Jump to content

LMT darbības rādītāji


VIL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    34

  • rubb

    19

  • vvv

    20

  • jema

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

laikamtak, tevis iepostētajā info - 200 minūtes. Es runāju par sarunām, kuras iekļautas tarifa cenā.

Link to comment
Share on other sites

Tu izlasi, pirms raksti!

Link to comment
Share on other sites

nevertell - pēdējā laikā baigi bieži dzert esi sācis!

Link to comment
Share on other sites

būs pieejamas tarifu plāna BRĪVĪBA AR ĪPAŠIEM NOSACĪJUMIEM iespējas. Tarifu plāna mēneša maksa 5.90 €, tajā iekļautas 200 sarunu minūtes Latvijā

Jema, ko es ne tā izlasīju? Īsāk, pagaidām par šo tēmu nav vērts cepties, nekas nav zināms, LMT mājas lapā te viens, te kas cits. Mans LMT viss izskatās smuki. Ja kas, man nekāda draudu vēstule no LMT vēl nav atnākusi.

Kaut gan nē, apskatījos ir info par brīvība par 12.99 un papildus teksts kā laikamtak. Nja... Principā tās 200 minūtes man arī pietiek. Mok beigās maksāšu mazāk :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

papildus teksts
jaunajā vēstulē ar labojumu un pateicību par sapratni ir pazudis.  Nu ko, LMT, tad nu mēģiniet saprast arī mani!
Link to comment
Share on other sites

Kā ir šobrīd jaunam LMT klientam? Joprojām tiek uzkrāts kaut kāds garantijas depozīts? 

Pirmsākumos LMT to uzkrāja (redzu mātes telefona rēķinā, ka tāda summa joprojām eksistē)

 

Vai kāds ir mēģinājis šo garantijas depozītu pieprasīt atpakaļ, ja tiek mainīts operators?

 

p.s. Aizrakstīju šo jautājumu arī LMT - ja atbildēs, tad padalīšos ar info.

Labots - Damn
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vakar tik tālu sagruzija mani, ka bez domāšanas pargāju uz MINI.  :diablo:  Nu i sen bija laiks! Visādi rēķināju, bet viss, ko es daru patreiz, man vidēji tāpat sānāks lētāk par 12,90.

 

Te izskanēja viedoklis, ka tiem, kam kaut kas no veciem laikiem, nemainīšoties... Nekā nebija! Mainīsies! :telephone:

Protams, pagaidām iekš mans.lmt var vēl samainīt uz "parasto brīvību" u.tml, bet vismaz man skaidri un gaiši atsūtītajā epastā teikts, ka turpmāk būs jaunas iespējas un jauni tarifi maniem esošajiem "brīvības" pieslēgumiem. Tas kaidri un gaiši liecina par to, ka vecie trarifu plāni tiks likvidēti. Tāpat kā tas bija ar "piezvani man" piemēram. Vienkārši nav vairs un viss.

 

***

Man tehniski jautājums radās tagad no citas tēmas. Lai saņemtu MMSu, vajag internetu. Vai ne? Tātad, uz MINI interneta bez papildus maksas nav. Tad, kas sanāk? Ja kāds man atsūta MMS, tā man aiziet trafiks, par kuru jāmaksā papildus? Vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Lai saņemtu MMS, cik es saprotu, interneta pieslēgumam jābūt. Tik kā tur rēķina? Vai pierēķina patērētos datus? Vai arī MMS sūtītājs ir apmaksājis tos datus MMS sūtot, tā ka no tevis par datiem samaksu neņem? Arī mani šis interesē. Zinātāji, izstāstiet.

Link to comment
Share on other sites

Man arī radās tas pats jautājums :)

 

MMS pa visu šo laiku esmu saņēmis tikai tad, ka LMT iespamo apsveikumu uz kaut kādiem svētkiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja kāds man atsūta MMS, tā man aiziet trafiks, par kuru jāmaksā papildus?

 

Nebūs kā kādreiz, kad atnāca SMS ar paziņojumu, ka ir pienācis MMS un lai to apskatītu jaiet mans.lmt.lv?

 

 

 

emm ... kas ir mms? Whatsapp laikos?
 

 

Darbojas ja ir nets, te ir runa, ka nav mobilo datu un nav pieejams WI-FI (dzīvo dziļos laukos  :hunter: )

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr jau paliek iespēja tirgoties ar operātoru. Vismaz, ja man ko taisās mainīt, tad vai nu eju prom, vai lai viss paliek pa vecam. Zinu cilvēkus, kuri tā saglabājuši pavisam vecus tarifu plānus. Tas arī būtu loģiski, paturēt stabilus klientus, kuriemm nafig nevajag brzmaksas ārzemju sarunas.

Link to comment
Share on other sites

Sen neviens nav sūtījis mms, bet sen sen atpakaļ, kad telefonā nebija datu pārraide, atnāca sms, ka mms var apskatīties kaut kādā lmt lapā :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Darbojas ja ir nets

Ja nebūs nets, tad arī MMS neatnāks :)

Link to comment
Share on other sites

MMS neatnāks

 

MMS vai tad iet caur WI-FI? Man liekas, ka nē. 

 

Aha, mēģinot nosūtīt MMS ar ieslēgtu Wi-FI (izslēgti mobilie dati), tas neizdodas, līdz ko ieslēdz mobilos datus, tā MMS aiziet.

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

Vakar sūtīju īsxiņu uzliekot uzreiz 2 adresātus. Nez kāpēc aizgāja kā MMS.

Link to comment
Share on other sites

MMS nāk pa mobīlajiem datiem. Apgalvojums taču bija:

 

 

nav mobilo datu un nav pieejams WI-FI (dzīvo dziļos laukos :hunter: )

Tātad MMS neatnāks jebkurā gadījumā.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds ir mēģinājis šo garantijas depozītu pieprasīt atpakaļ, ja tiek mainīts operators? p.s. Aizrakstīju šo jautājumu arī LMT - ja atbildēs, tad padalīšos ar info.

 

Garantijas depozītu var izmantot rēķina segšanai.

Avansa atlikumu pēc pēdējā rēķina apmaksas, ja tāds ir, var uzprasīt atmaksāt.

 

 

Man tehniski jautājums radās tagad no citas tēmas. Lai saņemtu MMSu, vajag internetu. Vai ne? Tātad, uz MINI interneta bez papildus maksas nav. Tad, kas sanāk? Ja kāds man atsūta MMS, tā man aiziet trafiks, par kuru jāmaksā papildus? Vai kā?

 

LMT pēcpmaksas pieslēgumiem visu laiku ir internets. Ja neko klāt nepiepērk, tas nebūs pārāk ātrs, bet MMS sūtīšanai un saņemšanai pietiekams.

LMT pēcapmaksas pieslēgumiem megabaitu tarifikācija sen ir beigusies, Tiek aprēķināta maksa par abonētajām internets telefonā pakām. Ja neviena paka nav abonēta, tad nevienas abonēšanas maksas nebūs neatkarīgi no pārraidīto datu daudzuma.

 

 

Vakar sūtīju īsxiņu uzliekot uzreiz 2 adresātus. Nez kāpēc aizgāja kā MMS.

telefona fīča

 

 

man MMSus sūtu pāris iPhone lietotāju - 5s un 6, tad eju mērkaķoties uz to mans.lmt.lv, kur pagājušā gadu tūkstoša weblapa un vēl nedafunkcionēšana ar to captcha

Paņem telefonu ar krāsaino ekrānu un varēsi izlasīt ziņu ātrāk.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

VIL, tagad pastāsti kas tas par sviestu darās ar Brīvību. Lietoju Brīvību kopš šā tarifu plāna parādīšanās, ne reizi neesmu zvanījis uz ārzemēm, NEVĒLOS pārmaksāt par to, ko nekad nelietošu!

Link to comment
Share on other sites

VIL - nebauda tas, ka cilvēki ies prom? Es esmu 20 gadi LMT klients, bet šādu cūcību ir grūti sagremot, domāju ka iešu prom!

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

jema, tam kantorim po - dzīvos uz korporatīvajiem klientiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

O, biedrs VIL tieši laikā.

Lūgums izskaidrot. Ja es palikšu pie tās Brīvības par 12,90 mēnesī. Tur nebūs tie bezmaksas 50 MB, kā bija līdz šim. Ja? Pēc tava teiktā var saprast, ka internets kā tāds būs, lēns, bet neierobežots (MMS pietiks, e-pastiem pietiks), līdzīgi, kā tagad, kad iztērē tos 50 MB, paliek lēnais internets. Tā būs? Vai, ja gribēsi internetu, vienalga kādu, kaut lēno, vajadzēs papildus maksāt, teiksim, 1 eiro mēnesī?

Link to comment
Share on other sites

 

 

jema, tam kantorim po - dzīvos uz korporatīvajiem klientiem.
Nu kādu brīdi jau tā var darīties, bet līdz laikam. K-Rauta arī mazajiem spļāva virsu, lielos padavai, tagad var paskatīties cik smuki lieli un tukši veikali! 
Link to comment
Share on other sites

 Ta ko jūs tam LMT uzklupāt. Bija ļimonāds par 9,95 mēnesī. Tagad būs ļimonāds par 12,90 mēnesī. Kas jums? Dēļ tā trīnīša mēnesī galus nevarēsiet savilkt? A LMT darbiniekiem varbūt maizīti nav par ko nopirkt (biedrs VIL kaut kā tā šeit reiz izteicās), iedomājies, milzīgs daudzums visādu santīmpisēju tik izprasa atlaides... par pilnvērtīgu pakalpojumu maksā nevis 9,95 mēnesī, bet kaut kādus 5,99 mēnesī... Kurš to var izturēt? Cik ilgi? Nav brīnums, ka jāpieliek cena... Nu un es arī, sākumā, likās apvainojoši, kā biedri saka, cūcība... bet tad lēnītēm visu apdomāju, domās redzēju visus tos nedaēdušos LMT darbiniekus, kuriem neatliek naudiņas maizītei... Nolēmu, palikšu pie LMT... Es palikšu, vēl citi paliks, skat, trīnītis pie trīnīša un LMT darbiniekiem maizītei sanāk... :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Latvieša ļoģika - lai mūs drāž, mēs paliksim tikai stiprāki! Un mūs visus ņem cauri, kam tikai nav slinkums  :)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Runa jau par to, ka piedāvā, faktiski uzspiež, pakalpojumu, kuru man nevajag!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neviens neko neuzspiež, operatoru var nomainīt, iztērējot 10 minūtes laika klientu apkalpošanas centrā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lūgums izskaidrot. Ja es palikšu pie tās Brīvības par 12,90 mēnesī. Tur nebūs tie bezmaksas 50 MB, kā bija līdz šim. Ja? Pēc tava teiktā var saprast, ka internets kā tāds būs, lēns, bet neierobežots (MMS pietiks, e-pastiem pietiks), līdzīgi, kā tagad, kad iztērē tos 50 MB, paliek lēnais internets. Tā būs? Vai, ja gribēsi internetu, vienalga kādu, kaut lēno, vajadzēs papildus maksāt, teiksim, 1 eiro mēnesī?

 

50 "bezmaksas" ātro megabaitu nebūs. Lēno megabaitu daudzums neierobežots tāpat kā līdz šim.

Par lēno internetu jāmaksā nebūs.


 

 

un lietojot citu operatoru ir tā jāmērkaķojas?

varētu padomāt, ka kāds piespieda lietot "citu operatoru". Nāc uz LMT un dzīvosi Leiputrijā par saprātīgu cenu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Leiputrijā

Leijputrija par saprātīgu cenu? Tiešām? Ja kas Bitei pa 9.5EUR ir neierobežoti zvani un sarunas un vēl 2GB internets. Tele 2 ir bezlimita zvani pa 5.99 un 100MB baltijā.

Link to comment
Share on other sites

tele2 reāli bezlimita zvani ir tikai zelts 6 pakā. visām mazākajām tikai uz 4 operatoriem.

Link to comment
Share on other sites

Tie populārākie operatori ir ok. Ja vēl Bombu paņem, tad pavisam labi - bez sāpēm SMS, zvani un 3GB.

 

 

 

 

post-87-0-08955200-1478099104_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

tele2 reāli bezlimita zvani ir tikai zelts 6 pakā. visām mazākajām tikai uz 4 operatoriem.

Ja šim vēl būtu nelimitēts datu apjoms telefonā būtu ideāls...

 

Ja kas:

 

Līdz 31.12.2016. bez limita internets aplikācijām Baltijā.

 

Tā ka gan jau T2 arī kaut ko izdomās - ja jau viens pacēla cenu, tad šie tak nestāvēs malā...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Arī saņēmu epastu.. Teju 3 eiro klāt pie rēķina, lai gan nekad nav nācies izmantot sarunas uz ārzemēm, un viņiem tas neitneresē.. ;/

Es atkal esmu nenormāli priecīgs, šādu pieslēgumu gaidīju jau gadiem. Sanāks iekonomēt ap 20 eur mēnesī :D 

Link to comment
Share on other sites

Katram jau savs un ja kādam ārzemes svarīgas, tad lai tik maksā to trīnīti klā. Kapēc man to darīt, ja ārzemju sarunas nav aktuālas. Vienīgi muterīte uz Kanādu zvana savām jaunības dienu draudzenēm, bet tur jau LMT bezmaksu nesola un tad labāk Lattelekomam maksāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vakar atnāca kā visiem bla bla bla..

 

 

Tāpat vēlamies informēt, ka 01.12.2016. esošajos balss tarifu plānos stāsies spēkā izmaiņas. Jūsu pieslēguma numuram: 

 
 2xxxxxxx būs pieejamas tarifu plāna BRĪVĪBA jaunās iespējas un nosacījumi. 
 2xxxxxxx būs pieejamas tarifu plāna BRĪVĪBA AR ĪPAŠIEM NOSACĪJUMIEM iespējas. Tarifu plāna mēneša maksa 5.90 €, 

 

pilnīgi sāku apsvērt ko darīt.

 

Abet tagad skatos jauna vēstulīte :D

 

 

KORIĢĒTS! Informācija par izmaiņām pakalpojumos

 

Iepriekšējā vēstulē nosūtīta neprecīza informācija par Jūsu tarifu plānu piedāvājumu. Nosūtām koriģētu informāciju un pateicamies par sapratni!
 
 2xxxxxxxx būs pieejamas tarifu plāna BRĪVĪBA jaunās iespējas un nosacījumi. 
 2xxxxxxxx būs pieejamas tarifu plāna BRĪVĪBA jaunās iespējas un nosacījumi

 

WTF, vienkārši ideāli, pat domāt nevajag.... lai iet ratā, nekad nebiju ļauni domājis bet tagad gribētos lai šis pasākums daudz klientu šiem noplaukst

Labots - Zh
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Izrādās, ka LMT klienti nav nemaz tik lojāli, kā viņi sevi agrāk pozicionēja.

Tagad pašiem nākas dzert no akas, kur paši ieprieš iespļāva.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Beidz, biedrs VIL joprojām lojāls. :sarkasms:


Es tā iedomājos. 12,90 mēnesī maksā, un vari zvanīt bez ierobežojumiem Latvijā, vari zvanīt bez ierobežojumiem no Latvijas uz Eiropu, vari zvanīt bez ierobežojumiem no Eiropas uz Latviju, no Eiropas uz Eiropu... Klau, jums nešķiet, ka šis velk uz to, ka tūlīt uz LMT var pārslēgties liels daudzums Eiropas abonentu. Nezināšu, cik par kaut ko līdzvērtīgu, ko tagad piedāvās LMT, naudiņas prasa, piemēram, Vācijas mobīlo sakaru operatori, pieļauju, ka tie 12,90 varētu būt salda cena pārtikušai Eiropas daļai... Lūk, tādi Latvijas klienti tam LMT vairs nebūs vajadzīgi, lai tik ieskrienas tā lieta, un LMT būs vairāki simti miljonu klientu... :sarkasms: Un nekādi vietējie santīmdrāzēji, kas to vien zina, kā izdīkt atlaides un, kā kas, tā aizskriet uz Biti vai Telidivi...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...