Jump to content

Interneta šeirošana (kreiso veidu kāds nezin?)


Tofons
 Share

Recommended Posts

No provaidera tiek abonētas divas statiskās IP adreses..bet ir 3ais kompis kuram ar vajag netu. Sākumā izdevās ar ICS nošeirot netu (protams ka ne tā kā pēc instrukcijas bet diezgan savādāk konfigurējot IP un gateway utt adreses, vienkārši eksperimentu rezultātā izdevās). tātad hosts bija un ir kompis ar XP vindu... saņēmējs jeb 3ais kompis lieto Vista ultimate. tā kā toreiz provaideris (acīmredzot) nogrieza to neta ņemšanu 3.ajam kompim kaut kādā veidā tad taga mēģināju atrast kādu veidu kā tomēr dabūt atpakaļ.. vispār ienača prātā doma par mac adrešu maiņu (varbūt provaiders neļāva statiskai ip kaut kādā veidā dalīties uz dažādām mac adresēm, sorry neesmu eksperts, vienkārši iesācējs). tad nu palasīju netā un pamēģināju noklonēt hosta mac adresi 3ajam kompim. bij ok, vareja pat ierakstīt vienādas IP un konflikts neradās.. čakarējoties izdevās pat dabūt lai ir it ka abiem kompjiem ir nets ar identiskām mac un ip adresēm, taču gļuks bij tāds ka (šajā gadījum uz 3. kompja tik spēlēta interneta spēle) bet tikmēr hosta kompim (kurš vairs nebij hosts jo ICS vairs nebij vajadzīgs) pazuda nets...tad nācās vadus abiem kompjiem izraut un saspraust atpakaļ...neesmu atkodis kādā kombenē bet tas arī neder jo pārākais čakars. JAUTĀJUMS - kāds nezin kas varētu radīt to neta pārtrūkšanu pirmajam kompi ja otrais strādā bez problēmām? tip Vista nomāc XP... savāc netu sev bet xp piegriež... 2. jautājums - varbūt kāds zin kā varētu vēl pieslēgt netu tam 3ajam kompim. ja jūsu cieņa neļauj publiski tādas nesmukas lietas rakstīt bet jums ir zināms veids, tad lūdzu atrakstiet privāti. tomēr šajā krīzes laikā par 2 kompjiem jau tā sanāk dārgi maksāt bet tā kā mājās cilvēku daudz (sēž, atlaisti no darba vairums) tad tā ir kā ir ar to neta dalīšanu :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MIGs

    3

  • Borja

    4

  • Tofons

    28

  • Wiper

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest ADEX

ICS vai rūteris, citu veidu nespēju iedomāties. Nevaru arī iedomāties, kādā veidā provaiders varēja nogriezt ICS.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Salabo ICS un dzīvo laimīgs (ICS nevar nogriezt). Vai arī pērc rūteri...

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tofons

tātad shēma vienkārša - nets nāk no uztvērējantenas, no antennas nāk kabellis kas pievienots svitčam. pie svitča ir pieslēgti attiecīgi pārējie kompji. tas ICS diezvai ir jālabo jo pazuda tas nets pēkšņi, vienkārši vienā rītā vecā labā shēma vairs nedarbojās. izmēģinajos visādi bet nu pagaidām nesanāk..var tikai dabūt tā ka atverot brouzeri tur apakšā rāda - website found, waiting for reply, bet tā arī nespēj atvērt nevienu lapu.... vienu brīdi pat gadījās ka skaips sāka darboties bet lapas nevēra...taču kad mēģināju piekonfigurēt lai lapas veras tad tā arī pazuda tas...neizdevās līdz šim to pašu situāciju dabūt.

rūteris un svičs šķiet nav viens un tas pats, ne?...ar tiem man maza pieredze...lai neteiktu ka nav vispār...

 

tātad shēma vienkārša - nets nāk no uztvērējantenas, no antennas nāk kabellis kas pievienots svitčam. pie svitča ir pieslēgti attiecīgi pārējie kompji. tas ICS diezvai ir jālabo jo pazuda tas nets pēkšņi, vienkārši vienā rītā vecā labā shēma vairs nedarbojās. izmēģinajos visādi bet nu pagaidām nesanāk..var tikai dabūt tā ka atverot brouzeri tur apakšā rāda - website found, waiting for reply, bet tā arī nespēj atvērt nevienu lapu.... vienu brīdi pat gadījās ka skaips sāka darboties bet lapas nevēra...taču kad mēģināju piekonfigurēt lai lapas veras tad tā arī pazuda tas...neizdevās līdz šim to pašu situāciju dabūt.

rūteris un svičs šķiet nav viens un tas pats, ne?...ar tiem man maza pieredze...lai neteiktu ka nav vispār...

Link to comment
Share on other sites

Tiiri teoreetiski provaideri var filtreet paketes peec TTL, tiesa nezinu vai pie mums kaads ar ko taadu nodarbojaas.

 

Jebkuraa gadiijumaa es neizprotu kaa shie datori bija piesleegti. Vienaa tiiklaa bakstiit identiskus macus un ip - tas ir nepraats.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Visi 3 kompji pieslēgti pie sviča? Tas nav nekāds ICS.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
Tiiri teoreetiski provaideri var filtreet paketes peec TTL, tiesa nezinu vai pie mums kaads ar ko taadu nodarbojaas.

 

Jebkuraa gadiijumaa es neizprotu kaa shie datori bija piesleegti. Vienaa tiiklaa bakstiit identiskus macus un ip - tas ir nepraats.

 

jā tip kau kādi packet snifferi laikam esot...

kāpēc neprāts? doma pataisīt divus kompjus vienā (virtuāli)...

 

Visi 3 kompji pieslēgti pie sviča? Tas nav nekāds ICS.

 

 

hm hm ko īsti tu saproti ar ICS?

 

ir divi kompji ar savām IP adresēm... bet ir vēl trešais kompis kam nav sava provaidera nodrošināta IP, tāpēc mēģinu no viena no pirmajiem kompjiem šeirot netu tam trešajam? tagad būtu skaidrs?...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ar ICS es saprotu, ka vienam kompim ir 2 tīklenes. Caur vienu viņš saņem netu no provaidera, caur otru padod citam kompim.

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Man ar kaut kā gluži nav skaidrs kā var būt ICS, ja visi 3 PC piemaukti pie sviča. Varbūt vari paskaidrot sīkāk kā to dabūji gatavu, jo man ar ICS arī līdz šim asociējies tikai Adex'a minētais variants.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vispār jau, iespējams, pastāv vēl ICS variants ar virtuālu tīkleni (a-la VirtNet). Teorētiski, šķiet, vajadzētu strādāt. Praktiski nav sanācis pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Tofons

:D sorry bet tas manuprāt ir pašaprotami ka vajag divas tīklenes lai varētu ICS uztaisīt... heh, vienkārši nepieminēju to ka man tāds variants ir nodrošināts...

kā jau teicu - agrāk sanāca to ICS uztaisīt bet tad pēkšņi nogrieza to netu tam kompim kurš vilka no hosta... lūk tā! meklēju veidu apiet šo problēmu..tāēc arī mac adrese mēģināju uzlikt vienādas.... bet nu nez.. kau kā nesanāk nošeirot.... labākajā gadījumā tik rāda to website found brouzerī bet nelādējas lapa..

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
pie svitča ir pieslēgti attiecīgi pārējie kompji

pie sviča vari slēgt 2 kompjus - to, kuram 2 tīklenes un vēl vienu. Trešo kompi slēdz pie pirmā kompja otras tīklenes un nošārē pirmajam kompim to tīkleni, kas pieslēgta pie sviča. Usjo.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
pie sviča vari slēgt 2 kompjus - to, kuram 2 tīklenes un vēl vienu. Trešo kompi slēdz pie pirmā kompja otras tīklenes un nošārē pirmajam kompim to tīkleni, kas pieslēgta pie sviča. Usjo.

 

nav šķirbas vai slēdzu 3 kompi klāt ar kabeli pa taisno vai izmantojot sviču...esmu izmēģinājies krustām šķērsām, tas ta ka būtu skaidrs.

un abas tīklenes pirmajam kompim ir pieslēgtas pie sviča - īsi un konkrēti = pie sviča ir pieslēgtas visas 4 tīklenes!.. tīklā visi kompji viens otru redz un var šeirot failus utt...vienīgais - netu ta caur ICS neņem!

 

Starp citu, ziniet kā es pirmoreiz šitajā kombinācijā Xp to Vista nošeiroju netu? ICS liku nevis tai tīklenei kura taisīa/ņēma netu, bet tai kurai it kā jābūt tai LAN tīklenei ar adresi 192.168.0.1.... galīgi pretēji teorijai. un jā...vēl es ip konfigurāciju tur samuhļīju eksperimentējot ka vairs neaceros visu kārtību bet subnet maska nebija 255.255.255.0..bet gan tā kuru man provaideris bij nodrošinājis :D...vopšem sanāca sakombinēt ne pa jokam u nstrādāja perfekti.... kādu laiku.... līdz vienam "jaukam" rītam...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
(labots)

Saslēdz tā, kā es uzrakstīju. Divas tīklenes pie sviča (1. un 2. kompis), otru 1. kompja tīkleni pa taisno bez sviča uz trešo kompi. Starp kompjiem palaid krustisko vadu.

 

Man ir aizdomas, ka tu vienkārši izmantoji 3 IP adreses no provaidera rūtera, kaut arī maksāji tikai par divām. Provaiders to piefiksēja un lieko nogrieza. Un nekāda ICS tev nemaz nebija.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Tofons
Saslēdz tā, kā es uzrakstīju. Divas tīklenes pie sviča (1. un 2. kompis), otru 1. kompja tīkleni pa taisno bez sviča uz trešo kompi. Starp kompjiem palaid krustisko vadu.

 

Man ir aizdomas, ka tu vienkārši izmantoji 3 IP adreses no provaidera rūtera, kaut arī maksāji tikai par divām. Provaiders to piefiksēja un lieko nogrieza. Un nekāda ICS tev nemaz nebija.

 

 

es jau it kā teicu - mēģināju abējādi..arī ar krustenisko kabeli, pa tiešo. bet tas pats variants. nav neta..ir tikai waiting for reply...

un tas tavs variants par trim provaidera IP adresēm bija sākumā pirms ICS mēģināšanas... tip izdevās - tiešām nomainot uz dullo provaidera ip pēdējos trīs ciparus sanāca dabūt netu uz visiem 3 kompjiem katram ar savu unikālu IP :) bet prieki nebij pārāk ilgi..vienu otru mēnesi palietoju un provaiders nogrieza.. tad arī mēģināju ar ICS...sanāca...taču dēļ XP un Vistas šķietamās nedraudzības man sanāca nošeirot netu.. tikai par hostu izmantojot XP kompi un tad attiecīgi eksperimentējot ar ip konfigurācijām... lūk tā :) es ceru ka tagad viss būs skaidrs ka esmu izmēģinājis jau visus jūsu līdz šim ieteiktos variantus (tie starp citu ir standarta, bet man vajag nestandarta risinājumu jo nav ne jausmas kapēc tāda situācija ka vienkārši nedod to netu caur ICS, lai arī viss ir pareizi sakonfigurēts..jau meklēju caur googli bet līdz šim neesmu atradis piemērotu risinājumu...bija vēl ieteikts tur klienta kompim norādīt DNS sufixu MSHOME.NET...bet arī tas nelīdzēja)...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pamēģini statisku IP klienta kompim. Man strādā ar 192.168.0.101, Default Gateway 192.168.0.1, Subnet mask 255.255.255.0. DNS - provaidera.

Un vēl pamēģini http://62.85.117.103 no tā kompja, kuram nav neta.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Tiiri teoreetiski provaideri var filtreet paketes peec TTL, tiesa nezinu vai pie mums kaads ar ko taadu nodarbojaas.

 

Jebkuraa gadiijumaa es neizprotu kaa shie datori bija piesleegti. Vienaa tiiklaa bakstiit identiskus macus un ip - tas ir nepraats.

To var darīt arī praktiski, bet apiet arī var praktiski :) Tiesa gan, nezinu vai ar mazajiem rūterīšiem, bet ar linux iptablēm var gan. Es arī šaubos, ka kāds pie mums ar to nodarbojas, visticamāk pietiks ar parasto mazo rūteri.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

Nezinu, man brīnišķīgi strādā ICS, kompis ar divām tīklenēm ir ar Vistu, otrs XP. Es tikai nesaprotu, kāpēc manuāli maini IP adreses? ICS taču strādā kā DHCP serveris, nekādi eksperimenti ar IP nav vajadzīgi. Uz kompja kas saņem netu uzliec, lai IP un DNS saņem automātiski, saslēdz abus kompjus caur cross kabeli un miers.

Link to comment
Share on other sites

ICS.

 

Pats lietoju šādu variantu. Sākumā bija puņki un asaras lai pierubītu visu šito (neesmu guru), bet tagad griežas viss gan vistas, gan xp, gan mac un iphone. Problēmu nav. Manuāli tepat forumā biju iemetis (linku uz to).

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

A ko šitas nozīmē - "...īsi un konkrēti = pie sviča ir pieslēgtas visas 4 tīklenes!" ???

Link to comment
Share on other sites

Tas noziimee, ka Tofons izdomaajis jaunu kreiso ICS "šeirošanas" sheemu, kas vinjam nestraadaa.

Link to comment
Share on other sites

versatile

kaadu kreiso variantu autors vel grib dzirdeet? kreisak ka vinjam ir jau vairs nevar!

 

pirmos dievus kompjus pie switcha, 3o kompi ar krustneisko kabeli pie piemaa kompja otraas tiklenes. viss.

Link to comment
Share on other sites

Pastāstiet lūdzu kāpēc Tofons variants (visas tīklenes pie viena sviča) nevarētu darboties?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Varētu darboties. Bet, ja provaidera rūterī darbojas DHCP serveris, tad 3. dators var gribēt dabūt IP no turienes. Un provaiders 3. IP nedod.

 

Piemēram, man, nez kāpēc ICS ar DHCP nestrādāja. Norādīju IP manuāli un aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

:good: tu esi izdariojis nepareizi pilnīgi visu ko vien varēja izdarīt !

MAC adreses NEDRĪKST būt vienādas ! Tā ir ka dmērkaķim iedod baŗdas nazi. Sadara pats nezin ko.

Izlasi kaut vienu pamācību par tīkla šārēšanu.

 

Shēmai jābūt šādai:

Provaideris

|

Switch

| |

PC 1 PC2

|

Tavs papildus PC

 

Uz PC 1 ir divas tīklenes. Ir ieslēgts ICS uz IENĀKOŠĀS tīklenes. Vads no tiklenes divi iet uz papildus PC. Tīklenēm PC1_LAN un Papildus PC vajag IP no viena virtuālo adrešu diapazona.

Papildus PC gateway tiek norādīts, kā pirmā PC LAN IP adrese.

 

VISS.

Link to comment
Share on other sites

Tofons

Ak dies! te tiešām neviens neko konkrētu nemāk kā tikai mēģināt sevi izcelt uz citu fona.... kāds iemels jums liek domāt ka zinat visu labāk un vairāk?? vai tad neuzmanīgi lasījāt ko es rakstīju? bāāc, vai tiešām jāatkārtojas....

 

-ruukji - eksperimenti vajadzīgi bija jo NESTRADAJA STANDARTA shēma, kura ir aprakstīta visos ICS manuāļos. Loģiski ka tika mēģināts likt auatomātisko IP konfigurāciju - rezultāts tas pats!

 

-Jurkin - padomā loģiski - ir 3 kompji, visos kompjos ir pa tīklenei, taču vienā kompī ir nevis viena bet 2 tīklenes.... cik tīkleņu kopā ir pieslēgtas svičam???

 

-Borja - nerunā lūdzu sviestu..

 

-versatile - tu vispār manus tekstus lasīji???? tak beidziet vienreiz visi uzmest aci pirmajam teikumam un iedoma'ties ka viss ir skaidrs un var dot ūbergudru atbildi...

 

-MIGs - tu laikam esi kkāds IT profiņš... taču lasītājs tu esi slinks pēc vella... .TAK IZLASIET VISI MANUS TEKSTUS UN ATBLDES, bļin... esmu tak skaidrojis ka esmu jau mēģinājis visas tās shēmas ar krusteniskajiem, nekrusteniskajiem, dinamiskajām, statiskajām un tamlīdzīgām huiņām... neiet! plus identisku mac adrešu izveidošana nav nekāds pasauls gals, kas tev pret to?

 

Drīzāk vajadzīgs padoms no cilvēka kas strādā pie interneta provaidera...varētu pateikt kā ir iespējams nogriezt cilvēkam iespēju vienu statisko IP izmantot prieks ICS...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tu pats ņi figa nelasi, ko tev raksta. Izdari tā kā teicu es un MIGs. Un tad, ja kaut kas neiet, prasi padomus. A kamēr tu malsi savu maļamo ar 4 tīklenēm pie sviča, neviens tev palīdzēt nespēs.

 

Vienīgais veids, kā IPS var tev neļaut ICS - neapkalpot paketes ar nepareizu TTL. Lasi un izglītojies:

http://www.talkbroadband.com/articles/49/1...our-Default-TTL

Link to comment
Share on other sites

Tofons
(labots)
Tu pats ņi figa nelasi, ko tev raksta. Izdari tā kā teicu es un MIGs. Un tad, ja kaut kas neiet, prasi padomus. A kamēr tu malsi savu maļamo ar 4 tīklenēm pie sviča, neviens tev palīdzēt nespēs.

 

Tiešām būs jāsāk lamāties?? te kā pret sienu runāt....

Da tas ko jūs "gudrinieki" sakat jau sen, pirmkārt tika darīts bet pēc šajā gadījumā tas nestrādā!!!.... lūdzu pasaki laicīgi cik vēl reizes man vajadzēs to atkartot..varētu palūgt ka'dam lai uztaisa macro or smth...

 

paldies par linku protams, palasīšu.... bet risinājums problēmais tur diezvai būs atrodams...

Labots - Tofons
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tev ir fiziski jāatdala tavs šārētais LANs no provaidera LANa - cik reizes man to atkārtot? Vai jāsāk lamāties?

Kreisais variants - palielini default TTL - skat augstāk.

Izdari to. Ja neiet - prasi padomu. Āmen.

Link to comment
Share on other sites

Vienādas macadreses gan nevajadzētu lietot, iedomājies, kas notiktu, ja divām vai vairākām blakus mājām būtu vienāda adrese, kā pastnieks varētu tev aiznest sūtījumu? Starp citu kas par provaideri?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja abi LANi būs fiziski atdalīti, vienādās MAC adreses netraucēs. Kaut gan - vajadzības pēc vienādām MAC, protams, nav.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
:good: tu esi izdariojis nepareizi pilnīgi visu ko vien varēja izdarīt !

MAC adreses NEDRĪKST būt vienādas ! Tā ir ka dmērkaķim iedod baŗdas nazi. Sadara pats nezin ko.

Izlasi kaut vienu pamācību par tīkla šārēšanu.

 

Shēmai jābūt šādai:

Provaideris

|

Switch

| |

PC 1 PC2

|

Tavs papildus PC

 

Uz PC 1 ir divas tīklenes. Ir ieslēgts ICS uz IENĀKOŠĀS tīklenes. Vads no tiklenes divi iet uz papildus PC. Tīklenēm PC1_LAN un Papildus PC vajag IP no viena virtuālo adrešu diapazona.

Papildus PC gateway tiek norādīts, kā pirmā PC LAN IP adrese.

 

VISS.

 

Lai nebūtu pārpratumu - šis ir tas standarta variants par kuru minēju, kas ir aprakstīts visos manuāļos..... kas Jums lika domāt, ka neesmu tā jau darījis?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Izdari to vēlreiz un trešajam kompim palielini TTL.

Link to comment
Share on other sites

Tofons

par TTL palasīšu un pamēģināšu...

par mac adresēm - tās taisīju identiskas nevis priekš ICS bet lai varētu uzlikt identiskas IP adreses abiem kompjiem! un ziniet ko? strādāja nets uz abiem kompjiem...bet sūdīgi. nets ik pa brīdim raustījās... pazuda... nācās pārspraust kabeļus... vobšem kkas nepatika sistēmai - barot divus kompjus ar vienu IP... tāpēc tas variants neder....

Link to comment
Share on other sites

versatile

un kas tev liek domat, ka 3 (faktiski 4) datori viena switcha, no kuriem 2i ir ar vienadam MAC adresem, stradas?

 

ta tevis mineta "standarta sheema" straada. ari man pasham tada paris variantos ir un darbojas. nomaini mac adreses atpakalj pret istajam, un soli pa solim izej to wizardu ieksh controlpanelja uz abiem kompjiem, kas iesaistiti ICSaa.

 

par mac adresēm - tās taisīju identiskas nevis priekš ICS bet lai varētu uzlikt identiskas IP adreses abiem kompjiem! un ziniet ko? strādāja nets uz abiem kompjiem...bet sūdīgi. nets ik pa brīdim raustījās... pazuda...

 

nu bet neko citu ari nevaretu gaidiit!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
kas Jums lika domāt, ka neesmu tā jau darījis?

A kas tev liek domāt, ka izdarīji to pareizi?

 

Ja saslēgsi visu pareizi, provaiders neredzēs 3. kompja MAC adresi. Līdz ar to - tā var būt arī tāda, kas nav piesaistīta provaideram.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

smile_grudaks.gifvavere.gif

Tev vajag nevis mums !

Tev uzzīmēju shēmu. Un tas, ka tu necenties atrast problēmas cēloni kapēc kautkas neiet, bet veic dumas darbības - piemēram 4 tīklenes pie viena switcha.

 

Papildus PC un PC1 tīklenes var iet caur atsevišķu switchu vai ar krustenisko kabeli.

Ok Idejā visam vajag strādāt aŗi caur to switchu, BET tur ir iespējamas vairākas klupšanas vietas. Piemēram provaideris switchu nokonfigurējis po svojamu - tikai konkrrētas MAC adreses, tikai kopnkrētas IP, tikai konkrēti porti. Tāpat var gadīties, ka tava svirtuālās IP konfliktē art citām virtuālajām ko kāds gudrīts ir peispraudis pie provaidera subneta. Tāpat tu vari nejauši ķert provaidera vai kādu citu DHCP.

 

Tātad.

1. Pārleicinies vai visi kabeļi/switchi/tīklenes utt patiešām darbojas.

2. Savieno abus PC ar Cross-over kabeli(Vai atsevišķu switchu)

3. Nopingo PC1 un Papildus PC savā starpā.

4. Ieslēdz uz PC1 Interneta interfeisa ICS.

5. Savadi IP adreses abiem PC manuāli (

PC1 IP 192.168.0.1, maska 255.255.255.0, GW Tukš

Papildus_PC: IP 192.168.0.2, maska 255.255.255.0, GW 192.168.0.1

6. Provē nopingot PC1 reālo IP adresi no Papildus pc, pēctam pingo provaidera routeri.

 

Ak jā - Saliec DAŽĀDAS MAC VISĀM tīkal kartēm !!!

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

(labots)

/Neliela atkaape/

Cilveekam ir mashiinas piekabe. Nez kaadu iemeslu deelj nav sanaacis piekabinaat pie mashiinas. Nemeeginot noskaidrot kas un kaapeec, experimentaali izdevaas nolikt sho piekabi mashiinas priekshaa un stumt. Tachu peec kaada laika piekabe nestumjas. Tagad cilveeks intereseejas, kaa veel vareetu piestiprinaat piekabi pie mashiinas - varbuut var piesiet pie mashiinas saana ? Vai labaak meeginaat uz jumta uzlikt ?

/

 

Ir nevis jaaprasa kaa paveikt neiespeejamo, bet jaameegina atrast, kaapeec nestraadaa standarta varianti. Vai ip, netmask, gateway etc tika pareizi izdalliiti ICS gadiijumaa? Kaadi bija traceroute rezultaati?

 

Un nevajag uztraukties par apgalvojumiem, ka zeme ir apalja.

 

P.S.

par mac adresēm - tās taisīju identiskas nevis priekš ICS bet lai varētu uzlikt identiskas IP adreses abiem kompjiem! un ziniet ko? strādāja nets uz abiem kompjiem...bet sūdīgi. nets ik pa brīdim raustījās... pazuda... nācās pārspraust kabeļus... vobšem kkas nepatika sistēmai - barot divus kompjus ar vienu IP... tāpēc tas variants neder....

 

Kaa jau maize teica - kas buus, ja divaas dazhaadaas maajaas ar vienaadu adresi dziivos cilveeki ar vienaadu vaardu, uzvaardu un personas kodu ?

Labots - Wiper
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...