Jump to content

Lattelecom interaktiiva TV


_Mads_
 Share

Recommended Posts

Man šausmīgi kretīnē arhīvs. Pirmkārt jau bremzē pēc velna (kā jau visa sitēma). Otrkārt, kad tin uz priekšu var izmesties sarkans lodziņš ar "Pagaidām šī pārraide nav pieejama. Mēģiniet vēlāk". Spiežot back pogu loģiski izmet no raidījuma. Un ja tu sakties 2h garu filmu, kur pēc 1h gribi patīt reklāmas uz priekšu un ja izlec šis sarkanais logs, tad visa stunda atkal 32x ātrumā jātin no jauna. Man tā ir bijis 3x pēc kārtas līdz pieriebās un izslēdzu to kasti :D

Link to comment
Share on other sites

1. Nav jāpērk, var īrēt. Nu jau kādu laiku īres maksai ir 100% atlaide (pirmajam dekoderim).

2. Nemaz tik ļoti gļukaini tie nav (atšķirībā no Virszemes TV dekoderiem)

3. Dekoders softu ielādē no LTC brīdī kad to ieslēdz. Nu nevar softs būt universāls visiem pasaulē sastopamajiem dekoderu modeļiem un modifikācijām. Tādi LTC nodrošinās no pretenzijām tipa "kāpēc uz mana ūberkrutā SUperMegaHardTV dekodera nestrādā jūsu TV?"

Link to comment
Share on other sites

es te pārpratu, padomāju, ka runa par virszemes ne optiskas. Pameklēšu citā forumā kašķīti :D

Link to comment
Share on other sites

Vai tad softu nevarēja iešūt pašā dekoderī? Tik līdz ieslēdz dekoderi, tad taisa update'tus.

Link to comment
Share on other sites

Kas liedz pašam LTC iešūt dekoderī savu softu?

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

No čivinātāju lapas:

 

Februārī Interaktīvajā TV vairāki jauni kanāli un sāksim piedāvāt tematiskās kanālu pakas! Plašāka informācija tuvāko nedēļu laikā!
Link to comment
Share on other sites

Kas liedz pašam LTC iešūt dekoderī savu softu?

Jo tad tas nespēs sarunāties ar LTC IPTV vadības sistēmu.

Bez Lapais minētām lietām ir vēl arī "middleware" jeb vienkārši sakot, IPTV vadības sistēma.

Un tā pazīst tikai konkrētus IPTV kastīšu modeļus. Tikai tos, kurus tās ražotājs ieintegrējis.

Neko citu.

Bez vadības sistēmas kastē multicast plūsmas adrese būs jāiesit ar roku un arī tad varēs skatīties tikai nekodētās plūsmas.

EPG un citas fīčas vispār nebūs.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

A kā būs ar pasaules čempi futbolā?Lattelecoms taisās kādu kanālu pieslēgt,kur to rādīs?Savādāk ar sporta kanāliem ir galīgi švaki.(biju jau cerējis,ka pa ESPN rādīs NASCAR,tak nekā-nolāpītais beisbols un amr futbols)

Link to comment
Share on other sites

LTV7 rādīs visas 64 (ja nemaldos) spēles, cik vien varēs tiešraidē, pārējās kas pārklājās pēc tam ierakstā tajā pašā dienā/vakarā.

Eurosport cik saprotu arī rādīs.

Link to comment
Share on other sites

Par LTV nezinu,bet Eurosports diez vai rādīs,varbūt tikai kaut kādus apskatus u.tml.Eirosports nekad nerāda ne pasaules,ne Eiropas čempi ne futbolā,ne hokejā.

Link to comment
Share on other sites

kaspisrik

Informaaciju par jaunaam tematiskajaam paketeem un to cenaam Lattelecom sola sniegt naakamaas nedeelas laikaa, bet piedaavaat shiis pakas saaks jau no 1.februaara. Viena no shaadaam pakaam buus beernu kanaalu pakete.

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom pašlaik kanālu ziņā ir pārāki par Viasat.

Vēl LTC varētu ielikt, kādu TV 1000 un Viasat Sport Baltic tad būtu pa pilnu programmu..

Link to comment
Share on other sites

Tici man tajaa TV1000 nekaa nav, visu nedeellu raada vienas un tas passas 4 filmas

Labots - DreamMuca
atbildot uz peedeejo postu, tas NAV jaacitee!!!
Link to comment
Share on other sites

? :D

Eurosports Olimpiaadi 150% raadis, ari PC Futbola.

Ko smej? :mrgreen:

Futbolu EC/WC 100% nav rādījuši pēdējos 10 gadus! Slinkums pārbaudīt, bet šogad noteikti nebūs izņēmums.

Link to comment
Share on other sites

raffaello

Abonentiem tiks piedāvātas tematiskās pakas- filmu, bērniem, sporta, populārzinātniskā, mūzikas, Krievijas un starptautiskā paka. Katras pakas cena būs Ls 1.90, tomēr izdevīgi būs abonēt visas tematiskās pakas, tad kopējā maksa būs Ls 6.50 par visām pakām. Paplašinātā TV paka vairs nebūs. Pamata paka un visas tematiskās pakas būs kopā 84 TV kanāli un maksa LS 14.45. Visi abonenti saņems informāciju elektroniskā veidā, kā arī informācija 01.02.2010 televīzijā tiks sniegta ar banera palīdzību. :close_tema:

Labots - raffaello
Link to comment
Share on other sites

jaanjem veeraa, ka LTC kanaalu klaastu veel palielinaas(ja kas, tad var arii breekt vinju forumaa un twitteri), par via$rotu es domaaju visiem skaidrs...

Link to comment
Share on other sites

Par tematiskajām pakām - ja tas tā būs ir vienkārši ideāli, citādi nu nevajag man tos 10 vai cik tur bērnu kanālus, vai ntos krievu kanālus, kurus tāpatās neskatos. Vienīgais laikam ka ar to cenu tur tā divaini sanāks. Ja tagad paplašinātā paka ir Ls 4,5 (laikam), tad divas tēmas piepirkt jau bez Ls0,70 tas pats vien ir. Kaut gan redzēs piedāvājumu, tad jau varēs spriest kā tur kas ir.

Link to comment
Share on other sites

Futbolu EC/WC 100% nav rādījuši pēdējos 10 gadus! Slinkums pārbaudīt, bet šogad noteikti nebūs izņēmums.

Rādīs, rādīs. Par Africa 2010 vēl no vasaras rāda reklāmas "Africa welcomes the world".

Par tematiskajām pakām - ja tas tā būs ir vienkārši ideāli, citādi nu nevajag man tos 10 vai cik tur bērnu kanālus.

tai pašā laikā - ja es, piemēram, gribu Eurosport 2, kaut kā negribas maksāt uzreiz vēl par Extreme sport, ESPN un kas tur cits vēl viņiem ir. Vai ja gribu Discovery Science un būs jāņem klāt vēl visi pārējie Discovery un Nat Geo Wild.

Tā kā cerams, ka Virszemes TV viņi tādas pašas pakas neuztaisīs. Lai tā paliek kā pretstats Interaktīvai - kas gribēs pakas, tas lai ņem to.

Link to comment
Share on other sites

patreiz situācija izskatās muļķīgi, ka man ir pieejamas 30+ programmas, bet es skatos tikai 4. cerams, ka paku sistēma mazliet izlīdzinās "skatītākās programmas" : "programmas par kurām maksāju" attiecību

Link to comment
Share on other sites

Mani pilnīgi apmierina Paplašinātā paka pa 4,49,kaut skatos tešdaļu no iekļautajiem kanāliem,ja būs tematiskās pakas tad liekas kad sanāks dārgāk,kanālu mazāk,jo diezvai kāds kopieku p....s iztiks ar 1 vai 2 tematpakām,nu bet dzīvos redzēs.:spiteful:

Link to comment
Share on other sites

LTC atsūtīja infu par tematiskajām papildu pakām interaktīvajā tv, kas būs pieejamas no 1.februāra, turklāt visu februāri iepazīšanās cenas ar 50% skidonu..

ltc_jaunumi.pdf

Link to comment
Share on other sites

Naiss, Pro7, Sat.1 un pat Francijas 2.kanāls...

Kanālu paketes ziņā labākais piedāvājums LV...

Baltkoms šos kanālus izravēja ārā un iebāza kārtējo krievu kanālu, savukārt LTC ar šito var paņemt sev auditoriju! :)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...