Jump to content

LMT darbības rādītāji


VIL
 Share

Recommended Posts

Patiesība jau nu kruts tarifs!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    34

  • rubb

    19

  • vvv

    20

  • jema

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Long John

Man pašlaik ir "Brīvība Latvijā" (cik skaļi vārdi).  :yahoo:

 

Ar grūtībām sazvanīju LMT (minūtes 5 gaidīju) un man apskaidroja- novembrī vēl ir alternatīvas- pa ~ 9 Eur/ mēn  runāt "pa vecam"  tātad pa brīvu LV un + EEZ 23 centi/min, jebšu uzreiz pieslēgt minēto Brīvību Eiropā pa  12,90  Eur.  

Decembrī vairs nekādu alternatīvu nebūs- visi "brīvie" vienlīdzīgi runā ar visu EEZ pa  12,90 Eur.

 

  https://www.lmt.lv/lv/briviba/

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Ļoti salds tarifs tik priekš tiem, kas daudz zvanās uz/no Eiropu/as. Tie, kas zvanās pa Latviju, tiem gan tas ir izmaksu pieaugums par apmēram 30%. Jā, nebūs vairs nekādu 9,95 mēnesī, ar 1. decembri visas Brīvības par 9,95 kļūs par Brīvībām par 12,90. Nešķiros esošos klientus un jaunos klientus.


O, vienlaikus ar Long John par to pašu. Atvainojiet, ka atkārtojos, kad rakstīju, neredzēju.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā! Piemēram es NE REIZI no sava LMT telepona neesu zvanījis uz ārzemēm, un tas neskatoties uz to, ka esmu klients ~20 gadus.

 

LMT (VIL) - mosties, nečakarē savus klientus ar attaisnojumiem kā paaugstināt tarifus!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka šis ir labs gajiens no LMT puses. Man nafih nevajag tās ārzemju sarunas. Arī divdesmit gadus esmu klients un mani viss apmierina, tikai lai atstāj visu pa vecam. Nu negribu es pāriet uz Biti, bet bezjēgā maksāt par iespēju pazvanīt uz ārzemēm, arī netaisos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

dāvanā paciņa cigarešu

Šis gan labs :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Da viņus vienkārši piespieda Eiropas regula un SPRK. Tagad paceļ cenas un bezmaksas roamingu bezkaunīgi pasniedz kā dāvanu. :Dhttp://www.lsm.lv/lv...nesanu.a207944/

Nevajag jaukt kāpostus ar acetonu. Neviena regula neko nespiež saistībā ar starptautiskajiem zvaniem. Regula paredzēta viesabonēšanas tarifu atcelšanai (kas, šķiet, ir jau spēkā no šī gada 1.aprīļa). LMT tam visam pa virsu piedāvā 'bezmakas' starptautiskos zvanus no sava operatora valsts uz visu pārējo EEZ. Tie, kas bieži zvanās uz ārzemēm, tas ir liels bonuss. Pārējiem sāksies kārējais viss_ir_slikti.lv

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Nu es tieši par viesabonēšanu runāju, ko LMT šobrīd reklamē. Un taisnība, ka regula spēkā no pavasara, bet LMT līdz šim to ignorēja un tikai ar SPRK iejaukšanos šodien (patīsībā no rītdienas) piekāpās, par ko arī bija LSM raksts. Saprotu, ka starptautiskos zvanus konkrētā regula neregulē, toties tā nostāda operatoru neērtā situācijā, kad zvans no Latvijas uz Vāciju ir dārgāks nekā roamingā no Vācijas uz Angliju, rezultātā arī aktuālais piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

Pofig par regulu! Pofig par roumingu un starptautiskajiem zvaniem! Es zvanu tikai Latvijas robežās! Ja kādam ir aktuāli bubināt pa visu EU, tad tiem lai taisa atsevišķu tarifu plānu, nevis cenšas uz nekā uzvārīties mainot esošo tarifu cenas!

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ja kāds te cenšās uzvārīties, tad tas ir LMT. Britbongistānā zvans uz latviju ir stipri lētāks nekā otrādāk. 

Starptautisko zvanu cenas neatbilst izmaksām, basta. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, nebūs vairs nekādu 9,95 mēnesī, ar 1. decembri visas Brīvības par 9,95 kļūs par Brīvībām par 12,90. Nešķiros esošos klientus un jaunos klientus.

 

tad jau ir vel zvērīgāk nekā parasti. Jo citreiz esošajiem klientiem tarifs palika, kamēr tie paši negribēja kaut ko mainīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Drīz varēs internetam pacelt cenu, jo pakalpojumus tiks uzlabots

Telekomunikāciju uzņēmums LMT novembra laikā centīsies atrisināt problēmu ar "Google" meklētāju,

Latvijā esam vieni no aktīvākajiem mobilā interneta lietotājiem pasaulē, jo īpaši LMT tīklā. Pagaidām vienīgi "Google" robots netiek galā ar mūsu aktivitāti, un no Google nav arī skaidrojumi, kāpēc tā

P.S. LMT tehniķiem nenāk smiekli par PR čabatām?

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

 

 

Da viņus vienkārši piespieda Eiropas regula un SPRK. Tagad paceļ cenas un bezmaksas roamingu bezkaunīgi pasniedz kā dāvanu.

 Bezmaksas viesabonēšana pēc regulas ir spēkā tikai no 15. jūnija, nākamā gada.

Link to comment
Share on other sites

Pūķis norādīja, ka būšana starp līderiem mobilo datu lietojumā, ar ko citkārt uzņēmums lepojas, šoreiz nākusi par sliktu. "Parasti no mobilajiem operatoriem nenāk tāds meklēšanas pieprasījumu apjoms, kā no LMT "

Man ar jālepojas ir bijusi līdzīgā problēma saskrienot dažiem desmitiem lietotāju zem vienas IP :>

Skaidrs, ka vadošajam mobilo sakaru operatoram atzīt, ka galvenais cēlonis ir pāris IP uz tūkstošiem lietotāju būtu pazemojoši. Malači PR, jāpucē spalvas ir pat ar sū.. :D

Link to comment
Share on other sites

vispār jau iekš apollo raksta manīju, ka LMT teikuši, ka tie, kuri paši nepieteiksies uz jauno Brīvību paliks vecā brīvībā ar attiecīgo cenu..

 

nekas.. pavērosim rēķinu, tad jau manīsim.. ja čakarēs, domāsim..

Link to comment
Share on other sites

Tikko atnāca mails no LMT, no 1.12.2016 būs Brīvība Biznesam, cena paceļas no 8.22 uz 11.70 bez PVN, kopā paliek dārgāk par 4.21 eur, vai nav pērkamas sievietes ? :shok: :shok: :shok:

Link to comment
Share on other sites

Njā... ja fiziskajām personām it kā nekas nemainās, tad juridiskajiem mainās jeb kurā gadījumā?

 

11.70-8.22=3.48 :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Vēl izskatās, ka Brīvības interneta 50 MB mēnesī ir pazuduši, gan privātajiem gan juridiskajiem, tātad minimums 1 eur vēl klāt. Smuka cūcība no LMT puses!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Njāa, pirmo reizi vairāk kā 20 gadu laikā, sāku interesēties par bites vai teļu alternatīvām, bet otrs variants - pāriet uz Mini. Internets telefonā neinteresē kā šķira un vairāk kā stunda-pusotra praktiski netiek norunāta, tā kā vienalga "palien" ne tikai zem jaunās, bet pat vecās Brīvības cenas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jāsūta laikam d1rst tas LMT, tā jau ir pilnīga xyiņa

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tikko es arī saņēmu špergeli. Daudz grib no manas "brīvības", varēs sūkāt ledu. Esi sveicināts mans "mini".


 

 

Njā... ja fiziskajām personām it kā nekas nemainās...

Kur tad Tev nemainās?

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kamēr tu neko nemaini, saglabājas vecais tarifu plāns.

 

Man jautājums par šo - ja man ir pieslēgts attiecīgs tarifs un pēc laika viņi to vairs nepiedāvā vai kaut ko tajā maina, tad man viņš paliek līdz brīdim kad pats izdomāju kaut ko mainīt? (internets mājām + mobilajam kopā) 

Link to comment
Share on other sites

Tā baumoja, ka necelsies.... nupat zvanīju čomakam, kurš ir LMT - prasu, vai cena celsies? Mēs atveram visu eiropu... karoče, cena celsies visiem. Jauki...

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Arī saņēmu epastu.. Teju 3 eiro klāt pie rēķina, lai gan nekad nav nācies izmantot sarunas uz ārzemēm, un viņiem tas neitneresē.. ;/

Link to comment
Share on other sites

"No šodienas LMT paplašina balss tarifu plānu iespējas." -- 7-u iepriekšējo balss tarifu vietā izveidojot/atstājot 4-us?! :shok:

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc šī:

Tarifu plāns BRĪVĪBA EIROPĀ VIP saglabājas bez izmaiņām.
Jebkura tarifu plāna lietotājam, uzsākot interneta lietošanu, būs iespēja izvēlēties piemērotāko interneta pakalpojumu par standarta maksu.
Tāpat vēlamies informēt, ka 01.12.2016. esošajos balss tarifu plānos stāsies spēkā izmaiņas. Jūsu pieslēguma numuram:
29xxxxxx  būs pieejamas tarifu plāna BRĪVĪBA jaunās iespējas un nosacījumi.
Izsmeļoša LMT tarifu plānu informācija http://lmt.lv/lv/tarifu-planu-veidi. Ja gadījumā nepiekrītat, viena mēneša laikā iespējams izbeigt elektronisko sakaru pakalpojumu līgumu bez tarifu plāna līgumsoda, pilnā apmērā nokārtojot iekārtas līgumsaistības, ja tādas ir.

tikai dārgā VIP versija nemainās, visiem pārējiem cipars pieaug. Laikam pāriešu uz MIni un tad redzēs - palikt pie LMT vai tomēr ne.  Nu nav man uzticības ne tranam, ne teļiem, lai ko tie solītu.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Lūk kā izskatās manā Mans LMT. Nez ko te cilvēki runā, bet imo tas pa 12 EUR ir jauns tarifs. Esošais tarifs, kurš sedz visu pa Latviju saucas Brīvība Latvijā un maksā tik pat. Jaunais tarifs saucas vienkārši Brīvība(kā līdz šim) un tas arī maksā tos 12EUR...

 

briviba.png

 

No otras puses - LMT mājas lapā par šo Brīvība Latvijā nekas nav teikts...

 

Man izskatās, ka LMT ar šo mārketinga gājienu sasipsās meistarībā, tagad ceņšas glābt ko var ieviešot arī Brīvība Latvijā, kurš, iespējams, būs pieejams tikai vecajiem klientiem... Šādā gadījumā gribu redzēt kā viņiem veiksies ar jauno klientu piesaisti.

 

P.S. Pieslēdzos ar vienu citu numuru, kurš mēnesī apgroza mazāk līdzekļu - tam rādās tarifu plāns "Brīvība Latvijā+ (minūtes)". Tā ka LMT tok kaut ko muhļī...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Nu man ir Brīvība Latvijā+ post-602-0-86134500-1478018590_thumb.jpg , pamēģināju iekš Mans LMT atvērt papildus info - un šis jau aizdomīgi:post-602-0-15855500-1478018597_thumb.jpg. Nu gaidīsim kas būs tālāk.

Link to comment
Share on other sites

No 1.12 tāda vairs nebūs visi dabūs lielo tarifu un bez interneta!

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Man būs iespēja izvēlēties

01.12.2016. esošajos balss tarifu plānos stāsies spēkā izmaiņas. Jūsu pieslēguma numuram: 

29****** būs pieejamas tarifu plāna BRĪVĪBA AR ĪPAŠIEM NOSACĪJUMIEM iespējas.

Tarifu plāna mēneša maksa 5.90 €, tajā iekļautas 200 sarunu minūtes Latvijā un EEZ valstīs,

kā arī starptautiskie zvani no Latvijas uz jebkuru EEZ valsti un EEZ valstu ietvaros*.

Sākot ar 201.sarunu minūti, tarifs par vienību 0.12 €/min.

Iekļauts arī neierobežots skaits īsziņu EEZ valstu ietvaros bez papildu maksas*.

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

Nja, redzēs... tomēŗ, ja sarunu skaits limitēts - kas tā par brīvību? Tak Brīvība tika pozicionēta kā neierobežotas sarunas + neierobežots ilgums. IMO izmaiņas vēl būs, pagaidām nekas nav skaidrs...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...