Jump to content

Mūsdienu jaunatne.


Dundurs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    5

  • Bastjens

    4

  • edw

    7

  • Dupsis

    6

kaparz tu man patiešām "patīc". Tu esi tāds tipisks interneta varonis, interneta runātājs. Atceros, kad tu biji boot.lv podkāstā. Labi ja visu podraidi pateici ~2vus teikumus. Kur bija pazudusi tava super,mega,ultra,duper,wii runāšanas māksla ? man jau ir apnikusi tava stulbā attieksme pret citiem. Ej pakloko celeronu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Nu tu tak esi cirvis(nē, šis nav slikts vārds!!!)

Nav runa par cilvēkiem kas prasa padomu. Tādi cilvēki ir mana ikdiena, neredzu problēmas. Problēmas rodas tajā ja tāds nezinītis sāk tuftu klārēt gan man gan citiem. Tie;si tāpat kā te blakustopikā kuru aizlokoja. Muļķis ar putām uz lūpām gatavs aizstāvēt savu aplamo viedokli tajā pat laikā dašs labs izlasīs šo postu un rīt skries uz veikalu teikdams a es internetā lasiju ka tā ir un viss...Zini, man tādi brīvdomātāji savulaik strādājot trijās it bodēs bija ikdienas un ej tu iestāsti tā zolīdi cilvēkam ka viņa viedoklis nav pareizs. parasti pēc dienām/nedēļām tāds ir klāt ar savu bēdu un tagad gan saprot kādā sūdā iegrābies. Viss tikai tādēķ, ka kāds tirliņš noteikti bija ieteicis vai ierakstijis forumā savu pērli.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
kaparz tu man patiešām "patīc". Tu esi tāds tipisks interneta varonis, interneta runātājs. Atceros, kad tu biji boot.lv podkāstā. Labi ja visu podraidi pateici ~2vus teikumus. Kur bija pazudusi tava super,mega,ultra,duper,wii runāšanas māksla ? man jau ir apnikusi tava stulbā attieksme pret citiem. Ej pakloko celeronu.

Atmet PM kad varam tikties, labprāt parunāsim...

Link to comment
Share on other sites

Lai tad klārē to domu. Priekš kam te ņemties ar tiem saucamajiem "idiņiem"? Lai tak dzīvo ar savu gudro domu un mācās paši.

 

Pamēģini šādas piezīmes izteikt sieviešu kolektīvā, kuras ar datoru uz jūs. Redzēsi labu pretreakciju :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Manā kolektīvā 90% ir sievietes. Zinu kā tādām ko iestāstīt.

Dupsi, tev arī PM ar manu IRL atrašanās vietu un telefonu.

Tagad gan man nāksies pamest šīs viesmīlīgās telpas, piektdiena vai zinies.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Kasparz, un arī zini to, ko aiz muguras par tevi izsakās? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Redzi, ir cilvēki kas savas domas var pateikt sejā nevis aprunāt aiz sienas vai internetā.

Pārdevējs esmu tikai tik cik sludinājumos daļas pārdodu. Un nē, tas nav pamatprincips, tā ir tautas izdomāta atmazka gadijumā ja nav ko atbildēt uz klienta jautājumu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Kasparz, es vienkāršu saku par to, ka daļa cilvēku (piemēram, liela daļa adminu) dzīvo savā pasaulē, domā to ko grib domāt. Un tad nu brīnās, kapēc cilvēki lielām acīm skatās uz viņiem. Tur pat nav vajadzība ko komentēt.

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos ar skaņu šo video. Izlasīju tās bērnu tiesības.

 

Bērnam pildīt savus pienākumus ir tikpat svarīgi, kā uzmanīt, lai tiek ievērotas viņa tiesības!

 

 

 

Bērna pienākumi mājās. Bērnam ir pienākums atbilstoši savam vecumam apkopt sevi un piedalīties mājas darbos. Bērnam jāizturas ar cieņu pret saviem vecākiem (adoptētājiem) un citiem ģimenes locekļiem, pret aizbildņiem un audžuģimenes locekļiem.

 

 

 

Bērna pienākums - klausīt vecākus. Bērna tiesības var tikt ierobežotas, ja tas nepieciešams sabiedriskās kārtības nodrošināšanai, citu personu tiesību un brīvības aizsardzībai. Bērna tiesības uz privāto dzīvi, biedrošanās un vārda brīvību vecāki var ierobežot atkarībā no viņa brieduma pakāpes, lai:

 

- nodrošinātu bērna attīstību un aizsargātu viņa veselību un dzīvību;

 

- aizsargātu sabiedrisko kārtību, iedzīvotāju tikumību un veselību;

 

- aizsargātu citu personu tiesības un brīvības.

 

Bērns var griezties pēc palīdzības bāriņtiesā (pagasttiesā), ja vecāki, viņaprāt, noteikuši nepamatotus ierobežojumus vai radušās citas domstarpības viņu attiecībās.

 

 

 

Bērna pienākumi pret sabiedrību. Bērns ir pilntiesīgs sabiedrības loceklis. Viņa pienākumi pret sabiedrību pieaug atbilstoši vecumam. Bērnam ir pienākums mācīties atbilstoši savai fiziskajai un garīgajai attīstībai. Mācību laikā viņam jāievēro izglītības iestādes iekšējās kārtības noteikumi. Bērnam atkarībā no viņa vecuma un brieduma pakāpes ir pienākums sargāt savu veselību. Bērnam jāizturas ar cieņu pret valsti, tās simboliem un jāievēro likumi. Bērnam jāievēro sabiedrībā pieņemtie uzvedības noteikumi. Bērns nedrīkst, izmantojot savas tiesības, aizskart citu bērnu un pieaugušo tiesības un likumīgās intereses. Bērnam ir pienākums saudzīgi izturēties pret apkārtējo vidi.

 

Nepatīk man šādi cilvēki. Pa reizei ienāku savā vecajā skolā pie vienas tantes. Dažreiz nākas parunāties ar sīkajiem, ja tante palūdz, nekādas cieņas nav pret vecākiem cilvēkiem, bet ja parunā ar viņiem krietni lielāki cilvēki, uzreiz visa varonība pazūd. Reizēm līdz ar vienu reizi, citreiz nākas atkārtoti parunāt ar tādiem. Ar parunāšunu es domāju parunāšunu, nevis fizisku iekaustīšanu.

Link to comment
Share on other sites

PSRS laikos arī bija necieņa pret atsevišķiem skolotājiem.(tā kā nevajag)

Bija skolotāji,kurus varēja klausīties mutes pavēruši.

Ir skolotājas skrējušas ārā no klases ar asarām acīs.

Teikšu tikai vienu,tie kas tajā laikā atļāvās neieklausīties informācijā,ko sniedz skolotājs,tā arī nekur nav tikuši.

Doto video pat līdz pusei nenoskatījos.

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Vislabākais paņēmiens ir likt justies šmurgulim kā pēdējam slimam cilvēkam, kas tikko izgāzies. Atcirst pretī tādas lietiņas, ka šis paliek sarkans un pirms nākamreiz pavērs rijamcaurumu, padomās... Protams, foršāk ir iedot pa seju, bet tad problēmas ar šmurguļa senčiem garantētas.

 

Svarīga ir arī klase, par ko runājam... Ja pamatskola - tur ir grūtāk, tā kā pamatizglītība ir obligāti un nevienu šmurguli izmest nevar, bet vidusskolā var vienkārši - katru reizi, kad tāds kadrs sāk mētāt krutu, izraida no klases, izraksta neattaisnotu stundu, un, kad sakrājas pietiekami daudz neattaisnotu stundu semestrī, izmet naher laukā. Easy as that?

 

Jaunatne nav vainīga. Vainīga ir tieši paaudze pirms! Šāda uzvedība parasti novērojama slikti audzinātiem bērniem, kurus vecāki slikti audzinājuši - nelikušies ne zinis par skolas gaitām, nav veltījuši pietiekami daudz laika bērnam, nav ieaudzinājuši cieņu un godīgumu. Protams, jaunieti ietekmē arī vide, kurā viņš aug, tādēļ bērnam no 5.-9. (vidēji) klasei vajadzētu pievērst īpaši daudz uzmanības, jo tieši tas ir tas vecums, kad sāk iet nost no ceļa.

 

Patiesībā, cik atceros šādus šmurguļus, tādi aug bez tēva - nav kas iedod pa jebalniku, kad sūdus taisa.

Labots - BASS
Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Būtu es skolotājs, pirmajā dienā uzstādītu kādu GSM bloķētāju... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Tas, kā sīkie uzvedas stundās ir atkarīgs no skolotāja!!

Ir bijuši tādi, ja stundā iepīksties, mazgā klasi vai nes referātu!!

 

Video galīgi garām :grr:

Link to comment
Share on other sites

Nu, man gribētos piezīmēt, ka skolotājam gaužām pietrūkst pedagoģisku dotību :(

 

Citādi, video, protams, nejauks; tā uzvesties nedrīkstētu, arī ja skolotājs ir tāds, kas neprot klasi savaldīt. (Bet ej nu to iestāsti pusaudžiem šajā vecumā :D)

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā jau šitā nevajag jokoties. tas var novest arī pie ļoti bēdīga iznākuma. kad vēl mācījos pamatskolā tad divas skolotājas nomira deļ paŗāk liela stresa, galvā pārsprāga asinsvadi un viss, bet tā pamatene jau biaj totāli krimināla. skolotāji vispār netika respektēti. tika nospļaudīti, nomētāti ar visādiem draņķiem ut. šitādiem ir pilnīgi pox, dari kko vai nedari. šie varbūt vēl nav tik tālu , bet tikuntā ..

Link to comment
Share on other sites

Kad maaciijos, mums arii dazhi klase bija ipashie eksemplari, kas nemaceja uzvesties, bet tie bija otrklasnieki, vai arii izmesti no citas skolas. Sanaaca maaciities pie vienas skolotajas kurai bija tiesham stingra, ka iepikstejies vai ko citu, taa ar linealu pa nagiem deva, vai ielika 2. Protams vienu izdzina no klases un pedejie vardi bija no skolnieka tiksimies tiesaa. Taa peec laika tikas vinji tiesa, jo tas skolnieks izsita skolotajai, maajaas stiklus.

Link to comment
Share on other sites

Nu, labi, lai iet.

 

Esmu skolotājs, jau desmit gadus (šogad saņēmu Ls 5 pie algas par stāžu), mācu vēsturi un informātiku, bet, ne reizi nevien skolēns nav pret mani šādi iztrurējies. Nedomāju ka esmu sevišķi stingrs vai kā, bet stunda ir stunda, ja reiz atnāci klausies, negribi - brīvs.

 

Lai cik tas banāli neizklausītos, skolotājam ir jājūt klase, jājūt noskaņojumi, jājūt attieksme, klase ir JĀVADA.

 

Un ir jāsīt ir, bet ar prātu un zināšanām, tādēļ jau tu esi SKOLOTĀJS.

 

 

 

 

P.S. Starp citu bieži vien no nelabvēlīgajām ģimenēm nak pat ptrātīgāki bērni, kā saka, dzīve ir situsi, un skola ir līdzeklis, ka sasniegt mērķi, nevis mamma teica

Link to comment
Share on other sites

Izskatās pēc kaut kādiem lauķiem vai urlēniem , jo stundā pat nejēdz noģērbties :@

atvainojos , ja kādu aizskāru ar savu izteicienu

Labots - ugisn1989
Link to comment
Share on other sites

Šis video ir tiešām briesmīgs, pat līdz pusei nenoskatījos, piekrītu, ka skolā ir bijuši visādi kadri, bet nu kaut ko tādu es neatceros, ka būtu noticis. Pilnīga necieņa pret vecākiem cilvēkiem un vēl pret skolotāju.

Link to comment
Share on other sites

stunda ir stunda, ja reiz atnāci klausies, negribi - brīvs.

 

gadījumā unē nestrādā? vairāk izklausās pēc pedagoģiska trika, kā savaldīt pusprāšus :lol:

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka, ja stundu apmeklējumi nebūtu obligāti, tad skolēni pēc kāda laika būtu vairāk ieinteresēti mācīties, jo redzētu kādi dalbajupi ir izauguši no iepriekšējām paaudzēm. Nu protams kāds spēlēs CS

Link to comment
Share on other sites

Piemirsi biezo bērneļus, kuriem uz 18 gadiem papucis uzdāvinās jaunu tačku. Tos jādala vēl atsevisķā kategorijā - bomži neiznāks, bet no kaut kurienes visticamāk nelegālā veidā atradīs naudiņu tusiņiem, dzerstiņiem. Attiecīgi dzīvesveids tāds ar vērienu un pohujismu.

Link to comment
Share on other sites

Da ko jūs cepaties! Bērni ir tieši tādi, kāda ir visa sabiedrība. Punkts.

Ne nu gluži!

Punkts nebūs nekad.

Kā arī cilvēka faktors skolā!

Kādreiz viņš formējās PSRS armijā.

Tagad no 3,14mpi un...

Link to comment
Share on other sites

Tādus vajag mest no skolām ārā, redzēs pēc dažiem gadiem, ka bez izglītības nav kur tikt, un uz celīšiem rāpos uz vakarskolām.

 

 

 

Tici man!!! :(

Vinji neraapos atpakalj... jo vinji taapat nedariis nekad neko taadu kur buutu vajadziiga izglitiba.. ja vinji vispar ko dziivee dariis... :(

 

 

TIeshaam pilniga necienja no skolnieku puses!!

Link to comment
Share on other sites

manā skolā pret tādiem daiļdčibrikiem fizikas skolotājam bija ļoti laba metode, vieninieks žurnāla un visi bja mierīgi pat dižie izlēcēji.

Link to comment
Share on other sites

Nu, labi, lai iet.

 

Esmu skolotājs, jau desmit gadus (šogad saņēmu Ls 5 pie algas par stāžu), mācu vēsturi un informātiku, bet, ne reizi nevien skolēns nav pret mani šādi iztrurējies. Nedomāju ka esmu sevišķi stingrs vai kā, bet stunda ir stunda, ja reiz atnāci klausies, negribi - brīvs.

 

Lai cik tas banāli neizklausītos, skolotājam ir jājūt klase, jājūt noskaņojumi, jājūt attieksme, klase ir JĀVADA.

 

Un ir jāsīt ir, bet ar prātu un zināšanām, tādēļ jau tu esi SKOLOTĀJS.

 

 

 

 

P.S. Starp citu bieži vien no nelabvēlīgajām ģimenēm nak pat ptrātīgāki bērni, kā saka, dzīve ir situsi, un skola ir līdzeklis, ka sasniegt mērķi, nevis mamma teica

 

Vot tur jau tie sūdi ir... skolot grib visi, kas varbūt ir arī pareizi, taču reti kurais jau videnē ir nevis skolotājs, bet pasniedzējs, kas savu priekšmetu pasniedz un ļauj uztvert pilnībā, nevis tikai atmurkšķēt sauso paredzēto tēmu, lai gan pamatenē biju pamatīgs huligāns, mācijos labi un problēmas ar skolotājiem nebija, parasti tas vairāk attiecās uz apkārtējiem :D

 

UN par konrkēto gadījumu - that's life, nebūs tā, ka skolā būs tikai paraugskolēni, bet nu šeit ir izcili skaisti eksemplāri!

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

sodien sis video LNT TOP 10 ierindojas 5 vieta.

Varbut kads zin - kur vinu var atrast. YouTube iznemts.?

Link to comment
Share on other sites

Jā, noskatījos to video tikko LNT. Kārtējais pierādījums, ka mazās skolas ar pāris skolēniem klasē ir ar steigu jālikvidē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...