Jump to content

izšķirtspējas ātra izmainīšana


Guest kopeee
 Share

Recommended Posts

nu biezi sanaak mainiit un kad dators ir noslogots sanaak pateereet daudz laika - vai ir kaads vienkārši veids par ierasto labo pogu uz darba virsmas :D:D vai vareetu kautkaa jau (aatri) atvert tiesi iisto atveerumu nevis to themes kaa pirmo...

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
nu radeonam ir ATiTray vai kaa tur sauc

 

tas nederees - sen jau ir atsleegts un ne bez iemesla... lieki meesli atminjaa nav vajadziigi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee
nu radeonam ir ATiTray vai kaa tur sauc

 

tas nederees - sen jau ir atsleegts un ne bez iemesla... lieki meesli atminjaa nav vajadziigi :D

atvaino bet ja tev ir briinumkompuuters ar mazaak kaa 128 megu raami tad naaksies vien bakstiit ar roku desktopa setingus

 

nu wot kur taadi zhiidi cilveeki var buut - ka skopojas par paaris megiem ko rezidents aiznjem ...

 

man svaigi iesleegts PC aprij 380 megus - NU UN ?

kakova hrena ta man bija jaapeerk gigs raamja lai tagad matus skaldiitu

 

atminja taadeel ariii ir domaata lai vinju izmantotu - nevis ziimeetos ar to cik daudz man tuksha raamja ...

 

nu, jaa piekriitu Tev par visiem 100% ja raamis ir tad tas ir domaats, lai lietotu... lai necenstos tur taupiit :D un ziimeeties ar tukshu ar nevajag...

bet nu ja tieshaam nav tas ram un xp jaalieto?

nu varat neatbildeet - sapratu, ka buus vien jaaiet tas pats vecais, ierastais celjsh :D

Link to comment
Share on other sites

Vari jau paņemt to pašu veco labo Delphi un pats uzrakstīt exe ar parametriem. Tad uz desktopa nomest kādus 3 šortkatus - katrai izšķirtspējai savu.

 

Pārslēgšanās būs: [Windows]+D un DblClick.

 

P.S. Ja nav noslēpums, kādām vajadzībām tiek bieži mainīta izšķirtspēja?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...