Jump to content

Sals kniebj / Karstums cepina


Bastjens
 Share

Recommended Posts

 

 

@rubb, aukstumā problēma ir vairāk degvielā.. aķis tik pēc tam.. dīzelī ir parafins.. un kļūstot aukstākam tas cietē, līdz ar ko degvielas padevē ir aizķeršanās.. (palabojiet, ja kļūdos, neesmu specs).. un, ja komplektā ir švaks aķis, tad vispār čau..
 

Dīzelim ir ne tikai aķis un dīzelis, bet arī eļļa, filtri, kvēlsveces; Tur jebkurš no šiem posmiem var pārsteigt aukstākā rītā;

man bija E39 (530d), līdz -16 bez problēmām, tiklīdz bija vairāk, tā, lai no rīta varētu pielais ar pirmo, gāju vakros ap 32:00 laukā, iedarbināju uz 15min (ar izslēgtu pečku) un norīta leca kā puķīte arī pie -26, bet ja nepiedarbināja, tad varēja arī nepielekt:D

Link to comment
Share on other sites

man pirmā ziema ar dīzeli un pieleca šorīt uz pirmo (10 gadi vecs).

Link to comment
Share on other sites

Neapnika visiem stāstīt, cik viņu traktors pielecis labi, bet kaimiņam nē? :lol:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Gestapo, bet mans traktors pielec ciešami, taču pec tam kādu brīdi briesmīgi kratās ... tas lai Tev prieks, ka kādam arī drusku neiet ....

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nu manam benzīnam šorīt (~ -23,5 mašīnā) arī kaut kāds dzenis bija iemetis pirmās 10 sekundes.

Es pat neteikšu, cik tas lūznis ir vecs.

Link to comment
Share on other sites

Teikā no rīta 8 bij -23, bērns caur puņķiem un asarām tomēr tika deportēts uz skolu. Mašīna šķīlās bez problēmām, jo biju atstājis pa nakti gudro lādētāju, lai aķim vieglāka dzīve no rīta.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pa nakti laikam bija -26 uz Jelgavas pusi. Bija drusku sajūta, ka dīzeļdegviela kļuvusi par biezzupiņu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Teikā no rīta 8 bij -23, bērns caur puņķiem un asarām tomēr tika deportēts uz skolu
 

 

Nu kāpēc tā? Takš oficiāli var neiet uz skolu! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu kāpēc tā? Takš oficiāli var neiet uz skolu! 

 

Piekrītu. Nez kas man iekoda, ka aizdzinu - skolā bij tik 1/3 klases. Mazliet jūtos kā neģēlis. Bērnam jau atvainojos... :( 

Link to comment
Share on other sites

Manējie būtu gājuši arī tad, ja būtu -30°C. Pateiktu, ka var palikt mājās, atteiktos. "Raujās" viņi uz skolu. Attālums ar tik 300m līdz skolai.

 

Šobrīd -17.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Man bija kaifs bargos salos iet uz skolu dēļ tā, ka gadījās būt arī vienīgam klasē. Nu kādas 15÷10 min ceļš ar k2.

Link to comment
Share on other sites

Uz Tallinas šosejas posmā Tūja- Saulkrasti. Šodien no rīta ceļā uz darbu.

post-88343-0-48325600-1452284917_thumb.jpg

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

Ja tas nav shops, tad tad sūds ar ātrumu (man ar dažkārt tā gadās), bet tagadējos laika apstākļos pie tāda ātruma bildēt ar telefonu ir īpaši prātīgi...

Link to comment
Share on other sites

Rīgā jau ar stundas 2, bet ne stipri. Radarā mākonis pa pus Latviju, labi, ne gluži. Latvijas centrālajos rajonos vakarā sola riktīgi.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Interesanti - pie Rīgas pils snieg nu jau riktīgi, Teikā (skatos webcamā) praktiski nesnieg. Jācer, ka tā turpināsies, lai nebūtu atkal ar lāpstu jāņemās. :)

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Neslikti jau sasnidzis. Ja rīt no rīta ceļi būs iztīrīti, būšu pārsteigts.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tīrīšana uz lielajiem ceļiem kaut kā dīvaina. Ja Liepājas šoseja ir nopulēta, Salaspils ceļš nedaudz mazāk, tad Jūrmalas šosejas tiek tīrīta viena no pēdējām. 

Link to comment
Share on other sites

Tur, kur vairāk autiņu brauc, tāpat sniegu piebraukās. Nav ko lieki tīrīt  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Rīt laikam oficiāla brīvdiena būs :lol:

Sasnidzis un vēl snieg, hvz, laikam ar veļuku nesanāks :/ 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tikko ierados darbā, pa nakti kādi 15cm bija sasnidzis un pa ceļu ātrāk pa 70km/h fiziski pabraukt nevarēja. Arī redzamība nekāda. Notīrīju mašīnu, sētas priekšu, un autiņš atkal bija sasnidzis. Un jā, pārītis ceļa malā grāvī mētājās. 

 

Kāds teica, ka Ziemassvētkos par maz sniega :)

Link to comment
Share on other sites

Ziemassvētkos jau vispār nebija sniega :D uzsniga pēc..

 

Jelgavas pusē ar sniegu nebija tik traki. daži cm max. Mašīna pat īsti nebija apsnigusi.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

man jau te stihija sākas...., vakar sakrita ap 15 cm, vēlu vakarā (ap 22) ar traktoru izšķūrēju galveno trasi, 

šorīt klāt tik pat daudz...., un turpina birdināt...

kopējai daudzums varētu būt aptuveni 45 cm

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Kas Rīgā notiek? Putina? 

 

Sveicieni no Somijas, kur nevienu ceļu atskaitot bāņus netīra. Pakaisa kkādas grants bumbiņas un viss. Un brauc. Un dzīvo. Un skaisti. Un apavi tīri. 

Link to comment
Share on other sites

Uhh kas būs pavasarī! 

Pie tāda sniega daudzuma, pie upēm dzīvojoši mauros par "pārsteigumu" no upes, kura būs atnākusi ciemos.

Blaumaņa romāna "Nāves ēnā" fanu pulciņš atkal varēs kosplejot romānu uz līča ledus.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Re kur ieskats vēsturē, kas gaida mūs pavasarī :)

https://weatherfoto.wordpress.com/pavasara-pludi-2010/

https://weatherfoto.wordpress.com/pavasara-pludi-2011/

 

 

Man vēl labi atmiņā 2010.g. sniegotā ziema

https://weatherfoto.wordpress.com/skaista-un-sniegota-20092010-g-ziema-riga/

Labots - Mezavecis
Link to comment
Share on other sites

Kolēģi ieradās darbā stāsta par afigenno sniega daudzumu - 20cm, klausos un brīnos, Mežciemā kādi 5cm sasniguši, ar slotiņu notraucu un braucu uz darbu... Tāda atšķirība vienas pilsētas robežās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uhh kas būs pavasarī! 

Tas jau Allaha rokās, ja pa nakti drusku piesals, bet pa dienu kusīs, tad viss būs kedā. Ja uzreiz aizies plusos 24/7 un vēl lietutiņš, nu tad būs kā toreiz :>  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak ziņās runā, ka Ogres virzienā pat vilcienu satiksme kavējas.. tajā pašā laikā Jelgavas virzienā nekādu problēmu.. un tiešām daži cm tik piesniguši.. Kolēģe viena, kura dzīvo Tīrainē.. arī stāstija, ka sasnidzis līdz puskājai..

Link to comment
Share on other sites

Man Lielvārdē pa nopietno. Autiņš šļūc uz vēdera un knapi līdz malkas šķūnim izrakos. Snieg visu laiku tik klāt.

Link to comment
Share on other sites

  • Kafija featured un unfeatured this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...