Jump to content

Kaut kas ar Viasat.


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

manupraat vienkaarshi

Triatel Cena + PVN + ViaSat Uzcenojums :)

 

Bet tajā cenā jau ir iekšā gan Triatel gan Viasat abonēšana ....

Tā vismaz es savā glupā prātā saprotu no tās reklāmas ...

Link to comment
Share on other sites

īsti nesaprotu, kādu pievienoto vērtību Viasats var iedot Triatel pakalpojumam? :blink:

Taa Kunga (Viasat) celji ir neizdibinaami ! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

noklausijos to LR1 pārraidi,un škiet,kad viasats ir līderis sūdzību skaita ziņā.patika tā tālbraucēja atbilde par nelegālo skatīšanos,labāk būtu teicis,kad skatās krievijas ntvplus paketi ar visiem oriģinālajiem kanāliem :on_the_quiet2:

tas,ka izzi piedāvā diezgan normālus kanālus/cenu ir taisnība,bet tas atmaksājas tikai ja dzīvo Rīgas guļamrajonos,pārējā Latvijā ir kā ir,nekāda dižā kanālu izvēle nav,te nu baltkoms ieliek kloķi.

p.s.jebkurā gadījumā uzskatu kad Rīgā viena no labākajām KTV ir un paliek Livas KTV,esmu testējis,tiesa,pārsvars tur likts uz krievvalodīgajām programmām.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Krievu laikā veikalos pie kādas ejošas preces piesaiņoja kaut kādu štruntu kuru neviens nepirka :pioneer: , šajā gadijumā vismaz pēc manām domām abi ir štrunti :crazy: , internets pie manis strādāja pat ļoti slikti un no viasata ar grūtībām pēc līguma beigām tiku vaļā :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Es, naivais, no tās reklāmas biju sapratis, ka Viasats piedāvā satelītinternetu :blush:

Ar viņu iespējām, tas it kā būtu pat loģiski.

Link to comment
Share on other sites

MārcisB:

Viņiem laikam palika žēl savas "neizsmeļamās" jaudas. :D Uz sīriusa ir brīvi tikai 7%. :)

Link to comment
Share on other sites

Tādas digitalizācijas akcijas vasarā, un tagad nebija neviena, kas uz LR studiju var aiziet parunāt tad par to "digitalizāciju"... :D

A par to viņu internetu nemaz nesākšu runāt... :D

Link to comment
Share on other sites

Tautieši, pastāstiet man tomēr par Viasata gļukiem. Es te mierīgi dzīvoju savā Beļģijā, sākumā viasatu skatījos ar stock šķīvi bez bēdu. Tad, ja nemaldos, 2008. gada sākumā šamie kautko tur apgrieza tā, ka vakaros ar 80 cm stock šķīvi sāka raustīties. Nu lab, ko darīt, aizgāju pie tirgoņa un pa 25 eur iepirku 110 cm šķīvi, rūpīgi saregulēju un viss gāja. Savukārt tagad septembrī regulāri no plkst. 20 - 22 atkal raustās - esmu pāris reizes pārregulējis, labāk uzlikt vairs nevar - vienalga raustās. Signāls pa dienu 61 %, vakarā paliek 59 vai 58 %. Agrāk ar tiem pašiem 59 % normāli viss gāja :x Nav man žēl viņiem atmest tos 15 lvl, lai grauž savu kaulu :), bet nu lai rāda normāli. Varēja no rītiem raustīties tas sū.., nevis tad, kad gribu paskatīties. Piedevām kautkāds tur TV6 iet normāli, bet gļuko LTV1, LTV2, viņu pašu tv3 un lnt - vārdsakot tas, kur ir ko skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Beļģijā ar 110cm (ja 5E ir fokusā) būtu jārāda okei. Iespējams, laika apstākļu ietekmē antena izregulējusies vai kas tml.?

 

Pēc maniem datiem, Beļģijā/Holandē/Anglijā transponderim, uz kura sēž TV6 Latvia, ir spēcīgāks signāls, nekā LTV1 etc. transp.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

tieši tā, man 5E ir fokusā un 110 šķīvis, visu gadu rādīja ļoti labi, bet ar septembri konstanti vienā un tai pat laikā vakarā raustās. Izregulējies nekas nav - t.i. varbūt bija, bet esmu ieregulējis labāko iespējamo. Arī paziņām Beļģijā tas pats. Tā ka kautko viņi tur muhļī atkal. Nevar būt tā, ka vakarā tas signāls kautkur novirzās, vai satelīts vakarā kautkā ne tā iegriežas :D Mani diletantiskie pieņēmumi.

Labots - DreamMuca
ieprieksheejais posts pilnaa apjomaa NAV jaacitee
Link to comment
Share on other sites

Nevar būt tā, ka vakarā tas signāls kautkur novirzās, vai satelīts vakarā kautkā ne tā iegriežas

Vispār jau, tā arī notiek! :D Satelīts uz vietas nestāv. Viņu ierobežo tāda kā virtuāla kaste, kur satelīts drīkst brīvi kustēties (neatceros kāds bija diametrs, laikam kāds kilometrs, varbūt vairāk). Vietās, kur signāls ir vārgāks, šī satelīta "kustēšanās" ļoti spēcīgi iespaido uztveršanu. Perfekts piemērs ir Astra 2D. Beļģijā ar to jums problēmām nevajadzētu būt, bet citās valstīs bieži vien ir tā, ka pat ar lieliem šķīvjiem kanāli uztverami tikai līdz vakaram, un tad tie sāk lēnām brukt nost, līdz pazūd pavisam. Un tad tie no rīta atkal parādās, un tā konstanti (pat ar dažu minūšu precizitāti).

Link to comment
Share on other sites

hmm, nu bet iepriekš tas satelīts taču arī kustējās, kāpēc tieši tagad tas ir sācis kustēties tik ļoti, ka normāli nevar paskatīties? :D Nevar būt, ka viasats būtu pārgrozījis siriusu :D Acīmredzot maitas piegriezuši atkal jaudu.

Labots - DreamMuca
ieprieksheejais posts pilnaa apjomaa NAV jaacitee
Link to comment
Share on other sites

Tā lieta saucas saules interference kaud saule ir vienā azimutā ar satelītu, citiem vārdiem sakot saule aizēno to satelītu uz kādu brīdi un no tā ar rodas traucējumi.Tāda figņa parasti notiek rudenī un pavasarī

Labots - sashock
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Saule te domāta orbītā, ne uz zemes, kad jau tumšs... :)

 

Bet iespējams, ka tiktiešām jaudas tiek mazinātas, lai gan, no citām valstīm bļaušana pagaidām dzirdēta nav (grisha, piemēram, viņš UK atrodās un ar 90nieci skatās Viasatu).

 

@MartiniB: Nav info...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

@sashock

desmitos vakaraa ja .....

A tu domā debesīs saulīti kāds izslēdz? Aizēno ne jau šķīvi bet satelītu kosmosā. Tāpēc jau ar tas signāls sāk raustīties vienā un tai pašā laikā, jo tas ir vienkārši dabas parādība. Un tas notiekas tikai ar tiem stariem kas nav domāti mums, bet mums vienkārši ir izdevies viņus notvert.

Link to comment
Share on other sites

A tu domā debesīs saulīti kāds izslēdz? Aizēno ne jau šķīvi bet satelītu kosmosā. Tāpēc jau ar tas signāls sāk raustīties vienā un tai pašā laikā, jo tas ir vienkārši dabas parādība. Un tas notiekas tikai ar tiem stariem kas nav domāti mums, bet mums vienkārši ir izdevies viņus notvert.

es gar zemi, kaarteejais apliecinaajums jo kustiigaax avatars jo tupaax cirvis :)

Link to comment
Share on other sites

To MartiniBZini, austrumu gudrais, kad cilvēkam trūkst argumentu viņš sāk likt čupu savam oponentam, ja tu nevari normāli diskutēt neiazskarot citus tad labāk turi muti. Un ja tev ir tumša bilde un tu nesaproti kas ir Ziemeļu stars,Dienvidu stars, Krievijas stars u.t.t tad tā ir tikai tava problēma.Tad tev tik izglītoties

Link to comment
Share on other sites

@sashock

tu pac saaki cirku, "Aizēno ne jau šķīvi bet satelītu kosmosā", takaa saule atrastos tuvaak par pavadoni ...

 

ja nelasiitu pa diognaali pamaniitu ka cilveeks te pukojaas par ierastajiem 10 sekunzhu stopkadriem, kuriem ir pavisam cits ceelonis

 

saules interference ir pavisam kas cits:

kad shkiivis-pavadonis-saule nostaajas vienaa liinijaa tad saules izstarotie radioviljnji paarbljauj sateliita raidiitos

taa paraadiiba ilgst no paaris liidz 10 minuuteem(nevis 10sek) un nekaadi 22vos kad saule sen kaa norieteejusi

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

@andreits

taa nu vinji raida..., visiem pacientiem

http://www.boot.lv/f...1entry1243611

 

kad signaals par iisu tad citi simptomi: nevis 10sek stopkadrs, bet saak kluchoties atteels

 

 

kas ir 10 sek. stopkadri es nezinu, neesmu nekad pieredzējis. Man attēls klucojas. Šovakar gan tas bija ļoti maz izteikti, kautgan debesis bija diezgan apmākušās. Savukārt vakar un aizvakar tās bija pilnīgi skaidras un klucojās tā ka nevarēja skatīties

Link to comment
Share on other sites

nu pirms vairākiem mēnešiem līdzīgi bija ar vienu amosa sputņika frekvenci,pa dienu signāls ap 80%,bet kā nāk 19.00 tā signāls 15% un tā līdz 7.00,pēc tam atkal līdz vakaram viss ok.bet tur bija saistīts ar jaudas samazināšanu(viņiem tur krīze vai kas tamlīdzīgs bija,vismaz tā paši ukraiņi uzskatīja)

p.s.viasats ir lietojams tikai ja tu dzīvo tālu no civilizācijas labumiem un gribi skatīties,piemēram panorāmu vai ugunsgrēku,ja tev vajag visus ltv kanālus,a citādi viņš ir kā dadzis pēcpusē,turklāt tu to dadzi tik vienkārši nevari izdabūt ārā,kā iedomājies :spiteful:

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Vai ir kas labāks par Viasat? Kaut kas taču jāskatās...Padalieties pieredzē, lūdzu!!!!

Manuprāt labākais ir NTV+ Ukraina jo tajā ir visi NTV+ kanāli, + vēl rauj vaļā visus Ukraiņu kanālus kas atrodas uz 36E pa to pašu naudiņu.

 

nu pirms vairākiem mēnešiem līdzīgi bija ar vienu amosa sputņika frekvenci,pa dienu signāls ap 80%,bet kā nāk 19.00 tā signāls 15% un tā līdz 7.00,pēc tam atkal līdz vakaram viss ok.bet tur bija saistīts ar jaudas samazināšanu(viņiem tur krīze vai kas tamlīdzīgs bija,vismaz tā paši ukraiņi uzskatīja)

p.s.viasats ir lietojams tikai ja tu dzīvo tālu no civilizācijas labumiem un gribi skatīties,piemēram panorāmu vai ugunsgrēku,ja tev vajag visus ltv kanālus,a citādi viņš ir kā dadzis pēcpusē,turklāt tu to dadzi tik vienkārši nevari izdabūt ārā,kā iedomājies :spiteful:

Pilnīgi piekrītu ka Latvijas kanāliem, tiem pietiek pieslēgt Decimetru antēnu un skaties tos absolūti bez maksas, a bez 3+ un TV6 var tīri labi iztikt, nerunājot jau par TV1000 labumiem, man par VIasat pat 3Ls šārē žēl atdot kur nu vēl lai slēgtu ar viņiem līgumus, "šajā dīķi bebru nav" :sarkasms:

P.S

Par tiem signāliem un to pazušanu man tā ir ar 90°E tieši plkst. 13 25 signāls sāk krist līdz 19-23% un ta sit klučos kaut līdz tam ir normāls 74% a uz Jamal region vispār 90%pāri signāls un tas prieks ilgst kādas 15min pēc tam atkal viss bumbās.Ar Amosu gan nekad nav bijušas problēmas vienmēr signāls no 54-76% pat vakar tai lietū gāja kā lielais pareizi signāls nokrita līdz 38%

Link to comment
Share on other sites

MAN laukos rada tv 6 ar parasto antenu,dobele ir ZNT vini paraida tv 6 un euronews.nu kanals naw stabils,bet tik cik es skatos man pietiek. :)

Link to comment
Share on other sites

tā kā esmu ārzemēs, man no viasata interesē tikai 4 LV "oficiālās" programmas plus vēl varbūt sport baltic, pārējais no tiem kanāliem ir tufta smile3.gif Ja dzīvotu LV, protams, ka man tas viasats nebūtu vajadzīgs. Un austrumos - visādos NTV utt. arī nekā jēdzīga nesaskatu, tur tak viss ir krieviski. Ja ir krieviski = tur dzen propogandu. Es skatos daudzskaitlīgos vācu FTA kanālus, tur ir viss - filmas, ziņas, zinātne, piedevām normālā kvalitātē un dolby digital skaņu. Mācieties valodas, nebūs nekas jālauž laugh.gif

Labots - andreits
Link to comment
Share on other sites

pag,pag,par kādu propogandu mēs runājam?ok,tādi kanāli kā pervij,rossia,zvezda un tamlīdzīgi kanāli tiešām izplata kremlim labvēlīgu info,bet ir arī pa pilnam kanāli,kas neorientējas uz politiku,bet izklaidi,kuri ir diezgan ok(TNT,STS utt)nemaz nerunājot par tādiem kā visiem discovery,sporta utt.tak ntv paketē tu vari izvēlēties jebkuram no rietumu kanāliem(jetix,MGM,eurosport)skaņu vai nu RUS vai ENG,kā tev labāk patīk.kā jau es esmu teicis,mēs bijām un būsim krievijas nomalē,kur vienmēr dominēs krievu valoda,tātad arī skatītāji krievu valodu zinās labāk nekā citas valodas,tas var patikt vai nepatikt,bet tāda ir realitāte.

turklāt liela daļa tāpat skatās austrumu kaimiņa valstu paketi,tikai nez kāpēc neviens par to skaļi nerunā,jo mums takš ir viasats ar kruto piedāvājumu,ieejot jebkurā elektronikas veikalā,kur tirgo sat vai sadzīves tehniku zin kas ir ntvplus un kur to dabūt :grin:

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Tas tiesa uz ASTRA 19E Ir daudzka redzama bez nekadas atlaušanas!Vienigais ja sakarojas ''smagā eirotika'' tad gan katkas atlausts noder pemeram HUSTLER TV va privat ....A ta vis jau ir taa pat redzams!

Link to comment
Share on other sites

nu krievam saprašana par izklaidi ir kā jau krievam :) Rāda kautkādus oķečestveniijus seriālus par to, kā miļicioners dzenas pakaļ bandītam ar grand cherokee. Vai uzliek kautkādu idiotisku nesaprotamu humora šovu. Nu i nafig :) Man tomēr tā eiropas domāšana tuvāka. Žēl, ka franči nelaiž savus kanālus FTA - LCI, MGM un vēl ir pāris sakarīgi. P.S. Par Krievijas nomali negribētos piekrist, Krievija beidzas pie Abrenes, šite ir Eiropa ar zilajām zvaigznītēm :)

Link to comment
Share on other sites

andreits - ar ko Discovery kanāls ar ENG no Eutelsat 36.6 atšķiras no Discovery uz Astras 19.2 vai 28.8?

Link to comment
Share on other sites

nu krievam saprašana par izklaidi ir kā jau krievam :) Rāda kautkādus oķečestveniijus seriālus par to, kā miļicioners dzenas pakaļ bandītam ar grand cherokee. Vai uzliek kautkādu idiotisku nesaprotamu humora šovu. Nu i nafig :) Man tomēr tā eiropas domāšana tuvāka. Žēl, ka franči nelaiž savus kanālus FTA - LCI, MGM un vēl ir pāris sakarīgi. P.S. Par Krievijas nomali negribētos piekrist, Krievija beidzas pie Abrenes, šite ir Eiropa ar zilajām zvaigznītēm :)

Pēc pāris gadiem meš redzēsim kas te īsteni būs tāpēc nebūs tik lepni, neaizmirsīsim krievu valodu, kas zin maybe vēl noderēs

 

Tas tiesa uz ASTRA 19E Ir daudzka redzama bez nekadas atlaušanas!Vienigais ja sakarojas ''smagā eirotika'' tad gan katkas atlausts noder pemeram HUSTLER TV va privat ....A ta vis jau ir taa pat redzams!

Drīz ar Hustler prieki beigsies ir paklīdušas runas ga gatavojas pārkodēšanai paliks tikai šāre

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

shadyplus

da man liekas , ka Nickelodeon seriāliem ar to tulkojumu kaut-kas nav kārtībā !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vai man vienam Viasat kodētie radiokanāli klusē? Club/Dance , Disco , Super 80`s , Star FM (nejaukt ar Strat FM LV)

Link to comment
Share on other sites

Vai tad viņi kādreiz mūsu reģionam ir gājuši? Gan jau, ka Baltiešiem aizgrieza, NAV BRĪV' klausīties mūsu radiostacijas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...