Jump to content

Kurš pērk seksu?


Evill_BettyLV
 Share

Kurš pērk seksu ?  

171 members have voted

  1. 1. Kurš pērk seksu?

    • Nekad to neesmu darījis.
    • Nekad to neesmu darījis, un nedarīšu.
    • Nekad to neesmu darījis, bet vajadzētu.
    • Vienreiz pamēģināju.
    • Daru to regulāri.


Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    7

  • Grossmeister

    19

  • Alkoholokausts

    8

  • Inspektors

    25

Inspektors

Mja birdy -1 un tev patiktu ja tava sieva pa kreisi lasitu ar kādu žigalo ? da tu viņai siņaku uzsistu un nah pasūtītu ..

Besī tādi cilvēki, vienkārši besī .. Kas tad tev par sievu ja negrib ņemt mutē ? Kas jūs no rīta abi uzvalkā sēžat pie galda un tikai apmainaties pāris vārdiem ? Sievai būtu jābūt tai sievietei ar kuru varētu visu izrunāt un nokārtot nevis kādai ielenei, bet ja tev tā patīk dari .. Tapsi ar laiku sodīts ..

 

Izrādās datoriķi ir lielākie perverti un pa kreisi laidēji ..

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

q64silver

brūte ir prostitūta, tātad lielākai daļai vīriešpārstāvju (agrāk vai vēlāk) jāizvēlas variants Nr.5 :lol:

 

pats pagaidām pie varianta 2. :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

visi mes esam dzivnieki, un nav nu ko noliegt to, kas dabisks.

 

choms ik pa laikam brauc pie radiem un partneriem uz Krieviju, Ukrainu. Tur 2 chalji kkadu paris gadu laikaa panjemushi prieksha ap 2k mauku - no rita pariti uz abiem, vakara pariti... bez jokiem. noticis tas ap 2000o gadu. ari taa - aizbrauc kompashka, izsauc dazhas, visus apkalpo un sarunas savadak raisaas. un cilveki nopietni, n citroni bankas kontaa.

Labots - versatile
  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Amsterdamaa ir daudz smukas beibes, kas skatlogos staav. + weed un seeniites , sanaak laba atpuuta (kam ir taada gaume)

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

patiik, kaa tiinji spriezj par dziivi :>

reeciigi :>

patreiz birdy viedoklis ir pats atbilstosjaakais reaalajai dziivei...

a to, ko tur kautkaads inspektors cjivina... paaries pumpas, mosj naaks sapraats :>

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

...kādi klubi, kāda medīšana ? attopieties... tas kad jūs jauni/vieni esat tad varbūt jā, bet vēlāk kad tev ir ģimene, bērni, sava štelle un vēl 50 citi pienākumi...

+ 1

 

IMHO lielo noliedzēju problēma ir tīņu slapjie sapņi par Perisu Hiltoni un iedomas, ka Lienes iela ir etalons pērkamajam seksam. Protams, tajā vecumā citas iespējas nemaz nav, bet, kad paaugsieties, varēsiet piezvanīt uz Lady Lux vai tamlīdzīgu kantori un izmēģināt, kas ir pērkams sekss. Pagaidām būs jāiztiek ar klasesbiedrenes pupu spaidīšanu vārtu rūmē un beigšanu biksēs.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors

patiik, kaa tiinji spriezj par dziivi :>

reeciigi :>

patreiz birdy viedoklis ir pats atbilstosjaakais reaalajai dziivei...

a to, ko tur kautkaads inspektors cjivina... paaries pumpas, mosj naaks sapraats :>

 

Tas vecums man jau ir sen garām. Ar savu meiteni esmu kopā jau 3 gadus tādēļ zinu ko runāju. Visu ko vajag varu dabūt no viņas, nekur nav jāiet un nekas nav jāpērk. Iedvesmai un jaunām idejām var paskatīties porņikus, daudzko jaunu var izdomāt lai ivens otram neapniktu un lai sekss nepārvērstos rutīnā. Jums varbūt jāiet uz kādām terapijām, nodarbēm lai satuvinātos .. Bail pieskarties sievai, ka tik atkal nepaliek grūta ?

  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Netaisos maksāt naudu par to, ko var dabūt par velti... 2

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt ir riebīgi ko tādu darīt... nekad neko tādu nedarīšu. Prostitūtas ir domātas lūzeriem, neveiksminiekiem utt, kuri paši nespēj sev atrast sakarīgu dāmu.

Mūsdienās reti kāda dāma vēl ir atrodama, manuprāt:/ Ja paskatās apkārt tad lielais vairums ļuļķē smēķus.

P.S. Balsoju par 1. variantu.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Arča, es tādu pasākumu esmu izmantojis tikai 3 reizes un ne visai skaidrā prātā. Pirmo reizi, lai pamēģinātu kā tas ir, otro un trešo reizi, lai kārtīgāk pārliecinātos, ka nav slikti, bet mājās labāk. Ir brīži, kad uznāk vēlme, bet sievas blakus nav vai ir citi apstākļi, kas aplauž.

Lady Lux pieminēju saistībā ar pieminēto Lienas ielu, kas šeit tiek uzskatīta par etalonu.

Link to comment
Share on other sites

Lauraiss

Par sievām. Cieņa, atbildība, stabilas jūtas - jā, bet to satraukumu, aizrautību, stāvot nezināmā priekšā pēc 10 gadu kopdzīves, izbaudīt normāliem līdzekļiem nevar. Uzsākt jaunas attiecības oficiāli pārtraucot iepriekšējās arī nav variants, jo atstāt bērnus bez viena no vecākiem un dalīt īpašumu atbilstoši laulības līgumā noteiktajam, tikai tāpēc, ka pēc uzdzīves sestdienas nakts skurbulī sagribējās kaut ko privātu - sviests. Parakstoties uz pasākumu, apzinies ar ko riskē, ko gribi un izvērtē cik tas ir droši no pasha psih.(morālo var noraut ārprātīgu), sts un sociālā viedokļa. Ja skaidri saproti, ka vajag - Флаг тебе в руки. Vienreiz dzīvo.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums tēvočiem: a kas ir tāds, kā dēļ sieva ir "tikai mājasmāte", nevis seksam izmantojama? Piem te NC kaut kad ieminējās, ka meitenei esot "krūtis tādas, ka rokā nevar noturēt" un tieši tas pats ir interesēs. Sou kāpēc tad atzīmēt vēl 5. variantu?

 

Sieva apveļas virs 120kg un pilnīgi par seksu neinteresējas? Dzīvo citur un saņem tikai ikmēneša pārskaitījumu (un reizēm labi, ja pat to)?

Kas ir tas iemesls un pēc cik gadiem tad mainās tas "šito es vedīšu uz zagsu!" uz "nu nestāv galīgi uz viņu .. "? Visos gadījumos plīsis prezervatīvs un puisis izrādījies godavīrs, bet meitene - apnicīga, spindzoša muša, vai?

 

Pastāstiet taču jaunajiem biedriem, kas ir eventuāli jāņem vērā! Visiem kaut kad veidosies ģimenes, pat ja 15 gados liekas, ka nekad, "ko ta es.." :) Un visi arī grib saskanīgu kopdzīvi ar seksu piedevām līdz pat 70 gadiem, nevis tikai brokastu uztaisītāju un bērnu pieskatītāju blakus.

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Man pietiek ar nepeerkamajaam, viss ir no pasha atkariigs kaa tu pieej tai lietai, cik esi speejiis radiit sievietee seksuaalo iekari...

Link to comment
Share on other sites

Paliigs

tt2t, atrašanās vieta man tāda jau ir gana sen (kopš 2007.10.08), tiesa, drīz droši vien mainīsies ;)

 

Par slodzi - nē, pašvaldības iestāde diez vai maksās par pusotru slodzi (un uz ķepas ir stipri zem 800), turklāt es pirms/pēc darba mēdzu strādāt ne tāpēc, ka kāds ko tādu no manis gaidītu, bet tāpēc, ka pašam ir tāda vēlme dēļ paaugstinātas produktivitātes (zin kā - visi aizgājuši, apkārt miers un klusums, neviens vairs netraucē) - resp. darba laikā reizēm sanāk atpūsties, ārpus darba laika - atgūt iekavēto. Daru to neregulāri. Nu jā, stundu pirms darba laika sākuma sanāk ierasties, ja gribas/vajag uz darbu ar auto braukt, jo 8:30 auto Vecrīgas tuvumā atstāt ir nereāli - tad nekas cits neatliek kā braukt agrāk. Kafiju arī netempju no rīta līdz vakaram - gadās, protams, bet nu diezgan reta laikam tā diena, kad dzeru kafiju (salīdzinot ar tiem, kas bez kafijas nevar) ;) Iepriekšējā darbā gan bija jātempj pa litram, pusotram dienā, bet nu ... Tas bija iepriekšējajā darbā.

 

Ir arī ārpus darba aktivitātes, kas paņem zināmu laiku un spēkus. Arī mājās parasti var atrast, ar ko vakaros nodarboties.

 

Izklausās pēc Latvijas tūrisma aģentūras :)

 

Pagaidām atbildes variants Nr.1

Pilnīgie pietiek ar sievu.

Bet dzīvē jau visādi var sanākt.

Link to comment
Share on other sites

Ir pirktas vairāk par vienu reizi. Tādas pērkamās kuras man izraisītu pietiekami unteresi maksā diezgan dārgi un iet regulāri varētu sanākt pārāk dārgi.

Taču esmu sapratis, ka man tas nepārāk patīk. gulēt un domāt - suņu mamma tu ar mani guli tika dēļ naudas nav forši. Par to ko viņas prot - parasti prot ļoti daudz un labi, bet emocija sun jūtas izpaliek...

Tāpat man patīk pats medību process. Nesagādā problēmas sazīmēt skuķus kad gribās nodrāzties. Jā skuķi kas ļooti labi apmierina gultā un arī ikdienā, izskatās labi, nav pilnīgi blonda utt. atrats nav nemaz tik viegli.

 

 

Un gājienu pie priekameitām uz vairāk uztveru kā izklaides pasākumu nevis kā vienīgu veidu lai dabūtu nogrūsties.

Jā, nav runa par tām čmo kas stāv uz Lienes/Pērnavas. Tadjau labāk es piesaku sev celibātu.

Link to comment
Share on other sites

Lauraiss

Sameklē savu vismīļāko ēdienu. Piemēram ideālu šašliku. Kad apniks, provē likt klāt majonēzi vai kečupu, azbestu, sablendē un smērē uz maizes, necep vispār vai ēd caur nāsi. Tāpat vienā pilnmēnes naktī sagribēsies eklēru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēkjovairāk - lai gudri umņičītu par to kas labāks, kas patīk, vai pietiek ar sievu/draudzeni utt - tomēr būtu jāpamēģina ! :D

Tāpat, ka lai teiktu, ak negaršo CoCa-Cola to vajag vismaz vienreiz pagaršot !

Cits stāsts, ka var nebūt morāli pieņemams drāzt ieleni.

Link to comment
Share on other sites

kantoris

Sviestenieks - vīrs un sieva ''mēdz'' čakarēties arī ar citiem nevis tik viens ar otru :D

Link to comment
Share on other sites

Sameklē savu vismīļāko ēdienu. Piemēram ideālu šašliku. [..] Tāpat vienā pilnmēnes naktī sagribēsies eklēru.
Iedzer ūdeni un, ja nepalīdz, izej vēl paskriet - pēc atgriešanās sapratīsi, ka nafik tev to eklēru. Aizeklērosies vēl tā, ka bērni vecumā nepazīs.

Es piem neesmu sajūsmā par to, ka tēvs jau gadiem ir ārzemēs, aizskrējis pakaļ jaunākiem brunčiem. Māte vēl jo mazāk. Labi vēl, ka visi bērni jau uz savām kājām.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
btw - sieva izmaksaa kudi daargaak :>

Plus vēl sabeigtie nervi un priekšlaicīgi nosirmojušie mati ... :mrgreen:

 

Vislabākais , ja izdodas atrast tādu sievu/meiteni ar kuru izveidojas pilnvērtīgas seksuālas attiecības . Ja gultā viss ir kārtībā , tad arī citur būs kārtībā un nezagsies galvā domās , vai kaut ko vēl no malas nepamēģināt .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Amsterdamaa mums bij liidzi dazi amerikaanju zeeni, kad vinji ieraudziija taas beibes, kas nebij smukas (taadas arii tur ir) tad vinji raudaaja :-)

 

Viens cits puisis panjeema zaali uzpiipeet pirms brauksanas atpakal uz UK. Nu lidmasiinaa to liidz njemt nedriikst nu tad pa fikso visu vilcienaa uz lidostu nopiipeeja. Un kad vins nokluva lidostaa, tad vins jau bija "citaa pasaulee" un aizmirsis, ko vins tur dara. Protams, ka nekur tovakar neaizlidoja - nebija speejigs iekaapt lidmasiinaa :-)

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Manuprāt, man nav jāpaņem neviena pērkama sieviete, lai te izteiktos, ir taču arī varianti nekad nedarīju/nedarīšu.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors

Un es vārtos par zemi deļ taviem tekstiem .. Cik emsu redzējis tavu LIVE galeriju tad varu teikt, ka tu esi totāls lūriķis un perverts .. Fočēt no krūmiem un pakš'miem sievietes un jaunas meitenes NAV smuki ..

Link to comment
Share on other sites

ehh - jaunieši, jaunieši.

nostāja incanta - "davai, pamēģiniet visu pēc kārtas, tad varēsiet vispār muti vērt vaļā. a to jūs cilvēki nemaz neesat".

 

Paskaidrojuši viedie tēvoči būtu, ka "vot, pēc 10 .. 20 .. 50 gadiem kopdzīves (cik?) uz sievu principā nokalst" vai "Mēs moderna ģimene - tā jau viss forši, bet asumu prasās un viņa pret sānsoļiem neiebilst". Vai "vienkārši anālu nedod, bet prasās" vai "principā minetu netaisa, bet prostitūtām pret to nav iebildumu".

Vai "sieva tenisa bumbiņas nekad nešaus, tāpēc jāmeklē tādas, kas to prot".

 

A to sāk likties, ka tā ir tāda aksioma bez komentāriem - "jūsu saprātam tas ir par augstu" un "katrs vīrietis, kam ir mazliet smadzeņu, obligāti laulībā laiž pa kreisi".

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

Inspektors

Inspektors

pirms kakā zini ka "za bazar atvečatj nado djetko"

un ko tu tur tādu ieraudzīji ak' svētuma un tikumības aiztāvi jel ....?

http://cid-95248d620...com/albums.aspx

 

http://cid-95248d620...za%2002.08.2007

 

Mhmm .. Tas nav lūriķīgi un stulbi ?

 

Pāris piemēri ..

 

P1030351.JPG

 

P1030397.JPG

 

Un vēl mazas meitenītes fočētas no slēpņa :mrgreen:

 

P1030411.JPG

Labots - Inspektors
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors

Jā esmu baigā baravika un ? Es vismaz nefotografēju bēnus no pakšiem.. Kā es varu iznās kuras ir tavas un kuras artaņa bildes ja viņas ir tavā galerijā un tur nekas nav rakstīts ..

 

Pļe

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

A to sāk likties, ka tā ir dzīves norma un katrs vīrietis, kam ir mazliet smadzeņu, obligāti laulībā laiž pa kreisi.

"nolaišanu pa kreisi", protams, nevajadzētu uzskatīt par obligātu lietu. bet neavajadzētu arī uzpūst traģēdiju no "pautu izšaušanas citā caurumā". tak esam dzīvi cilvēki, kas vēlas izbaudīt dzīvi, nevis ķēdes suņi ar ierobežotu teritoriju un vienu vienīgu pienākumu uz kura balstās visa dzīves jēga. morāles normas jau tiek pārkāptas tik daudz, cik paši viņas uzceļam. tā ka, kāpēc būt mazorhistam un ierobežot sevi? :)

 

P.S. NC bildēs neredzu nekā piedauzīga :)

Labots - paulis
Link to comment
Share on other sites

Jānoprovē ja vēlas diskutēt par to labāka vai sliktāka !

Ja nepozicionē sevi kā "Es visu zinu !" utt, ta dnav problēma - pasaki man tas nav pieņemams un viss, nevis sāks stāstīt ar ko ielene atšķirtas gultā no sava skuķa laigan nav bijusi ne ielene ne savs skuķis !

 

A par laišanu pa kreisi - esmu tiešām daudz laidis pa kreisi, izšķīros no sievas utt. Bet tagad jau labu laiku savam skuķim ragus nelieku. HVZ man vienkārši neprasās. Un av jau tā, ka nav iespēju - drīzāk nākas atšūt senās mīļākās. HVZ vai tas tā arī paliks, be tpatreiz man šādi pat tīri labi patīk.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Eh, ko var perties. Katram ir savi principi, ko viņš darīs vai nedarīs.

 

Ja nebūs tās vieglas uzvedības sievietes, tad visi gribošie tirliņi māksies vardarbīgā veidā visām pārējām virsū. Pieprasījums nosaka piedāvājumu. Ja viņas tur stāv uz lienes ielas, tādad kāds viņas ņem. Ja netā reklamējas, tad arī viņas kāds noteikti izvēlas.

 

Bet nav tas viss jāattiecina uz sevi. Neviens neliek drāzt mauku - gribi dari, gribi ne.

 

Te jau viens otrs uzskaitīja iemeslus, kamdēļ nākas izvēlēties pērkamu sievieti - nav saistību, brīžam pat lētāk sanāk, ierobežotā laikā dabūt maksimālu rezultātu. Ja sieviete nedod vai negrib dot, tad lai krāns mezglā nav jāsien, ir šāda izvēle. Arī citas sievas, draudzenes neparakstās uz dažādām orģijām.

 

Nevaig arī te vilkt paralēles ar zilajiem vai citādi domājošiem. Vienkārši dabiska vajadzība.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors

P.S NC bildēs neredzu nekā piedauzīga :)

 

Man gan šķiet, pat ļoti .. Ja redzetu, ka kāds no krūmiem fočē manas meitenes dupsi vai manas meitas tad vienkārši viņu izrubītu ar kādu akmeni un izsauktu mentus ..

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Nu topiks :) bet nu skaidrs viens - kamēr jauns ir tikai balts un melns....pēc tam redzi arī pustoņus :mrgreen: nu jā - 3.gadi attiecībām nav daudz...laikam 6 gadi bija kritiskais....Normālas tak tās bildes .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Kārtīgiem večiem parasti nesatrauc , cik bijuši pirms viņa , vai būs pēc viņa , galvenais , lai kopā esot nebūtu konkurentu . Parasti uzskata , ja vecis laiž pa kreisi - normāli , a ja sieva/draudzene laiž , tad uzreiz psiholoģisks sitiens zem jostas vietas un vīrišķa pašapziņa nokrīt zem nulles . Tad tikai paliek domas , ar ko tas otrs ir pārāks - to ļi krāns garāks , to ļi gultā labāks .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paliigs

Vam shto - sievas ir vajadziigas tikai lai buutu kjeksiitis daraamo darbu sarakstaa? Ja esi draazeejs, nafig vispaar preceeties??? Gribi njemt mauku - neprecies. Ja sieva kropla vai citaadi nespeejiiga, bet vajag nolaist tvaiku, tas ir attaisnojami. Vot shito nesparotu - sieva sanaak daargaak par mauku. Ta nah tev vispaar sieva, ja pikjis un seeklas nopludinaashana svariigaaka par tuvu cilveeku? Akmens laikmetaa dziivojat vai?

 

PS: bildes smukas, jo iipashi taa kur skukjis ar iiso kleitinju.

PSS: tam kas ar akmeni sistu un mentus sauktu - priecaajies buutu ka tavu daamieti arii citi ieveertee, ne taa ka krokodils uz kuru paskatoties citiem slikti paliek.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors

PSS: tam kas ar akmeni sistu un mentus sauktu - priecaajies buutu ka tavu daamieti arii citi ieveertee, ne taa ka krokodils uz kuru paskatoties citiem slikti paliek.

 

Ievērtēt ir viens, bet nagli fotografēt ir pavisam, kas cits, kas tiek mājās ar tām fočēnēm darīts, hz, masturbēts ? .. Tas ir aizliegts, atbrauktu menti un viņu savāktu un vēl uzliktu smuku sodu, kā nekā visi pierādījumi aparātā .. Man tas liekas nepieņemami. Gribi fotografēt svešas dibenss paņem modeli un daries ..

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Pāris randiņi un sekss gatavs .. =D

 

2.

pāris pat nevajag daudzreiz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...