Jump to content

Šībrīža izdevīgākais HD sat uztvērējs


krishax
 Share

Recommended Posts

koijotss2

Nu ja kāds rīvējas un nezin vai ņemt vai neņemt Azbox premium hd , es varu pateikt savu vārtējumu , 8 bales no 10 . :crazy_pilot:

Ir trūkumi , bet kas zin varbūt ar softiem nākotnē tos trūkumus likvidēs , medus labi tek :pooh_honey: un HD kanālus rāda labi, kā media player strādā viss , tik kamēr konektējas bik jāgaida , sīkumos negribas rakstīt :drinks:

Link to comment
Share on other sites

klau tauta,kurš lieto to opticom 9500HD,kā vinām ar to pieprasījumu sūtīšanu medus serveriem stanby režīmā?nu,vai tajā lauciņā viss kārtībā?negribētu iepirkt aparātu un nākamajā dienā saņem no sava bišu stropa banu.

p.s.jorpojām nevaru izšķirties starp opticom un AZbox`su(parasto)

Link to comment
Share on other sites

Neisaku tev vecīt ņemt to Opticumu, un vienalga ko tas dara stby režīmā! Nopirksi sev daudz gemaroja . Ka tautā saka , ir 2 veidu sat uztverēji- uz linux bāzētie un pārējie. Pareizāk būtu izvelēties linux.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

p.s.jorpojām nevaru izšķirties starp opticom un AZbox`su(parasto)

 

ja nevari izshkjirties, njem dreambox :good:

 

P.S. "skopais maxaa dubultiigi, muljkjis - triiskaartiigi, idiots - vienmeer"

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Ko sakāt par Dreambox 800HD klonu, kāds ir testējis?

Ārzemju forumos ir dažādas atsauksmes, vieni saka ka viss OK, bet citi atkal min par kaut kādām problēmām ar boot loaderi.

Ka nevarot piekonektēties caur com portu.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Man vairāk pie sirds tie Octagoni ,bij man 918,aparāts uz goda nekādu problēmu,tagad iegādājos 1018,iekšā 1TB datu nesējs,no linuksiem maz ko sajēdzu ,pačakarējos,bet palaidu,medus tek,bilde laba friends.gif

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

klau tauta,kurš lieto to opticom 9500HD,kā vinām ar to pieprasījumu sūtīšanu medus serveriem stanby režīmā?nu,vai tajā lauciņā viss kārtībā?negribētu iepirkt aparātu un nākamajā dienā saņem no sava bišu stropa banu.

p.s.jorpojām nevaru izšķirties starp opticom un AZbox`su(parasto)

 

Nu pēc savas pieredzes,iztestējot 10 serverus ne no viena banu nesaņēmu,bet ir dzirdēts ka kāds ir dabūjis to banu...nu nez nez

 

Pagaidām gaidu jauno softu cerams ar identu piesaisti...tad visas problēmas būs atrisinātas(poļi pie tā cītīgi strādā)

Nju tad Opticums būs laba izvēle HD pirkumam...gan cenas ,gan iespēju apvienojumam... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Mjaa, 800HD pa 240 eiro uz Latviju ar visu shipingu...

nu un bootloader ar vairs neesot problēma...

 

nav nevienam?

Link to comment
Share on other sites

no šejienes.

Hi John

Yes we do send to Latvia and the box with shipping in euros is about €240.

Is this ok?

--

Thank you,

Ronald Jones

Vai komplektā nāca DVI -> HDMI pāreja?

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

Biju paņēmis no Unisata vasarā dm800 kloni. Viss it kā ok, vienīgi jāņem vērā, ka flešojot jaunos imidžus, būs ar rociņām jāpārflešo bootloaderis, kā arī jāuzinstalē vecāki dvb u.c. draiveri (jaunajos draiveros DM ir salicis visādas kloņu aizsardzības). Tā ka plug'n'play ar kloni nesanāks + nevarēs lietot jaunākās draiveru vesijas. No otras puses katru dienu imidžus neflešo un ~100 Ls arī nauda.

Link to comment
Share on other sites

mājas tirāns

Nu varu mierīgi atvilkt elpu un padalīties, kā laiks ir pavadīts :crazy_pilot:

Tātad paņēmu Azbox HD Premium +1 Tb HDD + DVB-T uztvērējs. Cenu sarunāju ar atlaidi. Saņēmu kasti piektdienas vakarā ar tobrīd pēdējo iešuvi + MgCAM pluginu noinstalētu.

Sestdiena/svētdiena – lasu Internetu, velku uz datora toolus, uzliku kā pirmo Astru ar kanāliem no GoGo (Iešuvē ir pilns saraksts ar satelītiem un transpoderiem).

Piebilde : forumos ir ieteikts GoGo nelietot, jo var nobrukt 36E krievu kanālu nosaukumi.

Labi – ar Filezilla var labi tik klāt verķim (Telenet labi strādā) . uzkaros uz to , ka gribu no saraksta izmest ārā dažus kanālus. Ar Azbox Edit nemāku. Gribu likt WWW interfeisu un te iekritu. Vēl nebiju izlasījis /atradis kā korekti uz pēdējās iešuves (ir pamainīti direktoriju vārdi) uzlikt pēdējo versiju. Atrodu automātisko installatoru – palaižu – viss baigi smuki un STOP. WWW interfeiss strādā daļēji, Telnets, FTP iet, bet neiet remote control un uztvērēja pogas- viss!! Kā ieslēdzu , rāda pēdējo skatīto programmu no Astras un ne uz priekšu ne atpakaļ. Gribu atjaunot iešuvi – bet tur prasa nospiest pogu OK (lai paņemtu no USB) un protams, ka tā nestrādā....

Pirmdien aizstiepu atpakaļ uz veikalu – domāju , ka smiesies, ka es tāds Linux neprotu un nemāku elementāras lietas. Bet nekā .... pirmdiena līdz piektdienai pagāja vācu (tuvāk pie ražotāja) un krievu forumos sēžot un savu sāpi izkliedzot – izrādās – ka neviens nekad ar kaut ko tādu nebija saskāries. Izmēģināts arī tika viss – cietā diska nomaiņa, DOM izdzēšana un dejas ar tamburīnu apkārt (pēdējā atbilde no ražotāja bija – „hmmmm, vai tiešām ...” Veikals gods godam garantijas ietvaros nomainīja (man bija mistiskas aizdomas ka mani eksperimenti 1/1 000 000 variantā saskārās ar kādu defektu mātesdēlī, kāpēc šitāds brīnums radās .. bet nu ir prieks - atkal sestdiena priekšā !!! uzcepu vistiņu, vīniņš pie rokas un sāku atkal , bet jau uzmanīgāk:

Paņēmu 36E kā pirmo (man ir motors, bļoda ar 2 –ām galvām un Humax 5300 ar veciem setingiem – tā ka ir pieķerties ir diezgan vienkārši). Tātad – noskanēju , pieliku medu un rāda brīnišķīgi.

Daži komenti – pietrūkst uz pults pogas – last channel (lai var vicot starp diviem turp atpakaļ).

Uzliku AzboxEdit un Maz, bet esmu uzmanīgs –vēl neko neesmu uz Azboxa pūtis atpakaļ.

Kas man trūkst – iespēja uz datora rediģēt kanālu sarakstus – gribu paņemt datorā un sakārtot satelītus no Thora līdz 36E – BET ! negribu turēt melno tūkstoti kanālu, bet tikai tos, kurus skatīšos – bet ne Edit , ne Maz šādu variantu (izmest konkrētu kanālu) nepiedāvā...

Savukārt sēdēt ar pulti un manuāli dzēst ārā liekas marazzmms.

PS. Pārbaudīju – strādā gan Lattelekom, gan Baltcom digitālie kanāli , tā ka ir vērts ņemt DVB-T.

 

Pašlaik esmu pielicis punktu 36-am E un do`maju, vai nevajag paeksperimentēt ar Poverhnost paketi uz tā.. bet tas tā – sakrāšu spēkus un ķeršos pie pārējiem – Astra utt.

PS. Varbūt kādam ir jau saķimerēta pakešu kopa šim intervālam ( 36E, 28E ,23E, 19E, 13E, 9E, 5E, 1W ) ? būt priecīgs par kanālu uzstādījumu backup failiem.

 

PS. Šajā laikā – 1 nedēļa – paspēja iznākt 2 jaunas firmware versijas , tā ka puiši strādā..

PPS. Vēl neesmu paguvis pieķerties movie daļām , bet tur laikam iespējas kaut ko ngraut ir mazākas :crazy:

Link to comment
Share on other sites

mājas tirāns

Azbox HD Premium - LVL 260, 1 TB - LVL 60, DVB-T - LVL 40, kopā LVL 360,-

ja skaties iekš www.hm-sat-shop.de, tad tur kopā sanāks 299 eiro + 50 eiro (DVB-T) + 30 eiro piegāde + 4% par kredītkarti (kopā sanāk 395 eiro vai LVL 280,-) - bet tas ir bez cietā diska. Pieliekot cietā diska cenu LVL 60, kopā sanāks LVL 340,-.

 

nu labi - tas ir LVL 20,- lētāk, bet toties garantija ir uz vietas (internetā palasījos, ka vācieši var atmest atpakaļ, ja konstatē, ka ir mainīta ražotāja iešuve pret citām), līdz ar to tālāk vairs nekalkulēju un ņēmu par sarunāto cenu tepat labi zināmajā vietā.

 

SD kanālu nosaukumi uz Axbox paneļa - ja tie ir krievu burtiem- nerādās, ja tie ir angļu burtiem - bez problēmām.

Attēla kvalitāte ir ļoti laba. Starp citu - EPG ir pat labāks (ērtāks, nekā Baltcom oriģinālajam uztvērējam ...)

Link to comment
Share on other sites

Njā, izskatās ka aparāts diezgan nestabils, lai riskētu pirkt ārpus Latvijas...

Nu ja pareizi saprotu, tad šitas Azbokss Drīmboksu 800HD izpogā vienos vārtos ar savu Sigmas čipu? Vai kā?

Link to comment
Share on other sites

jau iepriekš runāts. Azboxs ir sat uztverējs sekundāri, galvenais media players deļ čipa. Toties dm ir sat uztverējs un tikai tad nāk parējās fīčas. tā ka jaizvertē, kas svarīgāks media players vai sat uztverējs.

Link to comment
Share on other sites

mana grūti komentēt, jo lietoju dm un azboxa nav, taču pirma un galvenā problēma ar ko saskarās runājot par azboxu ir softs, kas nav open source ar visām no tā izrietošajām sekām, un pagaidām informācijas trūkums, neziņa par nākotni. Cena protams ir arguments un tas, ka azboxs taisa konkurenci dm ir apsveicami. taču zināmas problemas softu līmenī. Teiksim pēkšņi viasats parietu uz nds kartēm, kur tev garantija, ka tavs azboxs spēs lietot Emu, ja par to atbildīgs ir tikai ražotājs? uz dm ir komuuuna, komuuna :)

Link to comment
Share on other sites

Azboksam visa info ir

pieejama,

jautājums tikai, vai būs entuziasti, kas gribēs/varēs nodarboties ar softiem/emu

Исходники: библиотеки и драйвера

Код:

smp8634_documentation

smp86xx_bootloader_2.8.4.1

SMP863X_Memory_Design_1

smp86xx_kernel_source_2.8.2.0_dev-mips

smp86xx_rootfs

Вы хотите сделать свой собственный эмулятор или картридер? Для AzBox это очень легко!

Link to comment
Share on other sites

Protams ir labi ka veikals ir Vācijā (viena no EU attīstītākajām valstīm), saits ir krievu valodā, pārdevējs runā krieviski un vienmēr ir gatavs palīdzēt. Bet tas nebūt nenozīmē, ka izmantot viņu pakalpojumus (pērkot SAT aprīkojumu) ir visizdevīgāk. Katram ir jāizvērtē pašam kur, kā un ko viņš pērk. Es teiktu tā: Humi-shop ir labas cenas, bet ir vietas, kur to pašu preci var nopirkt kādus 10-20% lētāk. Tā nav nekāda antireklāma, bet tikai atgādinājums visiem, ka mēs esam tirgus apstākļos.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu,ko Jūs gāžaties uz to Premium?Manā skatā Elite labāks,nav nevajadzīgu mēslu(WLAN;HDD jau ielikts un vēl šis tas).Elitei HDD tāpat var piegrūst un piedevām kādu vēlies,vai tad ar parasto rūteri nepietiek,ja jau tik šausmīgi gribas to wlanu,tad jau var arī iegrūst kādu puļķi pakaļā.Nu jā,tur jau vajag pielikt rociņas...Ja man tagad būtu jāizvēlas ko ņemt,visticamāk paņemtu kādu no IP,visticamāk 910HD.Viņiem Enigma2 taisa gandrīz vai katru dienu,tagad jau parādījušās Enigma1HD betkas.Tas nozīmē ka nebūs E2 nevajadzīgo štruntu.Rakstīt jau varēs tāpat. Ja ir pacietība,tad var pagaidīt DM500HD,pēc parametriem iskatās tīri labs,it sevišķi jau jaunais procis.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

Var jau mēģināt gaidīt DM500HD, bet nedaudz pazīstot DM kantori, gribētos atgādināt, ka DM8k bija gaidīs gandrīz 2 gadus. Tad jau ir jāizvēlas vai ņemt kaut ko tagad un to lietot uzreiz vai nepacietīgi graužot nagus gaidīt kādu ilgāku laiku kad parādās vēlamais produkts.

Par WiFi pieslēgumu SAT resīverim: parasti jau tomēr ir iespēja resīveri pievienot ar parasto tīkla vadu pie rūtera, un, galu galā vada pieslēgums ir vada pieslēgums.

Link to comment
Share on other sites

Nu,ar tiem termiņiem grēko visi,viens vairāk,otrs mazāk.Viens ir gan skaidrs,ka pārāk lētos nav jāņem.Te,forumā,jau bija publicēts labais teiciens par muļķiem un citiem subjektiem.Ja esi sagramstījis to mazāko summu,atradīsi vēl kādus 30-50 lasīšus(es te nerunāju par SD ).Dārgais gals jau nu gan ir baigi uzskrūvēts.DM8000 es laikam neņemtu pat par velti,priekš kam man 4 CI,man pat 1 par daudz,ar 2 tjūneriem pilnīgi pietiek(1DVB-S+1DVB-T),tie DVD vispār kaut kāds marazms.Un vispār viss vienā flakonā parasti noved pie liela oi,oi.Nekas kārtīgi neiet.Tās gan ir manas personīgās domas,lai gan daudzi manam viedoklim piekritīs.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu MaskaV par IPBokšiem, softi iznāk regulāri, pieejami E1, E2, un arī oriģinālais DGS softs. Cena aparātiem pieņemama.

Link to comment
Share on other sites

vēl viena vieta, kur dm800 klonu tirgo: http://wholesale.alibaba.com/product-gs/253133767-Dreambox-dm800-HD-PVR-TV-receiver-wholesalers.html

ja pērk 2gab free shipping ar dhl dod. http://wholesale.alibaba.com/product-gs/264723507-Dreambox-DM800-HD-PVR-Satellite-Receiver-Box-NEW-arrive-drop-shipping-wholesalers.html

tuner: HIG003 REV J

BSBE2-401A

BD1511G

Software on-board: Gemini 4.4

BOOTLOADER 74(šis šķiet aizdomīgi, jo parasti kloniem ir 72 kā pēdējais.)

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu MaskaV, bet tikai par DVD, kas ir optional pie DM8000. Diski vispār aiziet prom kopā ar XX gadsimtu un tie ir labi tikai lai taisīt bakapus un saglabāt tajos personīgā rakstura bildes vai video.

Par pārējo atļaušos nepiekrist, pirmkārt jau par to ka tu neņemtu DM8k pat par velti (varbūt vēl iedosi naudu lai tev to neviens nedod? Joks tāds :sarkasms:). Par iespējamo moduļi skaitu es arī sākumā domāju ka tie ir pārāk daudz, bet beigās sapratu, ka lieki tie nav it īpaši kad lieto PVR (Personal Video Recorder) funkciju. Aparāts ir gana labs, teiktu pat labākais pieejamais šodienas tirgū. Mans personīgais, subjektīvais viedoklis, negrasos nevienu pārliecināt ka tas ir vispareizākais.

 

P.S. Un vēl par tēmas būtību "Šībrīža izdevīgākais HD sat uztvērējs price/performance HD sat uztvērējs"

Ja runājam par performance, tad viennozīmīgi DM8k ir ar labāko rādītāju, tātad arī izdevīgākais HD sat uztvērējs šodien.

Labots - RimaNTSS
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

piekritu RimaNTSS ,dm8xx vel ir iespēja attaisīt MPEG-4 kanalus ,ta es vakar pulejos uz siriusa 1+1 International MPEG-4

BISS un arī izdevās ,tad tapat ver vaļā uz 36* Poverkhnost Plus DVB-S2 - 8PSK

MPEG-4

Irdeto 2

Viaccess 2.5

Viaccess 2.6

Viaccess 4.

800 ir labais!!! :dribble:

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

@maigais

dm800 ir kastraac saliidzinaajumaa ar Rimanta piemineeto dm8000

 

un kas tie par textiem "attaisīt MPEG-4 kanalus", "ver vaļā uz 36* Poverkhnost "

driimboxhi kaa taadi pashi neko never valjaa, to dara softs no malas(kartes ne malas vairumaa gadiijumu arii)

Link to comment
Share on other sites

dm8000 tomēr cena ir neatbilstoša mūsdienu ekonomiskajam stāvoklim, tas neatperkās ne 2 ne 5 gados. salīdzinoši ar citiem uztverējiem, price/preformance ziņā šobrīd ķīniešu dm800 ir spēcīgākais spelētājs. Ir lasīts, ka dm labākais produkts, kas vien ir bijis ir 7000 sērija.

Link to comment
Share on other sites

Un grūti runāt par atpirkšanās termiņu vispār. Cik ilgā laikā atpērkas VIASAT Thomson?

Es šodien noekonomēju 5 kapeikas skrienot aiz autobusa! Jā, vajadzēja tev skriet aiz takša, būtu noekonomējis 1 rubli.

DM 7000 sērija nav slikta, bet nu jau nav arī mūsdienīga jo nav HD.

Bet cena drīzāk nav atbilstoša MŪSU ekonomiskajam stāvoklim (diemžēl)

Kastrāts ir kad kaut kas ir bijis un tad to nogrieza nost. DM800 nekas nav nogriezts :on_the_quiet2:. Te drīzāk varētu salīdzināt ar mašīnām. Pirmais ir OPEL otrs Mersedess, abi labi brauc bet atšķirība tomēr ir.

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds ir saskāries ar šo brīnumu Flexbox HDizskatās lētākais HD un vai uz viņa iet šāre?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...