Jump to content

Mobilo operatori!


Larijssene
 Share

Recommended Posts

Uz kuru operatoru pāriet? Tātad pagaidām lietoju Zelta Zivi, bet ir doma uz kautko pāriet! Nekadus akcijas telefonus komplekta netaisos ņemt tāpēc domāju ka iedos man pieslēgumu, nu ja nu kas tad priekšapmaksas kartes arī nav izslēgts variants, vienīgi esmu Tele2 parādnieku sarakstā jau kādus gadus 5 tāka tie atkrīt! Pagaidām ar zivtiņu tērēju ap 15 - 20 ls zvanot pārsvarā savā tīklā un uz zivtiņām, bet nu reizēm ari uz Okarti! Diezgan daudz lietoju mobilo internetu, tāka tam vajadzētu būt lētam salīdzinoši! Ā un vēl būtu labi ja būtu kautkāds ātrāks internets par GPRS (kurš zivtiņai ir vienīgais un tas lēnums jau noriebies)!

 

Tātad ko izvēlēties?

Link to comment
Share on other sites

connected

No zelta zivtinjas cik zinu pa taisno nekur nevari paariet, manupraat no saakuma jaapaariet uz piesleegumu.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Opā, to gan aizmirsu piebilst ka būtu labi ja nummurs nemainītos! :)

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

No zelta zivtinjas cik zinu pa taisno nekur nevari paariet, manupraat no saakuma jaapaariet uz piesleegumu.

 

 

Novecojusi informācija?!?!

 

Var gan, pirms 4 mēnešiem vēl paziņa uz okarti pa taisno pārgāja!

Link to comment
Share on other sites

Uz LMT pieslēgumu Vienādais 12.

--> formējot pāreju, ir jānorāda zivs SIM kartes numurs.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Bet kā iekš LMT būs ar zvanīšanu uz Zivtiņām un Tele2? Ja jau man tagad aiziet apmēram 15ls mēnesī tad kā būs vēl ar LMT? Jo kā jau saku tad pārsvarā zvanu uz Tele2 tīklu! :) Tiko paložņāju pa operatoru mājaslapām un kautkā iekrita acīs Bite, jo viņi piedāvā liekas labus interneta tarifus kas man arī ir ļooti svarīgi! :) Bet nu tūliņ palasīšos sīkāk par to Vienoto 12!

 

Edit: TokRa, tiko par to lasiju, un jā, kautkā tieši šis iekrita acīs! A kā tur ir ar to HSDPA internetu telefonā viņiem? nenoplēsīs baigo naudu?

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu nē nē uz Tele2 man nemaz negribas, un arī drošvien nemaz nevaru, jo parāds sens kā pasaule! Vispār paskatijos arī tiko to Vienotais 12, nu teikšu kā ir, kautkā man viņš nepatīk! Par daudzām pašsaprotamām lietām vēl kautkas atsevišķi jāmaksā utt. pagaidām esmu iestrēdzis pie Bites.

 

Edit: A tagad sapratu par to datu pārraidi! Man jau tas sāk aizvien vairāk patikt! Un sms sūtu ļoti reti, tāka man tas nebūs izdevīgi tur vēl kautko lieku piemaksāt!

Link to comment
Share on other sites

Vispār paskatijos arī tiko to Vienotais Vienādais 12, nu teikšu kā ir, kautkā man viņš nepatīk! Par daudzām pašsaprotamām lietām vēl kautkas atsevišķi jāmaksā utt.

 

Piemēram?

Link to comment
Share on other sites

Kas no šī saraksta ir ar jēgu, t.i., vajadzīgs?

======================================

Nākot no cita tīkla uz Vienādo 12, pieslēgšanas maksas nav + katru mēnesi ir pieejama 3Ls atlaide sarunām (pirms PVN), kas nesamazina minimālo maksu.

Avots: http://www.lmt.lv/lat/nac_pie_lmt

 

Papildus tam "Vienādais 12" darbojas līdzīgi formulai: runā, lieto GPRS, sūti īsziņas un, ja kopsumma mazāka par minimālo maksu, maksā minimālo maksu. Ja lielāka, tad maksā norunāto.

Link to comment
Share on other sites

SIM kartes mainja ir ljoti vajadziiga, jo taa var palielinat taalrunja darbiibas laiku.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja šajā sarakstā nav nekā vajazīga, tad kāpēc LMT par to prasa naudu? Piemēram, jau minētais numura noteicējs (OK, Vienādais 12 gadījumā gan tikai pieslēgšana). Teiksi - tam nav jēgas? Pieslēguma maksa - nesamaksāsi pieslēguma maksu, vispār SIM karti lietot nevarēsi. Arī nav jēgas?

Link to comment
Share on other sites

Līdzsavienojums un konferences zvans visiem LMT pieslēgumiem pieejams pēc noklusēšanas un par brīvu.

Detalizēto sarunu pārskatu prasa likumdošana. :)

Numura noteicējs LMT tīklā ir pieejams visiem pieslēguma veidiem. Vienādajam 12 bez abonēšanas maksas.

Pieslēguma SIM maiņai ir jēga, ja vecā ir noslīkusi. Vai tai jābūt bez maksas? Šī pakalpojuma sniegšana sagādā reālas resursu, darbaspēka un tehnoloģiskās izmaksas.

Pieslēguma īpašnieka maiņa ir līguma slēgšana ar citu abonentu, ja vecais abonents piekrīt šķirties no numura. To var saukt par pakalpojumu, bet var saukt arī par pakalpojumu līguma slēgšanas procesu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Neapgalvoju, ka tas neprasa izmaksas. Bet kāpēc man kā patērētājam maksāt LMT par to, ko citi piedāvā par velti?

 

To var saukt par pakalpojumu, bet var saukt arī par pakalpojumu līguma slēgšanas procesu.

Bite un Tele2 arī par līguma slēgšanas procesu naudu neprasa.

Link to comment
Share on other sites

Pieslēguma SIM maiņai ir jēga, ja vecā ir noslīkusi. Vai tai jābūt bez maksas?

Par to viedokļi dalās. Bite uzskata, ka jābūt gan un neprasa par to samaksu. Tas ir retorisks jautājums :)

 

Būtu jauki, ja kāds bites abonents vienas dienas garumā ik pa pusstundai izmantotu šo bezmaksas pakalpojumu un pēc tam noziņotu forumā par sekmēm.

 

Līdzsavienojums un konferences zvans visiem LMT pieslēgumiem pieejams pēc noklusēšanas un par brīvu.

Nudien. Taču kopš kura laika?

 

Internetā rakstīts, ka esot par brīvu visiem.

Kā pieslēgt

 

Pakalpojums Līdzsavienojums + Konferences zvans automātiski ir pieslēgts visiem LMT abonentiem, kas izmanto balss pakalpojumus.

...

Pakalpojumam Līdzsavienojums + Konferences zvans nav ne pieslēgšanas, ne abonēšanas maksas.

Link to comment
Share on other sites

Tuvojas laiki, kad maksa par papildpakalpojumiem ir/būs bezmaksas vai ir/būs neliela.

Līdzsavienojums un konferences zvans visiem LMT pieslēgumiem pieejams pēc noklusēšanas un par brīvu.

Nudien. Taču kopš kura laika?

Tā tas ir, uz Mīlestības svētkiem (14.02.) visiem abonentiem LMT pieslēdza bezmaksas un atcēla pieslēgšanas maksu.
Vēl varu pieminēt tarifu plāna maiņu, tostarp arī pāreju no pēcmaksas uz priekšapmaksu un atpakaļ, kas LMT ir maksas pakalpojums. Zvani uz LTC taksafoniem arī ir par paaugstinātu samaksu.
Līdz 1.09. pakalpojuma plāna maiņa (ar dažiem izņēmumiem) ir bezmaksas. Par zvaniem uz taksofoniem gan ir jāmaksā liela nauda :)
Link to comment
Share on other sites

Detalizēto sarunu pārskatu prasa likumdošana.

Pavisam nesen bija diskusija, kāpēc LMT plēš naudu par sarunu izdruku?

Te vēl: http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/cenas/sarunu_saraksts_cenas

Bites abonenti var to apskatīties pašapkalpošanās manabite.lv, bez maksas un reālā laikā.

 

Kā minēju augstāk, rēķinu detalizācija ir bezmaksas pakalpojums. To prasa likumdošana.

Par to var lasīt internetā.

 

citēju:

Detalizētā rēķina pārskata maksas

 

Par Detalizētā rēķina pārskata saņemšanu Tev nav jāmaksā.

 

Tiesa, tas abonentiem neliedz izvēlēties izmantot līdzīga satura maksas pakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
Būtu jauki, ja kāds bites abonents vienas dienas garumā ik pa pusstundai izmantotu šo bezmaksas pakalpojumu

Būtu jauki, ja LMT nepārtrauktu sarunu, ja saruna notiek akcijas "sākot ar 3. minūti bez maksas" ietvaros. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Mazliet offtopic, bet LMT vienādais 2 4 12 utt, sms un datu pārraide skaitās iekšā šajā summā vai nē? Meklēju info, bet tā īsti nevaru saprast...

Cik sapratu neskaita visas tās paaugstinātās maksas sms, vai arī par to kļūdos?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Bija tāda, pirms pāris gadiem. Man nav informācijas, ka kādam toreiz būtu izdevies norunāt ilgāk par stundu bez pārtraukuma.

Link to comment
Share on other sites

Bija tāda, pirms pāris gadiem.

Vēl pirms pāris gadiem, kad vēl skolā mācījis, ui, ku labi bija ērikdēla aparāti. Teica, ka pa tūkstots dolāriem gabalā gāja. Biezie tik varēja atļauties.

Bet vēl pāris gadus agrāk par telefonu vispār nebija jāmaksā: uzgriez numuru un runā pēc sirds patikas.

 

======================================

Mazliet offtopic, bet LMT vienādais 2 4 12 utt, sms un datu pārraide skaitās iekšā šajā summā vai nē? Meklēju info, bet tā īsti nevaru saprast...

Cik sapratu neskaita visas tās paaugstinātās maksas sms, vai arī par to kļūdos?

 

 

# Formulas izvēlētajā summā ietilpst maksa par sarunām, īsziņām, datu pārraidi un videozvana izmantošanu.

# Par zvaniem uz ziedojumu tālruņiem, ziedojumu pakalpojumu kodiem un SIA "Zelta drudzis" organizētajām veiksmes spēlēm (158, 171) jāmaksā papildus.

 

==> GPRS, SMS, zvani ietilpst minimālajā maksā.

Avots: http://www.boot.lv/forums/index.php?act=Po...mp;qpid=1191444

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pareizi. Kad klients kādu akciju/pakalpojumu/piedāvājumu sāk izmantot ļaunprātīgi, uzņēmums vienmēr var atrast (sliktākajā gadījumā - aiz matiem pievilkt) kādu līguma vai noteikumu punktu, lai to nepieļautu, jo tas rada uzņēmumam zaudējumus.

 

Un tas pats attiecas arī uz Bites piedāvāto bezmaksas SIM kartes maīņu - tā ir paredzēta klienta ērtībai (OK, arī reklāmai), bet ne jau ļaunprātīgai, tīšai zaudējumu radīšanai.

 

VIL, nekļūsti komisks. Man likās, ka tevī ir vairāk pašcieņas. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Labā prakse iesaka solīt to, ko var izpildīt.

 

P.S. Arī LMT var apmainīt SIM par brīvu.

Link to comment
Share on other sites

VIL smērē cik vien gribi sev trotilu d., bet salīdzinot rēķinu ar LMT un BiteLV, ieguvums manā makā ir ~12 LVL.

Neatsakot sev ne sarunas, ne sms. Kam krata kādi resursi jātērē operātoram.

Klientam krata kāds viņam rēķins. Piemēram, var minēt NC. Pamēģini viņam iestāstīt, ka LMT rullē, bet Bite nē.

Ak jā, par zonu. Zona ir ideāla gan LMT, gan BiteLV lokālajos apgabalos.

Ja tomēr par vienu svītru mazāk, tad "solis sānis" un vis čiki- bumbās. Šobrīd visiem ir nosacīti laba zona.

Un jā, lieta tāda, ka BiteLV piedāvā izmēģināt 1 mēnesi internetu bez maksas. Sīkums, bet patīkami

Hmmm... katru mēnesi visāds wap dāvanas no BiteLV. Sīkums, bet patīkami

Nereizi neatceros, ka LMT man kaut ko dotu par velti bez slēptām izmaksām.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kur palika labā prakse, kad LMT solīja bezmaksas sarunas sākot no 3. minūtes, bet 61. minūte atkal bija par maksu?

 

Labā prakse iesaka izvilkt baļķi no savas acs, pirms meklēt skabargu svešā.

Link to comment
Share on other sites

atvieglotiem nosacījumiem.

Atvieglotie nosacījumi ir 100% atlaide.

Link to comment
Share on other sites

Starp "var apmainīt" un "maina" tomēr ir starpība...

Par to jau bija iepriekšējā diskusija.

 

VIL

Tad tiešām tas teksts ir jāpielabo.

 

Atvieglotie nosacījumi 100% atlaides apmērā ir gadus 7 (kopš atlaižu programmas ieviešanas). Lieliski strādā, un abonenti saprot.

SIM maiņa nav ikdienas pakalpojums. Savukārt, ja pēc tās būs nepieciešamība, tad mājas lapā cenas nemeklēsi.

================================

Man nav informācijas, ka kādam toreiz būtu izdevies norunāt ilgāk par stundu bez pārtraukuma.

 

Kur palika labā prakse, kad LMT solīja bezmaksas sarunas sākot no 3. minūtes, bet 61. minūte atkal bija par maksu?

 

Labā prakse iesaka izvilkt baļķi no savas acs, pirms meklēt skabargu svešā.

 

Tīra demagoģija: veikt apšaubāmas kvalitātes pieņēmumu un pēc tam izdarīt tālejošus secinājumus.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

VIL, es nezinu nevienu, kam Bite būtu atteikusi bezmaksas SIM kartes maiņu. Bet par 61. minūti man pašam maksu paprasīja. Tie nav pieņēmumi, bet fakti. Un tas vēl ir diskutējams jautājums, kurš no mums abiem lielāks demagogs.

Link to comment
Share on other sites

Līdzsavienojums un konferences zvans visiem LMT pieslēgumiem pieejams pēc noklusēšanas un par brīvu.

Jā, LMT to kādu laiku atpakaļ pieslēdza visiem. Nu vismaz pastāvīgā pieslēguma lietotājiem.

Zini cik daudzi šķendējās par šito? Ne visiem patīk call waiting.

Par brīvu tas ir labi, bet nevajag to uzspiest visiem by default.

Tie kam vajadzēs - ieslēgs un lietos. Kam nevajag - labāk lai nelieto vispār.

 

Man uz LMT ir zobs par balss paskastes likvidāciju, edz nelietojot neviens...

 

Par Biti varu teikt gan labu gan sliktu. Sliktais - Bite jebkurā valstī ienākošie zvani maksā.

Un labi maksā. Pat "mātes" valstī Lietuvā. Pat LMT Igaunijā un Lietuvā ienākošie EMT un Omnitel tīklos ir par brīvu.

Tele2 tas pats+Zviedrijā arī, kas man ir svarīgi.

 

Bite ir laba ja daudz runā ar citiem Bites abonentiem.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ogres rajonā ļoti daudzās vietās (Suntaži, Ķeipenes apkārtne, viss Taurupes novads), Neretas apkārtnē vispār neiespējami sazināties ļoti plašā teritorijā, desmitiem kilometru nav zonas VISPĀR.

 

Ir vēl daudz braukāts pa Latgaliju, tur so/so.. nevar zināt būs/nebūs.

Es par biti ja dzīvoju vietā kur ir zona, ja braukā pa visu LV, tad LMT spārda :)

 

Augstākminētajās vietās esmu diezgan bieži, tāpēc skaidri saku, ka tur. Visas vietas kur esmu bijis nevaru ne pierakstit ne atcerēties, bet BITEI tādu bija gana, lai neizvēlētos.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Man gadījās tā, ka bija LMT formulārijs astoņi + mazcenas klabeklis - maksāju 10 ar kapeikiem. Tagad Ir Bite5 + mazcenas bez papildus maksas mēnesī - maksāju 4.96. Tad kāpēc maksāt vairāk, ja rezultāts nemainās?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Par Ikšķili neatminos, bet domāju, ka ne. Tur pat TELE2 nečakarējas (kolēģim un draudzenei ir).

Link to comment
Share on other sites

Bite jebkurā valstī ienākošie zvani maksā.

Un labi maksā. Pat "mātes" valstī Lietuvā.

Nē. Lietuvā ir par velti.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Njā, baigo strīdu aizsāku! :D Bet nu manās acīs šoreiz ir uzvarējusi Bite un to arī ņemšu! :)

 

Edit: Tiko atradu ka Bitei internets ir ierobežots uz 3MB dienā un 40 mēnesī, tas tak ir ļoti maz! Sanāk ka ja es pārtērēju tad viss, atkal no jauna jāmaksā tie 3,08ls par abonēšanu? tas tad ir galīgi garām! Vai arī es kautko tur ne tā sapratu? :)

 

Edit 2: viss kārtībā, tiko sapratu to vinju politiku, sanāk apmēram tā ka tarifs ir 8 sant./Mb un ja es nopērku to pa 3,08ls tad es varu viņu kautvai 2 dienās iztērēt un tad jāpērk no jauna! Vai ari es kautko ne tā sapratu un ir tā ka ja es nopērku pa 3,08ls tad es tāpat nevaru pārsniegt to dienas limitu (3Mb)?

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

un pēc tam vari sūtīt jaunu paku.

Ja vajag vairāk internetu, paņem uzreiz pie numura VMC mini par 9Ls un būs 1GB + katrs nākamais MB par 1sant

Labots - K@sparz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...