Jump to content

Octagon1008


janispauls
 Share

Recommended Posts

  • 5 months later...

Šodien saņēmu ar savu Octagon 1008, bet kaut kāda šaize - vai nu nestrādā pults vai arī tuneris nereaģē :(

 

Kā varētu noteikt kas tieši vainīgs?

 

Pultij it kā sarkanā lampiņa iedegas, kad kaut ko spiež, bet nekas nenotiek. Baterijas ar nomainiju :(

Link to comment
Share on other sites

Paskaties caur mob. telefona kameru uz pults fotodiodi, kad spied pults pogas. Ja tā spīd, pults strādā.

Link to comment
Share on other sites

Briksons

Nu nedeg nekas :(

 

Var tur kaut ko saremontēt vai ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

Pagājušo rudeni es iepirku Kathrein UFS910, un izņemot no kastes un mēģinot to lietot, gaidīja mani tieši tāds pats pārsteigums. Atrisinājums bija negaidīts, vainīgs bija televizora sensors, kurs čeko apgaismojumu istabā. Smalkāk viss aprakstīts šeit: http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/118516-kathrein-ufs-910/

Link to comment
Share on other sites

janispauls
(labots)

TV reaģē uz pulti ,uztaisi bildi skrīnā,kāda pults,kā 1018 ,uz pults ir TV,STB,DVD ,nospied STB tad tjūnerim jāstrādā on_the_quiet2.gif ja nedeg ,tad problēma pultī,varbūt nav kontakta,no kurienes sūtiji,kā ar garantijām

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Briksons

Nu skatoties ebay.de tā pults der gan Octagon 1008 gan 1018, bet TV, STB un DVD nav virsū.

 

Vecā Octagon SF 918 pults man patika labāk, šī tāda tieva un gara :(

 

Droši vien ka garantija ir - aizrakstiju jau pārdevējam.

Link to comment
Share on other sites

janispauls
(labots)

Ja pirki jebajā,nez kā tev ar to garantiju būs ,es 1018 ņēmu veikalā Vācijā,displejs bij brāķis,tas ir čips displejā,kirilicā rādija heroglipus,šie man atsūtija jaunu čipu ar instrukciju ,kā to visu izdarīt,it kā Latvijā nemācētu pārlodēt,sākumā prasija lai aparātu sūtu uz vāciju ,es šiem , kas segs pasta izdevumuson_the_quiet2.gif ,pēc tam izrādijās, ka uz Latviju atsūtija vairākus čipus,kuri bija pie viņiem pirkuši,vesela partija bija brāķis

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Briksons

Nu beidzot saņēmu savu aparātu atpakaļ.

 

Varbūt vari iemest nedaudz vairāk info?

Piemēram: kā ieslēgt EMU, kā ielādēt settingus no USB

Link to comment
Share on other sites

Briksons

kuru failu tur bija vēl jāielādē, lai varētu medu vākt?

Link to comment
Share on other sites

Briksons

Nu nevaru izslēgt to smart card, kā tur rakstīts :(

Man neparādās tas paslēptais menu arī tad ja ievadu tos kodus 1008

 

Caur ftp var mapē visu sametu bet pārstartējot un spiežot to menu+sarkanā poga arī nekas nenotiek.

 

man ar versija 10826

Link to comment
Share on other sites

janispauls
(labots)

10826 softam ir šādi skrīni un šeit izslēdzaš un ieslēdzās on_the_quiet2.gif menju>priloženija

b555e6deeff9.jpg

672490f5b8c7.jpg

d0124e91f8d8.jpg

84d368805e58.jpg

Vai plaginus uztaisiji uz USB datu nesēja http://forum.sat-exp...obsujdenie.html sākumā var mapei jābūt tukšai , visu var mapi uztaisa plaginos un caur USB lādē iekšā

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Briksons

Ta es pat tīkla setingos noņēmu nost dhcp un saliku visu manuāli iekšā. Tad kādu brīdi gāja normāli, bet nu atkal pazuda.

Link to comment
Share on other sites

janispauls
(labots)

Plaginos jāieliek autostarts no Openboxsa ,tad tev neko manuali rakstīt nevajadzēs dhcp, kā redzams skrīnā,pamēģini pārstartēt mgcamd plaginos

017615da2c50.jpg

Vai ātro startu ieslēdzi

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Briksons

Tur jau var ieslēgt tāpat, lai tas mgcamd palaižas automātiski.

 

Sajūsmā neesmu par šito aparātu :( Bet veco Octagon SF918 jau esmu apsolījis citam :(

Link to comment
Share on other sites

janispauls
(labots)

Ja visu izdarīsi pa punktiem,tad šis strādās kā pulkstenis yahoo.gif

1.pirms lādē jaunu versiju izdzēst var mapi tukšu un nomest uz rūpnieciskiem iestatijumiem

2.Ielādē jaunu softa versiju

3. Nomet uz rūpnieciskiem iestatijumiem

4.Ielādē ar USB datu nesēju plaginus(kur ir nokomplektēta var mape,un auto palaidējs no openboxsa)pārstartē tjūneru ar slēdzi kas aimugurē

5.Uzliek savus kanālu setingus

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Briksons

Nu cik sapratu, tad tie ignore.list, priority.list. replase.list nemaz nav obligāti

Galvenais lai ir newcamd.list un viss - ja iet tad ir labi.

 

It kā jau visu tagad saliku - jāpatestē uz stabilitāti pagaidām.

Pirmīt vienkārši viss pārstāja darboties , kamēr es dzēsu ārā nevajadzīgos kanālus - nezinu kas viņam tur īsti nepatika

 

A Tu to pēdējo softu mēģināji un nebija labs vai vienkārši tāds ticējums nelikt pēdējo softu ? :)

Link to comment
Share on other sites

janispauls
(labots)

Palasot par 31 versiju tur nekā laba nav,pati labāka it kā esot šī 26 ,trīs vietās vajag uztaisīt prioritāti,jāieliek cipari 755

Pa cik man nav 1008,es nēsmu par viņu intresējies un lasijis,vai viņam kāds ir uzlicis Enigmu2

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Briksons

Ir ir enigma uz šitā ar, bet nu tas mani neinteresē - mani pilnībā apmierina šis pats softs.

 

Cik tur forumos par to enigmu palasiju un apjautājos, tad ātrdarbīgs tas nav, vienīgi laikam iespējas vairāk.

 

Klau kad izlabo tos priority un ignore lists un pārsūta uz tuneri, tad katru reizi jāpārstartē ar pogu aizmugurē vai pietiek ar pulti izslēgt?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Briksons

Nav gadījumā kādam kanālu settingi ar Eutelsat 36, Astra 19.2, Hotbird 13 un Sirius 5 ?

 

Man kaut kā Sky de neķerās kanāli

Link to comment
Share on other sites

janispauls
(labots)

Kā tas saprotams,pārejie uz Astras ir, a SKY de nav laugh.gif pats taisiji kanālu sētingus on_the_quiet2.gif

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Briksons

Neko nemainīju - vienkārši meklēju un viss, bet nav :(

Link to comment
Share on other sites

janispauls
(labots)

Ja skanejot pavadoni un netrod ,tad tjūnerim iekšā nav ielikti transporderi no rūpnīcas,tie jāieliek no rokas on_the_quiet2.gif

FDU_101116.rar

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kādu channel editor jūs lietojat šim uztvērējam?

 

vakar izmēģināju kādus 4 , bet neviens normāli neattēloja krievu kanālus kirilicā :(

Link to comment
Share on other sites

Brikson, paskaties chanell editor kas domāts Openbox S sērijai

Link to comment
Share on other sites

janispauls

No SKYWAY nēsi neko mēģinājis,tas domāts vairāk Krievijai,Octagons EU,varbūt tur ir atrisināts at to hirilicu

Link to comment
Share on other sites

Vot vienu lietu es tomēr nesaprotu - mums ar tēvu abiem Octagon - viņam SF918HD a man 1008HD

Abi ņemam medu no viena un tā paša stropa, porti ar abiem vienādi salikti, bet ir kanāli kas uz 918tā iet bet uz mana neiet :(

 

piemēram šis no Astras 19.2" 12581V PIWI(bērnam muļķiku kanāls) - vinam rāda un man nē.

 

Pieņemu ka problēma varētu būt identos, jo Octagon 918 tos sameklē pats, bet manam laikam jāieliek failos. A kā var zināt kāds tam kanālam idents?

 

Pārbaudiju arī uz DM500S man rāda, bet Octagonam no tādas frekvences pat signāls nav :(

Labots - Briksons
Link to comment
Share on other sites

Nu neesmu pats nekādus kanālus taisijis - noskanēju un viss. Varbūt jāpamēģina uz to aklo meklēšanu.

 

laikamtak, tieši ar polareditoctagon jau ar laboju kanālus - nesanāk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jādzēš, jāpārvieto, jāsagrupē pa favorītiem, jāsakārto pēc alfabēta, frekvences vai provaidera, tad viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Nu neesmu pats nekādus kanālus taisijis - noskanēju un viss. Varbūt jāpamēģina uz to aklo meklēšanu.

 

laikamtak, tieši ar polareditoctagon jau ar laboju kanālus - nesanāk

Noskanē no rokas šo kanālu ,12581 V 22000 5/6 vai šādi skaitli ir transporderim?

Vai šo esi lietojis http://www.setedit.de/SetEdit.php?spr=9&Editor=110 ,ir vēl par $

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta ka no rokas nevaru noskanēt , jo pat neparādās signāls šai frekvencei, bet no DM500 viss iet

Labots - Briksons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...