Jump to content

Kurš pērk seksu?


Evill_BettyLV
 Share

Kurš pērk seksu ?  

171 members have voted

  1. 1. Kurš pērk seksu?

    • Nekad to neesmu darījis.
    • Nekad to neesmu darījis, un nedarīšu.
    • Nekad to neesmu darījis, bet vajadzētu.
    • Vienreiz pamēģināju.
    • Daru to regulāri.


Recommended Posts

Mezavecis

Nu kā tu uzminēji, es esmu ne tikai frīks, bet arī nogribējies :) Bildēju gan plikus, gan apģērbtus sieviešus, bet tas nekādīgi nav saistīts ar manu seksuālo dzīvi, jo tas ir hobijs. Toties, ja sagribas drāzties, tad dodos pie sieviešu dzimuma pārstāvēm un klātienē visas savas vēlmes realizēju. Un kas visā šajā te ir slikts?

 

Ļoti labi redzams, ka daži frukti ir tik samaitāti, ka vairs neatšķir bildes no reālās dzīves.

 

Nevis te daži indivīdi ir konservatīvi, bet pa hodu, jūs te visi esat nopgrībējušies dator frīki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    7

  • Grossmeister

    19

  • Alkoholokausts

    8

  • Inspektors

    25

NEsaprotu par ko cepšanās? NU ir pakaļa bildē nu un???? Man a dažreiz patīk pabildēt. Protams ja ir ko bildēt. NU un? Līd z ar to esmu norakstāms? Kā jau NC teica. Publiskajā telpā varu bildēt ko gribu. Piesiesies man. Pasūtīšu 3 mājas tālāk. Lai pieŗaa ka bildēju tieši viņu. varbūt kad bildēju ko citu- iebāza savu pakaļu manā objektīvā.... Brauks virsū- pats vēl arī atrausies par draudēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ej tu nost...

palasiiju visu topic.

skaidrs ir viens - inspektors nav liidz galam gariigi attiistiijies...

a skolniecinju ens vispaari nav ko njemt par pilnu... vinja draudzene kreisaa duure un stendere.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

DL, vecie buki jaunos nekad nesapratīs, un otrādi :)

Link to comment
Share on other sites

Maris77

Katrā ziņā lētāk ir samaksāt prostitūtai 20Ls, nekā "godīgu" meiteni dzirdīt pa kafetērijām un vadāt uz kino. Ērtāk arī, jo prostitūta nekad nerakstīs SMS un nepateiks , ka ir palikusi stāvoklī. Tāpēc izmantoju diezgan bieži.

Labots - Maris77
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Topiks pēdējās 7 lpp pilnīgs sviests.

 

vienkārši CILVĒKI pieņemam, ka esam dažādi vienam māte otram meita trešam kleita (kkā 'tā bija), un tas ir pilīgi normāli, ka mēģini otru pārliecināt, jo Tu domā, ka 'tieši Tu domā pareizi, bet uz reiz pārmest par to, ka viņš fočē citas sievietes/ meitenes/ vecenes arī nav pareizi, tāpat nav pareizi teikt, lai tas kam nepatīk, ka viņa sieviete tiek fočēta uz reiz ietu pie ārsta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wov.

Nu tēma pacēlusies.

Nezinu vai kādreiz mūžā es spētu paņemt m***u, atvainojos, prostitūti - savu fizisko vēlmju apmierināšani. Aiz domas vien - cik viņai vīrieši pirms tam pārgājuši pāri??? (FŪ!sasvīduši, netīri utt) Pretīgumu izraisa doma vien par TO.

Jā, jā. Tagad var stāstīt par Luxus eskortmeitenēm, Bet tur jau ceņņiks ir attiecīgi graujošs.

Man personigi nekad nav bijusas problemas ar meitenem. Ir draudzene. Varu palielīties - simpātiska. Tāpēc varbūt arī neesmu pieļāvis domu par prostitutas pakalpojumiem.!

 

 

/subjektīvs viedoklis./

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

Var pēc atbildēm gada gājumu filtrēt cilvēkiem :)

Es pats neesmu pircis, jo nav bijusi vajadzība, bet pa lielam... nekā slikta tur neredzu. Kam vajag lai pērk, kam nē lai nepērk...tāpat par visām sievietēm tiek maksāts.

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Atļaušos izvirzīt droši vien muļķīgu hipotēzi, ka resnam alusvēderam ar smirdīgu muti par prostitūtu pirkšanu varētu būt cits viedoklis nekā, piemēram, džekam, kas izskatās pēc Breda Pita jaunībā. Kaut gan varbūt tieši otrādi, nez :)

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Bastjen, bet cilvēks tad pie tā ir pats vainīgs ja sevi tik tālu novedis, ka smird mute, ir vēders kā kuilim utt .. :aggressive: ..

Link to comment
Share on other sites

Bastjens, jāskatās vai ir fizioloģiska vajadzība vai izklaide. izklaides gadījumā abiem viedokļi būs vienādi :)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Nekad neesmu pircis.

Bet ir bijušas ašās idejas 'kādu pasūtīt uz mājām'. Tās gan ir palikušas idejas līmenī, jo neviens nav bijis tik izbadējies, lai rīkotos tālāk par ideju.

Bet domāju, ka noteikti pamēģināšu, kaut vai idejas pēc. Meitene man ir, bet pie attiecīgās litrāžas glavnoe nepotjeratj čustvo dirki.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Jauki, ņemt ieleni ir vienkārši pretīgi. OK, nerunāsim par tām luksusa eskortmeitenēm, bet prastu mauku - Jauki, vienkārši pretīgi paliek. Vispār jau žēl sievietes, kuras tā pelna iztiku. Ai Jauki es jūs nesaprotu - lai es teiktu, ka es savējai par to maksāju... da ņihuja... man laikam paveicies - vispār neko neprasa, es pats piesakos kaut ko nopirkt vai uzdāvināt...

 

 

 

so, nē, neesmu pircis un to nekad nedarīšu - nu nav man tas pieņemams

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Dažs labs te ir aizsapņojies par pirmo un vienīgo mīlestību visai dzīvei. :heart: :heart: :heart:

Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis ir, ka nav tač problēmas iepazīties ar pretējo dzimumu, apkārt ir cilvēki - tik jāmeklē. Attiecīgi - nafig maksāt par to ko var dabūt par brīvu? Nu ok, gandrīz neko nemaksājot - vajag tik kādus kātus(puķes), neuzvesties kā lopam utt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

bļadju dahuja, narmaļnih nehuja...

 

 

jeb citiem vārdiem sakot.. dabūjama ir jebkura.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Ai, Jauki, liela daļa latviešu meiteņu ir kazas, kas nezin, ko grib. Laiž pa kreisi, nepatīk tas, nepatīk šitas, grib to, grib šo, zb tas, zb šitas - the pizģec.

 

 

 

teica aizvainotais netipiskais latvietis

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

versatile

jeb citiem vārdiem sakot.. dabūjama ir jebkura.

 

aha. principaa jebkura, atmetot religjiskaas fanaatikjes.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Un tās blondīnes... un tās saldās... kukū - ai da vienā vietā na**j!

 

 

 

versatile - tās arī dabonamas - vajadzīga tikai pareizā pieeja  :crazy:

 

 

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

versatile.. es tomēr palikšu pie vārdiem JEBKURA.

Atliek tikai džekam attiecīgi iespringt.

Protams izslēdzot pataloģiskās īpatnes.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

versatile

tak zinu, ka ir dabujamas, bet jebal, lai es ljautu, ka man smadznees visu to brehnju par miilestiibu, gaidishanu utt baro, kamer novedu skukji liidz tam momentam kad smadzenes atsledzas... neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. ja nu vienigi ipashus eksemplarus varbut ir verts.

 

nu jaa. vismaz vienu patalogjisku iipatni esmu saticis savaa dziivee.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Es pieņēmu, ka ar tādām, kas ir domātas tikai seksam vai pārdevējas darbam, Tu nesienies :>

Link to comment
Share on other sites

tas nav labi :black eye:

 

Nezinu, ko jūs ar sievām nevarat gultā sadarīt, ka jāmeklē pērkamā, sarunājamā, vai t.m.l. vajag tik runāt un viss notiksies, sievas arī nav dumjas... un domājat,ka viņas arī grib visu mūžu misionāru pozu? dodiet un jums taps dots :shifty:

Link to comment
Share on other sites

versatile

Es pieņēmu, ka ar tādām, kas ir domātas tikai seksam vai pārdevējas darbam, Tu nesienies :>

 

varetu tikai pabrinities, kas dzive piedzivots... gan uz vienu pusi, gan otru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...