Jump to content

Būtistu foto medības number "zīben ... nuļ zīben"


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Karoč par t.s. Ērgļu šoseju pēc lietiem esmu jūs brīdinājis - izbirs ārā visi zobi. Un smagajiem tur vienā posmā arī patīk nākt ar 100+km/h. Turklāt šobrīd ir uzsākti kaut kādi ceļu darbi Kangaros. Laikam lies asfaltu.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

1. asfaltu taisās liet posmā Mazozoli - Ērgļi. Tas posms nav plānos.

2. Kangaros NEKO nelies un netaisās liet, nekādi ceļa darbi tur netiek veikti.

 

Offt. viena tante man stāstīja - pret Kangaru noasfaltēšanu ir pārāk daudz ietekmīgu cilvēku. + vai tik tur nav kaut kāds dabas liegums. Ja to posmu noasfaltēs, tas ļoti kaitēs daudziem DUS'iem, un citiem Daugavpils/Tīnūžu šosejmalas uzņēmumiem.

+ dēļ tiem kalniem un kraujām esot nejēgā dārgi tur liet asfaltu.

Link to comment
Share on other sites

izskienot cauri, nemaniju, ka kādam būtu aizņemts 10. oktobris.

moš pieturamies pie šī datuma?

Link to comment
Share on other sites

a davaj šonedēļ??? :D

oktobris tālu vēl un visiem kaut kas saplānots.

 

Cik būtu braucēju šonedēļ( sestdien vai svētdien katrs varētu ierakstīt)?

Link to comment
Share on other sites

mhh, tad man vajadzēs pārstrādāt pasākumu prioritāšu grafiku :(

karoče, ja nebūs tā, ka tikai kādi 2-3 cilvēki piedalās, tad es varētu palūgt sekretārei lai pārceļ manus ieplānotos pasākumus uz nākamo weekendu :p

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Varbūt kāds spējīgāks var pievienot balsošanu par datumiem topikam!

 

P.S. ja nokristalizējas datumi, tad vāāārbūt varu mēģināt izrauties ģimenes pienākumiem un arī tikt. Un tad vāāāārbūt ar iespējamību 20% vai mazāk varētu savākt ģimenes koplietošanas autosu - 5.10m garš, pilna masa virs 3t, 7 vietas, dīzelis, iespēja iebraukt drusku dziļāk mežā (un arī izbraukt) un sasēdinot 7 purnus pat pietiek vietas vismaz 5 alus kastēm. Publikai nebūtu izdevumi uz īri (tik par soļķi), vadātājs arī būtu noskaidrots. Bet kā jau teicu, iespēja ir sīciņa un pašam kaut kā vēl zaļā lāsteka pie deguna karājas.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

pievienoju tāfeli, kur var atķeksēt sev izdevīgos laikus.

lūgums šo opciju izmantot tikai tiem, kas tiešām plāno piedalīties ;)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ech, droši vien nesanāks vismaz līdz oktobra beigu datumiem, jo šis tas jāpalīdz ģimenei un gribās pa Ķemeru purva taku pavazāties. Ar to arī rudens fotogrāfēšanas vēlmes būšu izsmēlis. Un vēl - slinkums piemetās.

Link to comment
Share on other sites

izskatās ka nemaz nav tādas dienas, kad ir 7 braucēji. Skumji. Bet arī 4-5 cilvēki ir super kompānija. Esam Igauniju un Latgali 3 un 4 cilvēku kompānijā izbraukājuši, tik un tā ir labi.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Andreass

 

nav tik traki ja ir pieci gan vēl lieks pārītis atradīsies :)

te galvenais laikus izskaist čīkstēšanu - 2nedēļas iepriekš visi samet kāpostu un

lai nav "pjanā bazara" ka oj mans linkums oj netieku

 

patreiz tas oktobra viducis aļa 17mitais škiet ir pieprasītāks ...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā kā atcēlu savu piedalīšanos, tad izdzēsu arī savu balsi. Skatiet tagad balsojumu!

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Andreass

 

zin hrenzviņžin - vēl nedēļu divas jāpagaida

negribas nokavēt tiesi tās "rudens krāsas" kad lapotnes ir pašā košumā ...

 

"plikus zarus" var tepat pa rīgu bildēt tamdēļ nav jātaisa izbrauciens :)

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

par plikiem zariem taisnība, tos var tepat atrast.

Nu ar to pareizo laiku ir grūti, tas ir jāskatās uz vietas. Jūti, ka laiks ir īstais, savācas kompānija un dodas. šādi grūti kaut ko savākt.

bet jau tagad braucot cauri tiem visiem jūras malas ciemiem novēroju, ka kļavas ir dzeltenas. Nez cik ilgi viņas tā izturēs.

 

Versatile, līdz kuram tu tur būsi? vai arī pavisam prom? Mēs kaut kad divdesmitajos datumos uz turieni.

Link to comment
Share on other sites

Andreass - man pirmais atvaljinajums pa 5 gadiem - laizhu no 13. lidz 20ajam datumam. Pavisam prom vel negribas, un Londona anymway man patik ka vieta, kur atpusties islaicigi, nevis dzivot.

ehhh... un kameras ari nav - BASS mani ignoree :(

Link to comment
Share on other sites

man atkal kāda maza Austrijas pilsētiņa, vai vēl labāk kaut kur Linzas piepilsēta vietā kur atpūsties patīk. Burzma nu nē, lai gan jāatzīstas, ka Londonā neesmu bijis un nealkstu, varbūt ja pabūtu, tad iepatiktos.

 

Bet nu par tēmu runājot, tad pie tik maza skaita ir diezgan operatīvi savākties un braukt. Var arī neņmet busu, bet ar divām vieglajām, tad nav stresa par to, ka buss pieteikts utt. Jā, busā jautrāk, bet ja nav tās vienprātības, tad tas ir riskants pasākums.

Man ir paziņa, kas strādā tādā firmā, iespējams, caur viņu varētu pat kādu piektdienu dabūt uz brīvdienām, jo ir daudz busu un uz brīvdienām ne visi tiek izmantoti, tad var dabūt arī nenomas busu, tādu, kas darbdienās kādam uzņēmuma ir iznomāts, bet tos nedrīkst piecūkāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vienmēr lūdzu. Atvaino, būtu iedevis ātrāk, bet kaut kā piemirsās un tu arī vairs nejautāji, domāju, ka viss jau izdarīts.

Ceru, ka spējāt vienoties.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Awere

 

visdrīzāk uz to laiku ar savāksimies ...

Link to comment
Share on other sites

Mums darba teritorijā arī lapas krīt, gan ozolzīļu koks dzeltens, gan kļavas, gan ābeļu galotnes dzeltenīgas kļūst.

Link to comment
Share on other sites

Man gribējās šajā pasākumā piedalīties. Droši aizņemta ir tikai šī nedēļas nogale (26.09).

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

man domāt šī nedēļas nogale nu ir toč par ātru ...

Link to comment
Share on other sites

patreiz izskatās, ka 31. datums būtu visapmeklētākais, vienīgi tad jākonsultējās ar viedajiem, vai lapas uz to brīdi vēl turēsies kokos

Link to comment
Share on other sites

tagad ar'i 17.oktobris raadaas :) Un man te, Salaspilii, koki jau ljoti smuki nokrasojushies :D taka, domaaju, ka buutu labaak organizeeties atraak, nevis gaidiit 31.oktobri

Link to comment
Share on other sites

Andreass,

Uz Analogo šosvēdien 4.tajā nāksi? :)

- ir doma izskriet vienu apli līdz Jūrmalai un svētdien ar Imantu un pārējiem padzīvoties pa Arkādiju...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pēc maniem novērojumiem vislabākais krāsaino lapu ķeršanas indikators ir koki Ķīpsalā, jo tur no labā krasta var novērot praktiski visus laukos izplatītākos kokus un kaut kā Ķīpsalas koki krāsojas kopā ar lauku kokiem, lai gan Rīgā temperatūra parasti ilgāk turas siltajā galā. Varbūt tas no ūdens tuvuma... nezinu. Karoč kāds pabāž purnu ārā no opisa un papēta tos kokus. Ja šodien nelīst pusdienas laikā, tad es varētu to izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Žak, tu tadu frāzi, kā "laikapstākļiem piemērots apģērbs" esi dzirdējis? :D

lietus mētelis virsū un lietus kā nebijis :)

par datumiem - es ar lieku uz 17. jo 31. jau varētu sanākt bildēt plikus kokus

Link to comment
Share on other sites

tikko kolegjis teica, ka zosis jau prom, un ja taas ir prom tad tas noziime, ka driz buus salnas... Un ja buus salnas -> buus pliki koki pooh_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Dulls vai? Tu domā es kāds zvejnieks, ka uz darbu dodos garajā lietusmētelī un gumijniekos? Nav nekāda prieka brist cauri Vecrīgai ofisa ietērpā.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

tā veči tikko apbraukāju kristabaznīcas ielu un papētīju armijniku parku

lielās kļavas jau sak sārtoties un kastaņiem dzeltenums metas

takā pāris nedēļas laika vien atlicis ...

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Ja kaut kur metamies un braucam, tad piedāvāju ap 17.vai 31. datumu, vēlāk nevaru (dzimumdienas un salidojumi etc, etc...).

Tātad, kuru datumu ņemam? A to man pasniedzējs brēktin brēc pēc jaunām bildēm  :mrgreen:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

patreiz 17bij tads daudz maz (piedod versatile)

bet ja šitāds laiks ka auKstumi nāk un lapas birst

tad man domāt ka 10mitais var ģeldēt vairāk ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...