Jump to content

Būtistu foto medības number "zīben ... nuļ zīben"


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Zumināta bildētāju tauta

 

šķiet nāk laiks (un citiem ar iekāriens jūtams ir) bliezt gaisā kārtējās medības ...

 

Tēma : "Rudens atnācis"

itogo savākšanās laiks ir ...

 

10.10.2009

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Nu ta beidzot tas ir sadzirdēts, jau kopš foto medību pirmsākuma kladzinu, ka lētāk/ērtāk/nervus taupošāk būtu visiem noīrēt vienu busiņu uz 12-24h.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

JM

redz tādas mola vai kanāla bildēšanas ir "uz vietas"

bet šoreiz toč labāk izraut sirsnīgu riņķi pa "rudenskrāsu" mežiem ...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Nēnu bij te kautkādi tālāki izbraucieni.. īsti nezinu vai viņi piepildījās bet nu lab, nav svarīgi.

Kad nāks tuvāk tas datums zināšu par sevi, jo dzīvoju patālu no Rīgas. Ja sanāks būt tuvumā, varētu piedalīties, upurētos arī šofera lomai, jo mājās tāpat pēc tam jābrauc, tā kā iedzert varēšu tikai mājās, no jums savāktus pāris alēnus :lol:

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

JM

tavos krajos ir riktīgs lapukokuku mežs/vecss parks kurš savas rudens krāsas parādītu ?

nevis viena sarkandzetena kļava rīgas egļu biezoknī ...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Uj.. man te visapkārt ir mežu meži, kalnu kalni, pļavas ar cik uziet.

Tas ir ~60km no Rīgas.

Reku pāris bildes ieskatam no manas apkārtnes:

 

img_0086.jpg

 

img_0093.jpg

 

img_0105.jpg

 

img_0112.jpg

 

img_0060.jpg

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

JM

hmmmz klau nu negribi būt mūsu "takvedis" ...

izvadājot pa visām savām viedajām vietām - kur labu bildi noķert ?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Gavno vapros, Jūs tik saorganizējaties un ziņojat kas un kā. + pa ceļam pie manis ir jābrauc caur Kangaru kalniem, tur arī ir varētu būt labi kadri ko noķert, visas tās kraujas, lapas`n`shit.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

JM

organizesimies tas stabili - galvenais ka "nu ir kur rakt" ...

 

iemet kādu sava kraja kartes bildi kur apmēram piedāvā izblicēt ...

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Es personīgi dodu kāju un roku par...

 

gaidam ko teiks pārējie ...

Link to comment
Share on other sites

Manam domāt, ka lielākā šaise jau ir paredzēt to 2-3 nedēļu nākotni- īpaši, ja tiek veidot ar busa īri, kas grozies kā gribi kauč ko maksā.

Kam ābolu, kam burkānu talka..

Un tad vēl tajā dienā iekrīt lielais ciklons un visi nonīkst un tas kuramajais ir busu paģērējis tad piķo pa visiem..

Manī protams šobrīd runā pesimistiskais (lasam- reālais) latvietis, bet labāk saku ko domāju, kā neko.

 

Pats gribēju pievienoties Salaspils pasākumam, bet sanāca citi plāni un skuju ziepes.

 

Ideja jau zuper, tik lai savācas tas bars...

Link to comment
Share on other sites

Būtu jau jauki, bet vēl nepieteikšos, jo kā piesakos, tā visāda herņa gadās.

JPMC, ja kas, atskriesi uz Ogri pakaļ - un bez ierunām! :keep_order:

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

tomy007

 

ja piekrīt braucienam ar busu - tad no katra pa naudinai "iepriekš"

un tas jau būs arguments lai visi kas sametas būtu uz vietas - citādi būs ka parasti nekas ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Ja nu kas,tad mums 4x4 kluba pasākums ir 3. oktobrī,pie Līčupes.

Ij dabu,ij džipus dubļos var sabildēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau tas pasāciens izskatās reālāks..

 

P.S. Starp citu- tolx ideja galīgi nav zemē metama..

Labots - tomy007
Link to comment
Share on other sites

sīkāka info man parakstā pagaidām.

Nākamnedēļ būs vēl konkrētāk.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

tolx

"šis nav tis" kur uz 4x4 bīdīt ...

Link to comment
Share on other sites

no 13-20. okt. neesmu lv, pirms un pec - vajag, ieprieksejas netiku, baaig pietrukst! Btw, 6.Oktobri gads kops pirmajam medibam :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man lauki Līčupē - zinu par ko runāju.

 

1. Riktīgi fotogēniskā vieta ir ceļa gabals starp Ķeipeni un Taurupi. Pa pirmo līkumots, pa ceļam pat ir 2 augstienītes ar smukiem skatiem. Dažus desmitus m no ceļa ir arī ezeriņš, bet cik tas labi izskatās - grūti spriest.

 

2. Kangaru ceļš braukšanai rudeņos un pavasaros nav pats labākais! Šeit domāju ceļa gabalu no pašiem Kangaru kalniem līdz Suntažiem. Tālāk Suntaži - Ķeipene vēl ir OK. Godīgi sakot ar īrētu busu es tajā ceļā nebrauktu iekšā, jo pretī parasti nāk kāds pašpasludināts rallists un tad ir visādi klājies. Par labāko braukšanas ceļu ir nolamāts šis te virziens caur Ulbroku, Tīnūžiem, Glāzšķūni, Lēdmane, Madliena, Ķeipene. Taisnais posms aiz Glāzšķūņa tiek apbraukts, jo tas ir plats, bet vājprātīgs armijnieku ceļš. Gadās, kad ir ļoti slikti izbraucams pēc lietiem.

 

3. Smukas vietas var atrast uz Taurupes - Meņģeles ceļa. Tur ir baigi labā baznīciņa. Un Menģelē ir samērā smuki kapi uzreiz kā iebrauc pilsētā kreisajā pusē.

Link to comment
Share on other sites

Es piesakos, ja datums būs laicīgi izziņots tad piedalīšos.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Žaks Kustō

 

vienkārši rullēt laiku pa laikam piestājot ceļmalā nav prāta darbs

vajag ar kājelēm takas izbaudīt ...

 

man domāt max divas parkošanās vietas un kādi divi krietni mežaskatu maršruti

pirmais garāks - otrs "jau iesilušiem" ekstrēmāks ...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Kusto, nav tik traki tie ceļi. Ir pagajūšajā vasārā un šogad braukt pabieži, tur labi viesu nami un kāzinieki viņus izvēlas. Nekādu rallisti nav redzēti, bet tie amatieri paši sabīstas no priekšā braucoša auto un bremzē.

 

Es gan esmu iecienījis ceļu caur Ķegumu tur var vēl pie Ikšķiles salas piebraukt utt, bet tas laikam nav rudens maršruta ceļš.

Bet piekrītu par tiem Kangaru kalniem, tur ir ko redzēt.

 

 

Ja jau sestais ir gads, tad varam pirms 3jā vai 4tajā. Es nevaru 10-11 tad bildēšana Līgatnes pusē un tad atkal varu visu laiku. Man jau domāt ka Oktobra beigas labāk, jo tad vajadzētu būt tam dzeltenumam kārtīgam, pagaidām vēl koki zaļi.

Link to comment
Share on other sites

Andri,tu pats saproti kas ir 3. datumā un ko vajadzēs :mrgreen: un ja nezini,tad tu noteikti esi ielūgts.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņ, man ir bail tev uz tiem pasākumiem dot. Pie tam neesmu redzējis bildes no pēdējā, kur tas "iedomīgais" bija pēc objektīva iebraucis.

Link to comment
Share on other sites

a tad kad es gribēju rādīt,tu teici ka vēlāk

bet tā,rekur ir:

http://www.fotoblog....15364/?cid=3995

http://www.fotoblog....15365/?cid=3995

 

un pats redzēji,ka atpakaļ atdevu toch ne sliktākā stāvoklī.

 

EDIT2:

 

un ja reiz lūgts,tad vispār jau priecātos ja tu pats ar atbrauktu.

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Patreiz jau tikai "idejiskā runa"

par vietu kā tādu - laikus saštukosim lai daudzmaz visi tiek ...

 

+

mans ieteikums būtu šoreiz uztaisīt medību kopējo kasi

kur ieskaita katrs pa piecītim cēnerītim - lai ir stimuls neslinkot un "būt"

Link to comment
Share on other sites

Tā jau varētu, bet no Jēkabpils puses tālu sanāk. Varētu kādu plenēru tuvāk šaj pusei.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

Melnis

 

a kas tev liedz piedāvāt medību maršrutu savā pusē ...

jau tauta akceptēs durs uz turieni :)

Link to comment
Share on other sites

Talsu puse, Abavas apkārtne ar visiem pakalniem un daudziem lapu kokiem īpaši rudenī izskatās lieliski.

Bet nu par gidu neņemtos būt, tā kā tik bieži tur neuzturos un ceļus tik labi nepazīstu.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Pagaidām varu piebilst, ka Kangaros un tas 'armijas' ceļš ir ļoti labā stāvoklī, katru dienu braukāju, 120km/h kruīzā bez prob. Kangaros protams uzmanīgi, cieši jāturas pie labās malas. 4dien kad braucu viens mazauto bija no sāna uzplēsts kā konservu kārba - fūrei gar sānu novilka līkumā.

Ja grib redzēt labākās vietas, tad jārēķinās ar 5-15min pārbraucieniem no vietas uz vietu, 5-10km, nav te parks vai tūristu pilsēta kur ērti un ātri viss ir aptuveni vienuviet.

Kas obligāti būtu jāapskata - bijušais LV ģeogrāfiskais centrs - Plāteres pilskalns ar ezeru.

 

Ko varu provēt, uzjautāt barjeras atslēgu+atļauju, lai tiktu pie dzīvnieku barotavas.(savādāk ar kājām mežā kādi 10km jāiet un to taču mēs negribam) Skaista vieta, kur savvaļas dzīvnieki ēd no rokas, medību lieguma zona, ko, acīmredzot tie zvēri arī saprot.

 

Pēdējo ekstru solīt nevaru, atkarīgs vai pārzinis gribēs laist svešus mežoņus ar draudīgiem aparātiem. 50/50.

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

JM

ņjā tavs piedāvājums skan aizvien garšīgāk ...

Link to comment
Share on other sites

Melnis, ja tu uztaisītu savā pusē pasācienu, tad būtu Zelta Cilvēks. Cik ir tā puse braukāta, tad nekas fotogrāfējams nav atrast. Vienīgi tie torņi pie pansionāta/slminīcais vai kas tur un dzelceļš.

Esam abas Daugavas puses izvizinājušies un nekā. Pat vietas kur labi (domāts ar kārtīgi pierīties pa normālu cenu) nav.

 

Ja uz Kangariem brauc caur Ķegumu, tad tur var apskatīt Krustakalnu,nav tik iespaidīgi kā Lietuvā, bet krustu ir daudz.

 

 

Mārtiņ, labi, piedalos uz 99,9%.

Link to comment
Share on other sites

Ja būs brīva vieta, tad arī varētu ņemt dalību. Kā nekā tā puse maz apskatīta.

Link to comment
Share on other sites

Taka looti labi zinu vietas kur jus grib aizvest JM, tad ieteiktu vinam nepretoties :D

bet taka pasreiz dzivojos pa talsiem, tad ari uz so pusi braucot, ticiet man, nebus janozelo :)

ka piesesanas vietu var izmantot

http://www.laumas.lv/

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

mekto, Suntažu apkārtnes iedzīvotājs esi? :)

 

Skatos vagonu cenas, pa 20-25ls jau var dabūt + kādi 20ls bākā, itogo ap 45 kopā, kas sadalot uz 8 deguniem ir pieņemama summa pat studentam.

Link to comment
Share on other sites

Buss jau nav lielākā problēma. Jau vakar rakstīju Armandam kad rakstīju ka vajag šo 7to pasākumu, tad teicu, ka ir paziņa kas strādā busu īres kantorī, gan jau sarunāsim.

 

Galvenais ir datums, kad ir tie 8 braucēji un ja vēl kāds 9tais piesakās stūrēt, tad laime pilnīga. Esmu ļauns, bet gribu iedzert un busu brīvdienās negribu stūrēt, pietiek darbienās dažreiz pabraukāt.

Link to comment
Share on other sites

Paskopi ar skaistām, iespaidīgām ainavām Jēkabpils pusē ir, varbūt ne tik skopi, cik daudz ir jābraukā, jāmeklē. Industriālajam foto ir iespējas (daudz graustu, vecas fabrikas). Principā, par gidu uzņemties varētu, maršrutus izdomātu, bet nu kā jau minēju biedri, vajadzēs padaudz braukt.

Labots - Melnis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...