Jump to content

INFO: Konkursinjsh par textu atkodeeshanu.


Guest inx
 Share

Recommended Posts

Guest inx
baidos' date=' ka nesapratu. :([/quote']

Kombinatorika:

Ja ir četras lietas, kuras var novietot dažādos izkārtojumos neatkārtojoties, tad ir iespējamas 4! kombinācijas, tas ir 16,

savukārt ja šīs pašas lietas varētu izmantot cik vēlas reizes (vēl jo projām nepārsniedzot četras reizes), tad iespējamo kombināciju skaits būtu 4^4, tas ir 16*16=256

Nepiekriitu - 4! = 24

 

Taa... Tu saki' date=' ka Tev buus 5*12=60 dazjaadu algoritmu. Kabinot garumaa 10 tas mums dod... 60^10=kautkur pie 60 bitiem. Un njemot veeraa, ka mees nemaz nezinam, cik ir kabinaatas galaa...

 

Nu, nemaz tik vaaji nav. Vajadzees mazliet pasviist, lai atkodeetu. Tachu es pieljauju, ka eksistee noteikti kaadas vaajaas vietas shajos algoritmos, kuras ar kriptoanaliizes paliidziibu vareetu izmantot lai diezgan aatri visu atkodeetu.

 

Diemzjeel shajaa jomaa neesu eksperts. :( Ja Tu man iedotu kodu/algoritma aprakstu, vareetu meegjinaat atrast kaadu vaajo vietu, citaadi buus gruuti.

[/quote']

 

Taatad, pirmajaa solii (algoritmaa) ir 16 dazhaadas iespeejas. Katrai shai iespeejai ir savs rezultaats; kad veic otro soli (shajaa uzdevumaa otrais solis ir izlaists), katrai no 16 iespeejaam pirmajaa solii ir 8 dazhaadas iespeejas. Veicot tresho soli katrai no 128 iespeejaam, kas veidojas no pirmajiem diviem soljiem, ir 77 variaacijas. Ceturtajam solim ir viena iespeeja, lai uztaisitu galiigu putru un, visbeidzot, piektais solis to visu paarveersh binaarajaa kodaa, kur katra simbola koda garums ir 7 biti. Tad shos bitus sagrupee pa 8 bitu blokiem un atteelo atbilstoshi ASCII tabulas kodu simboliem (piekto soli es paredzu izmantot tikai failu kripteeshanai).

 

eee... cik tur tie biti sanaak? ;)

 

Iespeejas veel taadas, ka peedeejos chetrus soljus var mainiit vietaam, un tad tur akal sanaak pavisam kas cits?

 

Vispaar - kaapeec mociities un izgudrot riteni no jauna? Ir tachu TIK daudz dazjaadu pasaulee par labiem atziitu simetrisko kripteeshanas veidu!

 

Es nemocos - es radu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sareizini pats! 128*77=9856. Cik veel iespeju ir 4. solii - nezinu. Anyhow - pagaidaam izskataas, ka to uzlauzt datoram ir dazju sekunzju jautaajums!

Pievienots: Tad nu es pavisam nesaprotu, kaads ir Tavs algoritms! Peec ieprieksheejaa vareeja spriest pavisam ko citu! Tur tu apgalvoji, ka Tev esot kaadi padsmit dazjaadi algoritmi, un tos Tu seciigi pielieto kodeejamajiem datiem (katrs naakamais kodee ieprieksheejaa rezultaatus). Nekaadas atsleegas netiek izmantotas (atsleega - no lietotaaja ieguuts skaitlis/parole/whatever).

 

Tagad var noprast, ka Tev ir 4 dazjaadi algoritmi, katrs kursh var kripteet n dazjaados veidos (pirmais-16, otrais-8, treshais-77). Principaa, shos veidus pat vareetu uzskatiit par atsleegaam. Cik saprotu - algoritmi ir neatkariigi? Pirmaa algoritma kodeeshanas veida izveele neiespaido otraa algoritma kodeeshanas izveeli? U.t.t.?

 

5. algoritms, skjiet, vispaar ir ar 1 variantu.

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee

i 4 k 2 v 7 x 1 l 3 d 11 j 5 n 5 z 1 h 7 r 2 a 2 y 2 b 3 e 2 f 4 g 4 q 1

 

HNJDQqDQFGQENYJDFaNQFDQJDQHNJaDNJDQyNYNGQJDNGNYyGQJDVJDQEHYNDQJNYJ

:D

 

wtf?

Link to comment
Share on other sites

i 4 k 2 v 7 x 1 l 3 d 11 j 5 n 5 z 1 h 7 r 2 a 2 y 2 b 3 e 2 f 4 g 4 q 1

 

HNJDQqDQFGQENYJDFaNQFDQJDQHNJaDNJDQyNYNGQJDNGNYyGQJDVJDQEHYNDQJNYJ

:D

 

wtf?

Patiesi - WTF ir tas, ko Tu te tagad uzraxtiiji??? :?
Link to comment
Share on other sites

Guest inx
Sareizini pats! 128*77=9856. Cik veel iespeju ir 4. solii - nezinu. Anyhow - pagaidaam izskataas' date=' ka to uzlauzt datoram ir dazju sekunzju jautaajums!

[b']Pievienots:[/b] Tad nu es pavisam nesaprotu, kaads ir Tavs algoritms! Peec ieprieksheejaa vareeja spriest pavisam ko citu! Tur tu apgalvoji, ka Tev esot kaadi padsmit dazjaadi algoritmi, un tos Tu seciigi pielieto kodeejamajiem datiem (katrs naakamais kodee ieprieksheejaa rezultaatus). Nekaadas atsleegas netiek izmantotas (atsleega - no lietotaaja ieguuts skaitlis/parole/whatever).

 

Tagad var noprast, ka Tev ir 4 dazjaadi algoritmi, katrs kursh var kripteet n dazjaados veidos (pirmais-16, otrais-8, treshais-77). Principaa, shos veidus pat vareetu uzskatiit par atsleegaam. Cik saprotu - algoritmi ir neatkariigi? Pirmaa algoritma kodeeshanas veida izveele neiespaido otraa algoritma kodeeshanas izveeli? U.t.t.?

 

5. algoritms, skjiet, vispaar ir ar 1 variantu.

 

Buutiibaa, taa arii ir. :) Bet tomeer katrs naakamais algoritms operee ar ieprieksheejaa algoritma rezultaatu. Peedeejais, 5.algoritms var korekti (atbilstoshi kopeejam algoritmam) darboties tikai tad, ja or veikti pirmie chetri solji.

 

Sho algoritmu ar pieciem soljiem var kabinaat klaat ieprieksheejam algoritmam 9856 reizes, kur - savukaart - katrs algoritms var varieet 9856 reizes.

 

Tas ir 9856^9856=8,2044250012818013744969228053769e+39361

 

:)

Link to comment
Share on other sites

nezinu' date=' varbuut ar taam atsleegaam esmu iebraucis auzaas, iisti pareizi neizprotot to buutiibu... hmmm... :) tachu tam nav noaziime, jo bez dekodeeshanas programminjas, man domaat, shito tieshaam ir praktiski neiespeejams atkodeet....[/quote']

 

A tu pats vari atkodēt to tekstu neizmantojot atslēgu (tu zini algoritmu, so ja tas nav one-way criptings, tad tev 100% jāmāk atkodēt)? vai tu tjip iemeti one-way kodēšanas sistēmu un visi kā muļķi tagad ņemas.

 

bez pergas es nevaru atkodeet. :) es to ieliku taadeelj, lai paarlicinaatos, ka neesmu savaa algoritmaa neko palaidis garaam, jo pats savaa algoritmaa biezhi neredzu lietas, ko saskata citi. tas ir tikai dabiigi. :)

 

P.S. Ja es visus kodus iemaaciitos no galvas, tad es shito vareetu atkodeet...

 

manuprāt tā arī ir atbilde uz tavu jautājumu. Ja tu, zinot algoritmu un nezinot paroles nevari to atkodēt, tad vai nu tev nav smadzeņu (par ko es šaubos) vai arī šifrs nav atkodējams.

vieglāk sava algoritma drošību tu varētu pārbaudīt iedodot pašu algoritmu caurskatīt. citādāk - gramsties pa tumsu un ar brute force mēģini atlauzt.

Link to comment
Share on other sites

Brrr! Taa super-duper galaa kabinaashana izklausaas pietiekoshi laikietilpiiga, lai kodeeshanaa taa neatmaksaatos! Padomaa - visiem datiem jaaiziet cauri TIK daudz reizju! Pie viena teikuma jau nekas, bet kas buus tad, ja jaaaizkodee savi 100MB? Vairaak par 10-20 reizeem tos algoritmus galaa nekabinaasi (t.i. 4 reizes pa 5 soljiem).

 

Nu... izklausaas peec galiigaa sviesta. Droshi vien jau, ka straadaa neslikti, tomeer... manupraat nav paaraak efektiivi. Tad jau labaak tas algoritms, ko es ieteicu Tavaa ieprieksheejaa postaa par kripteeshanu. Konkreets bloka izmeers gan, tomeer diezgan neatkodeejams. Vispaar - tam jau var pielikt variaaciju - katra bloka beigaas ir rakstiits naakamaa bloka garums, piemeeram. Atsleega iisaakajos gadiijumos tiek kaut kaa jociigi izreekjinaata no visgaraakaas atsleegas... nu, kaut kaa taa.

Link to comment
Share on other sites

Guest inx

Nu laaaaaaabi. :)

 

Iedomaajies, ir doti tikai triis dazhaadi burti virknee AABACA = 6x8=48 biti. Paarkodeejam shaadi:

 

000(A) 000(A) 100(B) 000(A) 200© 000(A), kas veido:

 

000000100000200000 = 18 simboli. Pamani virknee, ka kodi ir pa triis. Cilveeks labaak uztver paarus: divi...chetri...seshi...astonji...utt.

 

Pienjemsim, ka virkne ir gara no dazhaadiem burtiem. It kaa vieklaak pamaniit triisciparu kodu. Vienam burtam manaa algoritmaa ir iespeejami astonji dazhaadi kodi jeb astonjas variaacijas. Nokodeeta virkne aiznjem 18x8=144 bitus. Taisam to drusku iisaaku, resp., sadalam virkni pa paariem. Sanaak:

 

00 00 00 10 00 00 20 00 00 = 8 paari

 

Un katrs paaris tiek aizvietots ar burtu. Taa kaa sheit paraadaas cipars 20, tad var izmantot 21 dazhaadu burtus. Pienjemsim, ka 00=A 10=J un 20=U, seciibaa no alfabeta saakuma, ja pirmais burts atbilst kodam 00. Izveidojas virkne:

 

AAAJAAUAA = 9burti x 8biti = 72 biti

 

Vienkaarshi. Bet sheit saakas nedaudz sarezhgjiitaak. Programma tiek defineets katra burta "kods", saakot no 00 liidz 20. Taatad - 21 burts. "Kodam" 00 var pieshkjirt burtu A vai burtu B, vai burtu C ... vai burtu J. Kas notiek? Notiek tas, ka vienkaarshaakajaa variantaa shiem astonjiem paariem veidojas varbuutiba 21x21x8=3528 jeb viena iespeeja no 3528, ka seshburtu kombinaacija tiks dekodeeta pareizi. Bet tie ir tikai 6 burti!!!

 

Un tagad pienjemsim, ka ir 52 burti + 10 cipari + 15 ziimes = 77 simboli, ar ko aizvietot "kodu paarus". Taatad, ja pa paariem sadaliitajaa virknee mums paraadaas "kodi" no 00 liidz 77, tad mums ir virkne, kuraa ir 77 + (77 / 3) = vismaz 103 (simt triis) dazhaadi paari, kas izveidojas no virknes kuraa ir triisciparu "kodi"no 000 liidz 770. No taa var secinaat, ka varbuutiiba ir 77x77x103=610 687 jeb viena iespeeja no 610 687, ka virkne atbilst dotajam origjinaalam.

 

Taa ir veidots shifrs, kursh ir dots shajaa topikaa. :) Kaa jau teicu, izmantoti ir pirmais un treshais algoritms. Otrajaa solii (algoritmaa) ir sheikeris (es shkjiroshanu izmetu un aizvietoju ar sheikeri) :) Taatad, ja "sakrata" triisciparu "kodus", kuri ir no 000 liidz 770, tad ir iespeejamas 771 variaacija katram "kodam" jeb 771^771=594 441 variaacijas pavisam peec otraa algoritma. Taalaak jau izmanto sadaliishanu pa paariem un paaru "nomainju" ar burtiem.

 

ui, sajuka, cik ieliela iespeeja atkodeet... vai 594441x610687 ir pareizi? ;)

 

Un tie ir tikai pirmie triis algoritmi...

 

Nu, jaa, jaa! Izdevaas no manis izpleest algoritma aprakstu... :p

 

Luudzu, shito nekur neizmantot! Kursa darbu shonedeelj iesniegshu, bet publikaaciju veel neesmu liidz galam sagatavojis.

 

Galu galaa, shitais ir autorizeets. Autortiesiibas patureetas (Haldors Balodis, 2005).

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu

Kautkā aizdomīgi atgādina Cēzara šifru, protams, nedaudz advancētākā variantā ;) (tas kā zināms, nav labs šifrs).

Saproti, tīri ar intiuitīviem pieņēmumiem tu nepierādīsi, ka tava šifrēšana ir laba. Tur vajag pamatīgāku kriptoanalīzi šim algoritmam veikt (un tur bez labām matemātikas zināšanām neiztikt).

Link to comment
Share on other sites

Guest pyro

njaa palasiijos incanti... bet toch izklausaas peec cezara shifra... bij mums skolaa ideja uztaisiit algoritmu... doma taada ka ja tekstaa ir n dazaadi simboli tad tur ir n+1 dazaadi alfabeeti... projekts izklausiijaas labs bet beidzaas ar to ka nemaaceejaam saistiit atsleegu ar datu virkni...

tagad buus jaapameegina - sis tas jau apbuuts... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest inx

Bet shim Tevis aprakstītajam algoritmam nav atslēgas' date=' tātad ikviens, kurš tiek klāt dešifratoram (principā pietiek ar šifratoru), spēj atšifrēt jebkuru ziņojumu, kas ir aizšifrēts ar šo algoritmu.

[/quote']

 

Atsleega IR, jo bez atsleegas deshifreeshanas algoritmi nestraadaa. Taapat, atsleega ir shifreeshanas algoritmam. Bez shiim atsleegaam algoritmi nestraadaa... :) Tie ir nefunkcionaali - vismaz, nedara to, ko jamiem vaidzeetu dariit.

Link to comment
Share on other sites

Atsleega IR' date=' jo bez atsleegas deshifreeshanas algoritmi nestraadaa. Taapat, atsleega ir shifreeshanas algoritmam. Bez shiim atsleegaam algoritmi nestraadaa... :) Tie ir nefunkcionaali - vismaz, nedara to, ko jamiem vaidzeetu dariit.[/quote']

 

IMO bezjēdzīgs viss šitais pasākums bija - pats pateici, ka nezinot paroles un neņemot palīgā pergu, atkodēt tu to nevarētu. so?! ko tu gribi no citiem? padalies ar algoritmu un tad būs pavisam cita lieta - būs reāli rezultāti.

un šaubos vai tas ko tu gribēji dabūt ir kaut kāds bruteforce atlauziens.

So. dot tik šurp kodu ;) Naudu vari nesolīt - tāpat kāds tīri intereses pēc gan jau izpētīs ;)

Link to comment
Share on other sites

Veciit, kaut cik sakariiga kriptoanaliize bez Tavam garadarbam bez opensourcoshanas nespiid :p

Es arii varu uztaisiit progu, kas uztaisiis 2^32 4 baitiigu integeru substituuciju (uz rand, protams), buus man 4GB atsleega, panjemt tik pat garu failu & nokripteet & pateikt, bruteforcojiet nu! :p

Pietiek arii uztaisiit vigineri ar 5 no 100...1000 pirmskaitlju garuma atsleegaam (uz rnd sagjenereetaam), attieciigi seciigi nokripteejot, lai kaut ko bruteforcot buutu gruuti.

 

P.S. un man domaat, ka, lai arii Tev Tavi 5 kripteeshanas posmi liekas uber nesalauzhami, tiiri matemaatiski tos visus paarveidojoet & iedziljinoties kopsakariibaas, to var noreduceet uz kaadu vispaarzinaamu kripteeshanas veidu, kursh iespeejams nav tik nesalauzhams.

 

P.S.S. Lai Tev veicas! :)

Link to comment
Share on other sites

karo4e palasiju so visu te sapratu sviests

Tipa ko es domaju ar siem burtiem uzmini nu esmu 15 reizes nomanijis ar cipariem un burtiem un dazadam pedinam un koliem

iwfjlwebfwbfqw,bfu2 :p :twisted:

Link to comment
Share on other sites

karo4e palasiju so visu te sapratu sviests

Tipa ko es domaju ar siem burtiem uzmini nu esmu 15 reizes nomanijis ar cipariem un burtiem un dazadam pedinam un koliem

iwfjlwebfwbfqw' date='bfu2 :p :twisted:[/quote']

 

Nevajag jau murgot!

Link to comment
Share on other sites

Guest inx
Atsleega IR' date=' jo bez atsleegas deshifreeshanas algoritmi nestraadaa. Taapat, atsleega ir shifreeshanas algoritmam. Bez shiim atsleegaam algoritmi nestraadaa... :) Tie ir nefunkcionaali - vismaz, nedara to, ko jamiem vaidzeetu dariit.[/quote']

Tavā algoritma aprakstā nekur neredzu vietu, kur tu būtu teicis, ka "šeit ar tādu un tādu metodi tiek izmantota šifrēšanas algoritmam padotā atslēga", tādēļ secinu, ka tavam algoritmam nav atslēgas, ka pats algoritms ir uztverams par atslēgu.

 

Vainiigs! Tieshaam es to neesmu uzrakstiijis... :( Riit apstaastiishu, kaa tiek gjenereetas atsleegas un kas notiek, ja sho atsleegu nav.

 

P.S. Biju iesācis tulkot to "Glossary and Dictionary of Technical Cryptography", bet aiz intereses trūkuma no tobrīd aptaujātajiem cilvēkiem, šo ieceri pametu... Varbūt atsākt? (-;

 

Es domaaju, ka noteikti vajadzeetu atsaakt. Varu arii paliidzeet. Manaa fakjii tas noteikti intereseetu. Tikai nezinu gan, vai kaads par to maksaas... :? Pagaidaam man par maniem materiaaliem arii nemasaa. Iisteniibaa, es nemaz neprasu. :)

 

Taa kaa man pasham ir samilzusi interese par kriptograafiju, tad esmu ar mieru paliidzeet ar tulkoshanu un literaaraas valodas korigjeeshanu.

Link to comment
Share on other sites

Tikai nezinu gan' date=' vai kaads par to maksaas... :? Pagaidaam man par maniem materiaaliem arii nemaksaa. .[/quote']

 

Gaidi ar maisu, ka kāds maksās ;)

es jau varu pateikt aptuveno scenāriju - cilvēks, pūlējies mocījies tulkojis, ievieto rakstu kādā portālā/vortālā/blogā un tad viņu sāk nostāstit :D :D

 

bet nu jā. ir vērts iztulkot. interesanti būtu palasīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest inx

... diskrētā matemātika, varbūtību teorija, skaitļu teorija, kodēšanas teorija, kopu teorija, algebra, loģika, automātu teorija.

 

hehe, viss tass, kas man IR bijis un nupat beidzas, bet gar ko es chibinos jau vairaak kaa desmit gadus. :) Jaa, atsvaidzinaat zinaashanas tieshaam nenaaktu par ljaunu.

Link to comment
Share on other sites

Guest inx

Saproti' date=' tīri ar intiuitīviem pieņēmumiem tu nepierādīsi, ka tava šifrēšana ir laba. Tur vajag pamatīgāku kriptoanalīzi šim algoritmam veikt (un tur bez labām matemātikas zināšanām neiztikt).[/quote']

 

Taa gluzhi nav, ka es shito taisu tikai intuitiivi. :p Runaajot par pamatiigu kriptoanaliizi, man vareetu rasties tiiri teoreetisku zinaashanu truukuma izraisiitas aizkjershanaas, veidojot pashu analiizi.

 

Hmmm... matemaatika? Man galvaa ir tikai tas, kas man ir nepiecieshams, kaada konkreeta uzdevuma risinaashanai. Tikko uzdevums ir veikts, taa es "visu aizmirstu" un peectam atkal buros visam cauri. Kas man atljauj sho "burshanaas" procesu saiisinaat: tas, ka iisteniibaa manaa smadzenjpodaa shiis zinaashanas ir, bet tikai taadaa liimenii, lai es zinaatu, kaa kaut kaadu probleemu-uzdevumu risinaat un vai to var veikt shaadaa veidaa.

 

Es NEKAD nesaaku ar matemaatiskiem vienaadojumiem. Pat nenjemu veeraa it kaa saprotamas likumsakariibas. Man tas traucee! Es saakumaa nesaskatu nekaadu jeegu matemaatiskai analiizei un pieraadiijumiem. JA es kaut ko varu realizeet, tad es to arii izdaru un tikai tad es domaaju par to, kaa lai citi pareizi saprot risinaajumu vai taa efektivitaati. Un tikai TAD, ja es zinu, ka TAS vai SHITAS straadaa, bet man kaukas nesanaak... jaa, TAD es kjeros pie matemaatikas. Citos gadiijumos tas ir lieks darbs.

 

KAA?

Piemeeram, Einshteins ir pieraadiijis laika un telpas sakariibas/atkariibas. Vinjsh ir njeemies gar relativitaates teoriju, radiijis to taadu, kadu mees to shodien izprotam, teorijaas izceljojies pa daudzdimensiju pasauleem. Stiivens Hokings ar taam dimensijaam "aizbrauca" veel taalaak. Ciparu un vienaadojumu kaudzes... Man tas nav vajadziigs, jo matemaatiski pareizaakais risinaajums lietaam, kas nav praktiski realizeetas, ir visai bezjeedziigs. Vieniigais, ko tas reaali dod ir idejas un izpratni, ka tam vai shitam VAJADZEETU BUUT taa vai shitaa. Tomeer biezha TAA vai SHITAA nav. Kaapeec? Ir tachu pieraadiits, NEBUUT TAA vai SHITAA ir neiespeejams, tachu tas IR noticis. Nee, nee! Man neviens neieskaidros, ka: - pieraadi kauko teoreetiski un tikai tad kjeries pie realizaacijas. Pilniigs nonsence. :)

 

Neuzbaazieties man ar spriedeleejumiem, ka vajadziiga matemaatiska analiize un pieraadiijums. Ja kaadam tas interesee pastiprinaati, lai taisa pats to analiizi. Es to veicu tikai tad, ja taa ir nepiecieshama kaadam kursa darbam vai liidziigi. Ja kaads man netic, ka manas teorijas ir pamatotas, tad taisiet pieraadiijumus pashi! :)

 

Es neesmu nihilists! Es cienu visu viedokljus. Juusu jautaajumi/censhanaas iztirzaat siikaak katra mana garadarba soli, paliidz man pilnveidot savus algoritmus un to realizaaciju. Tie man liek paraudziities uz probleemu no citas puses. Un manas domas kliist arvien taalaak un atgriezhas ar bagaatiigaam nastaam... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest inx

Godīgi sakot' date=' mani interesē, kāds tad īsti tev ir bijis tas kursa darba uzdevums/tēma. Jo es personīgi nevaru iedomāties, ka varētu aizstāvēt darbu par kriptogrāfiju, ja nebūtu vismaz formāli aprakstijis algoritma būtību. Ja nebūtu devis pamatojumu, kādēļ ir izvēlētas tieši šādas funkcijas, kādēļ definētas tieši šādas konstantes. Ko sasniedzam ar tiešī šīs funkcijas izmantošanu. Kas mainītos, ja izlaistu šīs funkcijas pielietojumu. Vai ir parādīts, kā algoritms pretojas pret to, to un to kriptoanalīzes metodi.

[/quote']

 

kaukad janvaara beigaas nometiishu uz FTP savu kursa darbu PDF formaataa. pazinjoshu atsevishkji. :)

 

Ja kaads man netic' date=' ka manas teorijas ir pamatotas, tad taisiet pieraadiijumus pashi![/quote']

 

Sāksim ar to, ka pirmie "neticīgie" būs tie cilvēki, kam tev būs jānodod tavs kursa darbs.

Nevienam no klātesošajiem nav lielāka interese par šo algoritmu, kā tev, tāka, ja vēlies to pētīt, tad iniciatīva jāizrāda tev. Mēs savu iniciatīvu jau esam izrādījuši pietiekami daudz, kā arī vairākkārt atgādinājuši savu viedokli, par to kā šādām lietām būtu jānotiek. Tas, vai tu mūs ieinteresēsi sekot līdzi pētījumiem par šo konkrēto algoritmu ir tikai un vienīgi tavās rokās.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...