Jump to content

Vai hana LV operatoriem?


versatile
 Share

Recommended Posts

Jā, paspēju E63 paņemt, kādreiz saraksts bija uz 5 lapām. Starp citu, kādi jums ir korp. līg. tarifi?

Man savā starpā 0,00 Ls, uz citiem LMT 0,0372 Ls (naktī 0,0303), uz visiem pārējiem 0,0424 Ls 00-24h. SMS 0,0424. Abonēšana 1,21 Ls, num. noteic. 0,61 Ls. Visiem starptautiskais.

Link to comment
Share on other sites

par laimi, gan es, gan māsa paspējām vēl paņemt sakarīgus telefonus.

 

ja runā savā tīklā, tad nekas izde'vigāks par bifri neeksistē, papildini tik 1ls 2 mēnešos un runā līdz ausīs džinkst.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Outsider

 

netikai ...

BiFri labums ir ienākošo zvanu bonuss

ja numurs ir ar 20:1 par labu ienākošajiem zvaniem

tad pateicoties tam ka Bites lietotāju ir salīdzinoši maz - cipars sanāk plusos ik mēnesi ...

Link to comment
Share on other sites

Mums vietejais+ - 2 Ls ar numura noteiceju. aptuveni 8 numuri mums ira :)

Par tarifiem nezinu, bet ne ipashi izdevigi, toties es maz zvanu un parasti pat personigo Bites Parunasim izmanotju darba vajadzibam tik un ta visu summu ne vienmer varu izrunat :)

Link to comment
Share on other sites

VIL, varbūt pakomentēsi grandiozo mazcenas tel. piedāvājumu?

 

Par telefoniem nezinu neko: ne kādi bija agrāk, ne kādi ir tagad.

Ja izskatās, ka operatoriem subsidētās cenas ir līdzīgas interneta veikaliem, tas liecina par pelēkās preces uzvaras gājienu LV bodēs. Nabaga pircēji, kam gribēsies izmantot garantijas saistības.

Link to comment
Share on other sites

versatile

VIL, nu bija domats vairak par politisko lemumu piedavajuma sashaurinashana.

par pelekajiem piekriitu. nevelos pirkt inetaa, jo ir nelaga pieredze pat ar tiiru telefonu un ta garantijam.

reali shobrid mediju palm smartfonu ebajaa. no Jauna gada, iespejams, parieshu uz savu kantori, ar visam no ta izrietoshajam sekam - un baidos, ka LMT gadijumiem man paliks tikai kkur iebaazta okarte vai amigo...

paldies bitei par piedavajumu, diemzhel, bija nevis taja diena, bet nakamaja, kad es jau principiali par to vairs nedomaju :) varbut ari nevajag uz palm iespringt un no Jauna gada tad njemt kazeni? nez. vel domaju. man telefons ir ar paris gadu perspektiivu, tapec nevelos noshaut greizi, ai, ka nevelos.

Link to comment
Share on other sites

Jautājumā par subsidētajiem telefoniem svarīgi nejaukt subsīdijas un telefona jēdzienus.

subsīdija ir kaut kāds operatora piedāvāts labums par lietotāja apņemšanos izmantot operatora pakalpojumus ilgāku laika posmu.

telefons ir iekārta, kas pietiekami lielā skaitā atrodas noliktavā.

 

Tātad, ja nav izdevies nopirkt pietiekami lielu telefonu skaitu datumā X, tad datumā X+1 mazcenas piedāvājumā šī modeļa nebūs.

Tagad, kā smejies, ir grūti laiki, un dārgas iekārtas nav pieprasītas. /*Tu šobrīd esi viens no retajiem patīkamajiem izņēmumiem*/

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

versatile

Kazenei nav letiņu burtu atbalsta

kas nozīmē

ka sinhronizejot ir pilnīgs murgs

izskatās ka tikai nākamā gada vidū būs lv čarakteru supports

Link to comment
Share on other sites

versatile

hmm, ja kaut vai noignoree un saprot ka ir noignoreejis tad pofig - translits 4ever.

VIL - tieshi tapec ta ir njirgashanas, piedavat mazcenas tel. korporativajiem, kas apnjemas 2 gadus vinju lietot par taadu cenu...

es nevelos daargu iekartu, es velos labu iekartu par labu cenu, apmainja uznjemoties saistibas. zets it. pashlaik LMT neko tadu nepiedava - un iphone es negribu.

Link to comment
Share on other sites

Aktuāls piedāvājums, ar nebijušo dāsnības attrkacionu - veco lūzni iFon 3G var paņemt par nieka Ls 69 (draž tevi - draž mani :D piemaksajot ik mēnesi 8 Ls un tā veselus divus gadus :D;)

KORP_mazcenas_mobilie_2009.11.30.pdf

Link to comment
Share on other sites

Tas ir jauns nelietots aparāts.

Izmaksas: 69 + 2*24 = 261, iesk. PVN. Vai tā ir slikta cena?

 

Salidzini.lv zemāko cenu rāda 390Ls

Labots - VIL
Pievienoju salidzini.lv cenu
Link to comment
Share on other sites

muah, smiekliigs saraksts... par shaadaam cenaam galvu baazt cilpaa...

Te jau pat t2 ar savaam daargajaam trubaam ir palicis leetaaks.

 

Ja shaadi turpinaasies, atdzims konkurence jaunu telefonu tirgotavu starpaa

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...