Jump to content

Kaadu pastuuzi prieks shiim?


Guest Jeey
 Share

Recommended Posts

labak nemmm sm-300 rrr vai jo tas ir tas pasas 90d , vai sm-400- un pastuzi resiveri butu kjau labs pastuzis marans , bet ja naudas zell tad brig vai bark veco krievu zveru ---vieniga problema kad ja kads sikais piejies un pagriezis skalak pa 2 tad tumbas nai 4ava :)

 

janci ko tur murgo ka no sm 400 var dabut ara 150w ja sm-300 ir nominala jauda 35w un padomaa logiski ja s-400 nak klat vienigas 50 basinieks..

Link to comment
Share on other sites

[Šeit bija bezjēdzīgs citāts.]

 

hmm ko tu tur saakumaa par taam tumbaam skaidro nezinu, jo tumbas jau pasen ir iegaadaatas, un vinjas neplaanoju mainiit, man vajag tikai pastiprinataju

 

vecajaam 90 ir nominaalaa 90w, nezinu kur tu izraavi ka 35w, u-7111 pastiprinaataajam, kas parasti tiek izmantots kopaa ar vecajaam 90 naak 35w, bet tas nenoziimee, ka tumbaam ir tikai 35w.

 

lielais basinieks ir tieshi taads pats, kaa S90 S400 naak klaat tas mazais basinieks

Labots - Jancis
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

bl Jancis

Ja enzini nerunaa. Nav vinjaam nominaalaa 90W ibio

35W nominaals ivsjo.

Tuuliit varu iemest pic, lai tas apmierina tavu nezinaatiibu

 

wualaa

35w.jpg

Man jaaiztulko ieraameetajaa 5. rindinja mozh?

Labots - kaut_kaads
Link to comment
Share on other sites

nu ja taa tieshaam ir, tad ljoti atvainojos :-| , bet tam, ka vinjaam ir tieshaam tikai 35w joprojaam negribu ticeet, tas basinieks viens pats basinieks ir jaudiigaaks manupraat

 

mosh mees runajam par dazhaadaam 90nieceem

 

ja taa tieshaam ir, kaa juus sakat, tad es par taam jaudaam neko nesaprotu :oops:

 

rms ir apmeeram vienaads ar nominaalo jaudu, un muzikaalaa jauda ir apmeeram vienaada ar maximaalo jaudu - to vismaz esmu pareizi sapratis ?

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Vot to es ar iisti nesaprotu.

Buutu NSSpecial tas jau visu siiki un smalki izskaidrotu ar a4 lapas izmeera daudzumu. Nez kur shameejais nozudis.

Nu nominaalaa ir nominaalaa, sanaak RMS jauda. Maksimaalaa ir taa ko akustika speej tureet kautvai uz 1 sekundi. Kas velns taa elektriskaa :-?

Uz S-90D ir 90W, bet sanaak taa ir elektriskaa jauda?

90w.jpg

 

sazin...

 

What is Power Handling Capacity in Speakers?

 

The measure of power in Watts (released by an amplifier) a speaker system is capable of handling. It is very important that speakers with the right power handling capacity is selected to match the output of an amplifier. If the output of the amplifier is higher than what the speakers can handle, the speaker coil will col lapse due to over load, after which sound reproduction will be cracked and distorted.

Labots - kaut_kaads
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...