Jump to content

Kaadu pastuuzi prieks shiim?


Guest Jeey
 Share

Recommended Posts

Kaadu pastuuzi prieks shiim?http://www.rrr.lv/p31.html?l=1

 

Maajas vajadzibaam siis nav taas labaakaas tumbas..

siis ir saviesiigiem pasaakumiem vairaaak domaatas...

kaadaam vajadziibaam tad vajadzees tumbas?

Maajas vajadziibaam uz so jaudu iesaku S-400 RRR

Link to comment
Share on other sites

klusi sandriss...vinjsh zina ko saka muuzikas aparatuuras zinjaa....pats esmu paarliecinaajies :wink:

 

 

Nevis klusi,bet klausi!!!

 

=)

Link to comment
Share on other sites

klusi sandriss...vinjsh zina ko saka muuzikas aparatuuras zinjaa....pats esmu paarliecinaajies :wink:

 

 

Nevis klusi' date='bet klausi!!!

 

=)[/quote']

Mkgkkk... var arii taa :D man patiik

Link to comment
Share on other sites

RRR nav taa labaakaa akustika. Sen jau izpleeneejis stereotips ... Akustikai tiek rekomendeets njemt pastuuzi ar jaudu, kas buutu vienaada ar akustikas nominaalo vai/un max 1.5 reizes lielaaku.

Link to comment
Share on other sites

RRR nav taa labaakaa akustika. Sen jau izpleeneejis stereotips ... Akustikai tiek rekomendeets njemt pastuuzi ar jaudu' date=' kas buutu vienaada ar akustikas nominaalo vai/un max 1.5 reizes lielaaku.[/quote']

 

nu nestaasti vis!!!

Pioneer speciaalisti profesionaalie pat atziist RRR augsto skanas klasi!!!

 

un s-400 ieteicu-deel jaudas un ,ka pirmaa tumbele bija RRR firmas!!!

Link to comment
Share on other sites

Viedoklji vienmeer dalaas un daliisies par akustiku, bet nu jaasaka, ka ir arii speciaalisti, kas uzskata ka RRR akustika nav nekas iipashs :) Akustikas izveele lielaa meeraa ir atkariiga ari no katra dzirdes iipatniibaam. Teiksim, cilveekam ar muzikaalo dzirdi nepatiik akustika, kuras skaneejums man liekas un arii daudziem citiem perfekts. Piemeeram, Mirage. Ljoti detalizeeta skanja, labs bass, bet ir kam nepatiik deelj metaaliskaas pieskanjas. Taada kaa asuma. Katram savs.

Link to comment
Share on other sites

Viedoklji vienmeer dalaas un daliisies par akustiku' date=' bet nu jaasaka, ka ir arii speciaalisti, kas uzskata ka RRR akustika nav nekas iipashs :) Akustikas izveele lielaa meeraa ir atkariiga ari no katra dzirdes iipatniibaam. Teiksim, cilveekam ar muzikaalo dzirdi nepatiik akustika, kuras skaneejums man liekas un arii daudziem citiem perfekts. Piemeeram, Mirage. Ljoti detalizeeta skanja, labs bass, bet ir kam nepatiik deelj metaaliskaas pieskanjas. Taada kaa asuma. Katram savs.[/quote']

 

un taam tumbaam arii ir cena... :shock:

ne tikai kvalitaateee tie taa teica-vini uzteica iipasi veco tumbu izturiibaa pret parsodzi,un liidzstraavu... piemeeram-pasi pionierissti man atzina,ka S-90 rrr piikstuli ir izturiigaaki par pioneer 220w (cs-9030)...jaudas zinaa nee-bet izturiibaa... Un RRR ir aarii lbs tas,ka vinaam nav pareizi diapazons frekvencu parasti uzraadiits-vinas nem zemaak un

augstaak... :lol:

 

Dzidruma zinaa es pat teiktu,ka RRR s-90 ir dzidraaka nekaa pioneer 9030... un tas dzidrums pat pa lielu vareetu buut...bet tur jau ir filtrins,lai nogrieztu nost augsas un vidus...

taa luuk... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izturiibu kaadaa zinjaa? Pret lielaam slodzeem? Ja dziivo daudzdziivoklju maajaa, tad shis arguments iisti nav labs :) Ja privaatmaajaa, tad savaadaak. Jaa, laba akustika maksaa daargi un ne viss no daargaa gala ir arii labs. 9030 kaut kaa vienmeer ir likshaas jociigas tumbas. Ne shis, ne tas. Patiesiibu sakot visas probleemas rodas no saliidzinaashanas. Paklausiijos CD atskanjotaaju pa 250 latiem un par 1500 latiem. Jaasaka godiigi, ka atskhiriibu nejutu un ne es vieniigais. Jaa, akustikai juut, bet atkal. Vai ~ vienas cenu klases akustikai buus dramatiska atshkjiriiba? Domaaju ka nee.

Link to comment
Share on other sites

Izturiibu kaadaa zinjaa? Pret lielaam slodzeem? Ja dziivo daudzdziivoklju maajaa' date=' tad shis arguments iisti nav labs :) Ja privaatmaajaa, tad savaadaak. Jaa, laba akustika maksaa daargi un ne viss no daargaa gala ir arii labs. 9030 kaut kaa vienmeer ir likshaas jociigas tumbas. Ne shis, ne tas. Patiesiibu sakot visas probleemas rodas no saliidzinaashanas. Paklausiijos CD atskanjotaaju pa 250 latiem un par 1500 latiem. Jaasaka godiigi, ka atskhiriibu nejutu un ne es vieniigais. Jaa, akustikai juut, bet atkal. Vai ~ vienas cenu klases akustikai buus dramatiska atshkjiriiba? Domaaju ka nee.[/quote']

 

nu pagaidaam sliktu atsauksmju man nav par vinaam!!!

 

Frekvencu diapazoni lieliski,jauda pagaidaam pioneer labaakaa-pat starp subwooferiem!!!!

 

UN telpas,zaales un pat aaraa pie maajas stuuriem pieskandinaaja labi...(nu pie stuuriem nebija skaluma vajadziigaa,jo pastuuzis ir uz 120w,bet telpaas un zaalee-labs!!! Bet basi vinam ja pastuuzis ir kaadi 220-250w ir reaalie... :shock: :shock: (winam 220w ir uz DIN bet uz RMS apmeeram 310w +-15w ).

 

tagad dabuusu arii decibelmeeriiteaaju..un tad nomeeriisu,kaa telpaa pieblauj... :twisted:

 

bet kopumaa labas tiesaam-

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Dzidruma zinaa es pat teiktu' date='ka RRR s-90 ir dzidraaka nekaa pioneer 9030... un tas dzidrums pat pa lielu vareetu buut...bet tur jau ir filtrins,lai nogrieztu nost augsas un vidus...

taa luuk... :wink:[/quote']

es atvainojos, bet kā var būt par daudz dzidrums ? tad jau viņa atskaņo to, kā nav, un man tas neliekās labi, ja mēs protams ar dzidrumu saprotam vienu un to pašu - tumbu caurspīdīgumu. pilnīgi neko negribot pārmest par pioneer speciālistu kompetenci (kādu speciālistu btw - konstruktoru ?), tomēr ņemot vērā, ka pioneer ar tumbu ražošanas prasmi nekad nav izcēlies, es šo viedokli īpaši neņemtu vērā

ps ja ir runa tieši par s-90 dzidrumu, iesaku paklausīties Lādezera albūmu Putns Pelnos, uz s-90 augšas tur ir gandrīz konstantos kropļos (pie tam arī uz daudzmaz "mīkstiem" pastiprinātājiem), kas nav novērojams uz daudzmaz normālām tumbām

Link to comment
Share on other sites

Dzidruma zinaa es pat teiktu' date='ka RRR s-90 ir dzidraaka nekaa pioneer 9030... un tas dzidrums pat pa lielu vareetu buut...bet tur jau ir filtrins,lai nogrieztu nost augsas un vidus...

taa luuk... :wink:[/quote']

es atvainojos, bet kā var būt par daudz dzidrums ? tad jau viņa atskaņo to, kā nav, un man tas neliekās labi, ja mēs protams ar dzidrumu saprotam vienu un to pašu - tumbu caurspīdīgumu. pilnīgi neko negribot pārmest par pioneer speciālistu kompetenci (kādu speciālistu btw - konstruktoru ?), tomēr ņemot vērā, ka pioneer ar tumbu ražošanas prasmi nekad nav izcēlies, es šo viedokli īpaši neņemtu vērā

ps ja ir runa tieši par s-90 dzidrumu, iesaku paklausīties Lādezera albūmu Putns Pelnos, uz s-90 augšas tur ir gandrīz konstantos kropļos (pie tam arī uz daudzmaz "mīkstiem" pastiprinātājiem), kas nav novērojams uz daudzmaz normālām tumbām

 

taa,ka augsas skiet,ak dod to aaraa,ko pat nevajadzeetu un uagsas pa dauz...biski nepareizi sadaliits signals starp joslaam visaam... :!:

 

interesanti-kaadu tad firmu Tu iesaki? varbuut arii Pioneer HI-END tumbeles nav iipasas ieveeriibas cieniigas? un PIONEER a klases pastiprinaataaji arii?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
Kaadu pastuuzi prieks shiim?http://www.rrr.lv/p31.html?l=1

debates ieprieksj ir gandriiz mulkjiigas...

skanjas "dzidrums" un "dabiskums" atkariigs no augsto >20 khz frekvencju joslas caurlaidiibas, kas ietver sevii arii zemaako frekvencju harmoniku atskanjosjanas speeju.....

BLEEEE, nesaprotu tos SUBWOOFERistus, kas kriit kaifaa no taa, ka gaisa spiediena vilnis drebina zarnu traktu ar apskauzjamu debilitaati un bezceriigu baudiijumu dzirdei!!!!!!!!!!!!!!!

atbilde: pastuuzis, kas DOMAATS 8 OMU akustiskai sisteemai un ar iespeejami lielaaku frekvencju caurlaidiibas diapazonu. jaudas rezervei arii ir liela noziime, jo pastiprinaataajam straadaajopt virs 60% no nominaalaas jaudas strauji pieaug lineaarais kropljojuma koeficents -

tas savukaaart KRITISKI ietekmee skanjas kvalitaati.....

Link to comment
Share on other sites

Kaadu pastuuzi prieks shiim?http://www.rrr.lv/p31.html?l=1

debates ieprieksj ir gandriiz mulkjiigas...

skanjas "dzidrums" un "dabiskums" atkariigs no augsto >20 khz frekvencju joslas caurlaidiibas' date=' kas ietver sevii arii zemaako frekvencju harmoniku atskanjosjanas speeju.....

BLEEEE, nesaprotu tos SUBWOOFERistus, kas kriit kaifaa no taa, ka gaisa spiediena vilnis drebina zarnu traktu ar apskauzjamu debilitaati un bezceriigu baudiijumu dzirdei!!!!!!!!!!!!!!!

atbilde: pastuuzis, kas DOMAATS 8 OMU akustiskai sisteemai un ar iespeejami lielaaku frekvencju caurlaidiibas diapazonu. jaudas rezervei arii ir liela noziime, jo pastiprinaataajam straadaajopt virs 60% no nominaalaas jaudas strauji pieaug lineaarais kropljojuma koeficents -

tas savukaaart KRITISKI ietekmee skanjas kvalitaati.....[/quote']

 

jaa laikam seit ir viens DRUNk ... kas vainas labiem basiem-protams nepaarspiileetiem un sabalanseetiem??? pirmajai dalai es tikai Tev piekriitu,par caurlaidiibu,iznemot par augstaak nekaa 20khz...

 

un lineaaraa kroplojuma pieauguma koeficients dazaadiem pastuuziem ir diezgan atskiriigi!!! Citiem saakas jau no 50% ,bet citiem tikai ap 90%!!!

Ieskaties tabulaas,ja ir kaada aizkjeerusies!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
interesanti-kaadu tad firmu Tu iesaki?

 

nu vispār jau ja iet runa tieši par rrr' date=' tad tās tumbas, kuras ir ar tiem vācu skaļruņiem, un konkrētāk pēc skata izskatās, ka no rigondas sērijas dažas varētu būt tīri lietojamas, visas neesmu dzirdējis, bet vispārīgi runājot es nemēdzu ieteikt kādas firmas kā absolūti pārākas pār citām, ir ļoti daudz labas firmas, tikai visām viņām ir vai nu izdevušies modeļi, vai neizdevušies, un ir produktu grupas, ko dažām labām firmām vienkārši nepadodas uzražot kvalitatīvi

 

varbuut arii Pioneer HI-END tumbeles nav iipasas ieveeriibas cieniigas? un PIONEER a klases pastiprinaataaji arii?

 

nu es laikam neesmu sevišķi uzmanīgi sekojis līdzi pioneer vēsturei, bet nevaru atcerēties, ka pionierim būtu bijušas tumbas kas pretendētu uz hi-endu, vienīgais, ko varu atcerēties saistībā ar hi-end un a klasi ir 20 sērija , ko beidza ražot laikam 80-to gadu sākumā, un elite sērija, ko beidza ražot vot te es neatceros, kautkur ap 90-gadu sākumu laikam, bet man liekas ka Japānas tirgum ražo vēl tagad, baigais slinkums webā meklēt tagad

redz lielākā problēma ar visām tām sony/pioneer/technics etc tumbām ir tāda, ka viņas ražo milzīgās multikompānijas, kam tumbas ir tikai viena neliela ienākumu daļa, es labāk dodu priekšroku tumbu speciālistiem, kas nodarbojas tikai ar tumbu izstrādi, un vēlams vismaz 10-15 gadus

starp citu par to pašu pionieri runājot - vienam draugam kāreiz nesen nopirkām 1979 gada pioneer analogo resīveri ar 15 W jaudu, un ar mm-1 rrr tumbām viņš skanēja ļoti pat smuki, es pat teiktu ka krietni labāk par šitiem visiem jaunajiem plastmasas grabuļiem uz 1 mikroshēmas ar dd/dts/ac-3/7.1 utt

Link to comment
Share on other sites

nu vispār jau ja iet runa tieši par rrr, tad tās tumbas, kuras ir ar tiem vācu skaļruņiem, un konkrētāk pēc skata izskatās, ka no rigondas sērijas dažas varētu būt tīri lietojamas, visas neesmu dzirdējis, bet vispārīgi runājot es nemēdzu ieteikt kādas firmas kā absolūti pārākas pār citām, ir ļoti daudz labas firmas, tikai visām viņām ir vai nu izdevušies modeļi, vai neizdevušies, un ir produktu grupas, ko dažām labām firmām vienkārši nepadodas uzražot kvalitatīvi

 

Kuros tad tumbas modelos tiesi baaz vaacu skalrunus? Esmu tikai dzirdeejis,ka tiesi RRR razotos skalrunus suta prom un citas firmas baaz ieksaa!!! :? protams,kka nav paaraako skandu!!! Katram liekas cita labaaka vai sliktaakia...un katrai firmai,pat modeliem savas nianses,kas citiem patiik,citiem nee... :roll:

 

nu es laikam neesmu sevišķi uzmanīgi sekojis līdzi pioneer vēsturei, bet nevaru atcerēties, ka pionierim būtu bijušas tumbas kas pretendētu uz hi-endu, vienīgais, ko varu atcerēties saistībā ar hi-end un a klasi ir 20 sērija , ko beidza ražot laikam 80-to gadu sākumā, un elite sērija, ko beidza ražot vot te es neatceros, kautkur ap 90-gadu sākumu laikam, bet man liekas ka Japānas tirgum ražo vēl tagad, baigais slinkums webā meklēt tagad  

redz lielākā problēma ar visām tām sony/pioneer/technics etc tumbām ir tāda, ka viņas ražo milzīgās multikompānijas, kam tumbas ir tikai viena neliela ienākumu daļa, es labāk dodu priekšroku tumbu speciālistiem, kas nodarbojas tikai ar tumbu izstrādi, un vēlams vismaz 10-15 gadus  

starp citu par to pašu pionieri runājot - vienam draugam kāreiz nesen nopirkām 1979 gada pioneer analogo resīveri ar 15 W jaudu, un ar mm-1 rrr tumbām viņš skanēja ļoti pat smuki, es pat teiktu ka krietni labāk par šitiem visiem jaunajiem plastmasas grabuļiem uz 1 mikroshēmas ar dd/dts/ac-3/7.1 utt

 

 

Nu kaut ko jau esi gan sekojis liidz!!! :D

Man gan skiet,ka biski citaa laikaa..bet varbuut vietas,kur razoja jaucam abi...

Nu skandu razosana un paareejaas preces ir atseviskaas nodalaas,taa kaa tas iipasi ietekmeet nevar,ja nu vieniig budzeta sadaliijumu peetiijumiem... :(

Man tagad arii vienam draugam ir vienas PIONEER pastuuzis,kuru razoja 70-85 gadam. 2x 80w RMS... Nu teiksu taa-skana ir tiesaam loti dzidra un juutiiba pret kvalitaati vinam tiesaam-bez maz vai kaa lampiniekiem-visus kroplojumus uzreiz atskano...kvalitaatee es tiesaam teiktu-ka diezgan padaudzi muusu jaunie aparaati blakus 8) nestaav-tikai jaudaa apdzen... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Kuros tad tumbas modelos tiesi baaz vaacu skalrunus? Esmu tikai dzirdeejis,ka tiesi RRR razotos skalrunus suta prom un citas firmas baaz ieksaa!!! :?  

 

gan sūta prom, gan liek savās svešus, cik esmu izsecinājis, tad vietējie skaļruņi ir tie ar tām 4 neglītajām stiprinājuma ļipām, savukārt vācieši ir ar caurumiem stiprinājumam apaļajā rāmī, protams to nevajag pieņemt kā absolūtu patiesību, man liekās ka te citi varētu labāk par rrr zināt, bet piem. mm-1 pīxtulis ir vācietis, basinieks vietējais

Link to comment
Share on other sites

Guest Smejmoon

Atgriežoties pie tēmas,

 

ir: dators, citi skaņas avoti, S-400 RRR tumbas

vajag: nopirkt pastiprinātaju.

cik saprotu vajadzīgie parametri: 8+om pretestība, 100+W izejas jauda, 2izejas kanāli.

 

Ko darīt? Kādu pastūzi izvēlēties?

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Atgriežoties pie tēmas,

 

ir: dators, citi skaņas avoti, S-400 RRR tumbas

vajag: nopirkt pastiprinātaju.

cik saprotu vajadzīgie parametri: 8+om pretestība, 100+W izejas jauda, 2izejas kanāli.

 

Ko darīt? Kādu pastūzi izvēlēties?

 

pēc skata spriežot nav no tiem veiksmīgākajiem modeļiem, bet izejas jauda pietiks arī 40-50 W

no lietotiem

http://ss.lv/msg/2/20/976/39033/XVMeFFoWFFUSEg==.html

http://ss.lv/msg/2/20/976/39028/XVMeFFoWFFAVFg==.html (šis, lai gan izskatās ka varētu būt ļoti labs, ir stipri par dārgu, max 50 Ls)

http://ss.lv/msg/2/20/963/38481/XVMeFFoREVMTEg==.html (lai gan b&o sevišķi sākot no 80-tajiem gadiem viarāk iziet uz dizainu nevis skaņas kvalitāti, šis varētu būt interesants exemplārs, bet nu atkal, jākaulējas), bilde šeit

no jauniem (lai gan nezinu, cik naudas atvēli)

http://www.unisons.lv/lv/hi-fi/NAD/integra...lifires/c320be/

http://www.hi-end.lv/akcija.htm lapas pašā apakšā rega brio, nezinu vai par šitādu cenu nav jau pārdots

droši vien ka elkorā arī var kaut ko atrast ja stipri meklē, bet nu tur var iet tikai ja konkrēti zini ko gribi, jo attieksmes tur nav, ja ļoti nepaveicas

Link to comment
Share on other sites

Guest Smejmoon
pēc skata spriežot nav no tiem veiksmīgākajiem modeļiem, bet izejas jauda pietiks arī 40-50 W

 

Kapēc Tev liekas, ka pietiks ar 40-50W?

 

(rega brio liekas ļoti simpātiski, lietotus negribētu ņemt, jo nepratīšu novērtēt defektus)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mariz
Kaadu pastuuzi prieks shiim?http://www.rrr.lv/p31.html?l=1

debates ieprieksj ir gandriiz mulkjiigas...

skanjas "dzidrums" un "dabiskums" atkariigs no augsto >20 khz frekvencju joslas caurlaidiibas, kas ietver sevii arii zemaako frekvencju harmoniku atskanjosjanas speeju.....

BLEEEE, nesaprotu tos SUBWOOFERistus, kas kriit kaifaa no taa, ka gaisa spiediena vilnis drebina zarnu traktu ar apskauzjamu debilitaati un bezceriigu baudiijumu dzirdei!!!!!!!!!!!!!!!

atbilde: pastuuzis, kas DOMAATS 8 OMU akustiskai sisteemai un ar iespeejami lielaaku frekvencju caurlaidiibas diapazonu. jaudas rezervei arii ir liela noziime, jo pastiprinaataajam straadaajopt virs 60% no nominaalaas jaudas strauji pieaug lineaarais kropljojuma koeficents -

tas savukaaart KRITISKI ietekmee skanjas kvalitaati.....

 

 

8) Par basu: bass ir nevis jādzird, bat gan jājūt ar visu ķermeni! 8)

 

(Protams normas robežās, ja jūti ka galvu spiež kopā tad basiņš ir drusku par daudz... :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

Kapēc Tev liekas, ka pietiks ar 40-50W?

Nominal input resistance, Ω 8

Sensitivity, Db (1 watts/1m) 89

aptuveni pēc šiem te diviem parametriem, varbūt, bet tikai varbūt var pietrūkt jaudas uz basiem nedaudz, bet tik un tā, tie pastiprinātāji ir stipri pārāki par tumbām, tā ka agri vai vēlu gribēsies ko labāku rrr vietā :)

(rega brio liekas ļoti simpātiski, lietotus negribētu ņemt, jo nepratīšu novērtēt defektus)

ja ausis veselas, tad nekas sarežģīts tas nav, paklausies kā skan (arī uz lielāka skaļuma, nočeko lai tumbas pieslēgtas katra pie sava kanāla, bet nu to jau var arī dzirdēt uz ausi, ja skan mono), pārliecinies vai darbojās visas ieejas, vai skaļuma/tembra regulatori nečerkst , daudz maz tas arī viss

un ja pērc jaunus, tad tajos abos veikalos var paņemt uz mājām paklausīties ar savām tumbām, ko es silti iesaku pirms lēmuma pieņemšanas

Link to comment
Share on other sites

Guest Smejmoon
ja pērc jaunus, tad tajos abos veikalos var paņemt uz mājām paklausīties ar savām tumbām, ko es silti iesaku pirms lēmuma pieņemšanas

 

Tad jau aš jāiet no mājas ārā, lai var paspēt pirms slēgšanas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

es tik tagad atminējos, ka man čoms kas uz englandi aizbrauca strādāt, atstāja uz tirgošanu savu roteli ra-840bx3, viņš laikam gribēja kādus 55 ls, to varu noprecizēt, bet nu nezinu, kā viņš ies kopā ar radiotehniku, diezin vai

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

jo?

rotelim patīk atkailināt tumbu trūkumus, tad kad tādi ir, šinī gadījumā tas varētu attiekties uz augšām un vidiem, kas varētu būt pārlieku izcelti/nedabīgi, bet nu var jau mēģināt, neesmu to konkrēto modeli (tumbas tb) dzirdējis, bet nu pēc skata jau nu ļoti velk uz klasisko radiotehnikas (ala s-90/35as-1) saundu

Link to comment
Share on other sites

Guest Smejmoon

Ok, tagad man te Rega Brio ir mājās. Skaļuma toč pietiek. Domāju, kā notestēt. Klausos šo to. Kautkas ar basiem ne tā. Augšas arī iečerkstās.

 

Vai nevajadzēja būt tā, ka pie jaudīgākām tumbām un vājāka pastūža nedzirt pļerkšķus? Cesaria Evora vēl var klausīties, bet Range Against Machine nevelk. Savukārt dizains ļoti simpātisks. Vēl varētu būt vados kāda vaina. To rīt.

Link to comment
Share on other sites

jums slikta redze?

S-300P1

Sistēma 2 joslas 2 skaļruņi

Akustiskās sistēmas tips fāzu inversijas

Nominālā ieejas pretestība, Ω 8

Frekvenču diapazons, Hz 40-20000

Sadalījuma frekvence, Hz 2000

Muzikālā jauda, W 450

Jūtīgums, dB 94

Svars, kg 25

Izmēri, mm 450 x 700 x 375

Pastiprinātāja jaudas ieteicamais diapazons, W 50-450

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Kautkas ar basiem ne tā. Augšas arī iečerkstās.

snip

Vai nevajadzēja būt tā, ka pie jaudīgākām tumbām un vājāka pastūža nedzirt pļerkšķus? Cesaria Evora vēl var klausīties, bet Range Against Machine nevelk. Savukārt dizains ļoti simpātisks. Vēl varētu būt vados kāda vaina. To rīt.

nu jā, ja ar basiem ne tā un enerģiska mūzika kā ratm nevelk, tad visdrīzāk ka jaudas par maz, bet nav īsti skaidrības kas ir domāts ar augšu čerkstoņu - kropļo? un kas ir 'nedzird pļerkšķus' - pīkstuļus ? :) vadu problēma nebūs tik izteikti dzirdama (ja nu tiešām liekās, varu kaut ko palienēt, pm), bet nu jāskatās pašam, ja skaņa patīk un var sadzīvot ar patreizējiem trūkumiem, tumbas var vēlāk apgreidot

ps par roteli noskaidroju ka grib 70, tas drusku par daudz, domāju ka var nosist līdz 60, bet tomēr neesmu pārliecināts par saderību ar s-400, šitās jaudas problēmas nebūs visdrīzāk, bet tonāli neies kopā

Link to comment
Share on other sites

Guest Smejmoon
vadu problēma nebūs tik izteikti dzirdama (ja nu tiešām liekās, varu kaut ko palienēt, pm)

 

Man ir tiešām dranķīgi vadi no ieejas uz pastūzi. Šodien nopirkšu vienkārši jaunus, tad redzēs.

 

Vēl ir tāds bonus. Ieslēdzot kanālu, kurā nekas neienāk un uzgriežot skaļāk var dzirdēt, kas notiek citā kanālā. Manam iepriekšējam pastūzim arī tā bija, bet nu no kā tas rodas un kur paliek, nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

Vēl ir tāds bonus. Ieslēdzot kanālu, kurā nekas neienāk un uzgriežot skaļāk var dzirdēt, kas notiek citā kanālā. Manam iepriekšējam pastūzim arī tā bija, bet nu no kā tas rodas un kur paliek, nesaprotu.

Tas rodas no līku roku taisīta pastūža un pohuj kas uz kastes tam rakstīts.Man nevienam pastūzim tādu probzu nav bijušas

Link to comment
Share on other sites

Guest Smejmoon
Tas rodas no līku roku taisīta pastūža un pohuj kas uz kastes tam rakstīts.Man nevienam pastūzim tādu probzu nav bijušas

 

Vai es varu šodien, rīt to dzirdēt?

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Tas rodas no līku roku taisīta pastūža un pohuj kas uz kastes tam rakstīts.

ej nu ej, tu vismaz pats kaut 1 regu esi dzirdējis, Tu taču neapgalvosi, ka esi pārāks par Roju Gandiju :)

principā lētajam galam vairāk vai mazāk visiem šitāda kaite ir, tikai jautājums cik skaļāk to uzgriežot, un vai Tev jādarbina citi avoti, kurus Tu neklausies

Link to comment
Share on other sites

Guest Smejmoon
tikai jautājums cik skaļāk to uzgriežot, un vai Tev jādarbina citi avoti, kurus Tu neklausies

 

Dikti skaļāk.

 

Kopš neklausos radio, parasti ir viens avots, bet ka zi', kas var iekāroties.

Link to comment
Share on other sites

problēmu parasti rada tas, ka ieejas vadi ir sasieti kopā.Nejau ārpusē, bet korpusa iekšpusē.Un priekšpastūzis ir uz abiem kanāliem izmantots vienkorpusa OP, kā arī tiek izmantots MOS signāla selektors.

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
problēmu parasti rada tas, ka ieejas vadi ir sasieti kopā.Nejau ārpusē, bet korpusa iekšpusē.Un priekšpastūzis ir uz abiem kanāliem izmantots vienkorpusa OP, kā arī tiek izmantots MOS signāla selektors.

būtu dīvaini cerēt, ka pastūzī līdz 200 ls būs ielikti releji ar zeltītiem kontaktiem, kas pildīti ar inerto gāzi, aktīvais priekšpastiprinātājs uz diskrētajiem elementiem un vēl kā skaļuma regulators zilais alps :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Shipis

Šīm tumbām domāju ka pietiktu ar kautkādu, nepārāk dārgu QSC stiprekli.

Bet tad vēl arī pulti tev vajadzēs..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

man arii 2x RRR S400, un mekleju pastiprinataju(pirms tam bija paartaisiits 7111 ar TDA katukaadaam mikreneem it kaa uz 100W - zibens iespeera, un nosvila, un negribaas vairs chakareeties ar vinju)

 

interesee kas varetu izspiest daudzmaz max uz ko taas tumbas ir speejiigas, paarsvaraa klausos mp3 formaataa, ar iebuuveeto skanjas karti, tapeec kaut ko ar mega kvalitatiivu skanju nav jeegas.

 

Klausos paarsvaraa rokmuziku, bet tuc tuc arii pa laikam, apdullinoshie ruucushie basi nepatiik, bet baigi patiik taadi asi kurus var ljoti labi just, un ne vienmeer tik izteikti dzirdeet

 

nominaalaa vinjaam skaitaas 100W(?), bet kad pajautaaju cik var no vinjaam izspiest veel ar daudz maz neizkropljotu skanju man atbildeeja 150W(?)

 

pirms tam diezgan nopietni skatiijos uz tevalo briinumiem, bet paarlieciiba zuda, kad palasiiju juusu sliktaas atsauksmes par vinju briinumiem

 

par pastuuzi esmu gatavs atdot kaadus 200ls, ja tas ir to veerts, bet ieteicams mazaak

 

luudzu ieteikt kaadu konkreetu modeli, cik vinjsh maksaa apmeeram, un arii vietu kur vinju var nopirkt

Labots - Jancis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...