Jump to content

Kurš pērk seksu?


Evill_BettyLV
 Share

Kurš pērk seksu ?  

171 members have voted

  1. 1. Kurš pērk seksu?

    • Nekad to neesmu darījis.
    • Nekad to neesmu darījis, un nedarīšu.
    • Nekad to neesmu darījis, bet vajadzētu.
    • Vienreiz pamēģināju.
    • Daru to regulāri.


Recommended Posts

Vārdu sakot, filosofējot par dzīvi nonācām ar biedriem pie jautājuma.." vai vīrietim savas dzīves laikā, kaut vai 1x, ir jānopērk prostitūta?"

un es izdomāju, ka vajadzētu to izdarīt.... gribēju atrast info par to, kuri iedzīvotāju slāņi pērk prostitūtas vai ir pirkuši prostitūtas.., bet neko neatradu :) Tamdēļ varbūt bootieši varētu izpalīdzēt ar savu pieredzi :)

kaut kā nevaru atrast balsošanas opciju..bet

1. Nekad to neesmu darījis.

2. Nekad to neesmu darījis, un nedarīšu.

3. Nekad to neesmu darījis, bet vajadzētu.

4. vienreiz pamēģināju.

5. Daru to regulāri.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • paulis

    7

  • Grossmeister

    19

  • Alkoholokausts

    8

  • Inspektors

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gints_lv

Ir posms kad Tev pa To piemaksā . Visas atiecības zināmā merē ir pirktas .

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

kas vainas peerkamaam sievieteem?

citreiz sakariigaakas par nepeerkamajaam :>

 

btw - sieva izmaksaa kudi daargaak :>

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Guest bebrs

Ja godīgi, tad vakar pirku... sanāca mazliet zem divīša... bet, tā laikam uz savējo tas neattiecs, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Biedri te ir tīri par... es pat nezinu, bet tā savā ziņā ir varas, labklājības un nedaudz pret sabiedrības uzskatiem rādītājs, ja tu regulāri...1- 2- mēnesī nopērc prostitūtu...

Sievas un draudzenes .. tas ir cits stāsts.. un nekad neticēšu vecim, kurš saka ka sieva ir labākā...:)....

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nav bijusi vajadzība kaut kā, nezinu, nu nespēj mani uzbudināt doma, ka dāmu jau pirms tevis bataljons izvālējis. Tāpēc, visticamāk, tas arī nekad netiks darīts.

Link to comment
Share on other sites

Vakar līdzīgu jautājumu saņēmu pēc filmas "nimfomānes dienasgrāmata" noskatīšanās ;) Kā saka, "nekad nesaki nekad". (1)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors

Manuprāt ir riebīgi ko tādu darīt... nekad neko tādu nedarīšu. Prostitūtas ir domātas lūzeriem, neveiksminiekiem utt, kuri paši nespēj sev atrast sakarīgu dāmu.

 

 

Nožēlojami ...

  • Patīk 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Prieks, ka vismaz vairākums(tie, kas par nr2) ir pie veselā saprāta...

Te nu jāpiekrīt Inspektoram..

Link to comment
Share on other sites

Jo senāks Tu kļūsti, jo vairāk naudas parādās, jo mazāk laika ilgstošai aplidošanai dažkārt sanāk...

 

Iedomājietes, vecpuišu balītē, striptīzniece reāli paceļ.... ja piekrīt (tikai labprātīgi!!!), 100 lateļi un Tu tai vakarā esi ar viņu...

Link to comment
Share on other sites

Situācija - pl.6:30 celies, pl.7:30 esi darbā, pl.21 izej no darba, pl.21:30 esi mājās, pl.22:30 esi paēdis, pl.23 lien gultā - pēc tāda režīma kaut ko vēl *meklēt* nav ne mazākās vēlmes. Nē, tas nenozīmē, ka cilvēks ir darbaholiķis - varbūt vienkārši mēnesi, divus, trīs ir saspringtāks darba grafiks vai kādas ārpus darba aktivitātes. Bet seksu ta' vienalga šad tad vajag.

 

Nē, es neatbalstu prostitūciju, bet neatbalstu arī to, ka norej tos, kas kaut kādu iemeslu dēļ kādreiz paskatās tajā virzienā.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Manuprāt ir riebīgi ko tādu darīt... nekad neko tādu nedarīšu. Prostitūtas ir domātas lūzeriem, neveiksminiekiem utt, kuri paši nespēj sev atrast sakarīgu dāmu.

 

 

Nožēlojami ...

Vai arī negrib/nevajag/nav laika nekādām ilgstošām attiecībām?

 

Bet tā, nesaskatu tur neko sliktu - ja nu sakrājās šaujampulveris, laika galīgi nemaz nav kaut kādām muļķīgām attiecību veidošanām un tā, kāpēc gan nē. Kamēr, protams, prostitūta ir ar visiem dokumentiem kārtībā un nesmird pēc pēkšņi pamesta zivju paviljona pēc nedēļas, un neizskatās, ka būtu nosūkājusi kopskaitā ~3km desas bez atelpas ...

 

Pašam gan nav nācies izmantot tādus priekus un arī kaut kā nav īpaša interese uz to. Pārāk daudz darba, lai vispār domātu par ko vairāk kā pāris stundiņām miera un klusuma mājas apstākļos, pāris lapas Šveika grāmatas un miega peles laizīšanu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors

Binary tad jāmeklē darbs ar kuru ir iespējama privātā dzīve. Es uzreiz aizietu prom ja būtu tāds grafiks.

 

Sekss ar prostitūtu ? Pff .. Varu iedomāties kas viņai tur apakšā darās pēc 5 gadu strādāšanas, dienā ar vidēji ~ 5 "klientiem" ..

Beztilpuma akacis ..

 

Gribas seksu var aiziet uz kādu klubu .. Pāris randiņi un sekss gatavs .. =D

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Binary tad jāmeklē darbs ar kuru ir iespējama privātā dzīve. Es uzreiz aizietu prom ja būtu tāds grafiks.

 

Sekss ar prostitūtu ? Pff .. Varu iedomāties kas viņai tur apakšā darās pēc 5 gadu strādāšanas, dienā ar vidēji ~ 5 "klientiem" ..

Beztilpuma akacis ..

Citiem karjera ir svarīgāka (it īpaši šobrīd, cik nu tas ir iespējams, protams), kā dzīvot brīvu grafiku, bez naudas, bez iespējām aizvest savu ne-prostitūtu draudzeni uz kino/teātri/pusdienām/dejām/hz ko vēl.

 

Nevajag jau nosodīt tos, kas tādus priekus izmanto un vai apsver izmantot - brīva izvēle, galu galā. Un tas arī nav nekas pretdabisks un neētisks - vienkārši par to skaļi nemēdz runāt.

 

Tavai zināšanai, ir arī luksus-veida prostitūtas, pie kurām tāds viens vakariņš izmaksās pamatīgu žulksni papīrīšus, un tās noteikti nebūs tās, kas drāžās pa labi, pa kreisi, ar katru, kas var iedot naudu kārtējai narkotiku devai.

Labots - zivs
Link to comment
Share on other sites

itanium

Vēl nesen sūdzējies, ka NOŽĒLOJAMS bezdarbnieks esi, tagad jau tādu darbu, kur jāstrādā pamestu viens div.

Neatbalstu prostitūciju, bet pieļauju, ka daŽiem vienkārši nepieciešama lieta. Un ar ko klubu mauķeles (ne visas) ir labākas par prostitūtu?

Link to comment
Share on other sites

Inspektor, kā jau teicu - "mēnesis, divi, trīs" (no gada, diviem, trim), nevis visu laiku. Turklāt minēju arī ārpus darba aktivitātes. Jebšu tev tādas ir svešas? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Reiz šmigā ar čomu paņēmām. Ar vienu reizi pietika, lai saprastu, ka tas mani neinteresē.

 

Tāds bezpersonīgums un profesionālisms bez jebkādām emocijām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ir redzeeta ''prece'' kas staav uz lienes ielas - tad jau labaak pautus noraut nekaa ar taadu ...

bet kvalitatiivu ''preci'' gan nesmadeetu, bet tas arii attieciigi maksaa.

Link to comment
Share on other sites

taada ka tu pats nespeetu pateikt nee, ja tev taadu uzsauktu !

Link to comment
Share on other sites

Inspektors

Ja man ielene uzsaiktu .. :D:D:D

Es jebkurai attektu ja zinātu, ka ielene .

 

Man ir arī pašcieņa ..

Labots - Inspektors
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

gudolfs

Mežavecis vismaz godīgs pilsonis :biggrin: +1

 

A ja sanāk tādā "ieķerties", tad vispār vāks - bez biksēm paliksi... :haha:

 

Nē, paldies... man tādas lietas nav pa prātam

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez cik trakam un izmisušam jābūt, lai ņemtu kādu no tām, kas stāv uz ielas. Turklāt arī pabriesmīgi izskatās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

par tēmu: nekad neesmu darījis. Man liktos jocīgi, ja meitene var tā mierīgi pirms vai pēc kopdzīves meklēt seksu citur, sak`, "jebkurā laikā varu dabūt citur". Un tieši tāpat liktos viņai, ja puisis pieņemtu tieši tādu pašu pozīciju.

 

binary: vispirms - pozitīvi, ka atrašanās vieta tagad ir "Rīgā" :)

otrais - vai tev pusotra slodze ir līgumā atrunāta un maksā vismaz 800 uz ķepas? ja nē, tad zini - raušanās uz pusēm un kafijas tempšana līdz vakaram nav tā vērta. Ir atskatīta tā lieta - neatmaksājas.

Darba devēji arī turpmāk pieņems darbā cilvēkus, kam maksās 80..120% no tās summas, ko tu saņem, lai tie mierīgi, bez stresa strādātu 1 slodzi. Kā mēdz teikt - "roģina ņe zabuģet" (no i ņezapomņet). Tjp - pilni kapi neaizvietojamu cilvēku ;> Pārnākšana no citas firmas tiek novērtēta *daudz* augstāk, nekā pašmāju izaudzētie darbinieki. Vot - neliela deva reālisma jaunajiem censoņiem, kam ir baisi daudz uzņēmības un veselības.

 

tas pats ir dzirdēts arī no citiem - pirmās darbavietas nav tās, kur pret jaunieti izturas kā pret balto. Ja nu ir uzņēmība un motivācija un gaiša nākotne vai vienkārši nav citu variantu - tad tik anyway uz priekšu :) Bet sēdēt naktis pie kafijas un sirdskaitēs iedzīvoties jaunībā - nu tas galīgi nav stilīgi ( bet Tu jau laikam tik tēju dzerot :))

Link to comment
Share on other sites

tt2t, atrašanās vieta man tāda jau ir gana sen (kopš 2007.10.08), tiesa, drīz droši vien mainīsies ;)

 

Par slodzi - nē, pašvaldības iestāde diez vai maksās par pusotru slodzi (un uz ķepas ir stipri zem 800), turklāt es pirms/pēc darba mēdzu strādāt ne tāpēc, ka kāds ko tādu no manis gaidītu, bet tāpēc, ka pašam ir tāda vēlme dēļ paaugstinātas produktivitātes (zin kā - visi aizgājuši, apkārt miers un klusums, neviens vairs netraucē) - resp. darba laikā reizēm sanāk atpūsties, ārpus darba laika - atgūt iekavēto. Daru to neregulāri. Nu jā, stundu pirms darba laika sākuma sanāk ierasties, ja gribas/vajag uz darbu ar auto braukt, jo 8:30 auto Vecrīgas tuvumā atstāt ir nereāli - tad nekas cits neatliek kā braukt agrāk. Kafiju arī netempju no rīta līdz vakaram - gadās, protams, bet nu diezgan reta laikam tā diena, kad dzeru kafiju (salīdzinot ar tiem, kas bez kafijas nevar) ;) Iepriekšējā darbā gan bija jātempj pa litram, pusotram dienā, bet nu ... Tas bija iepriekšējajā darbā.

 

Ir arī ārpus darba aktivitātes, kas paņem zināmu laiku un spēkus. Arī mājās parasti var atrast, ar ko vakaros nodarboties.

Link to comment
Share on other sites

janka71

Biedri te ir tīri par... es pat nezinu, bet tā savā ziņā ir varas, labklājības un nedaudz pret sabiedrības uzskatiem rādītājs, ja tu regulāri...1- 2- mēnesī nopērc prostitūtu...

Sievas un draudzenes .. tas ir cits stāsts.. un nekad neticēšu vecim, kurš saka ka sieva ir labākā... :) ....

Nju labākā varbūt nav, bet pietiekami gan!

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nekad nesaki nekad....

Bet ja nu tiešām ir nepieciešamība pēc svaigas gaļas (pilnīgi po kādi tam ir iemesli), tad nevajag uzreiz iet un pirkt to... Gaļu vajag nomedīt - tā ir interesantāk... Un izdarīt to var kaut vai klubos...

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

4,5.

 

Mājās ir sieva, viņa ir mana bērna māte. Ar bērna māti nevar darīt tādas lietas, un tas arī nav vajadzīgs ... viņai ir pavisam citi pienākumi...

 

Kurš tad te runā par ielas meičām - nax tādas, ir tak normāli koptas jaunas sievietes, telefoniski rezervējam laiku, duša, viegla masāža, seksiņš/minetiņš, un tu esi pavisam cits cilvēks, var skriet tālāk darbos... Katram savs darbs darāms... :)

 

P.S. kādi klubi, kāda medīšana ? attopieties... tas kad jūs jauni/vieni esat tad varbūt jā, bet vēlāk kad tev ir ģimene, bērni, sava štelle un vēl 50 citi pienākumi...

Labots - Birdy
  • Patīk 4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Eu, blja... Ja ir sieva, tad iztiec ar viņu un nemeklē citas izklaides...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...