Jump to content

FlexBox T202 HDCX (CX)


kuzmitch
 Share

Recommended Posts

Jā, laikam esmu atpalicis no dzīves, bet cenšos nevienam aparātam instrukciju nelasīt. Parasti jau viss tāpat saprotams. A Tev vajag zinat, kas zem tā info? ja viss darbojas, tad pilnīgi pofig visa tā informācija.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Didzis

    37

  • DreamMuca

    27

  • kuzmitch

    14

  • Volters

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

gadījumā nav domāts tā: piemēram,skatoties LNT,vienkārši nospied pults INFO pogu,tev uz ekrāna parādās EPG,signāla līmenis,pareizs laiks,utt?

p.s.es tikai minu.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tik tiešām tas ir domāts tā, ka skatoties kādu raidījumu, nospied 'info' taustiņu un parāda kanāla nosaukumu, frekvenci, esošā raidījuma un nākošā raidījuma nosaukumu, signāla un kvalitātes līmeni (papagaiļos).

To neizpratni radīja instrukcijā dažādi izkārtotie attēli un paskaidrojumi. Lapas augšpusē bija attēls, tam apakšā skaidrojums, kas attiecas uz to attēlu, kas ir tikai nākamajā lapā. Nu tik "oriģinālu" attēla un skaidrojuma izvietojumu vēl nebiju redzējis

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

piekriitu. lietoshanas pamaaciipa nav saprotama.

par signaala liimeni un kvalitaati (papagailjos) gan labaak pavaicaa Didzim.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Pagājušogad, kad sāka tirgot FlexBox, pavīdēja informācija, ka būšot jauns FW (firmware), kas ļaušot izmantot USB portu ierakstam.

Vai kāds kaut ko zin par to?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kuzmitch

Yotai atkal ir FlexBoxi. Firmware izskatās cits nekā iepriekš bija, jo nevar normāli vairs sortēt kanālus pēc saviem ieskatiem, tikai A->Z vai pēc kanāla numura :(

vel neesmu pārbaudijis kas vel jauns, moš ar USB kaukas labs ar ir pooh_door.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir gan vecais Flexbox, gan jau kādas divas nedēļas dzenāju jaunāko modeli. Ja godīgi tādām parastām lietām, kā kanālu kārtošanai neesmu pieversis uzmanību, jo jaunāko aparātu izmantoju taluztveršanai.Būs jānoliek blakus abi aparāti un jāapskatās, bet nu visas tās lietotāju štellītes man šķiet mazsvarīgas- man vajag jūtību. Ar Flexbox T202HDCX es stabili Lielvārdē skatos Valmieru(95km), cesvaini(96km) un Viesīti(62km). Viesītes virzienā man priekšā pamatīgs mežs, bet vienalga viss darbojas perfekti. Pirms nedēļas, kad bija laba izplatīšanās, vairākus vakarus skatījos Kuldīgas raidītāju(175km). Nu ļoti jutīgs ir Flexbox un piemērots vāju signālu uztveršanai.

Link to comment
Share on other sites

kuzmitch

izskatās ka ar usb nekas nav jauns. pieliekot flešku failus redz bet vaļā neko never. nafigam tas vajadzīgs nesaprotu, ja nu vienīgi var ātri pielikt flešku un apskatīties kas viņā iekšā black%20eye.gif ari nekādas ieraksta iespējas neatradu...

Link to comment
Share on other sites

USB viņam domāta tikai un vienīgi programmatūras atjaunināšanai.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

1. normāli sortēt kanālus pēc saviem ieskatiem

2. vel neesmu pārbaudijis kas vel jauns, moš ar USB kaukas labs ar ir

 

1. var. es to izveicu taa: <Menu> -> Channel Manager -> ar bultinjaam <Up>/<Down> izveelamies, kuru kanaalu veelamies paarvietot -> <Fav> (Blue button) -> un atkal lietojot <Up>/<Down> novietojam kanaalu veelamajaa saraksta vietaa -> <Ok>

 

2. ja veelies uztveereeju, njem Flexbox T202HDCX. ja veelies "divi vienaa"- Selteka TC-402HD <-daargaax

 

jaa tieshaam. shim aparaatam ir jauna(aaka) versija un datums

APP Ver: KA15.SKA13.MC3.2.2-1.47

Jan 29, 2010

 

pirms tam bija

APP Ver: KA15.SKA13.MC3.2.2-1.46

Jan 22, 2010

 

bet paareejais apmeeram viss tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Nuja. Firmware jaunāka par nedēļu, abas Jan 2010 :rolleyes:

Dīvaini tikai, ka "mazajam brālim" FlexBox T101 ir ieraksta iespēja iekš USB.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kuzmitch

1. var. es to izveicu taa: <Menu> -> Channel Manager -> ar bultinjaam <Up>/<Down> izveelamies, kuru kanaalu veelamies paarvietot -> <Fav> (Blue button) -> un atkal lietojot <Up>/<Down> novietojam kanaalu veelamajaa saraksta vietaa -> <Ok>

 

 

 

jā, es jau pamanīju ka pogām nosaukumi nepareizi salikti - ar Fav bija jāpievieno kanāls favorītu sarakstam, bet ar Move jāpārvieto kanāls uz augsu un leju. a te otrādi :D

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

driizaak jau, ka jaunajai versijai pogas otraadi ieprogrameetas. black%20eye.gif

gaidam jaunu ver. sarcastic.gif

Link to comment
Share on other sites

kuzmitch
(labots)

teorētiski tak fleksim jāvar uzlikt digo softu ne?

 

nez, manu SanDisk U3 flešu lasa... bet tolka ta nav no tā laugh.gif

 

ā, FAT32 jābūt ;)

Labots - kuzmitch
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

teoreetiski vinji ir stipri liidziigi (ja ne vienaadi)

protams ka FAT32, bet ne SiliconPower(4Gb) ne SuperTalent(2Gb) vinjsh negrib ne pa kam.

Apgrozībā ir ļoti daudz dažādu zīmolu un konstrukciju USB ierīču, tādēļ ir iespējama savstarpēja nesaderība ar DigoTV USB kontrolieri. Ja neizdodas ar pirmo reizi veikt programmatūras atjaunināšanu, iekopējiet atjaunošanas failu un mēģiniet palaist no cita zīmola USB zibatmiņas.

OK laikam buus jaapameegjina kautko no SanDisk. Thanx.

 

EDIT:

Flexis DigoTV softu nenjem. "manuf_id ERROR. Upgrade failed."

taa ka Flexi paarshuut par Digo nesanaak.

Flexim - VenderID: 1000

DigoTV - VenderID: 1180

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kam pēc tā updeita vajadzētu mainīties? Man itkā updeitojās veiksmīgi, bet pagaidām nekādu atšķirību nejūtu.

Labots - kur?
Link to comment
Share on other sites

tur jau tas jox, ka flexsha ieshuves man nav. bet VenderID vinjsh pasaka <Menu> -> Factory Setting -> System Information

tas pats tika apluukots arii DigoTv aparaatam.

veelaak (nedzudz riskeejot) tika meegjinaats iebarot flexim digo softu, kurs ir pieejams te

 

teoreetiski man arii ir taada nojauta. bet kaa praktiski... :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Nu vot pasakiet man durakam, kas jūs dīda par visām varēm iešūt Flexboxsī jaunu softu. Vai tad bilde slikta, vai jūtība par mazu, vai līmeņa indikātori rāda papagaiļus kā zvaigžņu kastē? Kāds iemesls par visam varēm iedzīt programu kaut no cita aparāta? Kapēc nagi niez? Nu ir tam aparātam USB caurums, nu un? Ja ražotājs nav paredzējis ieraksta funkciju, tad nav!

Krieviem par šito ir labs teiciens "samij boļšo vrag horošo eto lutše". Tulkojums apmēram tāds- pats lielākais labi ienaidnieks ir labāk :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Kas dīda, kas dīda, progress dīda. Ja nevienu nekas nedīdītu, ted ne iphone tiktu jailbreikots, ne medutiņš tecētu, ne citas "neštatnajas" lietas notiktos.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

@Didzis

Protams, ka Flexis ir pashlaik labaakais, kas ar tevi var notikt saistiibaa ar VTV. Diida tikai un vieniigi sportiska interese. Thats it. ;o)

Ja kas, tad es neesmu no tiem, kas vaimanaa, kad kautkas notiek/nenotiek vai arii nejeedz vadus saspraust. (sam slamaju, sam i pachinju)

Runaajot par Flexsha softu... ir gan dazhi "caurumi" noveeroti. bet protams, ka taa nav mirstmaa kaite.

piem. v1.47 "Add" "Move" pogu noziime nepareizi raadaas uz ekraana. Iesleedzot latvieshu (interfeisa) valodu, ne viss ir latvieshu valodaa (Schedule,Detail...). Subiem fontu takaa arii gribeetos skataamaaku...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Te daži lietotāji gaida jaunas flexbox firmwares, bet tā arī neviens nevar pateikt, kur tās cer sagaidīt :( Tie, kas updatoja - kur ņēma?

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, kamēr Flexim nav jauna programnodrošinājuma, nevajg to aiztikt.

Vakar man zvanīja no Yotas. Viņiem tagad Flexbox T202 HDCX maksā 42Ls un esot arī variants kopā ar karti par 50Ls.

Ja te kādu progress dīda :sarkasms: , tad varbūt arī tika ievērots, ka pēc izmaiņām kanālos, kamēr uztverēju neparskaneja, ar lēto karti rādija programas no jaunās programu paketes. Vot pie tā būtu vērts piestrādāt. Tikai klusu- es jums neko neesmu teicis :whistle3:

Link to comment
Share on other sites

Man bija abas kartes, bet jaunos kanālus rādija tikai ar pamata pakas karti, kamēr nebeidzēs kartes termiņš. Skanēju es turpu šurpu, tāpat pamatpakas karte rādija jaunos k. Citur baumo, ka līdz ~13.09 varēja paņemt pamatpakas atjaunošanās kodu pa 6.90 un mēnesi skatīties arī jaunos kanālus

Link to comment
Share on other sites

man līdz 22.09. rādija visus jaunos kanālus ar starta pakas karti pa 6.90. tagad biju spiests pieslēgt līgumu jo vajadzēja 2 pakas nevis visas 3.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu izčekoju visus settingus. Visiem kanāliem skaņa ir izņemot TV3.

Rīgas (Zaķusalas) raidītājs.

Bet domāju kad vaina varētu būt pašā flexboxsā. Varbūt uzlikt kanālu meklēšanu pa jaunu...?

Link to comment
Share on other sites

A kas liedz pamēģināt arī nomest uz rūpnīcas iestatījumiem?

Ceru, ka izraušanu no rozetes pārbaudīji kā pirmo variantu. Pastāvīgs Standby režīms var taisīt visādus jokus, ja noraustās elektrība, vai vēl kaut kas.

pamēģināšu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mazliet oftopic

 

Vispār tiem DVB-T tuneriem mūžš ir isāks par popmūzikas hita mūžu. Ar katru nopirkto TV viens, nu labi, katrs trešais TV atstāj vienu tuneri lieku. Pēc gadiem 2-3 tie tuneri mētāsies izgāztuvēs arvien vairāk. Pats esmu nopircis 3 tunerus, jo man ir 3 analogiet TV. Bet katrs jauniepirkts TV atstās bez darba vienu tuneri...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nometu iestatjumus uz rūpnīcas iestatījumiem, reskanēju kanālus un TV3 skaņa parādījās.

Problēma atrisināta :)

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Flexboxis->PhilipsLCD TV

savienots ar HDMI

 

Pa Tv3, LTV7 šad tad iet raidījumi 16:9 formātā

 

Kā lai panāk, lai automātiski, šādos raidījumos tiek izstiepta bilde pa visu ekrānu?

4:3 pāraides ar skatos izstieptas.

Link to comment
Share on other sites

LTV7 ne reizi vēl nav raidījis 16:9 formātā. Pat logo neatrodās 16:9 safe area. TV3 ir cita lieta, kāpēc viņi nelaiž īstu 16:9 es joprojām nesaprotu, jo TV3 ir digital only, analogie raidītāji izslēgti, kas varētu ar 16:9 signālu izrīkoties dīvaini. Pie vainas noteikti Lattelecom, jo nav iemācījušies 16:9 flagu ielikt kad tas vajadzīgs. TV6 gadījumā jau redzams.

 

Ausux - jāskatās iestatījumos, iespējams tev biedrs MartiniB mācēs pastāstīt, tiesa, viņam fleksis nav... biški spēcīgāks aparāts... :D

Link to comment
Share on other sites

asux, attēla formāts - automātisks

automātiskā formāta režīms - automātiskā tālummaiņa

Šādi man ir uz 32PFL5604, vienmēr bildi izstiepj līdz vismaz 2 malām nekropļojot bildi.

Link to comment
Share on other sites

kaac ir Philips modelis?

 

Philipsiem ir noderiiga funkcija AutoFormat, ar diviem apakshrezhiimiem AutoFill un AutoZoom,

kas pati izstiepj bildi ja pamana melnaas malas

manc 2008g indiviids AutoFormat aktivizee tikai, ja ienaakoshais signaals ir 4:3, vienalga SCART vai HDMI

caur HDMI reti kursh boksis maak suutiit 4:3, pat Dreambox to iemaaciijaas nepilnu 1/2 gadu atpakalj peec ilgiem striidiem

drusku vecaaki Philipsi ~2005g, pirmais ar Ambilight un tikai vienu HDMI, darbina Autoformat pie jebkura signaala ja konstatee melnaas malas

 

kaiminja shiigada Philips 40pfl5605h darbina funkciju achgaarni

kad pa HDMI naak 16:9 iedarbina AutoFill izstiepjot bildi vertikaali, bet ar 4:3 nedara neko

SCART neatceros, laikam nebaudiiju, bet iebuuveetaa tunera kanaaliem AutoFormat darbijaas korekti

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
kuzmitch
(labots)

bļac, nosprāga man jau trešais aparāts...

pirmais nostrādāja 1h pēc iegādes, izslēdzu un vairs neieslēdzās

otrais pēc mēneša sāka kārties

tagad trešais... kādas pāris nedēļas bija dzirdamas klusas dīvainas skaņas no viņa - sīkšana un čirkstēšana. Tā kā tāds diezgan silts viņš visu laiku bija tad izdomāju izraut no rozetes lai nabags atpūšas pus dienu, moš nečirkstēs. Pēc ieštepselēšanas atpakaļ vairs neieslēdzās. Deg tikai sarkana lampiņa un viss, nekādas reakcijas, spraud rozetē cik reizes gribi...

 

Zinu, zinu ka man aura slikta black%20eye.gif

Labots - kuzmitch
Link to comment
Share on other sites

kuzmitch

viss labi, yota zin kas pa vainu, tagad pat jauniem jau mainot tos kondensātorus pirms pārdošanas. šodien iedevu uz labošanu un ir jau gatavs, gaidu kad man atvedīs... redzēsim kā ir...

Link to comment
Share on other sites

andrisri

viss labi, yota zin kas pa vainu, tagad pat jauniem jau mainot tos kondensātorus pirms pārdošanas. šodien iedevu uz labošanu un ir jau gatavs, gaidu kad man atvedīs... redzēsim kā ir...

 

Yota pat iekšā to neslēdz pie tipveida defekta, bet lodāmurs rokā, pāris minūtēs 2 jauni kondensatori un aidā ... :D

Ja nu kādam slinkums vest uz garantiju - ceļš un laiks dārgāks, vai nu garantija arī nav bezgalīga, tad mainīti tiek uz galvenās plates EC3 un EC9 kondensatori, jaunie ir 100MF 16V.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...