās manā "krajā" uz vasaras vidu ievilkties. Un nesaprotu ko tur par to televīziju jūsmot. Izņememot Discovery, VH1,TVC un EuroSport, tur ir viena vieniiga krievu šovinisma un "veco labo" laiku slavināšana. Dažkārt pretīgi paliek pēc pāris sekunžu paskatīšanās.

Link to comment
Share on other sites

Līvas KTV kanaali ir ~75... vismaz man.. pa 5.10ls Un nav jau tur tikai krievu kanaali.. ir gan vaacu, franchu, polju utt... arii visas Latvijas televiizijas utt... Atceros, kad piesleedzos bija tikai 26kanaali... kaa jau VIL teica... iespeejams labaakais kabeljoperators...

 

No shameejo neta gan aizmuku... neapmierinaaja price/aatrums nekaadi.. ilgi mekleeju alternatiivas (Sarkandaugavaa) liidz atradu... Jucom... no saakotneejiem 4mbits(0.5mbits-aarzemes)/16.52ls tagad aatrums jau ir 15mbits(3mbits - aarzemes)/16.52ls :) kaa arii par stabilitaati nesuudzos...

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexvp77

piekrītu ka Līvas ir viens no labākajiem kabeļoperātoriem Rīga (cena/kvalitāte) īpaši teikas iedzīvotājiem (4.20 Ls pa 75 kanālu paketi mēnesi ir laba cena), montieri(tie kas velk visus vadus(arī internetam) ir normāli un strādā labi un ātri, tehnikais atbalsts strādā labi, ja pazūd internets vai kabeļtelevizija tīkla, tiek atjaunots pāris minūšu laikā bez at

gādināšanas. Rūnājot par interneta pakalpojumu, atbilstoša cenai un stabīls ( kopā 4 īslaicīgi atteikumi 15 mēnešu laikā), pats lietoju Livas internetu 15 mēnešus, kaut gan mājā ir pieejam lan interneta pieslēgums - cenā un ātrumā līdzīgs, atbilde stabilitāte, kvalitāte un normāla cena. Vienīgais ko varu piebilsts speciālists, kurš slēdz internetu (pievieno modemu pie datora un gatavās tikla pieslēguma vietas)ir nepārāk zinoš un tiem puišiem ir tendense sākumā uzstādīt lietotus modemus, bet sarunāju lai apmaina pret jaunu uzreiz. Starp citu tie kam ir motoralla modems vienlaicīgi var pieslēgt divus datorus pie interneta - viens uz usb otrs un Lan, vienīgais abus pieslēgumus nevar vienlaicīgi pieslēgt vienai mašīnai.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest kolja007

pilnīgi un galīgi negribas piekrist, ka Livas ir stabilitāte un kvalitāte!!! Dziivoju Ropazhu ielā pie LMT maajas. Internetam pieslegta lētākā pakete par 6Ls menesii. Saprotu, ka tā ir lēnākā no visām, taču ātrums ir ļoti, ļoti lēns (NEPĀRSPĪLĒJOT!) Pārbaudot ātrumu iekš apollo net speed mērītāja gan uzrādas, ka ir tie aprakstītie apm. 500 kbit vai KBit. Realitātē - nets strādā normāli tik no rīta līdz kādiem 10-12, vakaros vainu neiet vispār jebšu ir ļooooti lēns (tvnet) ielādē apmēram pusotru minūti (veiksmīgos vakaros).

Pirms kāda laika šamie atnāca nomainīja modēmu, kādu laiciņu problēmu nebija, bet tagad driiz buus divi mēneši kopš kvalitāte atkal streiko!

Parasti problēmas rodas ārpus darba laika, tāpēc piezvanīt un pateikt visu ko par viņiem domāju neizdodas.. No rīta taču viss strādā!

 

varbūt vienkārši man tāds īpašs gadiijums..

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Vispār Livām ātrums ir normāls , dažreiz gan kanāls uz kādām pāris minūtēm aiziet ciet . Slikti ir tas , ka viņiem reizi pa reizei nobrūk mail serveris - kopš vakardienas atkal nevar vēstules izsūtīt . Viens tāds patīkams moments - kad vilka iekšā , teicu , ka likšu rūteri a viņi absolūti nesatraucās par to :D . Pareizi jau ir - maksā tak par ātrumu .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest sergejs

livas bloke portus !!!!!!!

to vini man pateica,kad es gribeju ar draugu paspelet speli!

starp livas abonentiem porti ir bloketi un nevar neko paspelet!!!!!!

 

 

tas ir kaput ka sudigi!!!!!

 

vai kadam ir atverti porti, tad uzrakstit?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Par kabeļinetu - ātrums ir atkarīgs no tā, cik klientu ir līdz pirmajam repīterim. Ja dafiga - bremzēs. Ja maz - strādās kā pienākas. Tas pats, kas ar WiFi access pointu uz kura sēž dafiga lietotāju.

Kad dzīvoju Ziepītī man ar bija Livas - sūdzēties nevaru. Vienīgais brīdis, kad šamiem nets neganti gļukoja bija kaut kur 2004. gada vidū kad šamie ārzemju trubu pārslēdza no Lattelecom uz Latvenergo. Pēc tam viss bija čikiniekā. Ārzemes stabilas, man bija PRO pieslēgums par 15Ls, tolaik bija 1.5Mbit down un 768Kbit up. Principā atbilda. Vienīgais kā jāņem otrā lielākā TV programmu paka un viņi tad bonusā piemet pārējos kanālus klāt - filtru noņem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
Kāpēc Livas DTV pazuda visi Discovery kanāli? :sad:

Saks!

 

Tapeec ka izraadas ka tagad discovery kanaali ir paketee par kuru daargaak jaamaksaa...

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars Livas Net ar Livas KTV un to sniegto pakalpojumu DTV? :D Tas, ka jamie ir vienā uzņēmumu grupā nenozīmē ka NET atbild par to, kas notiek ar KTV un DTV.

 

Turklāt DTV joprojām līdz 2009. gada vidum ir testa režīmā.. un nedalās nekādās paketēs.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

NU jāsaka ka palasot atsauksmes ir dažādas...

 

"+"

 

Pats "lietoju" šā provaidera internetu + kabeļ TV. 8 megabitu inets +72 t kanāli. maksa nu ap 13.00 Ls. Ātrums cik esu skatījies ir vienmēr lielāks nekā 8 megabiti, vidēji 9 un nereti 10. Šinī ziņā nudien esu apmierināts.

 

 

"-"

 

Reizini nedēļā viņiem kautkāda ķibele. Pirms pāris dienām pat 2 dienas no vietas inernets te ir te nav ik pēc 10 min. Bet nu pirmo reizi tik traki bij. Kopumā ļoti izteiktinejūtu viņu problēmas ar tehnikso nodrošinājumu (iespējams tmdēļ ka nelietoju internetu bieži - dienā varbūt 2-3 stundas). Bet vistreknākais mīnus ir viņu kantorī ar rēķinu piestādīšanu. Atnak nereti mistiski rēķini par pieslēgšanu , tad meistara saukšanu. No 4 rēķiniem cik šie man sūtījuši, tikai viens ir bijis bez problēmām un jāmaxā tik cik līgumā raxtīts.

Labots - warn
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...