Jump to content

Interneta šeirošana (kreiso veidu kāds nezin?)


Tofons
 Share

Recommended Posts

Tofons

Ej nost... man vienkārši rokas nolaižas un gribas histēriski smieties.... cik nožēlojami iedomīga ir šī publika.....

1kārt - tas ka mans postu skaits statistikā ir tik zems salīdzinoši ar jūsu bezgalībām, nenozīmē ka esmu pilnīgs nulle tīklu lietās un neko nesaprotu....

2kārt - iemācieties uztvert domu ko jums vairākas reizes pasniedzu - esmu visu jauki un smuki jau darījis, viss ir bijis pareizi saslēgts.. ICS ir darbojies...taču pēc laiciņa vienkārši vairs, tā teikt, nedarbojās... acīmredzot provaiders kko izdarīja (jo cita acīmredzama iemesla nebija, kaut vai ar uguni meklē), jo bija iepriekš jau tā izdarījis kad izmantoju vienkārši citu viņa IP adresi 3ajam kompim...

MIGs un wiper - go fck urselves..nav man jums vairāk ko teikt....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MIGs

    3

  • Borja

    4

  • Tofons

    28

  • Wiper

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu lieliski, speciālists par tīklu lietām NESPĒJ noteikt kurā posmā ir vaina ...

Da priduraks - nomirsti labāk !

Link to comment
Share on other sites

Tofons
Nu lieliski, speciālists par tīklu lietām NESPĒJ noteikt kurā posmā ir vaina ...

Da priduraks - nomirsti labāk !

 

un tu spēj??? izaudz...prātiņā!

Link to comment
Share on other sites

Peec meeginaajumiem sleegt vienaa lokaalaa tiklaa vairaakus darorus ar vienaadaam mac adreseem un ip vairs nav nekaadas ticiibas paarejam, kas ticis dariits. Sorry. Taapeec tika doti padomi parliecinaaties par ICS darbiibu. Bet, ja esi gudraaks par visiem un labaak zini kaa tam jaastraadaa, - karogs rokaas un uz priekshu.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
Peec meeginaajumiem sleegt vienaa lokaalaa tiklaa vairaakus darorus ar vienaadaam mac adreseem un ip vairs nav nekaadas ticiibas paarejam, kas ticis dariits. Sorry. Taapeec tika doti padomi parliecinaaties par ICS darbiibu. Bet, ja esi gudraaks par visiem un labaak zini kaa tam jaastraadaa, - karogs rokaas un uz priekshu.

 

nu paklau, vienādas mac adreses bij eksperiments, nevis ICS bet vienkārši pamēģināt..vispirms palasīju netā par mac cloning un neredzēju nekādas briesmīgas sekas šai rīcībai tāpēc pamēģināju... vienkārši biju jau izmēģinājies visādi. Man smuki 3kompis ar vistu atrada, pieņēma ip adresi, kad uzliku automātisko meklēšanu..un ja mēģināja diagnosticēt tad rādīja ka problēmu savienojumā nav... tā ka teorētiski visam vajadzēja strādāt, bet tomēr nē - lapas nevēra, skaips nedarbojās... nu nebija pieeja netam. Šeit nācu pakonsultēties jo vienkārši gandrīz vairs nebij kur meklēt un te tomēr latviski runājošoa publika.. domāju būs kāds kas saskāries ar līdzīgu problēmu bet kļūdījos... pagaidām visi zin vienu un to pašu - standarta procedūras, kas manā gadījumā nelīdz... man nav softu un tīkla administratora zināšanu lai tā srazuatrastu cēloni, tāpēc jautāju jums - kādi ir veidi diagnostikai. varu tikai pieņemt ka provaiders ir kkādā veidā nogriezis neta dalīšanu...

Link to comment
Share on other sites

Bl... cilveek tak uzziimee vienreiz savu tiikla sheemu ar noraadiitaam visaam ip adreseem/maskaam/geitvejiem

(publiskajaam adreseem peedeejo skaitli vari nerakstiit).

 

Un MAC adreses obligaati saliec, lai neatkaartojas. Ja nebuutu "pilnīgs nulle tīklu lietās", tad taa nekad nebuutu dariijis.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu kaa jau bija mineets - viena iespeeja filtreet peec pakeshu TTL. Nokonfiguree atkapalj ICS. Patausti kas notiek (vari iepostot ipconfig /all , traceroute rezultaatus), peec tam peemeegini palielinaat klientam (vistai) default TTL un paskatiities vai kas izmainiijies.

 

P.S.

Ja treshajam kompim interesee tikai webs, tad var uzlikt prastaako proxi.

 

P.S.S.

Veel var ar socks prokshiem speeleeties, bet protams nebuus kaa 'tiesha' interneta pieeja.

Labots - Wiper
Link to comment
Share on other sites

Tofons

tīkla shēma ir vienkārša - internets > antenna > kabelis no antennas > Planet 10/100Mbps Ethernet switch (provaidera nodrošināts) > tīkla vadi > 3 kompji.

Provaiders Tukumā, Kopideja Sia. Provaidera adreses sākas - 10.18.0.x, gateway 10.18.0.1, dns un maska nezvai ir vajadzīga jums, tāpēc nerakstīšu reālo ciparu... katrā ziņā maska 255.255.255.x, dns 195.13.160.x....

 

Par mac adresēm - jau uuui cik sen rakstīju ka mac adreses ir saliktas atpakaļ uz oriģinālajām.... ehh bože....

p.s. tā pati shēma, taču 3ais kompis pieslēgts nevis svičam bet pirmajam kompim ar krustenisko kabeli - arī ir mēģināts.

p.p.s par TTL nezinu.... kompji atrodas metra attālumā... vai tiešām man tie lēkumi jāpalielina vēl? bet nu kad būs laiks tad to paprovēšu...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

TTL nosaka nevis cik metru attālumā atrodas kompji, bet gan - cik "starpiekārtu" attālumā tie atrodas.

 

Tikko ienāca prātā - ja provaiders čeko TTL, tad jau virtuālajai mašīnai arī tīkls nedarbosies? Ja līgumā tas nav atrunāts, tad par šito viņu varētu drusku patramdīt, ne?

Link to comment
Share on other sites

Kad pakete tiek izveidota, tai pieshkir TTL veertiibu (windows default 128). Katra naakamaa iekaarta, kas apstraadaa paketi, samazina TTL. Sekojoshi provaideris var meeginaat atsijaat 'kreisi' piesleegtos datorus peec pakeshu TTL veertiibas - kreisajiem datoriem taa buus mazaaka.

 

To var apiet, palielinot kreisajiem datoriem default TTL veertiibu(pagooglee kaa, bija kaut kur registry).

Link to comment
Share on other sites

Tofons
(labots)
TTL nosaka nevis cik metru attālumā atrodas kompji, bet gan - cik "starpiekārtu" attālumā tie atrodas.

 

Tikko ienāca prātā - ja provaiders čeko TTL, tad jau virtuālajai mašīnai arī tīkls nedarbosies? Ja līgumā tas nav atrunāts, tad par šito viņu varētu drusku patramdīt, ne?

 

 

hm nezinu par to. būs jāsameklē līgums....

bet jocīgi ir tas, ka aparatūras saraksts piemin kaut kādu Edimax (Access point) WRL 54 MBPS, kaut arī man reāli tāda nav! tas taču wireless verķis bet antenna man jau sarkastā minēta kā 2.4GHz 19dBi paneļu antenna.... bet tāds Planet ethernet svičs vispār nav sarakstā.. ir tikai nozarkārba, kas, konsultējoties ar vienu otru, šķiet ir vadu sazarojums (bet arī tas mums te nekur nav atrodams :D)... tas tā offtopic..vienkārši šķiet ja kāda no šīm aparatūrām salūzt tad izsaucot večus no Kopidejas, šie atbrauc un saka - "Eu veči! bet kur tad superdāragis edimax accesspoints? mēs jums to iedevām nevis kkādu tur Planet sviču"... galvenais ka tagad nesen tik piefiksēju šito nesaskanību...

Labots - Tofons
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vispār jau jāizlasa papīri, pirms paraksti kaut ko. Tas nu tā.

 

Beidzot saslēdzi savu saimniecību tā, lai tas izskatītos cilvēcīgi? Kā tas tagad viss izskatās - ar visiem tīkla uzstādījumiem, MAC ieskaitot? Ko saka ping un tracert?

Link to comment
Share on other sites

shēma ir vienkārša - internets > antenna > kabelis no antennas > Planet 10/100Mbps Ethernet switch (provaidera nodrošināts) > tīkla vadi > 3 kompji.
Tai sheemaa nav ne smakas no ICS.

 

p.s. tā pati shēma, taču 3ais kompis pieslēgts nevis svičam bet pirmajam kompim ar krustenisko kabeli - arī ir mēģināts.
Tieshi to jau arii prasiiju - visus IP parametrus ICS iesaistiitajiem kompjiem.

 

Tieshaam tik gruuti bildi uzziimeet? Tas daudzkaart uzlabo paarskataamiibu - nevis burties cauri ntajaam lapaam ar spamu.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
(labots)

nu saslēdzu ar krustenisko kabeli, uzliku automātisko IP konfigurāciju. sameklēju to registry vietu kur vaidzēj TTL nomainīt bet tur nebij tā faila "DefaultTTL"... bija tikai "(Default)" bet tas nebija tas DWORD fails bet cita tipa...tapec uztaisiju pats tip kā bij tajā neta adresē parādīts New > DWORD un attiecīgi nosaucu par DefaultTTL..atveru to - tur ierakstiju tikai 128 (vareja izveleties hexadecimal vai decimal..defaults bija hexadecimal, ta ari atstaju)..parstarteju bet nekā nav mainījies... mēģoāju pingot - varu nopingot abas pirmjā kompja tīkleņu adreses (attiecīgi provaidera IP un ICS piešķirto 192.168.0.1) bet nevaru otrajam kompim (kam otra provaidera IP ir)nopingot...un tāpat arī citas ip nepingojas...

ar tracert īsti nemāku rīkoties. mēģināju to tracert -h 255 *ip adrese* bet neatrada provaidera 10.18.0.1 adresi...

neesmu drošs kādu vērtību jāievada tajā pašizveidotajā TTL failā....

 

shēma - attačmentā uzzimēju lai vienam otram vieglāk saprast...

post-67225-1236262323_thumb.jpg

Labots - Tofons
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

129 vai 65. Par vienu lielāku nekā defaultā vērtība.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
129 vai 65. Par vienu lielāku nekā defaultā vērtība.

 

a es jau nezinu kāda ir man tā defaultā vērtība...teicu ka tā faila tur nebija, pats taisīju...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Defaultās vērtības ir 64 un 128.

Ieraksti konsolē ping localhost (bez tās reģistra atslēgas) un redzēsi defaulto vērtību.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
Defaultās vērtības ir 64 un 128.

Ieraksti konsolē ping localhost (bez tās reģistra atslēgas) un redzēsi defaulto vērtību.

 

nez nekas tur neparadas - ir tikai reply 1 ms un vsjo.... 1ajam kompim gan rāda normali TTL 128...

mosh ta Vista tur pigorus taisa.... jo 2ajam kompim kam arī Vista - nerāda neko vairāk par milisekundēm

Link to comment
Share on other sites

Lapais

tā, starp citu:

Apollo DNS adreses 195.13.160.52 un 195.122.12.242 pēdējā laikā gļuko. Iesaku to vietā 195.122.12.241 un 80.232.230.242

Link to comment
Share on other sites

shēma - attačmentā uzzimēju...
1-ajam kompim neesi gateway veertiibas uzrakstiijis (kaadas ir katram interfeisam).

3-ajam kompim vispaar nekaadus parametrus neesi uzrakstiijis.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
tā, starp citu:

Apollo DNS adreses 195.13.160.52 un 195.122.12.242 pēdējā laikā gļuko. Iesaku to vietā 195.122.12.241 un 80.232.230.242

 

ja bija paris vakarus nesen pazudis nets, bet skaips darbojas :) nakamaja rītā viss kārtībā... laikam tās adreses ko minēji vainīgas bij :) manā gadījumā gan tas šķiet nepalīdzēs

 

1-ajam kompim neesi gateway veertiibas uzrakstiijis (kaadas ir katram interfeisam).

3-ajam kompim vispaar nekaadus parametrus neesi uzrakstiijis.

 

Tu neesi skolotājs vai pasniedzējs kkāds? :D

 

bet visam tak jābūt skaidram no pieejamās info šeit. gateway jau teicu ka ir 10.18.0.1.

trešais kompis automātiskio vērtības uzstāda un tās, respektīvi, ir - 192.168.0.22, 255.255.255.0, 192.168.0.1, 192.168.0.1 (kārtībā no augšas uz leju rakstot visas adreses)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Reku uzzīmēju. Aizpildi manu bildi ar savām vērtībām. Tur, kur tev ir tukšums, ievelc svītriņu.

post-58798-1236264610_thumb.png

10.*.*.* adreses vari neslēpt. Tās nav publiskās.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
Reku uzzīmēju. Aizpildi manu bildi ar savām vērtībām. Tur, kur tev ir tukšums, ievelc svītriņu.

post-58798-1236264610_thumb.png

10.*.*.* adreses vari neslēpt. Tās nav publiskās.

 

bļin ceru ka tas ir droši savu tīkla info likt apskatei....

post-67225-1236265816_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Subneta maskas ar default gateway vietām sajauktas. Tā ptiešām ir vai tikai bildē nokļūdījies?

 

Kā jau minēju - man negāja ICS at automātisku IP. Pamēģini uzlikt manuāli tādu pašū IP adresi 3. kompim un norādi DNS serverus.

 

Vēl vari mēģināt atinstalēt Vistai (3. kompim) IPv6.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
Subneta maskas ar default gateway vietām sajauktas. Tā ptiešām ir vai tikai bildē nokļūdījies?

 

Kā jau minēju - man negāja ICS at automātisku IP. Pamēģini uzlikt manuāli tādu pašū IP adresi 3. kompim un norādi DNS serverus.

 

Vēl vari mēģināt atinstalēt Vistai (3. kompim) IPv6.

 

 

a jaa- es rakstīju domādāms ka esi izkārtojis tādā kārtībā kā ir IP konfigurācijā... gateway un maskas jāsamaina vietām...

es jau esmu sen to mēģināhjis un arī tagad mēģinu uzlikt manuāli tās pašas vērtības ko automātiski piešķīra.... naf! kā pēc tam dabūt atpakaļ to IPv6 protokolu? ar vindas disku?

DNS serverus domā provaidera? tip kurām tīklenēm?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

DNS serverus liec tikai 3. kompim. Bet DNS pagaidām vari likt mierā, interneta darbību vari pārbaudīt ar IP adresu palīdzību, piem http://www.delfi.lv vietā vari rakstīt http://62.85.117.104

 

TTL palielināji?

 

Reku par IPv6, nav pat jāatinstalē:

There are fine grained controls if you want, but to disable IPv6 without yanking out support overall, globally, you can set:

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip6\Parameters]

"DisabledComponents"=dword:000000ff

 

and if you want to back out that change, either delete 'DisabledComponents" or set it to 0.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
DNS serverus liec tikai 3. kompim. Bet DNS pagaidām vari likt mierā, interneta darbību vari pārbaudīt ar IP adresu palīdzību, piem http://www.delfi.lv vietā vari rakstīt http://62.85.117.104

 

TTL palielināji?

 

TTL mēģināju likt gan 129 gan 65, gan 240...nekā! vistai to TTL nemaz nevar tik vienkārši apskatīt..pat nezinu kā var... mēģināju no XP kompja pingot 3 kompi un tad pie sanemtajām paketēm rādīja 128 bet nezinu kam tas TTL ir jo it kā nomainīju vērtību uz 240...kkas tur neiet...neņem pretī to manis izveidoto failu DefaultTTL vai kas...

un mēģināju jau to http://62.85.117.104 atvērt bet nekā.... tas pats - website found, waiting for reply..... brrr

Link to comment
Share on other sites

Tofons
Vistai TTL mainās tieši tāpat kā XP:

http://www.windowsreference.com/windows-vi...-windwos-vista/

 

Kaut ko dari nepareizi.

 

atļaušos teikt ka daru visu kā teikts - nav nekādu izmaiņu...

varbūt būs jāpakrāmējas un jāieliek tā papildu tīklene vistas kompī un jāmēģinā šeirot uz XP to netu.... nav citu variantu

Link to comment
Share on other sites

Tofons
(labots)
Vēl jau poastāv variants, ka mēģinot visādus kreisos variantus, esi kaut ko sačakarējis XP vai Vistai. Vari pameklēt kādu progu, kas repairo to, kas attiecas uz tīklu.

 

Paskaties te:

http://www.google.com/search?hl=lv&cli...%C4%93t&lr=

 

Un tad pameklē to pašu priekš XP.

 

apskatīšos bet par sačakarēšanu manuprāt nevar būt ne runas... visas izmaiņas bija atgriezeniskas... tāpat kā tagad to TTL izmaiņu registry - visu piefiksēju un backup taisu...bet iepriekš gan tikai ar ip adrešu maiņu spēlējos, nekādus reg keyus utt nemainīju... vienkārši windowsa tīklu sistēma ir mistiska - citreiz sanāk saslēgt, citreiz nē...

plus - uz visiem kompjiem nets strādā ja pa tiešo izmanto provaidera ip konfigurāciju....

Labots - Tofons
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Joka pēc uztaisi tādu eksperimentu:

1. kompi ar XP pieslēdz pie provaidera sviča, ar provaidera uzstādījumiem,

2. samazini TTL uz 127,

3. ar ping localhost pārliecinies, ka TTL tiešām ir 127,

4. pārbaudi, vai no šī kompja nets darbojas.

Ja nets darbosies, tad TTL vari likt mierā.

Link to comment
Share on other sites

Tofons

pamēģināju pamainīt TTL uz XP - tas pats. nekādas izmaiņas... localhost pingoja adresi 127.0.0.1...nav man tādas adreses tīklenēm..tapēc pingoju manuāli 192.168.0.1 un provaidera ip bet vienalga rāda tik TTL 128..... liec tajā DefaultTTL failā kādu vērtību gribi - nekas nemainās.... sviests... desmit reizes pārliecinos vai pareizā vietā tas fails izveidots un ar pareizajiem burtiem rakstīts...bet nav... kam tad tas viss domāts ja nevar neko nomainīt?

ok, pārlikšu 2. tīkleni uz vistu un mēģināšu tālāk....

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
(labots)

Tur nav nekāda faila. Tā ir reģistra atslēga. Adrese 127.0.0.1 ir vienmēr. Tā ir localhost adrese.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Tofons
(labots)
Tur nav nekāda faila. Tā ir reģistra atslēga. Adrese 127.0.0.1 ir vienmēr. Tā ir localhost adrese.

 

nu labi, nepareizi nosaucu. tas tā...

skaidrs par to localhost.

 

uzliku vistai otru karti. xp mēģina ņemt netu..nav..

kad pingoju no xp tad visam rād TTL 128 izņemot vistas neta kartes ip 10.18.0.6 - rāda TTL 127.... nezinu kapē tā...xp TTL biju uzlicis 129 joka pēc. Vistai vispār nav vairs tās registry key...

 

vēl - XP ir tā fīča ka Network connection logā pie pieslēgumiem parādās Internet Gateway pieslēgums ja tāds ir (tip ICS).. nu tad man viņš rāda ka ir connected... bet nu nets jau tikvai tā reāli nedarbojas.

Labots - Tofons
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
kad pingoju no xp tad visam rād TTL 128 izņemot vistas neta kartes ip 10.18.0.6 - rāda TTL 127

Kam visam? Visam internetam nevar rādīt vienādu TTL. Man, piemēram, kad es pingoju delfi.lv, TTL ir 62. Bet, kad pingoju boot.lv - 59.

Link to comment
Share on other sites

Tofons
Kam visam? Visam internetam nevar rādīt vienādu TTL. Man, piemēram, kad es pingoju delfi.lv, TTL ir 62. Bet, kad pingoju boot.lv - 59.

 

runāju par ip adresēm kuras ir abiem kompjiem - 1. un 3.

no xp nemaz nepingojas citas ip, izņemot 2. kompja provaidera ip....

Link to comment
Share on other sites

pamēģināju pamainīt TTL uz XP - tas pats. nekādas izmaiņas... localhost pingoja adresi 127.0.0.1...nav man tādas adreses tīklenēm..tapēc pingoju manuāli 192.168.0.1 un provaidera ip bet vienalga rāda tik TTL 128..... liec tajā DefaultTTL failā kādu vērtību gribi - nekas nemainās.... sviests... desmit reizes pārliecinos vai pareizā vietā tas fails izveidots un ar pareizajiem burtiem rakstīts...bet nav... kam tad tas viss domāts ja nevar neko nomainīt?

 

Dators tika paarstarteets ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...