Jump to content

Dreambox un GPRS


koijotss2
 Share

Recommended Posts

Labdien , man viens cilvēciņš grib skatīties sat tv maksas kanālus bet nav neta, kā varētu piekombinēt telefonu ar gprs pie dreambox 600 bez datora pa vidam :roll:

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

bet kautkādas gatavas ierīces nav??? piemēram gsm modēms wifi vai lan , kur ievieto sim karti ?

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Ir gatavi rūteri ar USB portiem (dažiem rūteriem ir līdz pat 3 USB portiem), pie kuriem var pievienot modēmu ar SIM karti. Rezultātā var dabūt interneta pieslēgumu mājas tīklam ar vairākiem datoriem, tajā skaitā Drīmboksu var pieslēgt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

koijotss2

nu man ir Dlink 624s ar 2 usb ligzdām var printeri pielikt un hdd , bet kā lai viņu piedabūn lai modēmu saprot ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kāds ir reāli iedarbinājis USB modēmu uz drīma

Izpētīju dotās norādes, izmēģināju, bet palaist neizdevās :keep_order:

DM800 + Huawei E230

Link to comment
Share on other sites

Labdien , man viens cilvēciņš grib skatīties sat tv maksas kanālus bet nav neta, kā varētu piekombinēt telefonu ar gprs pie dreambox 600 bez datora pa vidam :roll:

 

Ja iegādājas karti, tad pietiek ar šķīvi. GPRS nav nepieciešams.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

VIL, mazliet intīms jautājums, bet ne pa tēmu. Savu iphone jailbreikojis neesi?

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kapēc visu jādara caur pakaļu?

http://aio.lv/lv/net...k-dir-412_eeub/

 

P.S.

Ir šāda ierīce.

 

Es noteikti neko nepirktu no tāda tirgoņa kurš neprot pāris teikumus bez kļūdām uzrakstīt. Izklausās pēc kārtējā turka vai poļa kurš tirgo kastīti vien un tekstus tulko visās valodās lai vairāk naivie uzķertos.

Labots - Andrīc
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Saadas kastiites ir pilns internets. Agraak daudzi prasiija par saadu iespeeju. Vai tur liekaas ieksaa SIM karte? Tad veel ir jautaajums par GPRS izmaksaam. Cik aptuveni vareetu meenesii izmaksaat taads pasaakums?

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

Skatos , ka šī tēma dzivo , varu pastāstīt , ļoti vienkārši ir viss , pērkam ŗūteri edimax 3g-6200n maksā no 23ls internetā vienojam klāt 3g usb modēmu no O kartes vai ZZ ,bitei nav tarifa kas pa patērēto mb reiķina, tākā neiegrābjaties ! Aptuvenais trafiks sastāda, ja tiek skatīts visu dienakti ap 2ls mēn., var lietot pieslēgumus , galvenais lai būtu tarifu plāns pa patērēto mb , nevis stundas vai minūtes .Edimax instrukcijā nav minēti modēmi no okartes vai zz , bet rūters viņus saprot un strādā, jaizmanto tikai pirmo reizi pieslēdzot disks ar programu ,kas pievienots rūterim un aiziet . Tiek leitoti: bite vodofone un lmt un tele2.

Link to comment
Share on other sites

VIL, mazliet intīms jautājums, bet ne pa tēmu. Savu iphone jailbreikojis neesi?

Biju palaidis garām šo jautājumu.

Protams, neesmu. Visu mūžu līdz šim esmu izmantojis tikai un vienīgi Nokia aparātus.

Ja tas bija mājiens par softu zagšanu, ta nē - uz mana simbiāņa ir tikai bezmaksas un pirktie softi.

 

ļoti vienkārši ir viss , pērkam ŗūteri edimax 3g-6200n maksā no 23ls internetā vienojam klāt 3g usb modēmu no O kartes vai ZZ ,bitei nav tarifa kas pa patērēto mb reiķina, tākā neiegrābjaties ! Aptuvenais trafiks sastāda, ja tiek skatīts visu dienakti ap 2ls mēn., var lietot pieslēgumus , galvenais lai būtu tarifu plāns pa patērēto mb , nevis stundas vai minūtes .

 

Kāds ir šī pasākuma patēriņš mēnesī megabaitos un cik stundas šajā mēnesī esi skatījies TV?

Link to comment
Share on other sites

Nu nav tur nekāds trafiks, kadrs noskatijās laukos 2 dienas Dreambox caur LMT, teica ka ne kas tur vispār nav noskaitīts, 1 megabaits laikam.

Tak pieslēdz to Dreambox caur normāl router vai Windas bridge un notestē kāds. Šitas jautājums visu laiku parādās un ne1 nezin cik tad tur bija.

Link to comment
Share on other sites

koijotss2
(labots)

ja tiek skatīts visu dienakti ap 2ls mēn. Tiek lietots patstāvīgi laukos , jo citu iespēju nav !

Labots - koijotss2
Link to comment
Share on other sites

guntis5

Tikai velams darbinat mgcamdu bez newcs,jo newcs kautko pats suta un sanem(nekas newcs uzstadijumos nav mainits).Megabaiti aizies nemanot.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cienītie 3G mobilā interneta + medus jūzeri! Padalieties ar pieredzi mobilā interneta darbības problēmu novēršanā!!! Lieta sekojoša. Man ir O!Kartes mobilaais internets. Lietoju šādā sasaistē - 3g Huawei modēms + Edimax rūteris. VIss ir ok, viss darbojas, bet brīžiem uznāk kaut kāds dīvais niķis, proti, pazūd pings uz stropu (uz konkrētu adresi), lai gan tanī pat laikā pats internets darbojas un citus interneta rezursus ver vaļā un pingo griezdamies. Kontaktējos ar stropa tahnisko palīdzību - tur viss kārtībā - viss darbojas normas robežās, bet pārliecinoties, palūdzu pārbaudīt čomam pingu uz stropu no cita interneta - viss kārtībā, savukārt manējais konkrēto adresi nepingo. Protams, pēc kāda laiciņa viss atkal ir ok un viss darbojas. Jautājums spečukiem - what a hack is that??? un kā tas var būt, ka, piemēram www.delfi.lv pingojas, bet strops nepingojas, lai gan stropā viss kārtībā? Zvanīju uz LMT tehnisko palīdzības dienestu - šie plāta rokas un saka, ka viņiem viss strādā! To, ka mobilā interneta pārrāvumi ir un būs, tas skaidrs, ar to esmu samierinājies, man vienkārši interesē, kādēļ tas notiek tieši šādā konfigurācijā? Šaubos vai kaut kur bāzes stacijās ir salikti kaut kādi baisākie filtri, kuri konkrētas adreses bloķē uz kaut kādu laiku! HELP!!! Bet varbūt problēma ir pašā O!Kartes (LMT) modēmā?

Labots - Eldorado
Link to comment
Share on other sites

Ļaudīm, kam nepieciešams datu pieslēgums par mazām naudiņām, LMT piedāvā 3 pieslēguma veidus: M2M (mašīna mašīnai)

 

Fiksētā mēneša maksa:

0.80 Ls -> 10 MB bez maksas

1.50 Ls -> 20 MB bez maksas

2.00 Ls -> 100 MB bez maksas

Pēc bezmaksas MB iztērēšanas turpmākais tarifs ir 5-10 sant/MB atkarībā no diennakts laika.

 

Iespējams, šī ir alternatīva okartes turēšanai pie dzīvības. Pieslēdzam šo pieslēgumu, bankā uzliekam automātisko maksājumu un aizmirstam.

Link to comment
Share on other sites

Mani neuztrauc tarifi. Mani šinī jautājumā vairāk interesē modēmu tehniskā puse. Vai tehniskās darbības ziņā O!Kartes modēms atšķiras no standarta LMT modēma? Un via nomainōt modēmu interneta darbības stabilitāti tas uzlabos? Šaubos

Link to comment
Share on other sites

Viens variants varētu būt, Tavs strops atrodas pārāk tālu un signāls nepagūst atnākt. Man arī reizēm tā gadās, internets strādā, viss pingojas uz datora to var apskatīties, bet pārāk lēni. Es lietotoju Gom*l s*t medu, tur ir iespēja izvēlēties kādu no vairāk kā desmit serveriem, izpingot kurš Tev ir vistuvāk un viss notiek. Litoju Bites mobilo internetu.

Link to comment
Share on other sites

OK, šādā gadījumā tas ietekmētu tikai un vienīgi milisekundes kuru laikā datu paketes tiek nosūtītas, bet kā izskaidrot pinga neesamību vispār, ja tanī pat laikā pings uz citurieni ir? es vēl saprastu, ja man datorā būtu uzlikts kāds firewall vai antivīruss, kas bloķē pieeju, bet ne jau nu 3g gadījumā. Es satrp citu izmantoju ukraiņu s*t-m*d*a.medu

Labots - Eldorado
Link to comment
Share on other sites

Vispār tas ir jocīgi ja Tev ir problēmas 3G, tur vispār nevajadzētu būt nekādiem pārrāvumiem internetā. Es lietoju 2G EDGE un daudz maz viss ir okei, nu ļoti, ļoti reti gadās pārrāvumi, tādi nopietni traucējumi bijuši tikai Jaungada naktī un kad kaimiņos notika mūzikas festivāls, šajās reizēs loģiski bija tīkla pārslodze.

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

Cienītie 3G mobilā interneta + medus jūzeri! Padalieties ar pieredzi mobilā interneta darbības problēmu novēršanā!!! Lieta sekojoša. Man ir O!Kartes mobilaais internets. Lietoju šādā sasaistē - 3g Huawei modēms + Edimax rūteris. VIss ir ok, viss darbojas, bet brīžiem uznāk kaut kāds dīvais niķis, proti, pazūd pings uz stropu (uz konkrētu adresi), lai gan tanī pat laikā pats internets darbojas un citus interneta rezursus ver vaļā un pingo griezdamies. Kontaktējos ar stropa tahnisko palīdzību - tur viss kārtībā - viss darbojas normas robežās, bet pārliecinoties, palūdzu pārbaudīt čomam pingu uz stropu no cita interneta - viss kārtībā, savukārt manējais konkrēto adresi nepingo. Protams, pēc kāda laiciņa viss atkal ir ok un viss darbojas. Jautājums spečukiem - what a hack is that??? un kā tas var būt, ka, piemēram www.delfi.lv pingojas, bet strops nepingojas, lai gan stropā viss kārtībā? Zvanīju uz LMT tehnisko palīdzības dienestu - šie plāta rokas un saka, ka viņiem viss strādā! To, ka mobilā interneta pārrāvumi ir un būs, tas skaidrs, ar to esmu samierinājies, man vienkārši interesē, kādēļ tas notiek tieši šādā konfigurācijā? Šaubos vai kaut kur bāzes stacijās ir salikti kaut kādi baisākie filtri, kuri konkrētas adreses bloķē uz kaut kādu laiku! HELP!!! Bet varbūt problēma ir pašā O!Kartes (LMT) modēmā?

Edimax ir neliels niķis , paprovē uzlikt citu friamware rūterim + restartē nevis caur netu beet vienkārši izraujot no sienas , medz rūters kārties tā vismaz ir novērots un tiek rakstīts labojumos oficiālajā edimax lapā . :t_p_o_n_e: un stabīli jāpārbauda modēmam zona lai ir labs savienojums , medz gļukot arī dēļ tā :keep_order:

 

Mani neuztrauc tarifi. Mani šinī jautājumā vairāk interesē modēmu tehniskā puse. Vai tehniskās darbības ziņā O!Kartes modēms atšķiras no standarta LMT modēma? Un via nomainōt modēmu interneta darbības stabilitāti tas uzlabos? Šaubos

nav modēmiem nevainas , tik operātori jāizvēlas kurš labāks tai vietai :keep_order: litoju pats vodofone modemu + bite vai zz , kā ir vajadzība

Labots - koijotss2
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, vai, pārejot uz 3G nevajag mainīt mg.cfg faila uzstādījumus sadaļā par datu nosūtīšanu un saņemšanas laikiem vai aŗi droši der tā pati iepriekšējā mg.cfg konfigurācija, kas bija izmantojot Lattelecom Internetu 3

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

nav jāmaina iestatījumi , izvēlies piemērotāko stropu jeb operātoru pamainimgcamd regulēšana (krievu val.) principā ar īm iet normāli

Labots - koijotss2
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas dīvaisn tik tiešām notiek ar to 3G lietu. Vakar, piemēram, medus tecēja tā, ka pat biksēs no prieks čurāju. Viss strādāja IDEĀLI!. Kanāli vērās vaļā momentāli, un no Maļeviča ne miņas. Respektīvi vakar viss strādāja pat labāk nekā ar it kā stabilo Lattelecom internetu :) Ej nu tiec tagad gudrs, kur ir (bija) problēma!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ļaudīm, kam nepieciešams datu pieslēgums par mazām naudiņām, LMT piedāvā 3 pieslēguma veidus: M2M (mašīna mašīnai)

 

Fiksētā mēneša maksa:

0.80 Ls -> 10 MB bez maksas

1.50 Ls -> 20 MB bez maksas

2.00 Ls -> 100 MB bez maksas

Pēc bezmaksas MB iztērēšanas turpmākais tarifs ir 5-10 sant/MB atkarībā no diennakts laika.

 

Iespējams, šī ir alternatīva okartes turēšanai pie dzīvības. Pieslēdzam šo pieslēgumu, bankā uzliekam automātisko maksājumu un aizmirstam.

 

moš druksu ne pa tēmu...

http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/piesleguma_veidi/m2m_pieslegumi#/pieslegumi/m2m_pieslegumi/apraksts

skatos par pirmo tarifu un netieku gudrs ko isti nozimē "Datu zvans/iezvans"

vai tas ir "dial up" vai arī parastais bals zvans?

tantuks no LMT info teicās ka tas ir bals zvans, a bet ja palasa http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/pakalpojumi/datu_pakalpojumi/datu_parraide/gsm_datu_parraide tad nu vēl vairāk netieku gudrs

moš kāds ir lietojis šo pasākumu pa 80 sant mēnesī? un zina ko tad nozīmē "Datu zvans/iezvans" ?

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Datu zvans ir iezvans.

Tā kā zvanam tiek izdalīti 2 kanāli (ienākošais/izejošais, bet ar HSCSD var dabūt vēl pāris kanālus), ir pieejams stabils, bet neliels ātrums.

Kopš EDGE/UMTS parādīšanās interneta piekļuvei šo datu pārraides veidu vairs plaši neizmanto.

 

Datu zvanu var izmantot, lai piezvanītu savam serverim un telnetā izpildītu kādu komandu. Protams, serveris laikus jāaprīko ar balto sarakstu, lai pieņemt uzvanus tikai no sava administratora. :)

 

================

Tiem, kas vēlas saprast, kas ir datu zvans, pieslēdziet AAC vai MansLMT datu pārraidi bez numura (abonēšanas maksas nav), pieslēdziet telefonu datoram kā modēmu, veiciet iezvanu uz numuru 29310000 ar lietotāja vārdu = lmt, paroli = lmt.

Labots - VIL
Piebilde pat telnetu + iezvana demo
Link to comment
Share on other sites

Kāds noteikti ir uzlicis.

M2M pieslēgums ir tikai norēķinu veids par GPRS trafiku. Tātad, ja testi ar okarti vai parasto pieslēgumu izdodas, tad ņemam jaunu pieslēgumu ar m2m un samazinām izmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Man dzīvs cilvēks ir teicis, ka ir sekmīgi izmantojis LMT GPRS pie drīmbokša, bet es neatceros, kurš tas bija.

 

Datu pārraides ātrums ir atkarīgs no konkrētās vietas un mājas sienu biezuma un armatūras. Tādēļ šā kā tā būs jātestē konkrētos apstākļos ar okarti.

Link to comment
Share on other sites

uz doto bridi izmantoju okartes "internets" tas kuram 3 santimi /MB lai skatītos drīmboksi

kanali slegajas bez aiztures, tas tapec ka atrodos 3g zonā

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

Tiek izmantots TELE2 mobilais internets, medus tek bez problēmām, šobrīd izmēģinu medu, kas nāk no Vācijas servera, nevaru sūdzēties, par LV nerūnāju, jo viss notiek tik ātri, ka brīžam pārbaudu DM vai neesmu Viasat karti aizmirsis atdot :rolleyes: . Piebildīšu, ka paralēli tiek lietots arī internets no tā paša USB puļķa.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

un kā ir ar to DLink Dir-412 rūteri? vai viņš visus usb puļkus atbalsta? un kā ar to tiklā kabeli tas caurums ir tikai pienākošajam netam , vai pa viņu nāk arī i-nets laukā? un var padot uz tuneri?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...