Jump to content

LMT darbības rādītāji


VIL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    34

  • rubb

    19

  • vvv

    20

  • jema

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

brīdī, kad iziet no bites mājas uzreiz zvans no elemte? nav jau par vēlu tad? neesmu nekad skraidījis pa viņu mājām...

 

Man nav laika, skraidīt pa mājām, man priekš tā ir internets un telefons lai šādus jautājumus sakārtotu ;) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā jums patika mana pēdējā uzstāšanās?

 

Kas?

Link to comment
Share on other sites

 

 

tava LMT aizstāvība neiztur nekādu kritiku

kāpēc gan ne.

 

Valkāt labākās drēbes ir labi. Lietot labāko telefonu ir labi. Ēst gardākās bulciņas ir labi.

Slavēt labāko operatoru neiztur kritiku. Hmm.


 

 

Slinkums meklēt, kurā vietā forumā biedrs VIL rakstīja par tiem LMT darbiniekiem, kuriem nepietiks naudiņas maizītei..., bet kaut kā tā viņš toč uzrakstīja, to atceros... Tu biedra VIL teikto par nedaēdušajiem LMT darbiniekiem arī ņēmi par pilnu? Un visus šos gadus turējies pie LMT tāpēc, ka, redz, viņi nedaēd, bet tev toties izdevīgi mobīlie sakari... :)

 

Saprotu, ka tautai patīk paputējuši kantori.

Naudu gribam nest uz krājbanku. Lūžņus pārkausēt metalurgā. Šampūnu pirkt dzintarā.

Vai savu CV arī sūtāt uz kantoriem, kas piedalās tiesiskās aizsardzības programmā?

Link to comment
Share on other sites

Nu patiesībā jau LMT piedāvājums tiešām nav nemaz tik slikts attiecīgajai klientu grupai. Problēma ir tā, ka nav vairs iespējas izvēlēties opciju bez tām papildextrām tiem, kuriem nevajag. Par mazāku cenu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John
Slavēt labāko operatoru neiztur kritiku

 

 

 

Kas tad sunim asti cels?   :yahoo:

 

LMT dara daudz labas lietas, bet par attieksmi pret lojālajiem klientiem nereti piemirst.

Man LMT stāžs ir gandrīz 20 gadi, bet no LMT puses neredzu nekāda reāla stimula palikt šamējiem uzticīgam... :(

Ja tā būtu prasta "monopolista augstprātība", vēl varētu saprast, bet labu alternatīvu šodien gana daudz.

Laikam tiešām pēdējais laiks pameklēt kādu lādzīgāku "brūti"... :)

Labots - Long John
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tas ir tirgus cikliskums. Sākumā bija vietējais un starptautiskais pieslēgums. Pa vidu miljons dažādu pieslēguma veidu. Nu atkal divi.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

LMT dara daudz labas lietas, bet par attieksmi pret lojālajiem klientiem nereti piemirst
Man bite kā lojālam klientam piedāvāja paņemt bezlimita neta pieslēgumu un sākt maksāt vairāk :D
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man personīgi dziļi uzšķaudīt šīm izmaiņām!

Ar manām atlaidēm man pie rēķina pielec tikai 1.78 EUR

Kapeikp1sēji, bļin - daudziem telefoni par pusštuku un vairāk, bet raud par vienu labu 0,5 aliņu mēnesī...

Link to comment
Share on other sites

 

 

daudziem telefoni par pusštuku

 

Tā pusštuka nereti ir nomaksā. Otrkārt, viena lieta ir kapeika, cita - principi. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

LMT šobrīd ir tā, ka ir nekas (mini) un viss (brīvība) tas no pieslēguma tarifiem..

 

laikam vidus segmentu novirzījuši LMT kartei un Amigo..

 

Un nav jau arī tā, ka LMT apbižo vecos klientus, jāmāk runāt un pieprasīt/nepieprasot..

 

@@jema,atvaino, bet ar matemātiku tev švaki... bija 9.95 ir/būs 12.90, kur tu 14 euro izrāvi??? pierēķināji PVN tiem 12.90? :D Tie 12.90 jau ir ar PVN. Kopā ar +50MB (1 eur) gan sanāk 13.90 euro un kopējais tarifa pieaugums sastāda  ~40%.. arī nav maz, bet nav gluži 50% :) ble... sorry, vispār īstenībā pipec.. tiem, kas maksā pilnu tarifu.. es ietu uz BITE... tur pa tiem laikam nepilniem 10 euro ir bezlimits sms/zvani + 2gb neta pa Eiropu.. kas daudziem ir pat aktuālāk kā sarunas/sms Eiropā :D

Link to comment
Share on other sites

Tā pusštuka nereti ir nomaksā. Otrkārt, viena lieta ir kapeika, cita - principi.

Hā, nomaksa - tā jau ir pat vēl $ūdīgāk, kopsummā sanāk vairāk samaksāt!  :) 

Kur tad te paliek principi?

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

 

 

kopsummā sanāk vairāk samaksāt!

 

Vismaz šajā spēlē netiks mainīti noteikumi spēles laikā.  

Link to comment
Share on other sites

@@Knaabis,LMT nomaksā sanāk vairāk samaksāt? :D kurā vietā? Pie katra mobilā ir pilnā cena.. ņemot nomaksā attiecīgi daļās uz tik, cik mēneši ņem.. ne vairāk, ne mazāk. Vismaz telefonus LMT iegādāties ir izdevīgi, bet es vispār ņemu tikai Atvērto.. man tā izdevīgāk.. sevišķi, ja kādā akcijā trāpa.. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nē, ekonomija ir laba lieta... bet... figviņzin. Uz to simtu fona, ko mēnesī samaksā par komunālajiem, degvielu, internetu mājās un visu pārējo - pārdzīvot, ka vieni no lētākajiem sakaiem Eiropā paliek par pāris Eur dārgāki... mainīt operatoru... var jau. Man pakāstā laika un nervu vairāk žēl. Sēdēt, rēķoināt, cik centi, cik%, kur magabaits sanāk par 0.001 centu izdevīgāk...

Nu, katram savas prioritātes :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

@jema,atvaino, bet ar matemātiku tev švaki...
Mākslinieku jau jebkurš var apvainot!  :sorry:

Paskaties tarifus juridiskām personām, PVN skatītājs  :hunter:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@jema,tad vajag teikt, ka juridiskajiem. savādāk te viens par aitām, otrs par kazām...

Link to comment
Share on other sites

Lai arī negribīgi, man kā LMT klientam no 2002 gada, nākas aizdomāties par operatora maiņu (Mini neuzrunā, bet Brīvība ir perebors). Ja vēl LMT nemainītu veco klientu esošos pieslēgumus vai arī iemestu tanī jaunajā Brīvības ciparā kādu GB ar internetu Latvijā, tad paliktu, tagad iešu palietot Bites pakalpojumus. :)

Link to comment
Share on other sites

(Mini neuzrunā, bet Brīvība ir perebors)

 

Salīdzinot Brīvību ar Mini - tad pēdējais ir overkils: 2eur +ja norunā 100min, kas nav nekas-12eur =14eur....nu ok, mini tarifam ir cits pielietojums, bet tā izskatās, ka pīkstinātāju laiks nav aiz kalniem :D

 

Vispār ar jaunajām EU regulām ir auzas, ja EEZ vis ok, bet, tad kad esi aizkomandēts vai ciemojies pie kaimiņiem (NVS), tad tarifs ir žo 2,5eur/min tajā skaitā nepatīkami ir zvanīt no Šveices arī (šovasar sanāca nepilnu mēnesi pa turieni padzīvoties - 10min pļāpā, maksā ~10eur).

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

 

 

tagad iešu palietot Bites pakalpojumus
kādēļ ne amigo?
Link to comment
Share on other sites

Dusmīgs nē, vīlies - mazliet. Pastāvēs, kas mainīsies (vai kā tur bija) - laiks pamēģināt ko jaunu. Tele2 bija stipri sen, un galīgi nepatika. LMT bija stipri daudz labāk pēc tam. Tagad pamēģināsim Bite.

Long story short: 3 ģimenes numurus pārstiepšu pie strīpainās, vienu atstāšu Amigo. tad redzēs finālā, че почем.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

kādēļ ne amigo?

 

Sadistiski. Attieksme raksturo kantori. Nav būtiski, ka tā ir meita vai kleita. Ne visi ir tik stulbi kā PR cilvēkiem gribētos domāt... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Okartei briiviiba izmaksaa 9 eiro meenesii. Preciizaak 8 eiro uz 28 dienaam. Pakalpojumā iekljaits 50MB aatraa interneta un peec 50MB izteereeshanas leenais internets bezmaksas. Zvani uz visiem tiikliem un sms. Pie kam, ja meenesi ciinies ar puukji un nevienam nezvani, tad jaamaksaa nav vispaar, jebshu maksaa cik izteereeji, bet ne vairaak kaa 8eur/28dienaas. Nav starpiibas vai meenesi no internetbanka aizskaiti summu X Lmt reekjinam, vai summu X okartei!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Otrkārt, viena lieta ir kapeika, cita - principi.

Bet tad jau uz veikalu vispār iet nevar - tur visu laiku cenas mainās, un ar ne uz to labāko pusi...

Tēlosim principiālos - paliksim ar tukšu vēderu, vai ēdīsim $ūdus.

p.s. Visam pasaulē mainās cenas - nekas nav nemainīgs.

p.p.s. Neaizstāvu LMT - mobilie sakari tiešām pie mums ir teicami par šo cenu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sūdus ēd tie, kuri iet uz veikalu

Un Tu uz veikalu neej, vai ne?! :yahoo:

Ar šo (Tēlosim principiālos - paliksim ar tukšu vēderu, vai ēdīsim $ūdus.) es biju domājis - vai nu pērkam normālu paiku par atbilstošu cenu, vai pērkam lētāko...

Link to comment
Share on other sites

Kad es eju uz veikalu, es apzinos, ka ēdīšu sūdus un uzdzeršu šnabi. Pat svaiga gaļa tur nereti mēdz būt dīvaina.

 

p.s.

sorry par offtopic

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Okartei briiviiba izmaksaa 9 eiro meenesii. Preciizaak 8 eiro uz 28 dienaam. Pakalpojumā iekljaits 50MB aatraa interneta un peec 50MB izteereeshanas leenais internets bezmaksas. Zvani uz visiem tiikliem un sms. Pie kam, ja meenesi ciinies ar puukji un nevienam nezvani, tad jaamaksaa nav vispaar, jebshu maksaa cik izteereeji, bet ne vairaak kaa 8eur/28dienaas. Nav starpiibas vai meenesi no internetbanka aizskaiti summu X Lmt reekjinam, vai summu X okartei!

 

tas viss izskataas pavisam jociigi, ka ir jaasaak skatiit visaadi okartes/Amigo varianti, lai tikai dabuutu vajadziigo pakalpojumu..

zvainiet saviem LMT manageriem(juridiskajiem taadi ir), domaaju, ka tur visu var saakaartot.. 

Link to comment
Share on other sites

Saderam, pēc gada būs nākošā "Laba ziņa LMT klientiem - mobilā tv bez papildus maksas kopā ar neierobežotām sarunām par 17,95"

PR rullē, vecos tarifus, protams, likvidēs .

Šitais velk uz TV programmu biznesa modeli - vienu nevari dabūt, jāmaksā par pilno paku, kuru tev nevajag.

Link to comment
Share on other sites

LMT atkal parādās "speciālie" zemletes piedāvājumi. Šodien zvanīja meitenīte no LMT un piedāvājā "speciālo" tarifa plānu, sakarā ar pārbēgšanu pie Bites - 5.90€ mēnesī 200min uz visiem tīkliem, neierobežotas sms uz visiem tīkliem un ar LĒNO internetu.

Uz jautājumu, kāpēc nerūpējas par veciem klientiem (10 un vairāk gadi), un netiek piedāvāts nekas starp NEKO pa 2€ un VISU pa ~13€, nemācēja atbildēt.  :)  Kā arī nemācēja mani pārliecināt palikt. :SOH:

Link to comment
Share on other sites

 

 

piedāvājā "speciālo" tarifa plānu, sakarā ar pārbēgšanu pie Bites - 5.90€ mēnesī 200min uz visiem tīkliem, neierobežotas sms uz visiem tīkliem un ar LĒNO internetu.

nav brīnums, ka nenoturēja :D smieklīgs piedāvājums

Link to comment
Share on other sites

 

 

9.90 + 3GB.
 

 

Neredzu tādu tarifu par tādu cenu viņu mājas lapā. Tas kāds zemletes piedāvājums?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...