Jump to content

LMT darbības rādītāji


VIL
 Share

Recommended Posts

Vai viņi vēlēsies jocīgu numuru ar +371? Regulā ir iekļauta ''godīgās lietošanas politika'' un ilgstoši lietot nez vai izdosies.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    34

  • rubb

    19

  • vvv

    20

  • jema

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

 Atvainojos, ka ne pa tēmu, bet atbildēšu uz biedra ieleja jautājumu. Pēdiņu vietā divus apostrofus nelietoju. Ir ŪGJRMV gan pēdiņas, gan apostrofs. Pēdiņas " gan nav tik ērtā vietā, kā gribētos (AltGr+5), apostrofs ’ arī (AltGr+6). Pamazām apsveru pāriet uz franču pēdiņām «», tās šķiet visērtākās manis lietotajā izkārtojumā (Shift+2 un Shift+3). Ļauj pajautāt, kāpēc tu ŪGJRMV izkārtojuma lietošanu sauc par sektantismu? Kādu izkārtojumu pats lieto? QWERTY ar apostrofu vai QWERTY ar AltGr? Vai QWERTY ar tildi? Sak, kādu gribi, tādu lieto... Pričom tur sektantisms?

Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz atvainojos, ka ne pa tēmu...

ieleja, paņem acis rokās un apskaties, kurš rakstīja to komentāru. Tiešām! Ir biedrs vvv un ir biedrs hehe. Biedrs vvv nerakstīja komentāru, kuru tu tikko citēji... biedrs hehe to rakstīja.

Link to comment
Share on other sites

laikamtak, tūlīt ieleja piesiesies tev. Kāpēc nerakstīji trīspunktu simbolu, bet trīs reizes nospiedi punktu?

Trīspunktu simbols …

Trīs punkti ...

:sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

ieleja, kaut kā nelāgi sanāk, tu izdzēsi savu tekstu, līdz ar to padarīji manu komentāru nesaprotamu, tā teikt, nostādīji mani muļķīgā situācijā, biedri lasīs tēmu, nesapratīs, kamdēļ tas biedrs vvv šeit kaut ko nesakarā skaidro biedram ieleja, turklāt vēl piepin ŪGJRMV, kas vispār, ziniet, nepavisam neiederas tēmā. Tūlīt pat atgriez visu atpakaļ kā bija!

Link to comment
Share on other sites

 Diemžēl biedrs ieleja nepratās, gļēvi izdzēsa, pārlaboja savu rakstīto un notinās. Paskaidrošu, kāpēc no manis tādi komentāri. Orģinālajā #212 komentārā biedrs ieleja piesējās biedram vvv, ka viņš pēdiņu vietā it kā lietojot divus apostrofus, un to viņš saistīja ar ŪGJRMV izkārtojumu, ko nosauca par sektantismu, biedrs vvv atbildēja #213 komentārā. Tad biedrs ieleja #214 komentārā vēlreiz par tiem diviem apostrofiem, un nocitēja biedra hehe tekstu, kurā tiešām bija lietoti tie nelaimīgie divi apostrofi pēdiņu vietā... Vēlāk ieleja salaboja šos savus komentārus, mani komentāri nu izskatījās stipri dīvaini...

 Piedodiet, ka šitāda beztēma no manas puses. Ceru, ka tēmas autors biedrs VIL neņems ļaunā.

 VIL, lūdzu, nedusmo. Biedrs vvv vienmēr ir bijis lojāls LMT klients un tāds arī paliks. Ja tevi šie mani beztēmas komentāri, pats redzi, ne jau es pie vainas, ka tā sanāca... tur ieleja vainīgs, baigais viņš, vai ne... tātad, ja tevi šī visa beztēma no manis tavā tēmā ir sāpinājusi, apsolu to kaut kā kompensēt... piemēram, uzrakstīt kādu komentāru par savu personīgo pozitīvo pieredzi lietojot LMT, tas varbūt tev noderēs, kaut vai sarunās ar potenciālajiem klientiem, iedosi tik saiti uz manu komentāru, un visi, kas to izlasīs, sapratīs - vo... LMT rullē. :)


Vai nepamanīju, ieleja tikko komentāru uzrakstīja.

Re, re, VIL, biedrs ieleja ir šīs tēmas piespamotājs, tā teikt ļaunums tēmai. Biedri nopietni diskutē par LMT, a viņš te vēl pamanās par sievu komandēšanu. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 Labi, ieleja. Nedusmo, ka tā izteicos.

 Varbūt ir kaut kāds vispāreiropas dokuments, kas apraksta "godīgu lietošanu", nezinu. LMT mājaslapā gan ir atrodami LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi. Tur gan ir bla, bla, bla... nekādas konkrētas vērtības, robežas - no šejienes sākas negodīga lietošana.

 Pieļauju, ka pie pašreizējām tehnoloģijām sarunu minūtes vai SMS, mobīlo pakalpojumu sniedzējiem izmaksā tik lēti, ka vieglu roku visi viņi dala tās neierobežotos sarunu un SMS tarifus. Beigu galā, ierobežojums sarunām ir šākātā - neviens nekad un nekādā veidā nevarēs norunāt vairāk par 44640 minūtēm mēnesī :). Cita lieta ir dati - tas to trubu aizsist var drīzāk.

Link to comment
Share on other sites

nu cik mūslaikos ir godīgs lietošan apjoms 5GB? nuinak


pamodos, k noslēgts kaukāc līgums 
nuinah ātros murgus

Link to comment
Share on other sites

O! Pēdiņfleims :D

Viena no pazīmēm, ka topikā apspriežamā tēma ir aizcepinājusi visiem riņķus :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet bija lietišķs jautājums, ko EK saprot ar "godīgu lietošanu"

To ka NAV godīgi ka naudu saņem viens operators, bet pakalpojumu jānodrošina citam. To var  ierobežot, gada laikā noteikt kādu izmantošanas termiņu vai vienības citos tīklos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

To ka NAV godīgi ka naudu saņem viens operators, bet pakalpojumu jānodrošina citam.

Operatori, kas ievieš flatreita pakalpojumus, saprot riskus un droši vien tic, ka tiks cauri plusos. Tam ar godīgu lietošanu nav sakara.

 

LMT GLP: https://www.lmt.lv/lv/lmt-pakalpojumu-godigas-lietosanas-principi

Link to comment
Share on other sites

jo vairāk būs šādu kadru, jo ātrāk tas beigsies ļoti vienkārši - nāksies Latvijā lietot LMT pakalpojumus par Anglijas cenām. Nekā personīga, tikai bizness.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja varēs Anglijā izmantot LMT pakalpojumu par Latvijas cenām, kapēc to neizmantot. Nekā personīga, tikai bizness.

Tieši tā.

Viena nianse. No angļu operatora zvanot uz to LMT numuru būs jāmaksā dārgāk, tas var atturēt sākumā angļus masveidīgi pāriet uz LMT, bet tikai sākumā, kad būs lieta ieskrējusies, ievērojams angļu skaits būs jau ar LMT numuriem... tad, tāds Latvijas klients tādam LMT kļūs nenozīmīgs... Viss notiks par Anglijas cenām...

Link to comment
Share on other sites

gribās palikt LMT tīklā, bet LMT tarifi par dārgu vai neder??!! :D

ir taču amigo un tā pati LMT Karte.. katrs var parēķināt kas, kuram izdevīgāks..

 

Pašam šis cenu pieaugums reāli rēķinā būs 1.77 eur.. tiesa.. ne es īpaši uz Eiropu zvanu, ne arī braukāju.. bet redzēs. Pagaidām operatora maiņu neapsveru, jo operators ir bijis pietiekoši labs pret mani :D un dēļ tiem nepilniem 2 euro nabagāks nepalikšu.. 

 

toties mani apmierina, ka:

1) man nav jādomā kādam operatoram/numuram zvanu

2) varu sūtīt sms nedomājot kam....

3) .. tagad izbraucot no LV viesabonēšana nebūs jāatslēdz :D

 

Vienīgais LMT mīnuss ir datu pārraides tarifi, neskaitot Neatkarību..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ko bite piedāvā tagad pārbēdzējiem? ko lmt piedāvā, lai noturētu? labprāt paliktu pie lmt, bet ne par 12,9, pietam vēl par internetu jāmaksā atsevišķi (pat par dažiem megabaitiem).

Link to comment
Share on other sites

LilKarums

 

 

ko bite piedāvā tagad pārbēdzējiem? ko lmt piedāvā, lai noturētu? labprāt paliktu pie lmt, bet ne par 12,9, pietam vēl par internetu jāmaksā atsevišķi (pat par dažiem megabaitiem).

6.50mēn

unlim. sarunas un sms uz popularakajiem tiikliem, 500mb neta, apps uz 12men. free. 

Link to comment
Share on other sites

Tā pa EURo, un EURo un kopā sanāk 20 EUR mēnesī = 12x20 gadā=240€- tas ir sarunu un datu neatkarības pie LMT.

Pashēmojot citus tarifus, tsk visādas Okartes, Tele2 ZZ priekš un pēcmaksas un Bites, var tikt cauri ar ~4€ mēnesī x12 mēneši + 20€ tajā vienīgajā mēnesī, kad esi devies ārpus valsts komandējumā/ceļojumā un nomaksā papildus tālsarunas roumingā un datus Eiropā = kopā 68€ gadā! Ir drusku starpība pret 240€ ērto bezlimita tarifu Drusku ar galvu nāksies padomāt un pakruķīties, bet tas nenozīmē ieslīgt paranojā skaitīt minūtes un tīklu virzienus. Katrs gan pats rēķina, ērtības un cenas savienojamību!

Link to comment
Share on other sites

 

 

3) .. tagad izbraucot no LV viesabonēšana nebūs jāatslēdz :D

zvanu saņemšana visā Eiropā visos tīklos būs par brīvu

Link to comment
Share on other sites

Tūlīt tevi vvv apēdīs, viņam pret VIL ir mīla  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Mani viss pie LMT pagaidām ir apmierinājis un neko mainīt negribu, Ja LMT nenāks pie prāta, būs jātirgojas. par veco cenu.

Link to comment
Share on other sites

jema, obižaješ naprasno...

Kur tu saskatīji manu mīlu pret VIL? Ja būtu pieminējis manu mīlu pret ieleju, tad to tu vēl kaut kā varētu pamatot... :sarkasms:

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Man bija 21 gadi iekš LMT, bet 22 nebūs, dēļ principa, nu nevar tā pret vecajiem klientiem izturēties! LMT visu laiku bija dārgākai operators, es vienmēr esmu sapratis un atbalstījis, bet nu cenu paaugstinājums, cena ar PVN, no 9.94 uz 14.16 plus minimālais internets 1 eur, vienāds ar 15.16 eur, blads tas ir tikai 52% uzcenojums!

vvv - aizej nošaujies !

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja LMT nenāks pie prāta, būs jātirgojas. par veco cenu.

 

Domā, ka tā vienkārši pateiks, ka: "Cienījamie klienti, mēs atvainojos par izmaiņām, mēs tās neieviesīsim..". Nedomāju viss, parasti visi kļūst runātīgi, tad kad tu migrē prom.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tūlīt tevi vvv apēdīs, viņam pret VIL ir mīla 

 

Kur tu saskatīji manu mīlu pret VIL? Ja būtu pieminējis manu mīlu pret ieleju, tad to tu vēl kaut kā varētu pamatot...

 

Lai jums izdodas! :D

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Racer - suteners!

Link to comment
Share on other sites

 

 

  parasti visi kļūst runātīgi, tad kad tu migrē prom.

brīdī, kad iziet no bites mājas uzreiz zvans no elemte? :D nav jau par vēlu tad? neesmu nekad skraidījis pa viņu mājām...

Link to comment
Share on other sites

Nu joptvaj...

jema, tu tā izrunājies, it kā biedrs vvv būtu saorganizējis to LMT cenu celšanos. Sūti nošauties biedru VIL ar visu viņa Jurīti un viņu labo ziņu, ne mani. Vo atrada vainīgo - biedru vvv, uz ko tagad izdusmot savu sāpi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

it kā biedrs vvv būtu saorganizējis to LMT cenu celšanos
Sorry, tas nebija tā domāts pret tevi, bet blads tava LMT aizstāvība neiztur nekādu kritiku !
Link to comment
Share on other sites

Ta ko jūs tam LMT uzklupāt. Bija ļimonāds par 9,95 mēnesī. Tagad būs ļimonāds par 12,90 mēnesī. Kas jums? Dēļ tā trīnīša mēnesī galus nevarēsiet savilkt?

 

 

Man bija 21 gadi iekš LMT, bet 22 nebūs, dēļ principa, nu nevar tā pret vecajiem klientiem izturēties! LMT visu laiku bija dārgākai operators, es vienmēr esmu sapratis un atbalstījis, bet nu cenu paaugstinājums, cena ar PVN, no 9.94 uz 14.16 plus minimālais internets 1 eur, vienāds ar 15.16 eur, blads tas ir tikai 52% uzcenojums!
  Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

jema, tev ar humora izjūtu viss kārtībā?

Slinkums meklēt, kurā vietā forumā biedrs VIL rakstīja par tiem LMT darbiniekiem, kuriem nepietiks naudiņas maizītei..., bet kaut kā tā viņš toč uzrakstīja, to atceros... Tu biedra VIL teikto par nedaēdušajiem LMT darbiniekiem arī ņēmi par pilnu? Un visus šos gadus turējies pie LMT tāpēc, ka, redz, viņi nedaēd, bet tev toties izdevīgi mobīlie sakari... :)

Ņirdzīgo smailiju mana komentāra beigās nepamanīji?

Link to comment
Share on other sites

 

 

jema, tev ar humora izjūtu viss kārtībā?
Un kā Tu pats domā? 
Link to comment
Share on other sites

Labi, ko es te visu laiku par sevi runāju... Tagad parunāsim par jums. Kā jums patika mana pēdējā uzstāšanās?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ņirdzīgo smailiju mana komentāra beigās nepamanīji?
Nu man jau pat nestrādā, tavu smalko humoru garantēju, neviens neiebrauca, bet palika lojāli LMT, jo to vvv teica, un tavs vārds šeit jaunu kaut ko nozīmē! 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...