Jump to content

Mobilo operatori!


Larijssene
 Share

Recommended Posts

Larijssene
Par 3 latiem tu pasūti 40 MB paku, kas ir derīga veselu mēnesi.

Skaidrs, paldies! :)

 

 

Edit: Njā, tiko biju Molā pie Bites un diemžēl man neiedeva pieslēgumu, bet nu nemetu plinti krūmos un paņēmu BiFri ! :)

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

..., vienīgi esmu Tele2 parādnieku sarakstā jau kādus gadus 5 tāka tie atkrīt!

 

laikam dēļ šā

 

Ja parāds nav liels un ir pietiekami sens(šis ir ), vari paprasīt vai nevar dabūt atļauju pieslēgties :) , pasaki vēl ka nevajag mazcenas telefonu tik numuru, domāju iedos atļauju pieslēgties

Link to comment
Share on other sites

Larijssene
Kāpēc neiedeva?

 

 

Dēļ tā Tele2 arī neiedeva!

Nu es jau viņiem teicu ka vajag tikai nummuru un nekādu tel. nevajag, bet tāpat neiedeva!

Nu man tas parāds uz Tele2 ap 300ls un plus man vēl kādā starpā arī bija Tele2 biznesa pieslēgums un tajā parādā ir iekšā arī kautkas no tā! :)

Bet nu nekas, palasijos par to BiFri un tas arī mani apmierina ideāli! Tagad jau draudzene rīt iet arī pāriet un domājams tuvākos draugus arī pierunāšu, jo tomēr palasiju viņu tos tarifus un sapratu ka visu laiku esmu ļoti pārmaksājis par to pašu ko iegūšu Bites tīklā!

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Nu nē nē uz Tele2 man nemaz negribas, un arī drošvien nemaz nevaru, jo parāds sens kā pasaule!

 

 

Vispār jau no tā parāda ir pat ļoti ieteicams tikt vaļā, jo kad tiesu izpildītāji klauvēs pie durvīm (Un tici man klauvēs viņi 100% jautājums tikai agrāk vai vēlāk!!!!) tu būsi patīkami jo patīkami pārsteigts cik reizes tas parāds būs pieaudzis...

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Ideāli, esmu ļoti priecīgs, tikai tagad vēl jāgaida kad aktivizēs SIM karti! :)

 

P.S.- kāds to jauno rakstu par to BiFri akciju var te iekopēt, jo man darba internets nelaiž klāt tai lapai! :)

Link to comment
Share on other sites

Zvani par brīvu visiem BiFri un Bites klientiem. Šodien. Rīt. Vienmēr.

Nekādas savienojuma maksas. Zvani, cik bieži vēlies, runā, cik ilgi gribi.

 

Nāc uz BiFri ar savu numuru līdz 15. jūlijam un saņem bonusu: sūti īsziņas uz visiem Latvijas tīkliem par brīvu līdz gada beigām.

 

Runā, cik vēlies - kaut stundu no vietas! Drošības dēļ pēc stundas tavs zvans tiks pārtraukts, bet tu uzreiz vari to atjaunot un runāt tālāk. Atrodoties ārzemēs, maksa par zvaniem tiek aprēķināta atbilstoši BiFri viesabonēšanas tarifiem.

Piedāvājums ir spēkā, kamēr BiFri SIM karte ir aktīva – atceries papildināt kredītu laicīgi!

 

Nāc uz BiFri līdz gada beigām.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Opā, :o :o :o SMS par brīvu līdz gada beigām! Labi es jau viņas īpaši bieži nerakstu, bet nu tāpat, tagad tas tik veicinās rakstīt! :)

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

LMT zvanu noteikšana ir pa maksu. Aceros, ka pirms kādiem 9-ņiem gadiem es to neņēmu, jo sazvanījos ar kādiem 5-ciem cilvēkiem, bet tagad gribu nomainīt savu formulu 8 uz vienādais 4, bet īstenībā tas ir vienādais 5,51, jo numura noteicējs maksā 1,51 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Nu man tas parāds uz Tele2 ap 300ls un plus man vēl kādā starpā arī bija Tele2 biznesa pieslēgums un tajā parādā ir iekšā arī kautkas no tā! :)
Negribu būt ļauns, bet nemaksāt rēķinus nav labi un nav brīnums, ka uzņēmums ar šādu klientu nevēlas sadarboties. Max. var piedāvāt priekšapmaksu. Protams, ka mobilie operatori nav tie nabadzīgākie, taču tas neattaisno šādu rīcību. Ja bija kaut kāda kļūda, tad jācenšas operatoram to pierādīt. Pie tam tagad samaksāt tos pašus 300 latus ir vieglāk* nekā pirms N gadiem, jo lats ir palicis lētāks.

 

* neņemot vērā ekonomisko krīzi.

Link to comment
Share on other sites

šodien pieteicos pārējai no Formulas 8 uz bifri karti, tad jau redzēs kā būs.. :D

 

PS. ja man ir lmt subsidēts telefons palicis, kurš strādā tikai ar LMT karti tad es varu iet uz bites salonu un prasīt lai man telefonu atbloķē?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja tev palicis subsidēts telefons, bet nav palikušas līgumsaistības ar LMT, tad vari doties uz Ropažu 6, ņemot līdzi pasi.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pirmkaart! ja tev ir paraads pie tele 2, tad piesleegumu pie cita operatora tev neredzeet kaa savas ausis. At liek vieniigi priekšapmaksa. Pagaajušajaa gadaa ieviesa kaut kaadu tur vienoto paraadnieku datubaazi, un ir sisteema kas neļauj nosleegt liigumu ar tevi.

 

____

 

Ja nepiecišams daudz lietot datu paarraidi tad tikai Bifri. Piemeeram Okartei leetaakaa datu paarraide pie normaaliem tarifiem (smukais peec nokluseejuma, 7,5 sant/tele2/bite un 4,8/LMT) tev kaa jaunam lietotaajam bez atlaižu liimeņa buus apmeeram 59 santiimi. Savukaart bifri ņem 40MB par 3 latiem un meeneša laikaa vari izlietot. Ja izlietosi aatraak tad pasuuti atkal. Zona protams ir taada so so, Bet Bite attiistaas un tas nav mazsvariigi. Ja Okartei pa...siisi sim karti maksaasi 3,54 LS un pie tam tikai abonentu apkalpošanas centros, kuru nav daudz. Ja kaut kas notiks ar Bifri sim tad jebkuraa Bites piparbodee tev jaunu sim iedos pa velti. Un Bite uz katra stuura! Tarifi arii bitei taadi draudziigi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart! ja tev ir paraads pie tele 2, tad piesleegumu pie cita operatora tev neredzeet kaa savas ausis. At liek vieniigi priekšapmaksa. Pagaajušajaa gadaa ieviesa kaut kaadu tur vienoto paraadnieku datubaazi, un ir sisteema kas neļauj nosleegt liigumu ar tevi.

 

Šis apgalvojums neatbilst patiesībai.

Pagājušajā gadā ieviesa kredītu reģistru, ko faktiski izmanto tikai lielo summu aizdevēji.

Mobilo sakaru operatori tāpat kā citi pakalpojumu sniedzēji izmanto parādu piedzinēju datubāzes (Creditreform, Paus utml), kuras ir pieejamas jau bezmaz vai 10 gadus. Ja cilvēkam tur ir reģistrēts parāds, ir iespējams, ka neizdosies saņemt lielu kredītlimitu un/vai subsidēto tālruni.

 

Līguma slēgšana ir abu pušu tiesības, un "sistēma" nevar ierobežot šādas tiesības.

Link to comment
Share on other sites

300 Ls parāds varētu par lielu, lai ļautu pieslēgumu ņemt

Link to comment
Share on other sites

Negribu biedēt par parādu bet esmu dzirdējis diezgan bieži sekojošus stāstus. Ja atnāk pats un samaksā parādu - jāšķiras no 300 ls, ja neko nedara - pēc laika atnāk vēstule no parādu piedzinējiem - mierizlīguma piedāvājums tur klāt pierēķināti soda procenti un visādi citādi uzcenojumi - summa ir 2 -3 reizes lielāka par parādu. Ja arī šo vēstuli ignorē - tad tiesa, pēc kuras summa vēl palielinās reizes 2, jo nāk klāt tiesu nodevas un maksa par juristu pakalpojumiem - visi šie izdevumi jāsedz zaudētājam - un šajā gadījumā parādnieks tiesu zaudē pa 200%!

 

Tātad šajā gadījumā autoram ir izvēle - maksāt 300ls tagad (ja tas vēl ir iespējams un lieta nav nodota tiesā....) vai pagaidīt vēl kādu gadiņu un šķirties no pāris tūkstošiem.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Labāk pagaidīšu! :D Nē nu joks joks, bet nu man taču nav ko samaksāt viņiem 300ls uz sitiena!

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Es nesaprotu kā var pazaudēt sim karti.

Esmu nokāsis daudzus telefonus, bet sim karti nekad.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Es nesaprotu kā var pazaudēt sim karti.

Esmu nokāsis daudzus telefonus, bet sim karti nekad.

 

Šito es nesaprotu.Tev simkarte piesieta pie biksēm,pazaudē telefonu un simkarte paliek?

Link to comment
Share on other sites

Telefons krīt, baterija izkrīt , sim izraujas un paliek pie biksēm karāties :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

vajadzēs, ielikšu un piezvanīšu :D , tā arī telefonam baterija ilgāk izturēs :D

Link to comment
Share on other sites

Par godu biedra VIL vārda dienai iesaku pāriet uz LMT vai OKarti.

varam precizēt: ļautiņiem, kas nezin, ar ko un cik daudz runās, laba izvēle ir Vienādais 12: par mazām naudiņām sanāk liela runāšana.

Link to comment
Share on other sites

Gruziins

Iesaku pāriet uz Biti, pats agrāk lietoju zivi pārgāju un ekonomija ir acīm redzama, kas vēl Bitei ir daudz kvalitatīvāki sakari nekā Tele2 vel ne reizi man nav paradījies tīkls aizņemts vai saruna raustījusies, ar tele2 man tā bieži gadījās... Zona ir laba lietoju kādu mēnesi un ar to problēmu nav bijis... Īstenībā Tele2 ir sūds par dārgu naudu, vienīgais ka viņi ir tautai sapisuši smadzenes ka ir lēti bet es atjēdzos ka nekas tur nav lēti un tā zelta zivtiņas bonusu sistēma - tas viss ir uzmetiens. Tāpat Tele2 pieslēgumam visi papildus pakalpojumi ir par maksu kas Bitei ir par velti.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku pāriet uz Biti, pats agrāk lietoju zivi pārgāju un ekonomija ir acīm redzama

Skaitļus studijā: vidējās minūtes, vidējie lati mēnesī pie zivs, pie bites. Kāds pieslēguma veids pie bites? Kāda nomināla uzlādes tika veiktas pie zivs?

Zona ir laba lietoju kādu mēnesi un ar to problēmu nav bijis...

Manuprāt, vajadzētu palietot kādus mēnešus 3, lai spētu tā īsti saprast, kas ir kas.

Link to comment
Share on other sites

microlink

Piekrītu Gruziinam. Es biju lietojis tele2 pieslēgumu kādus 2 gadus, naudu diezgan daudz atdevu viņiem mēnesī. Arī sakaru kvalitāte kliboja pat pilsētas centrā, saprotams jaunajā gadā rādītu tīkls aizņemts, bet to bieži rādīja normālā dienas laikā!! Kopš gadu esu Bites klients, tiešām redzu ka maksāju adekvāti un lieki nesponsorēju viņus, un ar tīklu vispār nav bijušas problēmas... :smile: Draudzeni pārvilku uz bifri, tā pateicīga :D pēc zelta zives - uz pusi mazāk naudas iztērē kredītam pie bites mēnesī!

Link to comment
Share on other sites

varam precizēt: ļautiņiem, kas nezin, ar ko un cik daudz runās, laba izvēle ir Vienādais 12: par mazām naudiņām sanāk liela runāšana.
Reklāmas gan ir izcili tizlas tam LMT... (vismaz hoķa laikā)... vienmēr pārslēdzu... Nevaru izturēt...
Link to comment
Share on other sites

Man ir šoks pirms katras spēles,ka atkal būs jāskatās par tiem vienādajiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...