Jump to content

Lattelecom interaktiiva TV


_Mads_
 Share

Recommended Posts

Majas telefons ar internetu, tagad sagribeejaas TV. Jautaajums tiem kam taada ir. Ienaaak maajas lattelecom kabelis tad iet DSL modems un tad viens vads iet uz routeri otram jaaiet LTTLK dekoderii. Jautaajums, kas pa vadu arii Cat5 ? vai kaads cits.. interesee vai pagarinaat pats vareeshu. Ir knaibles uz 4 un 8 dziislaam.

Link to comment
Share on other sites

dators1893

Cik saprotu runa iet par Digitālo televīziju? Tad jā.

No DSL modema iet uz dekoderi CAT5

Un vēl.Ja būs vecais DSL modems tad viņi to mainīs.

Tā man bija.

Link to comment
Share on other sites

Cat5. Kaut vai līdz 100metriem garini.

Ja ir vecais vienporta Speedstream modems, tad LTC dod 4-portu SpeedTouch.

Dekoderis jāslēdz pie modema 2. LAN porta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lattelecom @ Twitter:

No šodienas/rītdienas Lattelecom Interaktīvā TV runā arī vāciski - testa režīmā piedāvājam RTL (kanāls Nr. 63). Restartējiet dekoderus!

 

Nu ja vēl Pro7 ieliks, tad vispār būs - klase. Kanālu pakete labākā LV viennozīmīgi.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Un ko tajā TV3 rāda tu man pasaki? Vecas filmas + krievu raidījumi? Koru Kari ir tikai 3 stundas nedēļā.

TV3+ - tas pats

TV6 - šitas kanāls vēl ir puslīdz okei, bet ņem vērā to, ka Lattelecom ir Viasata konkurents.

Viasat Sport Baltic - nekas īpašs, ja atklāti teikšu. Ļooooti daudz atkārtojumu (vasarā neko citu kā Nascar un PČ hoķī + vēl nedaudz tenisa nedrillēja). No ziemas sportiem arī nekā nav šajā kanālā (Eurosport Viasatam nav, LTC ir, gan biatlonu rāda, gan slēpošanu utt.). Bet varbūt tikai man interesē ziemas sporta veidi, es jau nezinu...

 

Anyway, ir pieteikts "karš", starp Viasatu un Lattelecom. Tā kā jāmēģina izdzīvot bez viņu tiem "ūberkrutajiem" kanāliem. A ko padarīs.

LTC IPTV PAKA > Viasat

Link to comment
Share on other sites

to DEXS. Par RTL un PRO7 pilnīgi piekrītu. Labas programmas. Vēl tikai varētu vācu ARD un ZDF, jo pa šīm programmām visām svarīgākajām sporta sacensībām ir tiešraides. Kur vien vācu sportisti piedalās, to šie rāda. Respect !!!

Link to comment
Share on other sites

ARD un ZDF ir ļoti labi kanāli. Pagaidām cik zinu, neviens kabeļ, IPTV provaideris šos kanālus nepiedāvā...

Link to comment
Share on other sites

Sorry par offtopiku, bet visiem TV 6 mēdz bieži kārties un rādīt ar pārlecieniem, vai tas konkrēts Baltkom gļuks?

Link to comment
Share on other sites

ARD un ZDF ir ļoti labi kanāli. Pagaidām cik zinu, neviens kabeļ, IPTV provaideris šos kanālus nepiedāvā...

Ventspilnieki gan redz... konkrēti SkaTVis piedāvā.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pacelšu topiku...

doma ir ievilkt šito mantu uz 2-iem TV + mājas interneta ekonomisko paku (2 Mbit/s).

jautājums - ja intensīvākajā interneta trafika laikā man darbosies abi TV + tiks intensīvi čatots ar zaķiem iekš draugiem.lv, vai man tas, ko rāda iekš televīzora, nebremzēs un neraustīsies?

jeb ir tā ka realā truba ir lielāka par tiem 2Mbit/s, un limitēta ir tikai datora datu pārraide?

Link to comment
Share on other sites

2 dekoderus uz interneta ekonomiskās pakas LTC nepiedāvā, Tev būs vien jāņem Internets 2 + 2TV dekoderi.

Labots - paulis
notīriju iepriekšējā posta citātu
Link to comment
Share on other sites

Truba(TV) sit pušu visu.

 

Pie dekodera inicializācijas,piemēram,neta vispār nav(kompis saka ,ka nevar atrast pieslēgumu)!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Vot, šito es drusku gribeju noprecizēt, vai tā ir. Man te kadrs gānās - ievilcis 2 teļļukiem šito pieslēgumu, skaitās 5 Mbit/s pieslēgums, un 2 Mbit/s uz TV. Tad viņš jautāja, vai tie 4 Mbit/s visu laiku ir izdalīti TV, vai, kad TV nestrādā, tas aiziet inetam. Es pats šito nelietoju, ta neko prātīgu pateikt nevaru. Viņš ālējas pa manu ftp, ātrums ap 120 kB/s neatkarīgi, vai TV izmantojot, vai nē. Nu, kakraz tas atlikušais 1 Mbit/s sanāk. Kādreiz, ar veco telekoma pieslēguma, viņš sūca no manis 400 pāri kB/s bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Televīzijai ir izdalīta atsevišķa josla,internetam sava. Viens otru nekādi neietekmē un vari skatīties bez problēmām.

Vienīgais gļuks,ko esmu novērojis,dekoders reizēm pats no sevis sāk apstāties.Tad tas ir jāpārstartē un viss aiziet.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Televīzijai ir izdalīta atsevišķa josla,internetam sava. Viens otru nekādi neietekmē un vari skatīties bez problēmām.

Vienīgais gļuks,ko esmu novērojis,dekoders reizēm pats no sevis sāk apstāties.Tad tas ir jāpārstartē un viss aiziet.

 

 

Nezinu vai atsevišķa josla, bet tikko kā ieslēdz TV tad uzreiz torrentam ātrums nokrīt no viena 1 MB/s līdz kādiem 700 - 800 Kbit/s.

P.S. par mērvienību pareizumu neesmu pārlecināts, bet katrā gadījumā ātrums samazinās.

Link to comment
Share on other sites

Njaa,Lattelecom interaktīvā šajā gadā mani ir patīkami pārsteiguši pirmkārt jau ar TV3 atkalpalaišanu, tagad vēl TV3+ un TV6, kā arī KHL TV ir palaists - vēl pilnai laimei pietrūkst Viasat Sport Baltic, ko visdrīzāk nesagaidīsim (ja nu vienīgi izveidos kaut kādu VIASAT paku), kā arī EurosportHD varētu palaist!

 

Nesaprotu, kapēc vēl neviens operators nepiedāvā fīču - pamata paka+ papildus pakā var salasīt kādus kanālus gribi, lai nav jāņem papildus paka dēļ kaut kādiem 5 kanāliem...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Jā, tas labi, ka ir TV3, a to miglas bildi caur antenu skatījos :)

 

Nez, man vienīgam tāds čakars, kad uzstādu krievu valodu, tad pārejot no viena kanāla uz otru, šis iestatījumu aizmirst un uzmet atpakaļ angļu valodu?

 

Kaut kā virszemes tvstar tjūnerim tāda problēma nav un atcerās iestatījumu līdz neizslēdz aparātu.

Link to comment
Share on other sites

tā lai varētu izvēlēties katrs savu programu tik drīz nebūs, jo tad ar visiem programu piegādātājiem līgumi jāsataisa savādāki.

man liekas kad ieejot savas konts var nomainīt kāda būs defultā valoda.

Link to comment
Share on other sites

Sakārtot pa savam ar laikam kanālus nevar.. ehh, tādi sīkumi, kas pietrūkst - tā jau viss ir OK.

Viena lieta gan nenormāli tracina, bet tas laikam jāadresē televīzijām atsevišķi (īpaši LNT) - kā iet raidījums/filma - skaņa noregulēta pa savam - kā sākas reklāmas tā skaņa TIK skaļa paliek - vājprāts kaut kāds - visu laiku pults jātur rokās, ja sīkais guļ mājās:)

Link to comment
Share on other sites

vienigā lieta, kas patreiz čakarē dzīvi ir tas, ka man ir viena pults lai ieslēgtu tv un otra pults lai ieslēgtu dekoderi un pārslēgtu kanālus. un man nav pat teorētiskas idejas - kā varētu šito visu apvienot uz vienas pults, jo tv redz dekoderi tikai tad kad tv jau darbojās ieslēdzot dekoderi.

iespējams, kādam guru ir kādas idejas, kā šajā procesā samazināt pulšu skaitu līdz vienai? :)

Link to comment
Share on other sites

vienigā lieta, kas patreiz čakarē dzīvi ir tas, ka man ir viena pults lai ieslēgtu tv un otra pults lai ieslēgtu dekoderi un pārslēgtu kanālus. un man nav pat teorētiskas idejas - kā varētu šito visu apvienot uz vienas pults, jo tv redz dekoderi tikai tad kad tv jau darbojās ieslēdzot dekoderi.

iespējams, kādam guru ir kādas idejas, kā šajā procesā samazināt pulšu skaitu līdz vienai? :)

 

Nu nez, mans noname TV tiek barots ar RGB signālu no dekodera caur scart, teļuks pats ieslēdzas tikko tiek ieslēgts dekoders no stand-by..

Skaņu laižu atseviški uz stiprekli caur RCA, tāpēc skaļuma regulēšanai ar tv pulti nav nekāda sakara :) Vienīgi teļuka pults noder, lai to kasti izslēgtu..

Labots - indigo
Link to comment
Share on other sites

man šķiet, ka manējais atteicās mosties no signāla caur scart kabeli, bet 100% to apgalvot nevaru. vakarā izmēģināšu. ja neies, tad ietestēšu to universālo pulti (nez, kāpēc es par viņu neiedomājos :p )

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai atsevišķa josla, bet tikko kā ieslēdz TV tad uzreiz torrentam ātrums nokrīt no viena 1 MB/s līdz kādiem 700 - 800 Kbit/s.

P.S. par mērvienību pareizumu neesmu pārlecināts, bet katrā gadījumā ātrums samazinās.

TV klientiem ir 10Mbps, ja ieslēdz televīziju, tad vismaz 4Mbps (6 HD kanālam) noiet nost.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums par otrā tv pieslēgšnu.Vai es varu pieslēgt otro ''savu''dekoderi, no LTC nopērkot tikai komutatoru,vai strādās abi dekoderi,pašlaik pieslēgts ir ''Mājas komplekts 3'':on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

pieslēgt jau vari. bet redzēt tu neko neredzēsi jo LTC iekārtām ir savs softs iekšā un tur neko.

 

Kāds interaktīvās TV lietotājs ir pamanījis uzlabojumus kvalitātē uz saviem LCD ?

+pirms pārbaudāt nestartējat iekārtu !

es uz savēja veca sony CRT neredzu nekādu atšķirību

Link to comment
Share on other sites

Jautājums par otrā tv pieslēgšnu.Vai es varu pieslēgt otro ''savu''dekoderi, no LTC nopērkot tikai komutatoru,vai strādās abi dekoderi,pašlaik pieslēgts ir ''Mājas komplekts 3'':on_the_quiet2:

 

1. Lai TV pakalpojums darbotos, tam ir jābūt aktivētam uz konkrētā DSL pieslēguma. Cik es zinu, "Mājas komplekts 3" ir bez TV pakalpojuma, tātad neviens TV nedarbosies

2. Tieši komutators (switch) nav obligāti jāpēr no LTC. Der jebkurš datorbodēs nopērkamais.

3. Ja ir aktivēts TV pakalpojums un pieslēguma ātrums ir vismaz 8 Mbit, tad pieslēdzot caur switchu (komutatoru) otru dekoderu, tas darbosies. Ar nosacījumu ka dekodera MAC adrese un seriālais numurs ir reģistrēts LTC (var būt arī reģistrēts citam abonentam uz cita pieslēguma)

Link to comment
Share on other sites

Interaktīvo skatos jau 1,5 gadi ātrums 10 M/bit,viss iet čikiniekā,vienkārši ir doma pieslēgt atru tv klāt,un nav vēlmes pirkt no LTC pa dārgo ,vai īrēt un līst jaunos līgumos ,ja ir iespēja LTC motorola 1910 dekoderi dabūt par draudzīgu cenu.LTC cik saprotu nekādu papildus naudiņas par otra dekodera lietošanu nav jāmaksā.Tātad visu pašam saspraužot vaidzētu iet,vai tomērLTC jānospiež kāda poga lai rādītu abi dekoderi.:wacko2:

Link to comment
Share on other sites

ja "pa draudzīgu cenu" ir zagts LTC dekoders no Latgalītes tirgus, tad tas rādīs tik ilgi kamēr LTC to nenobloķēs. Un tas notiks: a) kad tiks pieteikta dekodera zādzība/pazaudēšana, b) kad pieslēgums uz kura reģistrēts konkrētais dekoders tiks atslēgts par parādiem vai citu iemeslu pēc.

Pa citiem kānāliem iegādāts dekoders nedarbosies jo tā MAC adrese nav reģistrēta LTC (kā augstāk minēju)

Link to comment
Share on other sites

Lapais, bet ar kadām tiesībām LTC ļauj skatīties televīzju tikai ar SAVIEM(LTC) dekoderiem? (Pēc tava rakstītā to spriežu) , pēc idejas, te jau gala lietotājam tiek piespiests pirkt dekoderi no LTC un cik man zināms tā ir tiesību pārkāpšana... Mac adresi jau var nosaukt pa telefonu (ja nav pieslēgts, savukārt ja pieslēgts - admins redz, kad zvana un piesaka mac atbloķēšanu) .

 

Kāda **** pēc man būtu no LTC jāpērk kautkāds dekoderis kurš,pēc daudzu stāstiem, karās + kura datus nevar savadīt universālajās pultīs ? Labāk es pasūtīšu no ebay'a normālu dekoderi un miers mājās

 

*es te kašķējos nebūdams LTC klients, vienk. intereses pēc ... , kautgan gribu viņu optiku nu arī tv :pooh:

Labots - zuicis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...