Jump to content

Mans jaunais moddings! :)


Guest someonesick
 Share

Recommended Posts

kaut_kaads
njeee! tas nava Titaans! es titaanus nelietoju!

 

Nu jaa, bet ar skoleenu finanseem un dziivoshanu mazpilseetaa esmu spiests seedeet un Titan produkcijas un BOX dzeseem :x never mind, bija jau aizdoma ka tas nav titaans, jo vienaa bildee redzams ka ir uzgriezts fans vairaak par MIN un deg sarkaniiga gaisminja, titaanam atshkjiriiba diozhu spiideejumaa no MIN (zils) uz MAX (sarkaniigs vai lillaa) bija shausmiigi minimaala !

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
vadi ir labi

kaadi vadi? ja tu domaa tos orandzjos tad taas ir w/c trubas??? a paarejie vadi anupraat traucee skatam :)

Link to comment
Share on other sites

krishxxx

Wow- vesels viens Cold Cathods.... njaaa 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
kur tu dabuuji 120mm ventiili ar uv ?

a vot dabuju 8) ... dziive izskataas 10reiz labaak! ar to CX65 fochet iznaak ka kaka!

Link to comment
Share on other sites

a pag taa ir UV CCFL uz taa ventiilja? a shtolji tas ventiilis pats spiid ar ja?

shitais ir no 636 ja? tjip normaali izskatas? laikam man ar buus jaaiehavo, a vinjsh nav skaljsh? [nu zinu, ka regulaatoru var uzlikt, zinu]

chekojat manu moddingu sheit! :p

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
a pag taa ir UV CCFL uz taa ventiilja? a shtolji tas ventiilis pats spiid ar ja?

shitais ir no 636 ja? tjip normaali izskatas? laikam man ar buus jaaiehavo' date=' a vinjsh nav skaljsh? [nu zinu, ka regulaatoru var uzlikt, zinu']

chekojat manu moddingu sheit! :p

jaaps taa ir UV CCL!!! un tas vetjik max iet uz 1800Rpm... ar regulaator iet uz kaadiem 800Rpm... man pietiek lai bliztu geimus un neiespringtu ka uudens iesilst... viniigi veel slinkums, napadomaaju, vajadzeeeja pirmstam nobliezt to tizlo barokla ventjuku un iebliezt iekshaa to sarkano ar Rpm regulaatoru :) lai totaali kluss ir, jo cietnis ar tagad smuki ielikts Gumijaas1 vispar perfekti... chishina!

Link to comment
Share on other sites

Varonis

jaaps taa ir UV CCL!!! un tas vetjik max iet uz 1800Rpm... ar regulaator iet uz kaadiem 800Rpm... man pietiek lai bliztu geimus un neiespringtu ka uudens iesilst... viniigi veel slinkums' date=' napadomaaju, vajadzeeeja pirmstam nobliezt to tizlo barokla ventjuku un iebliezt iekshaa to sarkano ar Rpm regulaatoru :) lai totaali kluss ir, jo cietnis ar tagad smuki ielikts Gumijaas1 vispar perfekti... chishina![/quote']

 

nu? ir kruti vajne, klusums:))? - savējo klusumu arīdzan tikko atjaunoju:) - eh, labiņais:) - patiešām, ja salīdzinātu ar odu - odu istabā vienmēr dzird - ja šis sāk dīkt, bet par kompja sīkoņu - to var palaist gar ausi nemanot:)))

 

tie 120mm ventīļi uz zemiem apgr tiešām baisi klusi uzvedas - tā ka pat hārds ir dzirdams, izceļas. bet to jau nav problēma iemudrīt kluskastītē, ar gaisa piespiedu cirkulāciju:) - un tad ir droši tā ka ods spēj pārkliegt kompi:)))

 

veiksmīgu modēšanu:)!!!

Link to comment
Share on other sites

Nevienam virsū pārāk te nebraucu' date=' tikai izteicu savas domas. Un ielīdu te tāpēc, ka gribējās redzēt kādu normālu modu, bet pagaidām nekas savišķs šijā sadaļā nav parādījies. Diemžēl

 

P.S. Modojot ja patīk, tikai varbūt ir vērts postot te kaut ko tad, kad tiešām kaut kas labs ir uztaisīts, nevis tā kā daži, ielodē vienu diodi nu un novērtējiet manu mega modingu. Radošāku pieeju ! :)[/quote']

 

 

Tu podniekam tirguu arii ej klaat un saki ka nah vinjsh to podu dailjo, labaak butu uztaisit podu ar 2 nodalijumiem tad 2 pukjes varetu stadiit utt..?

tu podniekam ari ej klaat utirgus un saki ka vinjsh ne suuda nemaak radoshi straadaat?!

Un moddojot, pat ne moddojot bet pats njemot var daudzko ietaupiit.. pashalaik ir doma taisiit stuuriti kompim, esmu redzeejis citas no ka sastaav.. un shemas internetaa..

Cik maksaatu veikala stuure ar 3 pedaaljiem, klokji un kaut liidz 100 pogaam? a? Pasham reaali taisot iznaaks ne vairaak pat 15Ls un tas ir tad ja klokja galu, pedaalju galus utml lietas peerk veikalos...

Ja jautasi kaa dabuut paari pa 100 pogam.. - vienk iebuvee tur klavas mikreni un spraud klavas vietaa spelejot, via ari taisi, lai klava un sture uz sledzi buutu parsledzamas ( shitadas shemas arii ir visaas malaas )

un pedeejais... - visi te Tev saka, ka nav ko liist tur kur nevajag un pec tam nideet...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
UPDEITS : Shis IR TIKAI pagaidu variants' date=' naakt un ieveerteet velreiz 31.martaa vai 1. apriilii kad tiks pabeigts viss...[/b']... nju iznaacis taa kaa foto staasts... (skatiit pirmo postu)

Kuliigi.. japagaida kad bus pageits :)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Kuliigi.. japagaida kad bus pageits :)

buus, jau stiprinaajumi izdomaati un nopirkti! kraasa arii ir, atliek tikai sastuteet un nopuleet, gaidiet bildes un rezultatus :D

Link to comment
Share on other sites

:))

ai ka es ari gribeetu kaut ko padariities.. nu noslipeet savu shasiju vareeshu riit.. bet neko citu pagaidam.. naudas nav... neviens nedos.. dvd rakstiklis vel sodien atnjirdzaas.. :(

Ka izdomaa ko dariit, taa aizvien nerealak paliek to iistenot... redzee jakustaas kaut kaa. kaut kaa izgroziishos... :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...