Jump to content

Mans jaunais moddings! :)


Guest someonesick
 Share

Recommended Posts

Guest someonesick

UPDEITS : Shis IR TIKAI pagaidu variants, naakt un ieveerteet velreiz 31.martaa vai 1. apriilii kad tiks pabeigts viss...

 

 

 

 

 

 

 

Pirms tam bija >>> Nju jaaa peec jaunaas maatenes nosvilshanas apnika man keisi un uzdariiju shaadi.... dziivee izskataas labi... bildeets ar CX65...

http://foto.inbox.lv/someonesick/JaunaisModz

EHHHH Novecojus infa sheit... tagad izskataas shaadi! ->xxxx**::SPIEST SHEIT::**xxxx :)

Link to comment
Share on other sites

hmmm

kautkur esmu kaut ko shitaadu redzeejis.

 

aaaa atcereejos :!:

man tak pasjam peedeejaas dienaas kompis uz aviiziites staav. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
hmmm

kautkur esmu kaut ko shitaadu redzeejis.

 

aaaa atcereejos :!:

man tak pasjam peedeejaas dienaas kompis uz aviiziites staav. :lol:

nje.. njee man tak staav uz paralona!!! tu ko... pavisaam citaaadi! :D

Link to comment
Share on other sites

hmmm

kautkur esmu kaut ko shitaadu redzeejis.

 

aaaa atcereejos :!:

man tak pasjam peedeejaas dienaas kompis uz aviiziites staav. :lol:

nje.. njee man tak staav uz paralona!!! tu ko... pavisaam citaaadi! :D

 

tas nav stils tureet uz porolona.

aviizes, wot tas ir iistaa manta.

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
hmmm

kautkur esmu kaut ko shitaadu redzeejis.

 

aaaa atcereejos :!:

man tak pasjam peedeejaas dienaas kompis uz aviiziites staav. :lol:

nje.. njee man tak staav uz paralona!!! tu ko... pavisaam citaaadi! :D

 

tas nav stils tureet uz porolona.

aviizes' date=' wot tas ir iistaa manta.[/quote'] :lol: :lol: :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ha ha, labaak neriskee, ikdienas lietoshanai taa nedari, sanaaks ka kaads ko virsuu uzmetiis vai uzlies un tad tu tuu! Domaa par kaadu materiaalu ko paari likt maatenei un citaam daljaam! Nav veerts riskeet pakaast jauno MB, CPU un citas daljas!

 

PS. Kas tas tev ir par deeli ko nopirki ?!?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Ha ha' date=' labaak neriskee, ikdienas lietoshanai taa nedari, sanaaks ka kaads ko virsuu uzmetiis vai uzlies un tad tu tuu! Domaa par kaadu materiaalu ko paari likt maatenei un citaam daljaam! Nav veerts riskeet pakaast jauno MB, CPU un citas daljas!

 

PS. Kas tas tev ir par deeli ko nopirki ?!?[/quote'] nju tas ir tas MSI shtrunts pret kuru tu teici TIKAI NE MSI!!! par ko runaaju ieksh peerk/paardod sadaljas.... laimiigs man tas deelis traapijaas.... p.s shita man pc staavees liidz paariitdienai... vinu kad man nomainiis to msi.. vai jaunu pirkshu... te no viena vaardaa sharix.... bet es veel domaaju..

Link to comment
Share on other sites

Ha ha' date=' labaak neriskee, ikdienas lietoshanai taa nedari, sanaaks ka kaads ko virsuu uzmetiis vai uzlies un tad tu tuu! Domaa par kaadu materiaalu ko paari likt maatenei un citaam daljaam! Nav veerts riskeet pakaast jauno MB, CPU un citas daljas!

 

PS. Kas tas tev ir par deeli ko nopirki ?!?[/quote']

nju tas ir tas MSI shtrunts pret kuru tu teici TIKAI NE MSI!!! par ko runaaju ieksh peerk/paardod sadaljas.... laimiigs man tas deelis traapijaas.... p.s shita man pc staavees liidz paariitdienai... vinu kad man nomainiis to msi.. vai jaunu pirkshu... te no viena vaardaa sharix.... bet es veel domaaju..

Nu redz tevi taa veesi var pasuutiit RMA servisaa par matenes apmainju, jo neesi ieveerojis droshiibas noteikumus, kas bija mineeti manuaalii! Kuraa veicii pirki to deeli ?!? Tieshaam vinjsh ir miris ?!? Meegjini atvienot no straavas, atvienu visus iespeejamos vadus un tad iznjem bateriju araa un atstaa pa nakti, lai atpuushas, no riita stelee kopaa un tad varbuut ies, taa gadaas ar tiem deeljiem!

Link to comment
Share on other sites

Nju jaaa peec jaunaas maatenes nosvilshanas apnika man keisi un uzdariiju shaadi.... dziivee izskataas labi... bildeets ar CX65...

http://foto.inbox.lv/someonesick/JaunaisModz

Tas saucas nekaadu probleemu ar siltaaaukstaa gaisa apmainju keisaa

 

ja kompis staav istabaa uz aviizes tad tas noziimee ka iztaba ir kompja keiss.

ak mans dievs, es dziivoju keisaa!!!! :?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Nju jaaa peec jaunaas maatenes nosvilshanas apnika man keisi un uzdariiju shaadi.... dziivee izskataas labi... bildeets ar CX65...

http://foto.inbox.lv/someonesick/JaunaisModz

Tas saucas nekaadu probleemu ar siltaaaukstaa gaisa apmainju keisaa

 

ja kompis staav istabaa uz aviizes tad tas noziimee ka iztaba ir kompja keiss.

ak mans dievs, es dziivoju keisaa!!!! :?

nju nava slikti varu lieliities ka man keisaa ielien guulta, skapis, galds, kreesls un pat tepikji var izklaat un uz balkona iziet... juusu keisiem ir shitaada fiicha? balkonz! un gaisa apmainja tieshaam laba...!

Link to comment
Share on other sites

Nju jaaa peec jaunaas maatenes nosvilshanas apnika man keisi un uzdariiju shaadi.... dziivee izskataas labi... bildeets ar CX65...

http://foto.inbox.lv/someonesick/JaunaisModz

Tas saucas nekaadu probleemu ar siltaaaukstaa gaisa apmainju keisaa

 

ja kompis staav istabaa uz aviizes tad tas noziimee ka iztaba ir kompja keiss.

ak mans dievs, es dziivoju keisaa!!!! :?

nju nava slikti varu lieliities ka man keisaa ielien guulta, skapis, galds, kreesls un pat tepikji var izklaat un uz balkona iziet... juusu keisiem ir shitaada fiicha? balkonz! un gaisa apmainja tieshaam laba...!

 

 

veel kaartiigs keisa iekseejais apgaismojums :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nju jaaa peec jaunaas maatenes nosvilshanas apnika man keisi un uzdariiju shaadi.... dziivee izskataas labi... bildeets ar CX65...

http://foto.inbox.lv/someonesick/JaunaisModz

Tas saucas nekaadu probleemu ar siltaaaukstaa gaisa apmainju keisaa

 

ja kompis staav istabaa uz aviizes tad tas noziimee ka iztaba ir kompja keiss.

ak mans dievs, es dziivoju keisaa!!!! :?

nju nava slikti varu lieliities ka man keisaa ielien guulta, skapis, galds, kreesls un pat tepikji var izklaat un uz balkona iziet... juusu keisiem ir shitaada fiicha? balkonz! un gaisa apmainja tieshaam laba...!

 

 

veel kaartiigs keisa iekseejais apgaismojums :lol:

Liels, dzelteni balts neons pie griestiem. Un izskataas gluzhi kaa lustra:)))

Link to comment
Share on other sites

Ha ha, labaak neriskee, ikdienas lietoshanai taa nedari, sanaaks ka kaads ko virsuu uzmetiis vai uzlies un tad tu tuu! Domaa par kaadu materiaalu ko paari likt maatenei un citaam daljaam! Nav veerts riskeet pakaast jauno MB, CPU un citas daljas!

 

PS. Kas tas tev ir par deeli ko nopirki ?!?

 

Nuja ,iekritīs kāds lats... .

 

 

Nju jaaa peec jaunaas maatenes nosvilshanas apnika man keisi un uzdariiju shaadi.... dziivee izskataas labi... bildeets ar CX65...

http://foto.inbox.lv/someonesick/JaunaisModz

Tas saucas nekaadu probleemu ar siltaaaukstaa gaisa apmainju keisaa

 

ja kompis staav istabaa uz aviizes tad tas noziimee ka iztaba ir kompja keiss.

ak mans dievs, es dziivoju keisaa!!!! :?

 

Labais ,es ierēcu... .

 

 

Nju jaaa peec jaunaas maatenes nosvilshanas apnika man keisi un uzdariiju shaadi.... dziivee izskataas labi... bildeets ar CX65...

http://foto.inbox.lv/someonesick/JaunaisModz

 

Tev viens rams tikai karst?

 

 

Manam moddam šausmas ,netiku galā ar šo http://foto.inbox.lv/albums/ss%7Elegion/Ca...aseinside12.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest n0r3k
hmmm

kautkur esmu kaut ko shitaadu redzeejis.

 

aaaa atcereejos :!:

man tak pasjam peedeejaas dienaas kompis uz aviiziites staav. :lol:

nje.. njee man tak staav uz paralona!!! tu ko... pavisaam citaaadi! :D

 

 

laimiigu dziivoklja nokuupinaashanu. Kaa jau juus zinaat, paralons ir ugunsnedroshs. zem taa veel ir tepikjiitis. GL :p

Link to comment
Share on other sites

2 nemesis! -- eej bekot! - tev pat ir caurspīdīgais hārds!!!! - tānekosev, daži te uzdzīvo...!!!!:))

Link to comment
Share on other sites

Manam moddam šausmas ' date='netiku galā ar šohttp://foto.inbox.lv/albums/ss%7Elegion/CaseVApic/caseinside12.jpg[/quote']

 

ar ko tiesji tur ieksaa tu netiki galaa???

Link to comment
Share on other sites

sazin, bet irjaunu baigi:) - redzkā- tomēr ir daudzi cilvēki kam radošais gars neliek mieru:) - ir gatavi tērēt LOOTI daudz laika, kautko meistarojot:)) esjau ar tai skaitā....

 

moš jātaisa meistarotāju apvienība? - lai visi salasās - un tad uzvāra kautko baigi baigo.....

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

Ehh, es nesaprotu, kāda jēga bojāt mantu, zāģet caurumus, spraust diodes un neonus visās malās? Nav jau vairs tie laiki, kad nevar iegādāties savādāku korpusu, kā tikai 'pelēkos. Tagad pērc melnu, pērc sudrabotu, caurspīdīgu ar visiem neoniem. Laiku, ko pavadat 'modojot, varētu izlietot daudz lietderīgāk. Tās ir tikai manas domas. Kam patīk taisīt dažādus modingus, tad tik uz priekšu, bet pagaidām nav gadījies te redzēt kaut kādu reāli labu modingu

Link to comment
Share on other sites

Ehh' date=' es nesaprotu, kāda jēga bojāt mantu, zāģet caurumus, spraust diodes un neonus visās malās? Nav jau vairs tie laiki, kad nevar iegādāties savādāku korpusu, kā tikai 'pelēkos. Tagad pērc melnu, pērc sudrabotu, caurspīdīgu ar visiem neoniem. Laiku, ko pavadat 'modojot, varētu izlietot daudz lietderīgāk. Tās ir tikai manas domas. Kam patīk taisīt dažādus modingus, tad tik uz priekšu, bet pagaidām nav gadījies te redzēt kaut kādu reāli labu modingu[/quote']

 

 

es arii esaprotu kaapeec jaasprauzj visi tie entie neoni utt.

manaa keisaa karaajas viena lustra un ir galda lampinja un man ar to pilniigi pietiek :lol:

 

nu ja nopietni tad es savus moodingus taisu nevis skata peec, bet taapec lai kautko padariitu labaaku, un lai man kautkas buutu taads kas nav nevienam citam (akutkas orginaals)

vispaar taisot visaadus moodingus var ietaupit naudu.

padomaa cik tu samaksaatu lai nopirktu gatavu keisu ar org stiklu un neoniem un pietam taadu kaadu tiesji tu veelies.

ja es kautkur gribeetu nopirkt keisu kaa maneejais man vinjs buutu kaukur pa peiklaajiigu kaapostu jaapasuuta., abet ja pats paarataisu tad samaksaaju tikai 15ls

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

 

 

es arii esaprotu kaapeec jaasprauzj visi tie entie neoni utt.

manaa keisaa karaajas viena lustra un ir galda lampinja un man ar to pilniigi pietiek :lol:

 

nu ja nopietni tad es savus moodingus taisu nevis skata peec' date=' bet taapec lai kautko padariitu labaaku, un lai man kautkas buutu taads kas nav nevienam citam (akutkas orginaals)

vispaar taisot visaadus moodingus var ietaupit naudu.

padomaa cik tu samaksaatu lai nopirktu gatavu keisu ar org stiklu un neoniem un pietam taadu kaadu tiesji tu veelies.

ja es kautkur gribeetu nopirkt keisu kaa maneejais man vinjs buutu kaukur pa peiklaajiigu kaapostu jaapasuuta., abet ja pats paarataisu tad samaksaaju tikai 15ls[/quote']

Es drīzāk vērtēju to, ko PC var paveikt, nevis kāds izskatās. Tad jau lielāka uzmanība jāpievērš pelei, klavierei un monim, jo tie jau ir daudz pamanāmāki nekā keiss (man keiss datorgaldā stāv un redzams tikai priekšējais panelis)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

He, man tā vecais dators arī stāvēja 2 gadus atpakaļ, kad nopirku māteni, a vecais korpuss nederēja. Viss jau būtu labi, ja tā plate nepārklātos ar blīvu putekļu kārtu, kas visai grūti padevās tīrīties ar putekļu sūcēju pēc 2 mēnešu stāvēšanas, tādēļ tādus variantus netaisu. Un plates arī tā kustās, vaig tik paraut nedaudz aiz monitora vada, lai AGP karte aizietu pie tēviem. Kas grib lai dara tā, vēdinas, mozhk vēl lai saldētavā, barčikā, veļas mašīnā iemontē - gaumes lieta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

es arii esaprotu kaapeec jaasprauzj visi tie entie neoni utt.

manaa keisaa karaajas viena lustra un ir galda lampinja un man ar to pilniigi pietiek :lol:

 

nu ja nopietni tad es savus moodingus taisu nevis skata peec' date=' bet taapec lai kautko padariitu labaaku, un lai man kautkas buutu taads kas nav nevienam citam (akutkas orginaals)

vispaar taisot visaadus moodingus var ietaupit naudu.

padomaa cik tu samaksaatu lai nopirktu gatavu keisu ar org stiklu un neoniem un pietam taadu kaadu tiesji tu veelies.

ja es kautkur gribeetu nopirkt keisu kaa maneejais man vinjs buutu kaukur pa peiklaajiigu kaapostu jaapasuuta., abet ja pats paarataisu tad samaksaaju tikai 15ls[/quote']

Es drīzāk vērtēju to, ko PC var paveikt, nevis kāds izskatās. Tad jau lielāka uzmanība jāpievērš pelei, klavierei un monim, jo tie jau ir daudz pamanāmāki nekā keiss (man keiss datorgaldā stāv un redzams tikai priekšējais panelis)

 

nu protams ka jaabuut arii praktiskam pielietojumam keisam.

peimeeram man naacaas nopirkt lielo serverkeisu, paartaisiit tikai lai kompi vareetu labi dziit un labu dzeseet un ieguut klusumu.

Link to comment
Share on other sites

Manam moddam šausmas ' date='netiku galā ar šohttp://foto.inbox.lv/albums/ss%7Elegion/CaseVApic/caseinside12.jpg[/quote']

Mjā, nebija gadījies redzēt cieto disku ar caurspīdīgu vāku. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Manam moddam šausmas ' date='netiku galā ar šohttp://foto.inbox.lv/albums/ss%7Elegion/CaseVApic/caseinside12.jpg[/quote']

 

ar ko tiesji tur ieksaa tu netiki galaa???

 

Kabeļim un vadu mudžekļiem.

 

Ehh' date=' es nesaprotu, kāda jēga bojāt mantu, zāģet caurumus, spraust diodes un neonus visās malās? Nav jau vairs tie laiki, kad nevar iegādāties savādāku korpusu, kā tikai 'pelēkos. Tagad pērc melnu, pērc sudrabotu, caurspīdīgu ar visiem neoniem. Laiku, ko pavadat 'modojot, varētu izlietot daudz lietderīgāk. Tās ir tikai manas domas. Kam patīk taisīt dažādus modingus, tad tik uz priekšu, bet pagaidām nav gadījies te redzēt kaut kādu reāli labu modingu[/quote']

 

Kas var ,māk tas taisa pats ,kas nevar,nemāk tam nekas cits neatliek kā pirkt to ko cits ir uztaisījis un gudri izrunāties uz citiem priekškam tas viss ir vajzdzīgs.

 

 

Manam moddam šausmas ' date='netiku galā ar šohttp://foto.inbox.lv/albums/ss%7Elegion/CaseVApic/caseinside12.jpg[/quote']

Mjā, nebija gadījies redzēt cieto disku ar caurspīdīgu vāku. :shock:

 

Reku te mans HDD Mods http://foto.inbox.lv/ss%7Elegion/HDDmodByNemesis

 

P.S. Ko var kasīties par moddingu ,nu nelien tad sadaļa kur tikai par to tēma

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Piekrītu tev nemesi. Pirms kāds dirš virsū' date=' lai parāda, ko paša tuklās rociņas spēj.[/quote'] Nu es tieshi par to pashu visu laiku domaaju, kaapeec daudz lien tur kur vinjiem nekas nesaista...

...ja topiks nav prieksh tevis, tad nevajag liist un rakstiit: "nax tas vajadziigs, ko tu tur kropljo visu, labaak nopirkt veikalaa" utt...

Link to comment
Share on other sites

Guest energy

Nevienam virsū pārāk te nebraucu, tikai izteicu savas domas. Un ielīdu te tāpēc, ka gribējās redzēt kādu normālu modu, bet pagaidām nekas savišķs šijā sadaļā nav parādījies. Diemžēl

 

P.S. Modojot ja patīk, tikai varbūt ir vērts postot te kaut ko tad, kad tiešām kaut kas labs ir uztaisīts, nevis tā kā daži, ielodē vienu diodi nu un novērtējiet manu mega modingu. Radošāku pieeju ! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick
Tev viens rams tikai karst?

NU JA KAAA TU NESAPROTI man tak viens ir karstais rams un otrs aukstais!!!!

a ja godiigi man slinkums aiziet liidz veicim un nopirkt otram ramam to fignju!

Link to comment
Share on other sites

Nevienam virsū pārāk te nebraucu' date=' tikai izteicu savas domas. Un ielīdu te tāpēc, ka gribējās redzēt kādu normālu modu, bet pagaidām nekas savišķs šijā sadaļā nav parādījies. Diemžēl[/quote']

Nu nezinu, es gan esmu redzeejis Modu kas man ljoti patika tas ir Nemesis mods, vienkārši Super Duper 8) HDD kruts riktiigi ari taadu gribu, buus jaanopeerk leetais HDD pa 5 Ls un jaapameegjina, pats keiss arii laps, un baroshanas bloks arii labi psiid!

Nezinu par ko visi var piepisties un stāsta aplamības ee hujnja, phee meesls,labaak nopeerku veikalaa, a kad pashiem kaut kas jaadara tad lien vienā vietā un luudzas HELP :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis
Ehh' date=' es nesaprotu, kāda jēga bojāt mantu, zāģet caurumus, spraust diodes un neonus visās malās? Nav jau vairs tie laiki, kad nevar iegādāties savādāku korpusu, kā tikai 'pelēkos. Tagad pērc melnu, pērc sudrabotu, caurspīdīgu ar visiem neoniem. Laiku, ko pavadat 'modojot, varētu izlietot daudz lietderīgāk. Tās ir tikai manas domas. Kam patīk taisīt dažādus modingus, tad tik uz priekšu, bet pagaidām nav gadījies te redzēt kaut kādu reāli labu modingu[/quote']

Nu tad tu netajaa sadalaa iekaapi :D

Link to comment
Share on other sites

Reku te mans HDD Modshttp://foto.inbox.lv/ss%7Elegion/HDDmodByNemesis

Nesapratu!

Strādājošu hdd jauc ārā lai tikai kaut kādu izskaistināšanau veiktu?! Pēc tam tas disks vēl bija kam noderīgs' date=' izņemot puķupodu paliktni? :shock:

Ja tas ir bijis bojāts disks, tad vēl varētu saprast, bet tad it kā zūd jēga viņu bāzt iekš pc korpusā. :shock:

Pat vissīkākais puteklītis ir milzenis salīdzinot ar to mikroskopisko attālumu kas ir starp galviņu un disku! Tabakas dūmu kriksītis un pat pirksta [u']nospiedums[/u] ir biezāki par šo atstarpi!

Link to comment
Share on other sites

Reku te mans HDD Modshttp://foto.inbox.lv/ss%7Elegion/HDDmodByNemesis

Nesapratu!

Strādājošu hdd jauc ārā lai tikai kaut kādu izskaistināšanau veiktu?! Pēc tam tas disks vēl bija kam noderīgs' date=' izņemot puķupodu paliktni? :shock:

Ja tas ir bijis bojāts disks, tad vēl varētu saprast, bet tad it kā zūd jēga viņu bāzt iekš pc korpusā. :shock:

Pat vissīkākais puteklītis ir milzenis salīdzinot ar to mikroskopisko attālumu kas ir starp galviņu un disku! Tabakas dūmu kriksītis un pat pirksta [u']nospiedums[/u] ir biezāki par šo atstarpi!

 

To visi zin bet neskatoties neuzko HHD strādā :)

Forumā : http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=4285

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
kaut_kaads
kaa jau mineeju saakuma izskats ir updeitots ..:::skatiit sheit:::..

 

Tev tas Titan fan speed controllers ??? Man ar taads pakjipa, zilaas gaismas izbesiija, paarlodeeju uz sarkanajaam diodeem, uzreiz patiikamaaka gaisma istabaa, naktii, zilaas iekaaru logaa, no otraa staava labi spiezh, lejaa viss sniegs balts :D nu tas taa !

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

njeee! tas nava Titaans! es titaanus nelietoju!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...