Jump to content

Ar ko sakt programesana nopietna


dafix
 Share

Recommended Posts

Par programmētāju neizmācās. Par programmētāju piedzimst. Tur arī viss sāls. Iedod man ar jebkādu programmēšanas valodu - kodam cauri izburšos un ko vajag panākšu, bet ar to arī prieki beidzas, jo programmēt man nepatīk. Vot tā lūk - par programmētāju piedzimst. Ja jūti savā rumpī programmēšanas gēnu, ta pofik ar ko sākt. Hoķ ar padziļinātu Basic vai Pascal.

Link to comment
Share on other sites

UnderV, tas "cloud computing" darbojās jau ļoti sen citās vidēs. Piemēram, sensoru tīklos. Bet es ļoti šaubos, ka Microsoft kaut kad uz šo parakstīsies, jo automatiski tiks norakts Wintel. Pašlaik tauta perk jaunus dzelžus, jo uz veciem jaunais softs neiet. Tāpēc tie jaunie windows'i tik daudz rij.
Man arī no sakuma likās, ka Microsoft un Intel būs zaudētajos.

Paskaties no cita skatupunkta - gandrīz visi lietotāji kļūst "legāli" un maksā ikmēneša maksu, Intel turpinās attīstīt savu "netbook" segmentu (cenas lētas un apgrozījums arī varētu būt milzīgs), servisu uzturētajiem būs jaiegādajas "milzīgas" skaitļošanas jaudas servisu uzturēšanai un Microsoft varētu sākt zīmēties ar "Windows Server for Cloud 2020", kur licences maksās kosmisku naudu, bet būs viegli iemest MS office "iekš to web".

Ciest varētu desktop segments, bet mūsdienās cilvēki ar vien vairāk izvēlas mobīlas skaitļošanas iekārtas un negrib stacionāru kasti zem galda.

Nekas slikts Wintel nenotiks, tikai šī doma tiks pausta nedaudz "serverīgāk".

Ja vēl pieminam, ka pāreja notiek 10 gadu laikā, tad vispār neviens neko nepamanīs :-D .

 

 

To bubu,

Sorry, QuakeLive renderē grafiku uz lokāla kompja. Nedaudz samuldējos.

Tāpēc paliek tikai OnLive serviss, kas reali nedarbojas :-D .

Labots - UnderV
Link to comment
Share on other sites

(..) Pie tam, nedomāju, ka paies ilgs laiks, kad ideju pārķers Linux pasaule. Tadējādi MS noraks sevi.

Ideja ir laba un vajadzīga, bet Microsoft nebūs tas, kas to reālizēs. Google - varbūt. Pie tam, ir arī jāatcerās par lietotājiem, kas dzīvo kaut kādās ģerevņas, kur lēns internets, līdz ar to tas cloud computing būs nelietojams.(..)

Cik noprotu ir jau paķerta ideja, jo ir dažādas OpenOffice web realizācijas, kas ir jau sākums kustībai.

Par Latvijas ģerevņam neviens nedomās - pasaule uz mums negaidīs. Dzīve ir nežēlīga :-( .

Par Microsoft cloud idejas aizsākumu var lasīt šeit. Kāmer Microsoft varēs uzspies savus standartus, tikmēr tas nebūs apdraudēts (Cloud var tikai pozīcijas pastiprināt, jo lietotāja produktus vajadzēs griezt uz viņu servera, kas arī var radīt dažadas "viltības").

Gribu arī atgādināt, ka neviens nezin kā tas viss izskatīsies finiša taisnē.

Es personīgi no Microsoft programatūras būtu sen atkratījies, bet "biznesa" atkarība no tiem ir dramatiska.

 

Jāiet ieliet jauna kafijas deva, lai var turpinat zīlēt kafijas biezumos :-D .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...