Jump to content

Kaut kas ar Viasat.


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

JuutpaudisMaigcilveeks

Zelta pakete.

Lielākā daļa kanālu parādās - No transition at the moment (4)

Kas par lietu?

Man vienīgajam tā?

Visu dienu.

Daži kanāli iet... konkrētāk TV5, Enter Film, Channel 5 Ukraine, Russia Today, Univermag, bet Disney channelam tikai skaņa.

Signāla stiprums 100%, kvalitāte 49%, bet tā tas ir bijis vienmēr.

Viss ir samaksāts, tiri piri.

Kas par lietu varētu būt?

Link to comment
Share on other sites

Viss strādā gan ar orģinālo karti, gan medus arī tek :-D . Skaties pats pie sevis.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Hm.. a ko skatīties?

Signāls tagad 100%/80%.

Restartēju, spaidīju, pārskenēju.. tolka nekāda.. no transaction at the moment (4) :/

Link to comment
Share on other sites

Zvani Viasata meitenēm, mēs nekādīgi palīdzēt diemžēl šeit nevarēsim... No Siriusa signāls nāk, medus + oficiālā karte arī iet... :)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Esmu tām meitenēm pāris x zvanījis..pats bez nerviem var palikt ar šām runājot. Viņas ir tupas kā vannas korķi.

Ja nekādu ideju nebūs, ap 22 piezvanīšu, kad nu vairs nebūs kur likties...

Man tas dreamboxis vai kā viņu tur.. nu tas ko viasats dod līdzi, pirms tam pāris dienas sāka gļukot, lēkaja kanāli, slēdzās ārā un kārās.. moš šamā vaina? Pāršūt softu pašrocīgi laikam jau viņam nevar... (?)

Link to comment
Share on other sites

No ētera var.

Atkarībā kurš tjuneris Tev ir - Thomson, PACE vai Samsung...

Katram sava procedūra.

Tikai pāršūšana novedīs pie visu settingu un favourite kanālu zuduma, cik zinu.

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir tā bijis ar oiciālo Viasat karti. Vienkārši tev ir jāuzzvana un viņi kautko tur restartē un bilde parādās.

LAi cik viņi tur tupi, bet tik daudz jau viņi jēdz.

Link to comment
Share on other sites

No ētera var.

Atkarībā kurš tjuneris Tev ir - Thomson, PACE vai Samsung...

Katram sava procedūra.

Tikai pāršūšana novedīs pie visu settingu un favourite kanālu zuduma, cik zinu.

piekritu tam,kam uzstadiju viasatu arī maniju ka tie aparati ,pedejā laikā ir gļukaini.

 

Esmu tām meitenēm pāris x zvanījis..pats bez nerviem var palikt ar šām runājot. Viņas ir tupas kā vannas korķi.

Ja nekādu ideju nebūs, ap 22 piezvanīšu, kad nu vairs nebūs kur likties...

Man tas dreamboxis vai kā viņu tur.. nu tas ko viasats dod līdzi, pirms tam pāris dienas sāka gļukot, lēkaja kanāli, slēdzās ārā un kārās.. moš šamā vaina? Pāršūt softu pašrocīgi laikam jau viņam nevar... (?)

ņem nu uztvēreju padusē,un prom kur pirki, lai maina uztvēreju,līgums vēl nav beidzies!

Labots - maigonis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ka patik viasat skatitajiem un dargajiem viasat klientiem viasata raustišanās?Noverots uz lv kanaliem ka ari daziem ru kanaliem.Kam ir izdevies sazvanit viasat un ko tie saka?

Link to comment
Share on other sites

Ir ir... ar lokālo šad tad iefrīzo arī... Kautko atkal šie čakarē... :D

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

aha, man tas pats.. wlje tā izveda.. tā jau reti pie TV piesēžos..

Rīstās gan bilde, gan skaņa.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

3 min gaidiiju hotline,

kur jauniete ar ru akcentu man gudri pastaastiija ka uztveereeju uz 15 min no straavas vajagot atsleegt

 

un veel luudza tuvaakajaas 24h nezvaniit ar sho pashu probleemu

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu,man ar orģinālo karti viss darbojas OK. Vismaz vakar un šorīt viss darbojās. Man gan karte Drīmā stav. Varbūt Viasata uztvērēji gļuko.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Didzi - man arī drīmā karte ir... un frīzoja (vismaz aizvakar) un vakar Vieglatlētikas laikā... Tik kaitinoši...

 

MartiniB - izpildīji ko viņa sacīja? Ir labāk? :D

 

Paprasīju sencim, teica, ka 900'' šorīt nebija iespējams skatīties. Tā kā problēma globāla.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Es vakar vakarā skatījos pa LTV7 vieglatlētikas sacensības un tiešām nekas nefrīzoja.

Link to comment
Share on other sites

Vakar vakarā viss bija OK, šorīt un aizvakar bija problēmas...

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

da tur nav vērts zvanīt, parasti pats kautkā tieku galā

Link to comment
Share on other sites

Pakonsultējos ar cilvēkiem kuri "profesionāli" skatās Viasatu un var paskatīties logus savos kompjos. Tad tiešām ir bijušas problēmas un visdrīzak Rīgas apraides stacija, jo čakarējās tikai Latvijas kanāli.Lai nerastos nesaprašanās, tad forumā vajag nosaukt konkretus laikus un konkrētas programas kuras neiet. Citadi jau te pilns forums ar amatieriem, kuriem, kā mākonis debesīm priekšā un paris piles lietus,tā SAT vairs nerāda un uzreiz jautajums forumā. Šoreiz gan problēmas ir pašam Viasatam.

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Frīzošana gadijumā nebija arī šodien apmēram no 14:00 - 15:00 LNT kanālam kad gāja seriāls "Soli pa solim"? Vienkārši bija uzlikts taimeris ierakstīt seriālu. Letus dēļ pazaudētais signāls diezvai ir pie vainas jo tie frīzi neizskatījās pēc lietus radītajiem kvadrātiem.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

10sek skatamies, 10 stopkadrs, un taa vairaak kaa stundu ap ~14;15:30

vinju uplinkam noteikti internec bija nopliisis un vinsh nesanjeema atsleegas un jautaajumus ar ko veert ciet striimu

pluusma bija kodeeta ar peedeejo atsleegu,

bet jautaajumi katei naaca divi - peedeejais; iepreeksheejais; peedeejais; iepreeksheejais; ...

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau nopietnāku problēmu laikā Viasat varēja palaist FTA valsts kanālus uz brīdi, kamēr problēmas tiek novērstas. Tā rīkojas normāli sat-operatori. Pavisam nesen Holandē arī bija problēmas ar Seca kartēm CANAL DIGITAAL tuneros. 2 nedēļas valsts + komerckanāli gāja FTA. Iespējams pamanījāt - NED1, NED2, RTL4, eet, Canvas utt.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Vispār viņiem šitāda frīzošana ir samērā regulāra padarīšana, cik esmu novērojis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
talibans

Pamaniju, ka no vakardienas vakara viasatam latvijas(baltijas) kanali iet atverti. Gan jau vakara jau bus ciet.

Link to comment
Share on other sites

Kur palicis VH1 ? Pašlaik tur kaut kāds "Comedy central". Jeb VH1 pats sācis kaut kādus murgus rādīt ?

Link to comment
Share on other sites

Nickoldeoniem paskatieties valodas... :D

Vienam dāņu, otram - tikai zviedru. Un Comedy Central noteikti atstās arī tikai skandināviem... Respektīvi, 2 kanāli zaudēti būs - MTV EU un Nick, varbūt pat VH1... Viss kā jau ierasts Viasatam :D

 

un pa vidu vēl frīzi lokālajiem kanāliem... nu serviss pa pirmo...

Link to comment
Share on other sites

Ja aizklapēs VH1 ciet, tad gan būs bēdīgi. Vakaros bija tieši labi paskatīties un paklausīties šāda veida mūziku.

 

Cerams, ka Comedy central tomēr atstās. Izskatās tīri sakarīgs kanāls.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām Comedy Central/Nick ir vaļā uz 5E... [slēpts] ko tur zviedri gudro...

Link to comment
Share on other sites

raffaello

drīz vispār nebūs ko skatīties. ja viņi nemainīs kanālu paketi tad ātri pazudīs no latvijas. saprotiet paši nu nav ko tur skatīties. turklāt vēlpar tādu samaksu.

Link to comment
Share on other sites

Nu, tā jau nav, ka nav nekā, ko skatīties.

 

Man ar pāsreizējo Viasat piedāvājumu pietiek - ir gan ziņas (BBC/ CNN), gan LV kānāli, gan filams iekš TV1000'šiem (pieskaitāms arī TV1000 classic, uc), gan arī dokumnetālie raidījumi (doscovery, viasat history/explorer), gan arī disney kanāli bērniem, gan VH1 vakaros.

 

Protams, gribētos arī kādu SciFi kanālu un kādu nopietnāku filmas kanālu (kaut vai to pašu TV1000 drama, ko varē'tu palaist LV publikai), bet nu katr skatītājs grib kaut ko citu.

 

Salīdzinot mēneša maksas ar LTC DTV, tad manā gadījumā tās maksas daudz neatšķirtos. Protams, būtu daži kanāli vairāk, bet atkal nebūtu citu kanālu, kas ir iepatikušies manai ģimenei.

 

Protams, ir stulbi, ka bez apziņošanas tiek mainīti raidījuma kanāli, kā tas bija ar VH1. Arī man sākumā likās, ka tas vairs nebūs poieejams, bet pēc visu kanālu pārskatīšanas tas atradās.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...