Jump to content

Šībrīža izdevīgākais HD sat uztvērējs


krishax
 Share

Recommended Posts

citats no tava linka

"Flexbox T202CX virszemes TV uztvērējs"

un ldz ar to sat TV nespid ar so kastīti

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Te drīzāk varētu salīdzināt ar mašīnām. Pirmais ir OPEL otrs Mersedess, abi labi brauc bet atšķirība tomēr ir.

Drīzāk viens ir A class Mercedess otrs S-classe

 

To HidroJā pēc tam pats uzmanīgāk pārlasīju info par flexboxu un sapratu kas tas par verķi bet postu nevarēju izdzēst :blush:

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

no sat resiveriem nejēdzu praktiski neko.. primārā doma bij Popkorns(HD filmas un FLAC) un vēlāk arī nomainīt telecoma interaktīvo uz DM veidīgajiem... BET jo vairāk lasu boot forumu jo vairāk saprotu ka vajag tikai AZBOX HD Premium. tik kā šamam ar toentu ???

 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu neko daudz par AZboksiem, bet, pirms pieņemt galīgo lēmumu paskaties uz Dreambox pusi un pamēģini pats sev pierādīt kāpēc vēliec tieši AZbox :close_tema:

Link to comment
Share on other sites

DM800 ir labākais par savu cenu un punkts. Lietoju jau gandrīz gadu un bēdu nezinu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
CoolMeEddy

Sveiki!

 

Tiko piereģistrējos forumā kaut gan jau visu dienu sēžu un lasu par visiem HD Sat uztvērējiem. Esmu nolēmis, ka dzīvē kaut kas jāmaina un jāsāk ir ar televīziju :)

Uz doto mirkli esmu apstājies uz AZBoxa vai DB800HD, sakarā ar šo ir jautājumi un es būtu ļoti pateicīgs dzirdēt jūsu viedokļus gan jau iegūtās zināšanas, kā arī pieredzi ar šiem aparātiem.

Tātad palīdzēt veikt manu izvēli būs sekojošie jautājumi:

 

1. Dreambox kloni pēc šīs saites http://www.dreamboxc...mbox-dm800s-hd/ vai no šejienes http://www.dvbseller.com/ ir jau kāds pasūtījis? Vai vispār ir vērts domāt par "clone" versijām? Neesmu skops un labprāt paņemtu normālo versiju, taču alga nevisai to atļauj. Taču ja ir clone tad neesmu pretī pačakarēties, ja pēc tā viņš strādās stabīli.

2. Esmu lasījis, ka ar azboxu varot kačāt no torentiem filmas pa taisno, vai to var darīt arī us DB800? Skatīties youtube uz DB800? Streamot filmas no kompja gan uz viena un otra??

3. Pēc šitā jautājuma jūs mani laikam banosiet. Termins 'medus'. Tā ir tā saucamā "šāre"? Kā tagad notiek kanālu atkodēšana? Joprojām maksā Vasjkam 5ls mēnesī un tu pa tīkleni saņem atslēgas, lai skatīt kanālus vai ir kaut kādi rīki kas paši generē atslēgas un nevienam nekas vairs nav jāmaksā? (sorry bet personīgi nav bijusi pieredze ar šo, tāpēc jautāju)

4. USB cietos var abiem pieslēgt? Rakstīt uz tiem arī varēs? Vai labāk ņemt eSATA un iebāzt iekša un aizmirst par USB?

 

Principā pats tagad skatos izzi dtv. Pašlaik esmu ļoti neapmierināts ar kvalitāti, par internetu vispār nesākšu jo bez lamu vārdiem te nekādīgi nevar. Internetu laikam tuvākajā laikā pieslēgšu Lattelekom (esmu centrā). Par televiziju gribu tagad SatTv. Vai reāla atšķirība būs starp SD kvalitāti no satelīta un dtv ko izzi dod? Teļuks ir daudz mazs sakarīgs LG42 LCD full HD.

Uz jumta man ir divi šķīvji, viens skatās uz NTV+ pie kuras man dod atļauju pielikt vēl vienu galvu priekš sevīm (ko jau izdarīju) novilku vadu līdz dzīvoklim. Otrs šķīvis skatās uz Sirius 2.3, bet to neviens nelieto un uzstellēt var uz jebko (varbūt ko varat ieteikt).

Principā, kā jau redzat par satelītiem zinu samērā mazs, bet ar kompjiem ir gan vairāk pieredzes, tai skaitā ar Linux un ja kas pašam jāsataisa softā tur laikam kaut kādīgi tikšu galā. Galvenais zināt ar ko sākt ...paldies par uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

Esmu par dream 800... ir viss ko pieminēji, cietos var vienot gan usb, e-sata, sata. Cieto var izmantot pēc pilnas programmas, rakstīt ,atskaņot ,straumēt.... Ja tēmē uz HD kanāliem un gribi tecināt medu, jaliek arī http://www.platformahd.ru/ E.Bird 9A

Labots - tino
Link to comment
Share on other sites

esi baigi gudrs puika, daudz sarakstijis un daudz kur taisniba. ir no dvbkey pasutinats, ar kloniem ir lieta tada, ka pēc gadiem vari but ierobezhots ar sotu, jo sim kartes vecas tur ieksā ar bootloderi72, bet tas var ari nebut problema. Funkcionalitate ne grama neatshiras no orginala. Par tiklu gruti teikt, bet youtube iet forshi pats lietoju.

 

Sateliti viss oki, bet gan uz siriusa un ntv ir maz HD kanaalu, parsvara, sports.

Neko ipaši nemainas, vasja un linux zinashanas tev nebus nepieciečamas, jo sakara ar linux lietotāju limenī nav vajadzigs. tagad cenas par via+ntv(pilnais) servakos normālos orjentējoši ir 7$.

Azbox pagaidām biedē nezināšanas dēļ.

Link to comment
Share on other sites

CoolMeEddy

Paldies par ātrām atbildēm. Šodien vakarā man sievas priekšā būs jāatskaitās un kaut kas jāparāda uz ko domāju naudu tērēt :) vēlreiz paldies.

Labi, principā Azbox tad atkrīt, tiešām tikai tāpēc, ka daudz šaubu. Vienīgais tad atliek izlemt par db800 vai ņemt klonēto vai oriģinālo. Principā jau atbildi zinu, jo oriģinālajam piķis laikam man nepietiks.

Runājot par slotu, vai tas tiešām vēl varētu būt nepieciešams? Ja jau visa signāla atkodēšana ies caur i-netu tad jau laikam var aizmirst par to?

 

gix kādas ir mājas lapas kur var iegādāties atslēgas uz via un ntv?

platformahd.ru tas ir cik es saprotu viena no labākām izvēlēm kur var skatīt HD kanālus? Kāda cena tiem?

 

aizmirsu vēl vienu lietu. Ja ir divi šķīvji, 800'simtajam būs kur iespraust otro vadu? Vai kabels kaut kā savienojas? Vai ko dara šajos gadījumos? (zinu stulbs jautājums, bet nav kam pavaicāt kā tikai jums).

Labots - CoolMeEddy
Link to comment
Share on other sites

iegadājoties kko arpus eiropas esi uzmanigs, jo kā zini ES teritorijā var ievest preces lidz 150eur bez muitošanas un pvn maksāšanas. Lapas neminēšu, bet viņu ir daudz, jo daudz. Kad sāksi meklēt pašas atradīsies :) nav ipasas nozimes kuras pakas tu ņem, visas viņas maksā līdzīgi, bet stabilitātem atšķiras radikali

 

uz uztvereju no satelitiem iet vien vads, neatkarigi no taa cik tev galvas, ar šo lietu tiek galaa daiseks (parsledzejs, lidzigi kaa ruteris datoriem)

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

+1 par Dreambox

 

ar jauno driimu kloniem gan nav naacies saskarties, un nav arii veeleeshanaas

vecajiem bija nekaada aizsardziiba(MAC adrese konkreetaa diapazonaa), bet jaunajiem kauchkaada simkarte onboard

 

lai tiktu pie pavadonja ko kaiminjsh skataas ir jaaliek nevis blakus otra galva, bet esoshaas vietaa galvinja ar vairaakaam izejaam

(saliekot galvinjas blakus katra galva tvers citu pavadoni)

ar vairaakaam izejaam tamdeelj ka no galvas vienlaikus var naakt tikai viens no chetriem diapazoniem

1.apaksheejais+horizontaalais

2.apaksheejais+vertikaalais

3.augsheejais+horizontaalais

4.augsheejais+vertikaalais

kuru no shiem vajag uztveereejs izveelas mainot baroshanas voltaazhu un 22khz toni

Link to comment
Share on other sites

CoolMeEddy

Baigi feini, principā viss ko vaidzēja zināt. Pateicos par Jūsu laiku.

 

Vienīgais, kas paliek un ko gribu zināt ir kas lieto hd800 klonu? Kā sokās ar viņu un vai bija kādas nepatīkamas grūtības, itsevišķi ar tiem, kas tika atsūtīti no ārpus LV.

Link to comment
Share on other sites

CoolMeEddy

strādā lieliski, pat bezvads iet (wifi puljkji). problemas ar muitu par vertibu.

 

ja nav noslēpums no kurienes tu pasūtīji?

http://pult.lv/index...?productID=3664 vai tas ir kā viņš izskātās Latvijā? Vai tas ir kaut kas drusku savādāks nekā ko es rādīju linkos augšā?

 

re ko vēl atradu ... kāpēc tik lēts? http://www.111.lv/lv/?&s=1201519516&fu=g&bi=7794&ln=lv

Labots - CoolMeEddy
Link to comment
Share on other sites

Openbox S7PVRuz doto brīdi nav tas sliktākais variants kaut ar nelētaikais cena 230Ls, bet janvāra vidū esot jāparādās vēl diviem modeļiem S6PVR kas būs tieši tas pats, kas S7 tikai ar vienu sat tjūneri un cenā ap 200Eur un S8 kas būs ar iekšā iebūvēto cieto disku.Piekrīu ka 800DB ir labs aparāts, bet nu tā cena par augstu uzrauta
Link to comment
Share on other sites

CoolMeEddy

Openbox S7PVRuz doto brīdi nav tas sliktākais variants kaut ar nelētaikais cena 230Ls, bet janvāra vidū esot jāparādās vēl diviem modeļiem S6PVR kas būs tieši tas pats, kas S7 tikai ar vienu sat tjūneri un cenā ap 200Eur un S8 kas būs ar iekšā iebūvēto cieto disku.Piekrīu ka 800DB ir labs aparāts, bet nu tā cena par augstu uzrauta

 

Par to cenu gan piekrītu. Kā jau minēju svarīgākais kas man vaidzīgs ir iespēja skatīties HD kanālus, lai ir linux, kačāt filmas no torentiem pa taisno uz resīveri un atskaņot tos (cik es saprotu tas arī ir tā iespēja izmantot media playeri), lai ir iespēja ielikt cieto. Ja šo visu var darīt ar lētākiem modeļiem tad laikam man nav principiāli cik brendots ir šis Sat resīvers ...

Labots - CoolMeEddy
Link to comment
Share on other sites

ja nav noslēpums no kurienes tu pasūtīji?

Es pasūtiju pa taisno no rupnicas. http://szbct.com/

http://pult.lv/index...?productID=3664 vai tas ir kā viņš izskātās Latvijā? Vai tas ir kaut kas drusku savādāks nekā ko es rādīju linkos augšā?

Identisks izskats, gan iekšā gan ārā.

 

re ko vēl atradu ... kāpēc tik lēts? http://www.111.lv/lv/?&s=1201519516&fu=g&bi=7794&ln=lv

tas pats kas no pult, tikai cena cita.

 

Openbox S7PVRuz doto brīdi nav tas sliktākais variants kaut ar nelētaikais cena 230Ls, bet janvāra vidū esot jāparādās vēl diviem modeļiem S6PVR kas būs tieši tas pats, kas S7 tikai ar vienu sat tjūneri un cenā ap 200Eur un S8 kas būs ar iekšā iebūvēto cieto disku.Piekrīu ka 800DB ir labs aparāts, bet nu tā cena par augstu uzrauta

Kur tu redzi šādas cenas? jo cik zināms vieniga vieta lv kur tirgo s7 cena ir 280ls

Link to comment
Share on other sites

Pie sia Elbela viņi ir vienīgie Openbox oficiālie pārstāvji Baltijā un pirmās rokas + vēl nekad uz krutku neuzrausies piemēram iekš pult.lv Openbox 500 maksā 55Ls a pie viņiem mazumtirzdniecībā 45, starpība 10Ls. A kur tirgo pa 280Ls?

Link to comment
Share on other sites

 

CoolMeEddy

Lasot, ko tu sagaidi no tās, ko gribi pirkt, labāk ir pirkt Azbox. Pluss tāds, ka ir labs, kā mediaplejers un var pielikt DVB-T tjūneri klāt. Ir atsevišķs thread tepat. Un daudzi citi forumi, kur to apspriež. Ja rokas aug no pareizās vietas :sarkasms: tad ar Azbox problēmām nav jābūt. Tauta jau ir apsūkājusi lielāko daļu problēmu un padomus var daudz atrast.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Skatijos uz šito OPTIBOX Alligator http://www.shop.open...duct_88649.html, gan HD, gan DVB-T ir iekšā, tikai tas veikals laikam nesūtīs uz Latviju, varbūt kāds ir redzējis šito citā veikalā.

 

Šādus un līdzīgus var biezā slānī nopirkt DEU interneta veikalos, tā kā nav ko iespringt :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd tiek plānoti divi pirkumi HD SAT tuneris un WD TV LIVE kaste.

Vai nav kāds HD SAT tuneris kurš veiksmīgi sevī iekļautu WD TV apskaņotāja funkcionalitāti, tādējādi nebūtu nepieciešams turēt 2 kastes pieslēgtas pie TV.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...