Jump to content

Kaut kas ar Viasat.


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

Kāds Nick tagad tiek piedāvāts Viasatam Latvijā? Ar dāņu celiņu (dala ar VH1), vai ar zviedru celiņu (dala ar Comedy Central)?

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

ēm vai man vienīgajam tas viasats ik pa laikam sak raustīties? gandrīz katru dienu vismaz dažas reizes viņs sāk raustīties pāris sekundes

Link to comment
Share on other sites

Tas visiem ir... Martini rakstīja iemeslus jau iepriekš. Vienu brīdi jau bija tik traki, ka Viasats LV kanālus FTA palaida. Tagad gan visi ciet...

Serviss pa pirmo... ;):D

Link to comment
Share on other sites

Kāds Nick tagad tiek piedāvāts Viasatam Latvijā? Ar dāņu celiņu (dala ar VH1), vai ar zviedru celiņu (dala ar Comedy Central)?

 

Šitas iet , kas bija Nickelodeon/MTVEU .

Link to comment
Share on other sites

Pārskanēju kanālus (DM500S) nomainīti nosaukumi - Nick DK/VH1 un Nick SE/Comedy C

Rāda pirmo. Skaņu celiņam vispār nav uzrādīts nekas, ne valoda ne kāda cita info. Vienkārši tukšums.

Link to comment
Share on other sites

Jap... Tas ir Viasats... :D Viss normāli...

Diemžēl, tā tas ir... ne normāls EPG, ne provaidera nosaukums, tagad arī valodām audio nosaukumu nav. Kas tur īsti pie pults viņiem Zviedrijā sēž, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Sodien pie mums veikala bija Viasat parstavis un teica ka visa si tehniska jezga del ta ka cinoties vini ar piratiem.Isti nesapratu vai shares vai emu...?

Link to comment
Share on other sites

Sodien pie mums veikala bija Viasat parstavis un teica ka visa si tehniska jezga del ta ka cinoties vini ar piratiem.Isti nesapratu vai shares vai emu...?

es arii esmu dzirdeejis pusoficiaalu atrunu "piraati atsleegas zogot" - manc gar zemi :fool:

Link to comment
Share on other sites

Vai tikai man tā rādās jeb arī citiem - TV6 sācis rādīt filmas (varbūt ne visas) bet ar slīpām svītram gandrīz pa diagonāli, uz leju no kreisā augšējā stūra. Nu tipiski analogie traucējumi. Citiem kanāliem to neesmu novērojis.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

bļin jau sāk pieriebties,tikko atkal frīzoja, un pirms minūtēm 20 arī. šudīgi ka jau jaunais līgums parakstīts

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, tad neliekoties ne zinis, viņi var pagarināt līgumu uz vēl tikpat gadiem... :(

Kādam ir pieredze kā tikt vaļā no tiem viasata žīdiem?

 

Starpcitu, ko jūs domājiet par PACE modeļiem!? Salīdzinot ar veco samsung tūneri (kas diemžēl nederēja viasatam) PACE ir RETARDED + nevar mainīt kanālu izvietojumu, dzēst liekos utml.

Labots - Dial-up
Link to comment
Share on other sites

Kaut ko pa ausu galam esmu dzirdējis, ka vecajiem PEACE pēc firmwares atjaunošans bija iespēja izveidot savu favorītu kanālu. Bet par to ka sakārtot kanālus sev vēlamā secībā - to laikam nevar nevienam viasat dotajam uztverējam.

Nezinu gan par to HD uztvērēju.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Cik zinu, tad neliekoties ne zinis, viņi var pagarināt līgumu uz vēl tikpat gadiem... :(

Kādam ir pieredze kā tikt vaļā no tiem viasata žīdiem?

 

Starpcitu, ko jūs domājiet par PACE modeļiem!? Salīdzinot ar veco samsung tūneri (kas diemžēl nederēja viasatam) PACE ir RETARDED + nevar mainīt kanālu izvietojumu, dzēst liekos utml.

tev vienkārši pirms līguma beigām japaziņo ka nepagarināsi līgumu, un laicīgi to karti nosūti viņiem, paziņa vēl krietnu laiku maksāja par to viasatu, laigan karte jau kā sen nosūtīta bija

Link to comment
Share on other sites

tev vienkārši pirms līguma beigām japaziņo ka nepagarināsi līgumu, un laicīgi to karti nosūti viņiem, paziņa vēl krietnu laiku maksāja par to viasatu, laigan karte jau kā sen nosūtīta bija

Neies cauri, man termiņš nokavēts, vēl 2 gadus jāvergo. Nez vai tāda līguma pārslēgšana arī iekļauj 60Ls (morālo kompensāciju Viasat) soda naudu un tiesvedības izdevumus?!

Sadomājušies gan viņi, ka tā viņu čipkarte būtu kāda zelta aunāda :D

Link to comment
Share on other sites

aha,viasats cīnās ar pirātiem,krievijā pat nevar šos apkarot,bet mūsu via tulīt pārspēs pārējo pasauli :aggressive:

p.s.klau,kā jums ar tv3?man jau vairākas dienas,neteiksim kad visu laiku,bet ir brīži kad skaņai fonā kaut kāda šņākona.it kā vējš pūstu mikrafonā(nopietni),tas man baltkom kabelī,vakaros manējie skatās to ugunsgrēku un tagad mani gāna,kad es esmu sajājis tv3.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Man pēdējās dienas baigi bieži uzkarās viens no LTV un TV6... un LNT.. varbūt arī visi, nezinu, citus neesmu skatījies. Bet pēdējo 3 dienu laikā tiešām cik skatos, visu laiku uzkaras kāds no šiem.

Link to comment
Share on other sites

Pie visa ir vainigs viasats un neviens cits.Lai vienreiz beidz bast cilvekiem batonus ausi.Tada pati raustisanas bija ari pagajusaja gada beigas.Par to viasat operatore atdzina,esot nomainijusi bojato iekartu,kuru atsutija no zviedrijas.

Link to comment
Share on other sites

He hei, skandināviem jau 1.septembrī palaists jauns sporta kanāls - Viasat Hockey. :)

Protams, latviešiem tas netiks piedāvāts, jo mūsu mentalitātei golfs ir tuvāks.

Link to comment
Share on other sites

Vai citiem arī nerāda Nick Se/Comedy C ?

Man personīgi tas kanāls neinteresē, bet tā attieksme ...

Link to comment
Share on other sites

Kanāls ir labs, gan According to Jim, gan South Park rāda...

Taču, domāts Zviedrijas auditorijai, tā kā - noteikti nebūs :D

Link to comment
Share on other sites

Var jau uzmest e-mailus, ja jau dāņu Nick rāda, maybe Comedy Central arī var ieslēgt - viss tur angliski iet ar subiem... :) Kanāls tiktiešām ir ļoti labs, pats katru vakaru skatos. Viasatam no tāda segmenta nekā nav. + varēs dižoties gadu ar jaunu kanālu bez nekādām izmaksām.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jau pāris dienas ievēroju, ka uz Nike/VH1 ir EPG parādījies VH1 laikā, nevis vairs tas "Vantare bla bla bla" .

Link to comment
Share on other sites

Manējam bija kautkas līdzīgs, ik pa laikam. Risinājums vienmēr bija izraut elektrības vadu. Pēctam pēc ieslēgšanas viss gāja.

 

Paldies dievam tiku no tā kantora vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Šodien Latvijas Radio raidījumā bija jābūt Izzi vs. Viasat. Viasat pārstāvis diemžēl LR studijā neieradās... :D Nez kāpēc? Baidījās no jautājumiem? :D

Link to comment
Share on other sites

Viasat "savu" internetu piedāvā līdzīgi kā IZZI un Lattelecom caur Triatel tīklu. (Internets netiek padots caur satelītu).

http://viasat.lv/pakalpojumi-un-cenas/viasat-connect/

 

Runājot par to, ka viasat neieradās uz interviju LR kur klausītāji varētu uzdot nepatīkamus jautājumus - ir pilnīgi skaidrs, kas tas ir par kantori.

mms://ier-w.latvijasradio.lv/pppy?20090928A090600100000

Link to comment
Share on other sites

Tiešām nesapratu kāds sakars Triatel ar viasatu. ... Triatel mājas lapā neko tādu netradu.

edit:

Tad es nesapratu kurš kuru sponsorē tagad

Triatela tarifu plāns - 500MB pa 5 Ls

Tas ja ņem viasatu [pa 15.50) tad tos 5 Ls uzdāvina, ja jau tā abonēšana ir 15 ls ?

 

Tas pats ar 10 Gb traitel - mkasa ir 19 Ls

Viasatā tas ir 24 Ls.

 

Nekur gan Viasat lapās nav minēts par Triatel modēma īri ... apmēram 4 Ls mēnesī.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

 

Tas pats ar 10 Gb traitel - mkasa ir 19 Ls

Viasatā tas ir 24 Ls.

 

 

manupraat vienkaarshi

Triatel Cena + PVN + ViaSat Uzcenojums :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...