Jump to content

kāpēc es nevaru noregulēt Astru 28.2?


donys
 Share

Recommended Posts

Vajadzēja ņemt Dreambox (Forever), vismaz nebūtu problēmu ar username un password :hunter: Un ko tu domāji, saņemot jaunu rotaļlietu uzreiz tev tā sāks strādāt? Tā reti notiek. Pamokies nedaudz, vēlāk būs patīkamāk, kad dabūsi visu gatavu. :)

Ja vēlies beigās dabūt bildi uz 3 uztvērējiem, tad visām galviņām ir jābūt Quad un Diseqc 1/10 arī 3 gab.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Dexs

    20

  • *M3

    13

  • RimaNTSS

    11

  • Purcha

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

ok, paldies par padomiem :D

 

cerams no rīta varēšu iepostēt, ka viss ir sainstalēts un darbojas nevainojami :D līdz rītam vēl 10h gan jau paspēšu :D

 

ar ipbox sākumā bija līdzīgi

Link to comment
Share on other sites

Kas tas tev ir par VU+ , Solo, Uno vai Duo?

Labots - norico
Link to comment
Share on other sites

arī neiet, bet es pamēģināšu vix image uzlikt, jo tam ir pamācība kā arī pēc tam mgcamd uzlikt virsū.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini DCC vai Filezilla, man tepat ar viens Solo stāv ar blackhole imidžu virsū, ar DCC pieslēdzos bez problēmām. Ar to pašu root un dreambox.

Labots - norico
Link to comment
Share on other sites

arī neiet, bet es pamēģināšu vix image uzlikt, jo tam ir pamācība kā arī pēc tam mgcamd uzlikt virsū.

 

nu VIX ja pareizi atceros, ar telnetu ejam iekšā, users "root" parole tukša. Tad "passwd" ievadam paroli un varam arī sākt izmantot ssh, arī ftp tad nevajadzētu būt problēmām.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

Ja atmiņa neviļ ,tad vuškām parole bija vuplus,nu un ,saprotams, root.Tas tādā gadījumā,ja vispār ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

paldies visiem par palīdzību, viss ir aizgājis :)

 

nedēļas nogalē mēģināsim saregulēties uz 28.2

 

plāni mainās un izskatās, ka šodien mēģināšu saregulēties. sat finder arī aizlienējos.

 

tagad tikai jautājums: ja man vajag 28.2 astru, 19.2 astru un sirius 4.8, kuru man likt pa vidu, jo cik saprotu, vidējo galviņu uzliek uz to kuru vajag un tad malējās pēc tam atkarībā no vidējās pieregulē?

 

tiko izdomāju sekojošu variantu:

 

uz pirmā šķīvja, kam ir quad galviņas, visu atstāju kā ir, tikai savai sat kastei 19.2, 4.8 un 13.0e signālus paņemu no brīvā kanāla katrai galviņai.

uz otrā šķīvja mēģinu dabūt tikai astra 28.2, uz doto brīdi risinājums būtu atrasts, jo pavasarī dēļ remontiem vajadzēs tāpat visu pārtaisīt un tad varēs likt savādāk un labāk, bet uz doto brīdi šāds risinājums izskatās tīri reāls.

Labots - Purcha
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Arī es neilgi mēģināju noķert Astru 28.2 grādos ar 110cm bļodu,bet nekā.Dzīvoju starp Alūksni un Gulbeni.Visādi citādi kanāli iet,bet tieši visas UK pakas ir pa nullēm.Regulēju ar satfinder priboru,galvas mainīju un skaidru laiku gaidīju un bez rezultāta.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi uztvert 2D tad nepieciešama lielāka bļoda un arī tad tas ir uz lielas jautājuma zīmes, jo 2D pārklājums Latvijai ir ļoti par īsu. Personīgi nezinu nevienu kam būtu izdevies.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Ja gribi noķert Astra 2D un/vai 1N tad tev vajag vismaz 3 metru bļodu, citādāk vari pat nesapņot par to.

Ir dzirdēts ka pie jūras kurzemē kādam ir izdevies uztvert ar 2.xm šķīvi astra 2D, bet ja nemaldos signāls nebija uztverams visu laiku...

Tātad bez 3m šķīvja nespīd.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka pat sliktāk, protams, nekādu mērījumu nav, jo reti kādam ir tik liels šķīvis.

Link to comment
Share on other sites

Diezgan daudzi piemin,ka skatās angļu kanālus 28,2E tepat latvijā,tikai nesaprotu kuri ir tie skatāmie kanāli :dntknw: .Te pamēģināju kādus četrus meduspodus,gan vietējos,gan krievzemju lai kaut ko ieraudzītu,bet neko vairāk par FTA neieraudziju.

 

Un te piemin,ka pat 55HD kanālus varot uztvert no Sky UK.

  • photo-72827.jpg
  • Biedri
  • 226 raksti

  • Atrodos:LV
  • Intereses:Satelītu TV

Pievienots 26 March 2012 - 22:36

Tikko paskaitīju, LV uztverami 55 SKY UK HD kanāli. :pooh_honey:


Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

Te pamēģināju kādus četrus meduspodus,gan vietējos,gan krievzemju lai kaut ko ieraudzītu,bet neko vairāk par FTA neieraudziju.

 

Tu par visām varēm mūs sasmīdināt centies...? :)

Link to comment
Share on other sites

Te pamēģināju kādus četrus meduspodus,gan vietējos,gan krievzemju lai kaut ko ieraudzītu,bet neko vairāk par FTA neieraudziju.

 

Raksti privāti un būs tev laime. :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...